برگزیده های پرشین تولز

از دوستان کسی میتونه این امکان و ایجاد کنه ؟؟

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7

سلام
وقت بخیر
میخواستم یک سایت ایجاد کنم . اما قبلش نیاز بود که موردی رو بدونم
مزاحم برامه نویسان اینجا هم شده بودم جهت طراحی سایته اما جهت پرداخت کاربران یک موردی بود که لازم دونستم بپرسم

من چون سایتی که میخوام ایجاد کنم فیلتر میشه و نیاز به درگاه پرداخت هم دارم

میخواستم بدونم امکانش هست راهی برای پرداخت کاربران حالا از طریق اسکریپت های بانک ملت یا ... یا ایجاد یک MAIN SITE راهی باشه که کاربر موردی که میخواد رو پرداخت کنه
اما پلیس سایبری متوجه نشه شماره حساب مدیر سایت چی هست ؟

چون نمیخوام برام دردسر بشه داشتن این سایت . میخوام سایت و داشته باشم
پول هم واریز بشه به حسابم اما کسانی که به اطلاعات امنیتی اینا میتونن دسترسی داشته باشن متوجه نشند

چنین چیزی امکانش هست ؟

ممنون

سلام
اگر سایت قمار ، پورن ، سیاسی ، مزایده ، هایپ باشه برای شما مشکل پیش میاد زمانی که به هر طریق شما حساب حتی از طریق چند رابط رد و بدل کنین
راحت ترین راه استفاده از مرچنت هایی هست که خارجی هستن و با ایران هم مشکل ندارن مثل بعضی از سایت های فوتبال مالتی لنگوئیج که اصلا توش مرچنت ایرانی نمیبینین اما مرچنتی استفاده شده که ایرانی ها هم استفاده میکنن
ریسک کار شما اگر بالا هست دنبال مرچنت ایرانی نباشین گرفتن اطلاعات از یک سایت بسیار راحت هست کمی زمان هدر میره اما نهایتا به شما میرسن

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
اگر سایت قمار ، پورن ، سیاسی ، مزایده ، هایپ باشه برای شما مشکل پیش میاد زمانی که به هر طریق شما حساب حتی از طریق چند رابط رد و بدل کنین
راحت ترین راه استفاده از مرچنت هایی هست که خارجی هستن و با ایران هم مشکل ندارن مثل بعضی از سایت های فوتبال مالتی لنگوئیج که اصلا توش مرچنت ایرانی نمیبینین اما مرچنتی استفاده شده که ایرانی ها هم استفاده میکنن
ریسک کار شما اگر بالا هست دنبال مرچنت ایرانی نباشین گرفتن اطلاعات از یک سایت بسیار راحت هست کمی زمان هدر میره اما نهایتا به شما میرسن

آقا الکی جو نده !
تو گوگل یه سرچ بزن فارسی شرط بندی فوتیال ببین چند تا سایت هستن دارن رسما شماره حساب اعلام میکنند که کارت به کارت کنید براشوون
الویت پلیس یه چیز های دیگه ای هست. برای این سایت ها اول اخطار میدن بعد فیلتر میکنن بعد میان حساب ها رو مسدود میکنن بعد میان دستگیرت میکنن
ستار بهشتی هم بهش اخطار داده بودن اول بعد اومدن دستگیرش کردن .
اینا که دیگه جرم نیست در مقابل اون

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
آقا الکی جو نده !
تو گوگل یه سرچ بزن فارسی شرط بندی فوتیال ببین چند تا سایت هستن دارن رسما شماره حساب اعلام میکنند که کارت به کارت کنید براشوون
الویت پلیس یه چیز های دیگه ای هست. برای این سایت ها اول اخطار میدن بعد فیلتر میکنن بعد میان حساب ها رو مسدود میکنن بعد میان دستگیرت میکنن
ستار بهشتی هم بهش اخطار داده بودن اول بعد اومدن دستگیرش کردن .
اینا که دیگه جرم نیست در مقابل اون

شما روی زمین باش
ساده دل بودن راحته

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
به نظر من کارت شارژ از همه بهتره ایرانسل بگیر بعد بیا تو همین فروم بفروش کار کمی طولانی میشه اما مطمئن

mmm555

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بانكها براي امكان پرداخت از طريق سايتها خيلي گير ميدن و هر سايتي رو ساپورت نميكنن شما يه سر برو بانك ملت يا پارسيان بگو يه سايت معمولييه فروش اينترنتي دارم ميخام درگاه پرداخت داشته باشه ببين چه مدارك وچيزايي ميخاد بعد از راه اندازي سايت پشيمون ميشي.مگر اينكه كسي رو توبانك داشته باشيد تا برات اوكي كنه
تنها راش اينكه با اين سايتهاي درگاه انلاين كه تو نت هست كار كني و يه درصدي هم ميگيرن با مسعول سايت هماهنگي كني و بگي چه چيز ي ميخايي بفروشي اونا راهنمايت ميكنن مخصوصا اگه فروشت بالا باشه.
سايتهاي شرط بندي مال ادمهاي عادي نيست اونا به هزارجا وصلن وباج ميدن بدليل گردش مالي زياد بانكهارو هم ساپورت ميكنن

بالا