برگزیده های پرشین تولز

از سایت DorPay.com خرید نکنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درظمن جهت اطلاات کاملتر منو با کاربر فقط یکبار قبل از این معامه کردم ۲۰۰ دار و براش واریز کردم
اما دفی دوم تنها چند دقیقه بعد از واریزشون حساب من موقت بلاک شد چون مبلغ بالاتر بود.
کجای دنیا مبلغ بالا بزنی حساب مسدود میشه برادر؟

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
برو FAQ , perfect بخون.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
به شما ربطی نداره که حساب بانکیش واسه کی هست ، اگر مورد داره و احساس خطر میکنی ، پرفکت مانی رو برگشت میزنی .. دلیل نمیشه که پول رو بخوری ... اگر به نام خودش نیست چرا قبلا میزدی؟ حساب پرفکت مانی شما هم بلاک نیست من خودم ایمیل زدم پرفکت مانی ... میگم سنت کمه بچه سال هستی میگی نه...
ایشون منو تهدید کرده عنوان فروشنده معتبر از من می گی ره به من پیام داده تو غلط کردی
سوال من از میدیر یا ادمین اینه اشون چه کاره هستند که اینجا قاضی شدند؟ فحاشی می کنن
غلط ام خودت کردی

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دزد کثیف حسابت بازه
این اقا بعد ریختن پرفکت مانی براش ریال منو نزده میگه حسابم مسدوده دروغ تو روز روشن از روی شماره کارت پیدات میکنم

56u2_untitled.png

شما این و نمیبینی؟ گفتن اصلا مسدود نبوده حساب

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوشته حساب مورد نظر کاملا فعال و سالم است ظاهرا نگلیسی هم بلد نیستید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ایشون منو تهدید کرده عنوان فروشنده معتبر از من می گی ره به من پیام داده تو غلط کردی
سوال من از میدیر یا ادمین اینه اشون چه کاره هستند که اینجا قاضی شدند؟ فحاشی می کنن
غلط ام خودت کردی

تهدیدت میکنم ، توو دادگاه هم پات رو باز میکنم تا بفهمی یه من ماست چقدر کره میده تا وقتی بهت میگم پول مردم رو بده بهم نگی هر غلطی میخوای بکن و زرنگ بازی در بیاری.. آخرشم به گریه بیفتی و مجبور بشی پول و بدی..

گنده تر از تو خواستن کلاهبرداری کنن اون سر ایران پول رو ازشون گرفتم تو که هنوز اطوار رو اطفال مینویسی که تکلیفت مشخص هست ...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نوشته حساب مورد نظر کاملا فعال و سالم است ظاهرا نگلیسی هم بلد نیستید

ایشون فارسی بلد نیست بعد توقع داری انگلیسی بلد باشه؟ :دی

در مورد فروشنده ی معتبری که 20 هزار تومن دادی هم اعلام کردم اگر پوول رو ندی و ازت شکایت بشه که میشه ، طبق قوانین انجمن مدارک و مشخصات شما به مراجع ذی صلاح ارسال خواهد شد...

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
تهدیدت میکنم ، توو دادگاه هم پات رو باز میکنم تا بفهمی یه من ماست چقدر کره میده تا وقتی بهت میگم پول مردم رو بده بهم نگی هر غلطی میخوای بکن و زرنگ بازی در بیاری.. آخرشم به گریه بیفتی و مجبور بشی پول و بدی..

گنده تر از تو خواستن کلاهبرداری کنن اون سر ایران پول رو ازشون گرفتم تو که هنوز اطوار رو اطفال مینویسی که تکلیفت مشخص هست ...
ببین بیکار که صب تا شب اینجایی تو هیچ غلطی نمی تونی بکنی پول اینم می دم به خاطر تو نیست به خاطر خوشه
من هیچ وقت گریه ذاری نکردم
فحمیدی فهمیدی ؟

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ایشون فارسی بلد نیست بعد توقع داری انگلیسی بلد باشه؟ :دی

در مورد فروشنده ی معتبری که 20 هزار تومن دادی هم اعلام کردم اگر پوول رو ندی و ازت شکایت بشه که میشه ، طبق قوانین انجمن مدارک و مشخصات شما به مراجع ذی صلاح ارسال خواهد شد...
من فارسی بلد نیستم اره .. هاه
اونی که مدارکو می فرسته به مراج ذی طلاح تو نیستی ادمینه.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ایشون رو تلگرام فحاشی کردن و من بش اونجا چیزی نگفتم و اینجا دروغ نوشته اسکرین شات مجوده.

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
کل بدهی ایشون با کسر کارمزد تایید شده توسط یوزر drblack095 به حسابشون برگشت داده شد.

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وجه به دست من رسید ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
وجه به دست من رسید ممنون

شما و بقیه دوستان مواظب باشن ، هیچوقت به کسی که فقط نماد فروشنده ی معتبر داره اعتماد نکنن ، مخصوصا کسایی که تاریخ عضویتشون و تعداد پستشون کمه .. 2 هزار دلار پول کمی نبوده که شما به این راحتی واریز کردید برای این آقا .. که بعدش بخواد اینجوری طلب کارانه جواب آدم رو بده ...

خوشحالم که مشکلتون حل شد .. البته به نظر من ایشون 20 دلار هنوز باید به شما بدن و یه جورایی دروغ به شما گفتند چون اگر حسابشون در پرفکت مانی تایید شده باشه که بوده فقط نیم % کارمزدش میشه ، بیشتر از نیم درصد نباید از شما بگیره ..

در هر صورت موفق باشید.

drblack095

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما و بقیه دوستان مواظب باشن ، هیچوقت به کسی که فقط نماد فروشنده ی معتبر داره اعتماد نکنن ، مخصوصا کسایی که تاریخ عضویتشون و تعداد پستشون کمه .. 2 هزار دلار پول کمی نبوده که شما به این راحتی واریز کردید برای این آقا .. که بعدش بخواد اینجوری طلب کارانه جواب آدم رو بده ...

خوشحالم که مشکلتون حل شد .. البته به نظر من ایشون 20 دلار هنوز باید به شما بدن و یه جورایی دروغ به شما گفتند چون اگر حسابشون در پرفکت مانی تایید شده باشه که بوده فقط نیم % کارمزدش میشه ، بیشتر از نیم درصد نباید از شما بگیره ..

در هر صورت موفق باشید.
ممنونم از کمک ها وراهنمایی هاتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا