برگزیده های پرشین تولز

از كجا ميتونم سرويس بي سيم اينترنت بگيرم ؟

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از كجا ميتونم سرويس بي سيم اينترنت بگيرم با كجا بايد تماس بگيرم با چه شركتي .
لطفا اگر ميدونيد آدرس يا تلفن يا سايت اين شركت هارو به من بديد
ممنون دوستان :p

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
اين شركت خدمات wireless ارايه ميده.:
<a href='http://nonymouse.com/anonwww.html' target='_blank'>http://nonymouse.com/anonwww.html</a>
براي ديدن متن قرار داد و قيمت سرويس ها هم اين سه تا فايل رو داونلود كنيد:
<a href='http://www.iranbroadband.com/tehranweb/info.htm' target='_blank'>http://www.iranbroadband.com/tehranweb/info.htm</a>
البته هنوز فقط يك سري از مناطق خاص تهران رو پوشش ميدن.
موفق باشيد.

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام الي من از تو خيلي متشكرم واقعا كمكم كردي مرسي و موفق باشي . ;)

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام الي
من هرچقدر با اين شركت تماس ميگيرم كسي جواب نميده !!! :(
چي كار كنم لطفا اگي ميدوني راهنماييم كن ممنون :D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
توي همين فروم يه بحثي در مورد شركتهاي سرويس دهنده اينترنت شده... توي اون آدرس و مشخصات از چند تا شكرت كه سرويس بي سيم ميدن اومده. يه سري به اون بزنيد ;)

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام الي من از تو خيلي متشكرم واقعا كمكم كردي مرسي و موفق باشي . ;)
خواهش ميكنم.منم هر با زنگ ميزنم تلفنشون دايما مشغوله.

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تونستم تماس بگيرم امروز صبح و گفتن تا دو روز ديگه شروع به ارائه سرويس ها ميكنن .
اگه از من ميشنوي سريع يه فرم انلاين پر كن و بفرست تو سايتشون ;) ;) ;)

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

پس سرویسهای وایرلس توی ایران داره راه میفته، آقا تبریک میگم، امیدوارم زودتر تمام مناطق تهران رو پوشش بدن، البته شهرستان ها رو بعید میدونم ، ممکنه فقط شهرهای بزرگ مثل اصفهان و شیراز و...

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3

پس سرویسهای وایرلس توی ایران داره راه میفته، آقا تبریک میگم، امیدوارم زودتر تمام مناطق تهران رو پوشش بدن، البته شهرستان ها رو بعید میدونم ، ممکنه فقط شهرهای بزرگ مثل اصفهان و شیراز و...
اخه قيمت خون باباشونو مي گيرن.اونم فقط براي يه سري مناطق محدود.با همين قيمت ميشه توي امريكا و كانادا dsl با 256 مگابيت پهناي باند گرفت .حدود 60 دلار .تازه ما داريم دلار 800 تومن حساب ميكنيم براي كسي كه اونجا با دلار حقوق ميگيره 60 دلار اصلا قيمتي نيست.
بريد خدا رو شكر كنيد توي ايران نيستيد.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
ghazmar جان نمي دونم چرا اينطوري شده .الان كه يه مطلب پست كردم ديدم به اسم تو داره مينويسه.مثل اينكه مشكل از تشخيصه كوكي هاست.من ealy هستم.نمي دونم دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ احسان بيا ببين جريان چيه؟؟؟؟؟؟؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اخه قيمت خون باباشونو مي گيرن.اونم فقط براي يه سري مناطق محدود.با همين قيمت ميشه توي امريكا و كانادا dsl با 256 مگابيت پهناي باند گرفت .حدود 60 دلار .تازه ما داريم دلار 800 تومن حساب ميكنيم براي كسي كه اونجا با دلار حقوق ميگيره 60 دلار اصلا قيمتي نيست.

بابا چه خبره براي 256 مگابيت 60 دلار! ببينم وايرلس رو ميگي؟
بابا من 600 مگابيت واير وصل! دارم ماهي 25 پند ميدم فكر كنم ميشه حدوداَ 40 دلار، قیمت وایرلس اینجا دستم نیست اما اون قیمت برای وایرلس منطقیه.

حالا این شرکت ها چقدر میگیرن برای وایرلس که شما هنوز عضو نشده مینالین؟[/quote]

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام پرسيان
آخه بابا آدم درده دلشو به كي بگه .
بابا ما تو ايران بايد بهترين سيستم اينترنت رو داشته باشيم .
آره من هم تو اتريش اينترنت cable داشتم با بهترين سرعت و ماهي 50 ايرو ميدادم الان كه امدم ايران دارم از ئست ايمترنت اينجا ديونه ميشم .
آخه يه شركت مياد تو ايران اين كارو ميكنه چرا بايد اين همه پول از مردم بگيره .
اين شركت تهران وب ميخواد اين سرويس رو تو ايران بده هالا اگه واقعا 30000 هزار تومان بگيره خوب خوبه واقهع قيمتش همينه .
ولي بعضي از شركتا تازه ميگن اين سرويس رو براي خونه نميديم چون هزينش 250 هزار توان در ماهه .
آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4

بابا من 600 مگابيت واير وصل! دارم ماهي 25 پند ميدم فكر كنم ميشه حدوداَ 40 دلار، قیمت وایرلس اینجا دستم نیست اما اون قیمت برای وایرلس منطقیه.

حالا این شرکت ها چقدر میگیرن برای وایرلس که شما هنوز عضو نشده مینالین؟
[/quote]
600 مگابيت ماهي 40 دلار ؟؟؟؟؟؟ :shock: :shock: :shock:
واي خدايا خدايا .به خدا مي خوام گريه كنم .اينجا dial up ماهيانه 31$ هستش.كه توي بهترين حالت به 45كيلوبيت هم نميرسه .تازه همون قيمت هم بايد پول تلفن بديم.
قيمت هاي اين وايرلس رو هم خودت برو ببين
<a href='http://www.iranbroadband.com/tehranweb/info.htm' target='_blank'>http://www.iranbroadband.com/tehranweb/info.htm</a>
تازه حداكثر هم 256 مگابيته
بريد خدا رو شكر كنيد اينجا زندگي نمي كنيد.

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اخه قيمت خون باباشونو مي گيرن.اونم فقط براي يه سري مناطق محدود.با همين قيمت ميشه توي امريكا و كانادا dsl با 256 مگابيت پهناي باند گرفت .حدود 60 دلار .تازه ما داريم دلار 800 تومن &nbsp;حساب ميكنيم براي كسي كه اونجا با دلار حقوق ميگيره 60 دلار اصلا قيمتي نيست.

حالا این شرکت ها چقدر میگیرن برای وایرلس که شما هنوز عضو نشده مینالین؟
[/quote]
1.لينك سايت چند تا از شركت هاي كه توي انگليس dsl يا wireless internet ميدن رو بفرست برام.
2.منظورت از اينكه هنوز عضو نشدي چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام پرسيان &nbsp;
آخه بابا آدم درده دلشو به كي بگه .
بابا ما تو ايران بايد بهترين سيستم اينترنت رو داشته باشيم .
آره من هم تو اتريش اينترنت cable داشتم با بهترين سرعت و ماهي 50 ايرو ميدادم الان كه امدم ايران دارم از ئست ايمترنت اينجا ديونه ميشم .
آخه يه شركت مياد تو ايران اين كارو ميكنه چرا بايد اين همه پول از مردم بگيره .
اين شركت تهران وب ميخواد اين سرويس رو تو ايران بده هالا اگه واقعا 30000 هزار تومان بگيره خوب خوبه واقهع قيمتش همينه .
ولي بعضي از شركتا تازه ميگن اين سرويس رو براي خونه نميديم چون هزينش 250 هزار توان در ماهه .
آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x &nbsp;:x
اون 30 تومن وقتيه كه قرار داده 1 ساله باهاشون ببندي يعني 360 هزار تومنو يجا اول كار بهشون بدي.اگه فقط يه ماه بخواي استفاده كني بايد 50 هزار تومن بدي كه ميشه حدوده 62$
اونم براي وايرلس 256 كيلوبيت تازه اگه واقعا به اين سرعت برسه

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

آقا این وایر لس نیست ها اگه دقت کنید گفتم وایر وصل!!!

این هم ادرس ای اس پی خودم:

<a href='http://www.ntlhome.com/ntl_internet/cost_broadband.asp?cust=ntlhome_intbroadband' target='_blank'>http://www.ntlhome.com/ntl_internet/cost_b...me_intbroadband</a>

ببینم مگه الان داری از وایرلس استفاده میکنی؟

آقا من از وایرلس خبری ندارم اما اگه وقت کردم یه سرچ میکنم خبرش رو میدم چون خودم هم بدم نمیاد قیمتها دستم بیاد.

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
1.من منظورم وايرلس هست .
2.منظورتون از واير وصل dsl هست يا cable internet?????????????
3.اگه منظورت dsl هست كه بايد بگم توي ايران استفاده شخصي از اين سرويس ها )PAP)ممنوع هست.يعني به اشخاص حقيقي نميدن .چون بايد براش مجوز بگيري.در ضمن اگه بدن هم قيمتش بي نهايت گرونه.
مثلا قيمت 128مگابيت در ماه نزديكه 700 هزار تومن يعني در حدود 850 دلار .
4.isp خودته؟؟؟بابا كارت درسته.زير پرو بال ما رو هم بگير.
5.موفق باشي اقاي كار درست.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
1.من منظورم وايرلس هست .
2.منظورتون از واير وصل dsl هست يا cable internet?????????????
3.اگه منظورت dsl هست كه بايد بگم توي ايران استفاده شخصي از اين سرويس ها )PAP)ممنوع هست.يعني به اشخاص حقيقي نميدن .چون بايد براش مجوز بگيري.در ضمن اگه بدن هم قيمتش بي نهايت گرونه.
مثلا قيمت 128مگابيت در ماه نزديكه 700 هزار تومن يعني در حدود 850 دلار .
4.isp خودته؟؟؟بابا كارت درسته.زير پرو بال ما رو هم بگير.
5.موفق باشي اقاي كار درست.

به اين كانكشن ها ميگن broadband كه فكر كنم يه نوعي از dsl محسوب میشه، راستش برای این کانکشن ها معمولاً از خط تلفن دیجیتال استفاده میشه ولی مال من خط جدا داره و یه مدم مخصوص اینترنت با سرعت بالا. اینجا هم 128 کیلو بیت پیدا میشه اما بهش میگن narrowband.

reymondcable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام الي
من وقتي كه زنگ زدم به من گفتن كه ماهيانه پول رو واريز ميكني به حساب شركت يعني 5 روز مونده به پايان ماهه قبل پول ماهه بعدي رو ميدم .
يعني ماه به ماه پول ميديم .
بله قرارداد هم بايد ببنديم ولي در مورد دادن يك باره پول 360000 تومان چيزي نگفتن
تو چجوري اينو ميگي هان ؟ :shock: :shock: :shock:

بالا