برگزیده های پرشین تولز

از میهن وب هاست ،هاست بگیرم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
خبری نیست کککککککککککک :(

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
بازم خدا را شکر من واقعا برای اطلاعات کاربرانشون نگران بودم

Last edited:

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
یکی از دوستام میگفت اینا دارن وقت میخرن که سرور جدید بگیرن و بک آپ ری استور کنند روش . اون میگفت کلا اطلاعاتشون پریده . دارن با اینکارا واسه خودشون وقت میخرن

الان هم اگه توجه کنید ip هاشون عوض شده

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
یکی از دوستام میگفت اینا دارن وقت میخرن که سرور جدید بگیرن و بک آپ ری استور کنند روش . اون میگفت کلا اطلاعاتشون پریده . دارن با اینکارا واسه خودشون وقت میخرن

عجب شایعات عجیبی. (Gunzenhausen, 03, DE) + (Gunzenhausen, 02, DE) + (Gunzenhausen, 01, DE) تغییری نکرده

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30

در این مورد شک نکنید وگرنه اگر مشکل پول بود که شما سه سوت مبلغ را واریز می کردید و مشکل حل می شد و از همه مهمتر سایت خودشون که بالا می اومد هنوز بک آپ خودشون را هم بر نگردوندند ولی بازم جای شکر داره که دارند همون بک آپ ها را بر می گردونند.

mysam147

Registered User
لایک‌ها
54
رفقا میگم این گوگل هم رو میهن وب هاسته؟!!!!!!!!
چرا اینجور شده

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
سلام
دوستان مشکل حل شد الان بالا میاد سایتها

اومدی اسپم کنی پرواز کردی .

یه چی بگو بگنجه خوب .

سایت خودشون تا چند ساعت پیش میومد بالا ولی الان دیگه اونم نمیاد .

ریدایرکتش کردن روی mihanwebjost.net که اونم بالا نمیاد .

دوستان به نظر شما برم یه هاست دیگه بگیرم یا صبر کنم ؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
اومدی اسپم کنی پرواز کردی .

یه چی بگو بگنجه خوب .

سایت خودشون تا چند ساعت پیش میومد بالا ولی الان دیگه اونم نمیاد .

ریدایرکتش کردن روی mihanwebjost.net که اونم بالا نمیاد .

دوستان به نظر شما برم یه هاست دیگه بگیرم یا صبر کنم ؟

بیشتر سایتها اومدن بالا صبر کنید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
تبریک میگم
خیلی از بچه ها نگران بودن و نا امید ...

2s2

Registered User
لایک‌ها
666
من برام جالبه که این پارمیس هاست چرا همیشه و همه جا حضور پر رنگ داره
تو کریم آنلاینم که بودم :p این اونجا هم همینطوری بود
کسی که مشتری داشته باشه این مدلی التماس نمیکنه.
من الان حدود 6 ماهه از میهن وب هاست سرویس داشتم واین اولین باره همچین چیزی رخ داده که برای خودشم خیلی بده ولی خیلی زشته بعضی ها دوست دارن به روش های نا جوانمردانه زیراب زنی کنند!!!!!!

bradpit

Registered User
لایک‌ها
24
یکم معرفتو مرام داشته باشید مشکل میهن وب هاست اپیدمی نبود حاد بود بجای اینکه ازش بخاطر سرعت و کیفیت بالا و قیمت ارزان ممنون باشید و ازش پشتیبانی کنید دارید پشت سر هم میکوبینش من سایتمو میهن وب هاست میزبانی کرده و انقدر معرف دارم که به خاطر سرویس دهی خوب گذشتش هاستینگ دیگه ای رو انتخاب نکنم

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
یکم معرفتو مرام داشته باشید مشکل میهن وب هاست اپیدمی نبود حاد بود بجای اینکه ازش بخاطر سرعت و کیفیت بالا و قیمت ارزان ممنون باشید و ازش پشتیبانی کنید دارید پشت سر هم میکوبینش من سایتمو میهن وب هاست میزبانی کرده و انقدر معرف دارم که به خاطر سرویس دهی خوب گذشتش هاستینگ دیگه ای رو انتخاب نکنم

ما میهن وب هاست رو دوست میداریم .

به نشر من چیزی که باعث شد بچه ها و خود من بیشتر نگران از دست رفتن اطلاعاتمون بشیم این بود که سایت خودشون هم داون بود و نمیشد باهاشون رابطه ای داشت به اون صورت .

اما خدارو شکر برگشت

کیا بودن که با اطمینان کامل میگفتن دیگه بالا نمیاد ؟

از آب گل آلود ماهی نگیریم . تو این دو سالی که با میهن کار میکردم یه بار یه مشکلی پیش اومد براشون اونم حل شد .

Ehsan--M

Registered User
لایک‌ها
34
ما میهن وب هاست رو دوست میداریم .

به نشر من چیزی که باعث شد بچه ها و خود من بیشتر نگران از دست رفتن اطلاعاتمون بشیم این بود که سایت خودشون هم داون بود و نمیشد باهاشون رابطه ای داشت به اون صورت .

اما خدارو شکر برگشت

کیا بودن که با اطمینان کامل میگفتن دیگه بالا نمیاد ؟

از آب گل آلود ماهی نگیریم . تو این دو سالی که با میهن کار میکردم یه بار یه مشکلی پیش اومد براشون اونم حل شد .

مشکلات پیش بینی نشده زیاد واسشون پیش میاد:D

همچین 1 بار هم نیست تو این مدت زمان فعالیتش من خودم از موقعی که شروع بکار کرده ازش به تناوب هاست داشتم ولی خوب مشکلات زیادی داشته اون اوایل که خیلی زیاد down می شد و بعد 5 6 ماه کل سرور هاش هک شد و ایندکس

همه سایت هایی که میزبانی میکرد رو با hacked by مزین کرد :دی

و الی ماشا.....:)

تو این رنج قیمت نسبتآ خوبه.

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,033
میهن وب هاست خوبه!
به نظر من یه سری به پردیس هاستینگ هم بزنین ضرر نمیکنین.
تقریبا برابر هستن باهم دیگه
آفرهای خوبی داره.

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
من برام جالبه که این پارمیس هاست چرا همیشه و همه جا حضور پر رنگ داره
تو کریم آنلاینم که بودم :p این اونجا هم همینطوری بود
کسی که مشتری داشته باشه این مدلی التماس نمیکنه.
من الان حدود 6 ماهه از میهن وب هاست سرویس داشتم واین اولین باره همچین چیزی رخ داده که برای خودشم خیلی بده ولی خیلی زشته بعضی ها دوست دارن به روش های نا جوانمردانه زیراب زنی کنند!!!!!!

لیست مشتریان ما گواه کارمون هست و با توجه به اسپانسری های بزرگی که بعد ادغام با سرور پارس گرفتیم مثل پارس تولز و p30vel و ... و تبلیغات و سئوی بالامون نیازی به مشتری های ابله مثل شما نداریم.
بعدشم مطمئنا با 2 تا پستی که دارید از بچه های میهن هستید یا سایر رقبا که بهتون فشار اومده:p

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
لیست مشتریان ما گواه کارمون هست و با توجه به اسپانسری های بزرگی که بعد ادغام با سرور پارس گرفتیم مثل پارس تولز و p30vel و ... و تبلیغات و سئوی بالامون نیازی به مشتری های ابله مثل شما نداریم.
بعدشم مطمئنا با 2 تا پستی که دارید از بچه های میهن هستید یا سایر رقبا که بهتون فشار اومده:p

p30vel.ir :

ns1.mihanteam.com
ns2.mihanteam.com

parstools.com :

nsp1.serverpars.com
nsp2.serverpars.com

شما میهن تیمی یا سرور پارس ؟

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
پارمیس هاست را باز کنید ببنید صفحه اول اون چی نوشته است.
ما سرور پارس هستیم .
در ضمن mihanteam.com دامین خود p30vel هست که نیم سرور های اختصاصی اون شده سایت p30vel را باز کنید ببنید کدوم هاستینگ را به عنوان اسپانسر در پست های خودش اعلام کرده.

2s2

Registered User
لایک‌ها
666

نمیدونم توهین کردن تو این انجمن چه حکمی داره ولی نوع ادبیات شما نشانگر شخصیت شما وشرکت معتبر شماست که تو همه انجمن ها داره التماس میکنه برای مشتری
من کاربر فعال این انجمن نستم ویزیتور التماسی هم نیستم که هزاران پست ملتمسانه داشته باشم یه کاربر و وب مستر معمولی هستم
تو مجید آنلاین افتخار آشنایی با شمارو دارم
من اگر از بچه های میهن بودم انتقاد نمیکردم کل صحبت من هم ماهیگیری ملنمسینی مثل شماست از اون آب گل آلود
امیدوارم متوجه بشی که اگرم نشی جایی برای ناراحتی وجود نداره
راستی شخصیت مدیر پی سی ول برای کاربر های حرفه ای نت کاملاً روشنه ((یک دزد کامل کسی که بیشتر اسکریپت ها و پلاگین هارو با دزدی میزاره رو سایتش ))
حالا من چطوری میتونم اطلاعاتم رو به کسی بدم که میزبان یک دزده؟؟
امیدوارم کسانی نظر بدهند که کاربر باشند نه ویزیتور

-------------------------
تکمیلی اینکه این حرکت میهن وب هاست و اکتفا کردن به یک عذر خواهی نچندان درست و حسابی باعث شد حداقل من یکی اعتمادم رو نسبت بهش از دست بدم
اینکه پرداخت صورت گرفته یا نگرفته یا مشکل از هر جایی که بوده کاربر هیچ مسئولیتی نداره و این شرکت هست که باید جبران کنه که متاسفانه فقط ابراز همدردی فرمودند....:f34r:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
من نمیفهمم این بحث ها چه ربطی به پست اول و عنوان داره!

بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا