• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
درود من 2تا میخواستم
قیمت نحوه واریز و دریافت جنس رو برام بفرستین
مدل N هم میخوام

و همچنین قیمت مودم 3g برام بفرستین(مدل مودم و لینک سایت اصلی)

ممنون

ehsan149

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همه دوستان ( این آموزش برای این قرار می دهم چون یکی از دوستان رمز عوض کرده بود و یادش نبود)

چنانچه رمز مودم فراموش کردید از این 3 روش استفاده کنید(این روشها برای نسخه 70 کار نمیکند که اگر کسی درخواست کرد آن روش هم قرار میدهم)

1-روش اول(فهمیدن رمز مودم )ما فایل تنظیمات backup از روتر دانلود می کنیم ، که پسورد داخل آن توسط ودافون تولید شده است .(پسورد پیش فرض) این آدرس با مرورگر باز می کنیم http://192.168.0.1/en_US/backupsettings.conf فایل با Notepad باز میکنیم ، در خط 31 کلمه "syspassword" را پیدا کنید ، که مانند روبرو است <sysPassword value="XXXXXXXX"> که مقدار جلو value رمز مودم است.

2-روش دوم( تغییر دادن رمز مودم) ما بدون دانستن رمز مودم میتوانیم پسورد مودم تغییر بدهیم برای تغییر رمز یکی از این خط ها را بسته به یوزر که میخواهیم تغییر می دهیم ، که آدرس زیر با مرورگر باز میکنیم.
(سه یوزر برای دسترسی به تنظیمات این مودم وجود دارد 1-support 3 - Vodafonet 2- admin که در بعضی نسخه ها یوزر support ندارد و فقط آن 2 یوزر وجود دارد.

To admin: 192.168.0.1/password.cgi? Syspassword = nuevaPass
To support: 192.168.0.1/password.cgi? SptPassword = nuevaPass
For Vodafone: 192.168.0.1/password.cgi? UsrPassword = nuevaPass
اگر ما برای یوزر admin انجام دادیم و پسورد جدید خواست پسورد جدید bandaancha و لینک زیر را در مرورگر دنبال کنید.

to 192.168.0.1/password.cgi?sysPassword=bandaancha

دکمه اینتر فشار دهید و مروگر ممکنه یوزر و پسورد برای انجام تغییرات بخواهد که vodafone / vodafone را وارد می کنیم الان می توانیم با admin / Bandaancha یعنی یوزر admin و پسورد Bandaancha وارد تنظیمات شویم.

3-روش سوم (این روش برای نسخه V100R001C10B077 است)

TO 192.168.0.1/syspasswd.cgi? Syspassword = ** KEY

**TO 192.168.0.1/userpasswd.cgi? UsrPassword = ** KEY

حواستان باشد TO که بالا نوشتم را نباید در مرورگر وارد کنید.

Last edited:

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
مبلغ برای دو عدد سری N واریز شد و مشخصات هم ارسال شد

Last edited:

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
داداش مود فوق العادست از نزدیک دیدمش رفتم خونه یکی از دوستان برای بررسی مود فوق العادست عالیه عالی یجورایی که چه عرض کنم واقعا تکه
ولی رفیقم هم از بازار 130 تهیه کردن شما کجا هستین چون من هم قصد تهیه دارم اگر تهرانید؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
داداش مود فوق العادست از نزدیک دیدمش رفتم خونه یکی از دوستان برای بررسی مود فوق العادست عالیه عالی یجورایی که چه عرض کنم واقعا تکه
ولی رفیقم هم از بازار 130 تهیه کردن شما کجا هستین چون من هم قصد تهیه دارم اگر تهرانید؟

سلام

خوشحالم از اینکه قبل از خرید مودم را بررسی کردید.
ارسال از تهران توسط پیک،تیپاکس،پست سفارشی یا پیشتاز خواهد بود.اگر کرج هستید فردا برای یکی از مشتریان قرار است مودم تیپاکس کنم اگر میخواهید میتوانید از ایشان تحویل بگیرید.تا در هزینه صرفه جویی کنید.
در مورد 130 هم به احتمال زیاد شما سری G را دیدید چون با در نظر گرفتن قیمتی که ما به همکار مودم میدهیم بعید است با این قیمت بفروشند.

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
سلام

خوشحالم از اینکه قبل از خرید مودم را بررسی کردید.
ارسال از تهران توسط پیک،تیپاکس،پست سفارشی یا پیشتاز خواهد بود.اگر کرج هستید فردا برای یکی از مشتریان قرار است مودم تیپاکس کنم اگر میخواهید میتوانید از ایشان تحویل بگیرید.تا در هزینه صرفه جویی کنید.
در مورد 130 هم به احتمال زیاد شما سری G را دیدید چون با در نظر گرفتن قیمتی که ما به همکار مودم میدهیم بعید است با این قیمت بفروشند.
نه دقیقا مدل N بود عزیز دیگه فرقشون کاملا مشخصه احتمالا ایشون هم همکاری خریدن دیگه حالا یکمی بالا پایین
امکان تحویل حضوری در تهران وجود داره ؟ راهی نیست که خودم میام می گیرم . فقط اگر آدرس رو پ.خ کنید خدمتتون برسم در روز های آتی

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
نه دقیقا مدل N بود عزیز دیگه فرقشون کاملا مشخصه احتمالا ایشون هم همکاری خریدن دیگه حالا یکمی بالا پایین
امکان تحویل حضوری در تهران وجود داره ؟ راهی نیست که خودم میام می گیرم . فقط اگر آدرس رو پ.خ کنید خدمتتون برسم در روز های آتی

تحویل حضوری فقط برای سفارش تعداد امکان پذیر است.بهترین راه همان تیپاکس فردا است.فکر کنم برایتان 3 تومان هزینه بگیرد

sajadperspolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
با درود مودما رسید جفتش ممنون از سرعت عمل!

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
لطفا پست اول با دقت مطالعه شود

readnews2007

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
مبلغ برای 1 عدد مودم سری N واریز و مشخصات ارسال گردید
قراره فردا پست بشه
با تشکر از استارتر

کسی از دوستان تست کرده که کدوم firmware سری N این مودم با پرینتر های چند کاره سامسونگ مثلا SCX 4600 کار میکنه ؟

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
مبلغ برای 1 عدد مودم سری N واریز و مشخصات ارسال گردید
قراره فردا پست بشه
با تشکر از استارتر

کسی از دوستان تست کرده که کدوم firmware سری N این مودم با پرینتر های چند کاره سامسونگ مثلا SCX 4600 کار میکنه ؟

فرقی نمیکند
همه ورژن ها جواب میدهد(اگر درایور مودمتان درست نصب کنید)
------------------

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اون دوستانی که خرید کردن و نتیجه گرفتن لطفا بیان امتیاز بازارچه ایشونو بدن که ایشون قرعه کشی را راه بیاندازن

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
قیمت سری G تهران تک فروش با پست چقدره و اینکه کانفیگ کردن مودم مثل مودم های عادی هستش یا نه !!

ehsan149

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ادامه پست آموزشی #207 برای آنلاک کردن فریمور (چون یکی از دوستان (soran103)مشکل داشتن این آموزش اضافه کردم )

اگر آن آموزش انجام دادین و جواب نداد ادامه این مراحل انجام بدین (برای دوستان که میخواهند از ابتدا آموزش انجام بدهندبهتر این مراحل قبل از telnet انجام بدهند)
تنظیمات ADSL مربوط به ISP تان را انجام دهید الان اگر ping بگیرید مثلا dns گوگل
ping 8.8.8.8
به شما Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=45 میدهد .

مراحل آنلاک کردن:
۱- شما به admin interface یا همان صفحه اصلی تنظیمات مودم بروید و بعد به قسمت Management -> Settings -> Backup بروید، فایل backupsettings.conf روی کامپیوتر ذخیره کنید .(تو آموزش قبلی تو مرحله ۳ این کار انجام داده بودید.

۲-با نرم افزار Notepad++ فایل backupsettings.conf باز کنید (لینک دانلود نرم افزار پایین برای شما میگذارم) از طریق قسمت find که با crt+f باز میشود خط lanDns1="a.b.c.d" و lanDns2="e.f.g.h" را پیدا می کنیم منظور از a b c d ، آیپی(ip) است مقدار آن به مقادیر زیر تغییر می دهیم و فایل را ذخیره میکنیم

http://download.tuxfamily.org/notepadplus/6.3.3/npp.6.3.3.Installer.exe

lanDns1="8.8.8.8"
lanDns2="8.8.4.4"

3- مرحله بعد باید این فایل بکاپ تنظیمات که تغییر دادید در مودم ریستور (بازگردانی) کنیم برای این کار به مسیر Management / Settings /Update می رویم فایل backupsettings.conf که تغییر داده بودیم را در اینجا انتخاب و گزینه update settings را فشار می دهیم .

4-- بعد از مراحل بالا با دکمه restart پشت مودم (منظورم سوزنی پشت مودم نیست ) مودم reboot می کنیم.الان از اینترنت لذت ببرید.

آموزش قبلی را هم آپدیت کردم پست شماره #207 ، اگه مراحل آن آموزش به ترتیب انجام دهید ، دیگر نیازی به این آموزش نیست.

Last edited:

soran103

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادامه پست آموزشی #207 برای آنلاک کردن فریمور (چون یکی از دوستان (soran103)مشکل داشتن این آموزش اضافه کردم )

اگر آن آموزش انجام دادین و جواب نداد ادامه این مراحل انجام بدین (برای دوستان که میخواهند از ابتدا آموزش انجام بدهندبهتر این مراحل قبل از telnet انجام بدهند)
تنظیمات ADSL مربوط به ISP تان را انجام دهید الان اگر ping بگیرید مثلا dns گوگل
ping 8.8.8.8
به شما Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=45 میدهد .

مراحل آنلاک کردن:
۱- شما به admin interface یا همان صفحه اصلی تنظیمات مودم بروید و بعد به قسمت Management -> Settings -> Backup بروید، فایل backupsettings.conf روی کامپیوتر ذخیره کنید .(تو آموزش قبلی تو مرحله ۳ این کار انجام داده بودید.

۲-با نرم افزار Notepad++ فایل backupsettings.conf باز کنید (لینک دانلود نرم افزار پایین برای شما میگذارم) از طریق قسمت find که با crt+f باز میشود خط lanDns1="a.b.c.d" و lanDns2="e.f.g.h" را پیدا می کنیم منظور از a b c d ، آیپی(ip) است مقدار آن به مقادیر زیر تغییر می دهیم و فایل را ذخیره میکنیم

http://download.tuxfamily.org/notepadplus/6.3.3/npp.6.3.3.Installer.exe

lanDns1="8.8.8.8"
lanDns2="8.8.4.4"

3- مرحله بعد باید این فایل بکاپ تنظیمات که تغییر دادید در مودم ریستور (بازگردانی) کنیم برای این کار به مسیر Management / Settings /Update می رویم فایل backupsettings.conf که تغییر داده بودیم را در اینجا انتخاب و گزینه update settings را فشار می دهیم .

4-- بعد از مراحل بالا با دکمه restart پشت مودم (منظورم سوزنی پشت مودم نیست ) مودم reboot می کنیم.الان از اینترنت لذت ببرید.

آموزش قبلی را هم آپدیت کردم پست شماره #207 ، اگه مراحل آن آموزش به ترتیب انجام دهید ، دیگر نیازی به این آموزش نیست.

دوستان من با ستفاده از نسخه HG556aV100R001C10B083 این روش تست کردم کاملا جواب داد و مودم آنلاک شد. با تشکر از زحمات دوست عزیز ehsan149

ehsan149

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
امکانش هست در مورد پرینتر شرینگ هم بحث بشه؟
برای بنده این مورد خیلی مهمه . دردسر های خاصی نداره ؟

سلام دوست عزیز

بزودی وقت کنم آموزش آن را هم قرار می دهم.

بالا