برگزیده های پرشین تولز

از چه پلاک خودرويي ميترسيد؟

alonzo morning

Registered User
لایک‌ها
255
بنده از پلاک خاصی نمیترسم بنده بیشتر از جنس مونث سوار بر اتول میترسم.به شماها هم توصیه میکنم بترسید ترس در این مورد جایز حلال ثواب اصلا همه چی داره.

دوست عزيز فرمايش شما صحيح است ولي باور بفرماييد ايراد از ساختار مغزي دوستان مونث است.. و اين مشکل در رانندگي براي
من حل شده است..حالا ميپرسيد چطور توضيح ميدم خدمتتان
بنده در مدت دانشجويي دوسال تي اي درس نقشه کشي صنعتي بودم.. در طول اين مدت فقط يک هشتم دوستان مونثي که بنده ديدم قادر به تجسم فضايي احجام مختلف بودند و اين يک هشتم واقعن هوش خارق العاده اي داشتند..و اما بقيه در حدي بودند که نقشه مداد را نميتوانستند به صورت يک استوانه بکشند بجاي نقشه حجم مداد يک خط ميکشيدند...البته معدود دوستان مذکري هم بودند که البته انها ديگر درجاتي از اوتيسم داشتند..تجربه جالبي بود
در نتيجه شما بسيار اتول هايي را در خيابان به رانندگي خانم ها ميبينيد که اگر از فاصله دو متري انها از کنارشان رد شوي برايت بوق ميزنن که بپا به من نمالي.. اونهاييشون هم که بوق نميزنن فقط به اميد استفاده از بيمه اتول اند..

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
ایران 81
تو استان چ و ب کلا معروفه.

foodix

Registered User
لایک‌ها
38
کلا هروقت یه ماشین با پلاک جفت توو شهرمون دیدم خیلی کم پیش امده حق تقدم رو رعایت کنه یا اینکه حرمت شکنی نکنه!
راهنما ک ندیدم بزنن!
باورکنید راست میگم!گفتن مهمان نوازیم نگفتیم ک لهمون کنید!

foodix

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزيز فرمايش شما صحيح است ولي باور بفرماييد ايراد از ساختار مغزي دوستان مونث است.. و اين مشکل در رانندگي براي
بنده در مدت دانشجويي دوسال تي اي درس نقشه کشي صنعتي بودم.. در طول اين مدت فقط يک هشتم دوستان مونثي که بنده ديدم قادر به تجسم فضايي احجام مختلف بودند و اين يک هشتم واقعن هوش خارق العاده اي داشتند..و اما بقيه در حدي بودند که نقشه مداد را نميتوانستند به صورت يک استوانه بکشند بجاي نقشه حجم مداد يک خط ميکشيدند...البته معدود دوستان مذکري هم بودند که البته انها ديگر درجاتي از اوتيسم داشتند..تجربه جالبي بود
در نتيجه شما بسيار اتول هايي را در خيابان به رانندگي خانم ها ميبينيد که اگر از فاصله دو متري انها از کنارشان رد شوي برايت بوق ميزنن که بپا به من نمالي.. اونهاييشون هم که بوق نميزنن فقط به اميد استفاده از بيمه اتول اند..

تفاوفت بین مرد و زن تویه رانندگی بر میگرده به استقامت و حرفه ایی بودن کسی ک پشت فرمون هستش!البته با فرمایش شما هم کاملا موافق هستم!
اخه تصادفی داشتم ک خداروشکر میکنم ک با سمند بودمو پرایدم رو سوار نشده بودم!
خانم با سرعت 80 تا امد وسط سمند!
درحالی هم ک دست و پاش میلرزید و شوهرش جفتش بود میگفت تو مقصری در حالی ک از تقاطع به اصلی امده بود!ولی متاسفانه یا خوشبختانه خیلی متواضع برخورد کردم!!هه

اصلا وقتی ک توویه خیابون رانندگی میکنند سعی کنید با فاصله 1 کیلومتری ازشون رانندگی کنید!چندین بار برام پیش امده نزدیک بوده تصادف کنم باشون اونم تویه خیابون های اصلی!

خیلی بده ک هر کسی پا شده گواهی نامه گرفته و یه ماشین هم زیر پاشه!بلانسبت دوستان گل (منظورم رو ک میدونید؟)وگرنه این همه حادثه پیش نمیومد!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
نوشته اصلی توسط mahdian57
یکسالی سمت شمال یه سری پلاک 72 بود که اصلاً از رانندگی فقط گاز دادنشو میدونستن
دروغ چرا آآآآآ خدا رحم کرد از اون مهلکه جان سالم بدر بردیم

درست میگی منم این پلاک رو میخواستم بگم ولی جدیدا یه دو هفته ای اونجا بودم راضی بودم از رانندگیشون البته وانتاشون کماکان داغونن ولی مردم شهر خوب شدن راه میدن به مردم وقتی راه میدی بهشون تشکر هم میکنن !!

خود افسر پلیس گفت از نیسانیهاش این پلاک فرار کن آدم کشن.
واقعاً پشیمون شدم و هیچ وقت نمیخام اون سمتا برم اینقدری هم نگذشته فروردین 89 بود.

یه چیز دیگه تو اون سفر این بود که سمت قوچان یه راننده پلاک 12 پیر بود افسرو که گیر بهش داده بود سر سرعت داشت کتک میزد
من هم عادت ندارم تماشا کنم رد شدیم پیش خودم گفتم عجب آدم خریه الان دستگیرش میکنن . 15 دقیقه بعد با سرعت موشک از بغلم همون ماشین رد شد.
تو تهران فکر کنم دو سه تا از این چیزها پیش بیاد این جریمه های الکی نوشتن کم میشه.

کلا به پلاک ربط نداره. تو همه جور پلاک هست که از رانندگی فقط پدال گازو میشناسن مخصوصا خانواده معظم پراید و 405 از قبیل آردی و خود 405 و پرشیا. تو اکثر تصادفها پای اینا در میونه (البته از حق نگذریم تعدادشون هم زیاده)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424

خدااااااا بووود :))))))))))

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
یه چیز دیگه تو اون سفر این بود که سمت قوچان یه راننده پلاک 12 پیر بود افسرو که گیر بهش داده بود سر سرعت داشت کتک میزد
من هم عادت ندارم تماشا کنم رد شدیم پیش خودم گفتم عجب آدم خریه الان دستگیرش میکنن . 15 دقیقه بعد با سرعت موشک از بغلم همون ماشین رد شد.
تو تهران فکر کنم دو سه تا از این چیزها پیش بیاد این جریمه های الکی نوشتن کم میشه.

کلا به پلاک ربط نداره. تو همه جور پلاک هست که از رانندگی فقط پدال گازو میشناسن مخصوصا خانواده معظم پراید و 405 از قبیل آردی و خود 405 و پرشیا. تو اکثر تصادفها پای اینا در میونه (البته از حق نگذریم تعدادشون هم زیاده)

توهین و تعرض به مامور دولت در حین انجام وظیفه ....
شدیدا خشتک پرچم میکنن
مراقب حرف زدنتون با این افسرا باشید،خیلی راحت میتونن پرونده کیفری درست بکنن برا آدم
با زبون خرشون کنید
یه بلوار هست که تو کمربندیه زنجانه،داشتم از شهر خارج میشدم،چون اون جا رو نمیشناختم که فازش چی به چیه و سرعت مجازش چقده داشتم میرفتم،سرعتمم حدود ۱۱۰ تا بود،یهو دیدم ماموره پرید وسط و تابلو ایست داد !
خلاصه دیگه،زدیم کنار گفتم آقا چیه ؟ گفت حداکثر سرعت ۸۰ تاست شما ۱۱۲تا سرعتت بوده،تخطی از سرعت مجاز بیش از ۳۰ کیلومتر،برو پارکینگ ! :O
خشک شدم ! خیر سرم داشتم میرفتم مسافرت
هیچی دیگه،دیدم شاکی شده،منم پلاک تهران دیگه رسما داشت غریب کشی میکرد
گفتم جناب سرکار من واقعا اطلاع نداشتم که اینجا سرعت ۸۰ تاس ،شمام که مشخصه انسان شریفی هستید،یقینا درک میکنید که سرعت زیاد من به خاطر عدم آگاهی بوده
یهو نیشش عین خری که بهش علف تازه میدن باز شد،دیدم برگ جریمه رو آورد،۲۰ تومن برام نوشت و گفت برو !
وقتی نشستم تو ماشین،یکم که فاصله گرفتم دستمو گرفتم بیرون و انگشتم رو به علامت فاکی مبارک و زیبا به سمتش نشونه گرفتم !
بدبختا یه سریاشون واقعا عقده ایین،یه ذره هندونه بزاری زیر بغلشون سریع خر میشن

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
سمت ما پره از خانوما و دخترکایی که پشت ماشینای اخرین مدل میشینن و امکان نداره یه روز نبینم که تصادفی نکرده باشن . جالبه که دخترک اوچولو پشت پرادو چهاردر میشینه و از تو اینه پارک دوبل میزنه !! انگار یکی ندونه فکر میکنه چهل ساله رانندست ! بعدم با اون همه سنسور و دوربین دنده عقب و دم و دستگاه میبینی دور تا دور ماشیناشون جای زدگیه !
اگه عین پدر من پدرای اینا هم بجای ماشین اول براشون یه ماشین اوراقی میخرید اینجوری رانندگی نمیکردن ! ماشین اول من یه رنو پنج بود که از خونه میرفتم بیرون معلوم نبود کی برگردم یا اصلا برگردم !!! الان سوار ماشین که میشم قدرش رو میدونم چون اون زخم رو چشیدم ! اینا تا میگن ددی ماچین میخوایم سریع صبح یه چک دویست تومنی تو کیف ارایششون پیدا میکنن !

LG L7 II

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

اصلا یادم رفت بگم از رانندگی خانوما باید ترسید و از هر پلاکی ترسناکتر هستند
نوشته شما کاملا تایید میشه چیزی که من متوجه شدم اکثر خانوما مغزشون قدرت محاسبه و تصمیم گیری درست نداره

این لیزا رو قبولش دارم :

مشاهده پیوست 466020

donya faghat rasht

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان تا حالا کسی از شما مسیرش سمت قم نیافتاده من دو سال اونجا زندگی کردم و فکر می کنم بدترین راننده های رو داره خدا رحم کرد که تو این دو سال تصادف نکردم بدترین رانندگان ایران به نظر من ایران 16 که من شخصا ازشون فاصله می گیرم.

payman1

Registered User
لایک‌ها
117
رانندگی دوستان تهرانی و مخصوصا کرجی که واقعا عالیه تو اتوبان تهران-کرج لاین 3 یارو داشت 60 تا میرفت حالا من هی بوق بزنم چراغ بزنم خر بود میفهمید من چی دارم بهش میگم!

ضمناً احتمالا گذرتون به 91 و 15 و 17 و مخصوصا 87 نیفتاده خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این 87 رو من 4 سال اونجا دانشجو بودم تو خیابون جای ماشین احساس میکنی گله گوسفند داره میره!

persiancloobs

Registered User
لایک‌ها
142
شما تا حالا سیرجان نرفتییین؟
ایران 65 بدترین پلاکیه که دیدم

Dejbanan

Registered User
لایک‌ها
279
کلا از پلاک شهرستانی ها و شهرستانی های پلاک تهران باید فاصله گرفت
بین شهرستانی ها هم تفاوت هست مثلا شهرهای کوچیک چون قوانین درست درمونی توشون رعایت نمیشه به شکل روندن تراکتور و خر و گاری ماشینشون رو میرونن وختی هم میان کلان شهرها همون شکلی میرونن و باعث کلی تصادف و خسارت میشن
البته شهرستان بزرگ هم داریم که متاسفانه کلا فرهنگشون در حد دهاته حالا میخان 5 ملیون هم جمعیت داشته باشن
ولی شهرستان هم داریم که اکثرشون منضبط هستن اصلا آدم حال میکنه باهاشون :دی

نمونش همین دیروز :
یارو 2 پلاک شهرستان خیابون رو بسته بودن چون داشتن موازی هم با سرعت 10-20 میروندن و راننده هاش با هم در مورد آدرس و مسیر که از کجا برن مشورت میکردن 50 تا ماشین هم پشتشون داشتن بوق میزدن آخرش یارو بیشعور سرشو از ماشین اورد بیرون فحش خارمادر به پشت سری ها داد و آغا دعوا شد ...............

نتیجه :

خوب گوسفند دهاتی چی بهت بگم آخه..............

پلاکشون هم هرکی خواست بگه تا بگم

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
کلا از پلاک شهرستانی ها و شهرستانی های پلاک تهران باید فاصله گرفت
بین شهرستانی ها هم تفاوت هست مثلا شهرهای کوچیک چون قوانین درست درمونی توشون رعایت نمیشه به شکل روندن تراکتور و خر و گاری ماشینشون رو میرونن وختی هم میان کلان شهرها همون شکلی میرونن و باعث کلی تصادف و خسارت میشن
البته شهرستان بزرگ هم داریم که متاسفانه کلا فرهنگشون در حد دهاته حالا میخان 5 ملیون هم جمعیت داشته باشن
ولی شهرستان هم داریم که اکثرشون منضبط هستن اصلا آدم حال میکنه باهاشون :دی

نمونش همین دیروز :
یارو 2 پلاک شهرستان خیابون رو بسته بودن چون داشتن موازی هم با سرعت 10-20 میروندن و راننده هاش با هم در مورد آدرس و مسیر که از کجا برن مشورت میکردن 50 تا ماشین هم پشتشون داشتن بوق میزدن آخرش یارو بیشعور سرشو از ماشین اورد بیرون فحش خارمادر به پشت سری ها داد و آغا دعوا شد ...............

نتیجه :

خوب گوسفند دهاتی چی بهت بگم آخه..............

پلاکشون هم هرکی خواست بگه تا بگم

سلام داداش
حالت خوبه؟
فقط نوشتتو خوندم کنجکاو شدم بدونم چند سالته همین!

ارسال شده از GT-P1000 با استفاده از تپاتالک 2

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
شما تا حالا سیرجان نرفتییین؟
ایران 65 بدترین پلاکیه که دیدم
به شدت تایید میشه
البته 65 د و 75 ب مربوط به سیرجانه.
راستی شما که بچه نیریز هستین اخیرا سیرجان نبودین منظورم دو سه هفته اخیره؟؟

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
نیسان آبی
ایران 62-72-82

دومین حالت هم از موتوری جماعت باید ترسید....

بالا