برگزیده های پرشین تولز

از چه پلاک خودرويي ميترسيد؟

Kingarthor

Registered User
لایک‌ها
558
پلاک 31 و41 دیدید فقط فرار کنید که رانندشون GTA هستش :)))))))

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
28

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
پلاک 31 و41 دیدید فقط فرار کنید که رانندشون GTA هستش :)))))))
اصلا این 31 و 41 بد جوری تو دل همه اراکیا جا باز کردن ! :D
اینایی هم که از پلاکای دیگه و نیسان و .... میترسن تا حالا نیسان 41 از نزدیک ندیدن !
5 سال پیش هنرستان میرفتیم یه نیسانی سر چهار راه زد یه 405 و یه پیکانو شتک کرد انداخت کنار ، اول سر چهار راه زد به 405 مسیرش منحرف شد رفت تا خورد به پیکانه کنار خیابون
حالا پیکانه که گوشه خیابون پارک بود دوتا چرخش رفته بود اونور جوب !
405 هم تاگسی بود کلا جلوی ماشینش رفت گلگیر و در شاگرد و کاپوت و سپر جلو و ....
راننده تاکسیه دماغش خورده بود رو فرمون سرشم خورده بود به شیشه بغل کلا نابود شد بیچاره :D مو هم نداشت چنان تابلو باد کرد کلش
خود نیسانه فقط در ماشینش قر شد و سپر جلوش ، حتی چراغشم نشکست
بعد طرف پیاده شده بود ماشین خودشو نگاه میکرد میگفت چیزی نشده من رفتم !!!:general107:

Last edited:

Kingarthor

Registered User
لایک‌ها
558
اصلا این 31 و 41 بد جوری تو دل همه اراکیا جا باز کردن ! :D
اینایی هم که از پلاکای دیگه و نیسان و .... میترسن تا حالا نیسان 41 از نزدیک ندیدن !
5 سال پیش هنرستان میرفتیم یه نیسانی سر چهار راه زد یه 405 و یه پیکانو شتک کرد انداخت کنار ، اول سر چهار راه زد به 405 مسیرش منحرف شد رفت تا خورد به پیکانه کنار خیابون
حالا پیکانه که گوشه خیابون پارک بود دوتا چرخش رفته بود اونور جوب !
405 هم تاگسی بود کلا جلوی ماشینش رفت گلگیر و در شاگرد و کاپوت و سپر جلو و ....
راننده تاکسیه دماغش خورده بود رو فرمون سرشم خورده بود به شیشه بغل کلا نابود شد بیچاره :D مو هم نداشت چنان تابلو باد کرد کلش
خود نیسانه فقط در ماشینش قر شد و سپر جلوش ، حتی چراغشم نشکست
بعد طرف پیاده شده بود ماشین خودشو نگاه میکرد میگفت چیزی نشده من رفتم !!!:general107:
امروز الیگودز 3نفر از 41 ها از بانک دزدی کردن که هیچ اومدن بیرون 2 نفرم HEAT SHOT کردن بعد با پلیس درگیر شدن جانشین فرماندهی خمین + 1 سرگرد + 2تا سرباز هم HI کش کردن فرار کردن گلپایگان

خدایا جا قطی بود تو نقشه ایران همسایه ما شدن 41ی ها :))
اصلا برای درست شدن استانشون باید 3تقسیم شد لرستان رضوی لرستان شمالی لرستان جنوبی

mr-hirad

Registered User
لایک‌ها
72
ربطی به پلاک نداره
اگه راننده زن بود ماشینتو بذارو فرار کن دادا
:D

Dr.H

Registered User
لایک‌ها
91
امروز الیگودز 3نفر از 41 ها از بانک دزدی کردن که هیچ اومدن بیرون 2 نفرم HEAT SHOT کردن بعد با پلیس درگیر شدن جانشین فرماندهی خمین + 1 سرگرد + 2تا سرباز هم HI کش کردن فرار کردن گلپایگان

اصلا برای درست شدن استانشون باید 3تقسیم شد لرستان رضوی لرستان شمالی لرستان جنوبی
سلام حاجی!
اولن اینکه همه جا خوب و بد داره!
ثانیا تمام پلاک 41 پلاک یک شهر نیست و کل شهر های یه استان بجز مرکز استانش رو شامل میشه و اینجوری یعنی داری یه استان رو میبری زیر سوال!
تازه، حالا ما که سالها تو همون 47 هم بودیم همچین دست فرمون خوبی ندیدیم ازشون! البته من این مطلب رو به شوخی گفتم!
ما مخلص تمام رانندگان ماشینای پلاک ایران هستیم ! ولی بیایم به شهر ها و قومیت ها حتی برای شوخی هم که شده صفت بدی نسبت ندیم!
استارتر محترم نظرش نوع خودرو بود که متاسفانه بحث به پلاک و شهر رسید!
خدمت همه عزیزان هم عرض بشه که همه ما هموطنیم و اعضای یک خانواده . توهین به قسمتی از کشور ، مانند توهین به همه ماست. جنوب غرب کشور ما ، خواستگاه تمدن های بزرگی همچون عیلامی ها ، هخامنشی و ساسانیان بوده! بیشترین صدمه رو در دوران دفاع مقدس همین منطقه دید و نگذاشتند دشمن از این مناطق جلوتر بیاد و اون رو عقب روندند. حالا اینی که امروزه مناطقی ازش محرومه ، بخاطر کم کاری خود ما و سوء مدیریت برخی مدیران و مسئولان هست. بهر حال ، خواستم این مطلب رو ذکر کنم که بحث به سمت و سوی تفرقه اندازی پیش نرود!
ببخشید طولانی شد! موفق و موید باشید!

Dr.H

Registered User
لایک‌ها
91

دوست عزیز تشویش اذهان عمومی نکنید!
رئیس دادگستری و فرمانده پلیس لرستان هرگونه سرقت مسلحانه از بانک در الیگودرز را کذب محض اعلام کردند!
لینک خبر http://www.akharinnews.com/جهت-اطلا...یس-لرستان-صداوسیما-پاسخگوی-خبر-کذبش-باشد.html

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
65ص --- جیرفت.

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
٨١
١٣
٢١
٧٨
٥٣
بقيه رو يادم نمياد يا زياد ازشون نترسيدم!

Amoo Mohsen

Registered User
لایک‌ها
30
من از 19 خیلی میترسم خداییش چهار سال تو اون شهر درس خوندم ولی همیشه ازون میترسیدم

California

Registered User
لایک‌ها
434
یه زمانی همه پلاک ها از من میترسیدن !!

بالا