برگزیده های پرشین تولز

اساتید عزیزلطف کنید کمکم کنید یه درخواست بنویسم.

resident

Registered User
لایک‌ها
2
سلام.
بچه ها من و یکی از دوستانم برای پایان نامه مون به چند تا شرکت مراجعه کردیم تا یکی از واحدها شونو مکانیزه کنیم ، گفتند درخواست خودتونو ایمیل کنید . ولی راستش ادبیات زیاد خوبی ندارم و چون میدونستم اینجا استاد زیاد داریم که هم ادبیاتشون بهتر از منه و هم تجربه کاریشون گفتم موضوع رو اینجا مطرح کنم تا با کمک شماها بهترین درخواست رو بنویسم.
من درخواست اولیه رو که مطمئنا پر از ایراده رو میگم شما لطف کنید اصلاحش کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
بسمه تعالی
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم...
بدینوسیله به اطلاع میرساند اینجانب ...به همراه... دانشجوبان رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه ... واحد ... به منظور انجام پایان نامه قصد مکانیزه نمودن یکی از واحدهای صنعتی ، تجاری یا اداری را داریم.در صورت تمایل به مکانیزه کردن یکی از واحد های سازمان خود نام واحد مربوطه و خلاصه ای از وظایف ان واحد را ارسال نمایید تا همامنگی های بعدی انجام پذیرد.
با کمال تشکر

لازمه که اسم خودم و دوستم رو در این درخواست بیارم؟ اگه لازمه اسم دوستمم بیاد خوبه اسمش جلوی ‘ به همراه... ‘ بیاد یا از کلمه دیگه ای استفاده کنم بهتره؟ رزومه خودمونم بنویسم یانه؟ اگه بخوام بنویسم کجا اضافه کنم بهتره و چی بنویسم؟
چیز دیگه ای به نظرتون نمیرسه اضافه وکم کنیم؟
ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
همینی که نوشتی خوبه به نظرم .. البته شاید هم بخاطر این باشه که من خیلی اهل تشریفات نیستم ... ولی بهرحال خوب نوشتی ...

به نظرم بهتره که ننویسی " قصد مکانیزه کردن داریم " ، بهتره بگی " مطالعه و فعالیت روی مکانیزه سازی داریم " ... یا یه همچین چیزی .. منظورم اینه که طرف باید بدونه شما قرار نیست سنگ جلوه راهش باشید ...

خوب طبیعتا یه نفر مسوول پروژه اس از طرف شما ... بقیه هم همکارانش هستن دیگه ( مثل مقالات خارجی که می نویسن et al )
Just_Cuz_19.gif

حتما سوابق اتون رو بنویسین ( یعنی آخرش بنویس : به پیوست ، خلاصه ای از سوابق و فعالیت های قبلی این گروه را به اطلاع می رساند ) ... که فکر نکنن قراره وقتشون تلف بشه ..
2lcmff6.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام.
بچه ها من و یکی از دوستانم برای پایان نامه مون به چند تا شرکت مراجعه کردیم تا یکی از واحدها شونو مکانیزه کنیم ، گفتند درخواست خودتونو ایمیل کنید . ولی راستش ادبیات زیاد خوبی ندارم و چون میدونستم اینجا استاد زیاد داریم که هم ادبیاتشون بهتر از منه و هم تجربه کاریشون گفتم موضوع رو اینجا مطرح کنم تا با کمک شماها بهترین درخواست رو بنویسم.
من درخواست اولیه رو که مطمئنا پر از ایراده رو میگم شما لطف کنید اصلاحش کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
بسمه تعالی
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم...
بدینوسیله به اطلاع میرساند اینجانب ...به همراه... دانشجوبان رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه ... واحد ... به منظور انجام پایان نامه قصد مکانیزه نمودن یکی از واحدهای صنعتی ، تجاری یا اداری را داریم.در صورت تمایل به مکانیزه کردن یکی از واحد های سازمان خود نام واحد مربوطه و خلاصه ای از وظایف ان واحد را ارسال نمایید تا همامنگی های بعدی انجام پذیرد.
با کمال تشکر

لازمه که اسم خودم و دوستم رو در این درخواست بیارم؟ اگه لازمه اسم دوستمم بیاد خوبه اسمش جلوی ‘ به همراه... ‘ بیاد یا از کلمه دیگه ای استفاده کنم بهتره؟ رزومه خودمونم بنویسم یانه؟ اگه بخوام بنویسم کجا اضافه کنم بهتره و چی بنویسم؟
چیز دیگه ای به نظرتون نمیرسه اضافه وکم کنیم؟
ممنون

خب به نظرم باید یه مقداری تغییرات واردش کنی

1- این طور شروع کن
خدمت مدیریت محترم ...
با عرض سلام
احتراما...

2- لحنی که داری مثل مدیر عامل ها می مونه تا یک نفر که داره تقاضا می نویسه

به طور مثال
در صورت تمایل به مکانیزه کردن یکی از واحد های سازمان خود نام واحد مربوطه و خلاصه ای از وظایف ان واحد را ارسال نمایید تا همامنگی های بعدی انجام پذیرد.

می شه گفت :
در صورت تمایل به درخواست اینجانب خواهشمندم که دستور فرمایید , امکانات هماهنگی برای اجرای این طرح فراهم آید
پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم

با این حرف سیمور هم موافقم
حتما سوابق اتون رو بنویسین ( یعنی آخرش بنویس : به پیوست ، خلاصه ای از سوابق و فعالیت های قبلی این گروه را به اطلاع می رساند ) ... که فکر نکنن قراره وقتشون تلف بشه ..
به شکل پیوست باشه بهتره ;)

resident

Registered User
لایک‌ها
2
از هر دوی شما عزیزان متشکرم.خیلی لطف کردید.

بالا