برگزیده های پرشین تولز

استخدام PHP کار حرفه ای با حقوق ماهانه 1 میلیون تومان

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز،
ولی اولین باری که کدم ( در PHP ) به خطا رفت، با صرف 10-15 دقیقه ، آن را debug کردم!
نکته آن است که در پزشکی debug و undo نداریم :D
:lol:
بعضی debug بعد از اینکه دیتابیس سنگین میشه یا process زیاد میشه خودشو نشون میده و یهو
می بینه دیتابیس 1 سال یه بیمارستان یا یه شرکت بزرگ فنا شد.
و تو این قضیه ام آدم چند روزی خودشو گناهکار میدونه و شاید بی خیال برنامه نویسی شه.
ولی کلا هم پزشکی هم برنامه نویسی شغل های مخاطره آمیزی هستند!

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
دوست عزیز،
ا چرا آزمایش ادرار مریض شماره 20 را خودتان ( آری خودم !!!! ) انجام نداده ام !!!!!!
D

baaasmiley.gif

نکته آن است که در پزشکی debug و undo نداریم :D
زین سخـــــن حالی بــــردم!!!
evo.gif

reset و meset و hibernate و از این چیزا نداریم!

کار تو بیمارستان هر مدلش سختــــــه از پرستارش بگیر برو تا آخر...

چرا ناراحت میشی دکـــی جون؟ :p

دیگه اینکه من php هیچی حالیم نیست اینم همینجوری حال کردم بنویسم... وگرنه با کله (با سفینه) میومدم :rolleyes:

چون معمولا ایرانی پول خوب واسه برنامه نویسی نمیده! منم واسه همینه که الان 2 ساله واسه هیشکی ایرانی هیچ کاری نکردم!!!

دیگه اینکه بابا جون چرا هی میگی 1 تومن زیاده؟ :lol:

شما هر چی بدی مطمئنا 2 تا برابرشو از برنامه نویسه نکشی بیرون ول کنش نیستی! مگه حرف بدی میزنم حالا؟

هوووووووووووم؟

2 تومن بدی تا 4 تومن نکشی بیرون ولش نمیکنی!
50 هزار تومنم بدی تا 100 تومن نکشی بیرون ولش نمیکنی!!!

تو که نمیخوای 1 تومن بدی برات یه لوگو طراحی کنن و بعدش بگی خدافظ شما اینم پولت...

دیگه اینکه همین!

مرحمت زیاد :p

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
کار Javascript تـــی داشتی به من بگو با هلیکـــــوپتر خدمو میرسونم!!!

یه دفه میبینی یه چتر باز داره فرود میاد تو بیمارسنتون اون منم!!! :blush:

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
:eek:fftopic:

بحث ها بیهوده نکنید اگر می تونید یالله وگرنه لطف کنید بحث رو منحرف نکنید :hmm:

jhoseinii

Registered User
لایک‌ها
1
حالا هرآدم ناشی رهگذری از راه میرسه یه {"حیف شد، من تهرانم"} مینویسه، بقیه هم با یه نفس عمیق تهشو در میارن:eh:
دوست من، فکر نمیکنم اینجا همکارتو پیدا کنی، شایه اگه یه آگهی بدی روزنامه همشهری افاقه کنه :cap:

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
حالا هرآدم ناشی رهگذری از راه میرسه یه {"حیف شد، من تهرانم"} مینویسه، بقیه هم با یه نفس عمیق تهشو در میارن:eh:
دوست من، فکر نمیکنم اینجا همکارتو پیدا کنی، شایه اگه یه آگهی بدی روزنامه همشهری افاقه کنه :cap:
حق با شماست
البته با این مبلغ، تا کنون 2 شرکت شیرازی اعلام آمادگی برای در اختیار قرار دادن 2 برنامه نویس + 1 فرد در محل اجرای قرارداد کرده اند که فکر کنم مناسب باشد

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اگر بچه های که این حرف رو می زدند می شناختیه نه رهگذر بودند نه ناشی !

رهگذر رو فکر کنم شما باشید که از تعداد پست هاتون معلومه (در مورد ناشی بودن هم من جسارتی به شما نمی کنم چون نمی شناسمتون )

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
کسی پیدا شد ؟
یادم اومد یک نفر توی شیراز می شناختم
اگر هنوز ok نشده بگو تا بهش بگم با تو تماس بگیره

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
کسی پیدا شد ؟
یادم اومد یک نفر توی شیراز می شناختم
اگر هنوز ok نشده بگو تا بهش بگم با تو تماس بگیره
والا عرض که کردم، تعدادی شرکت ابراز تمایل کردند ولی هنوز کسی رو انتخاب نکردیم
پروژه های دیگه هم هست. اگه بهش بگید تماس بگیره ممنون می شم

mpa361

Guest
لایک‌ها
0
قبل از اینکه چیزی بنویسم بگم که من همون کاربر Parsa_361 هستم ولی پسورد یوزرم رو یادم رفته و remember هم نمیشه (آخه 2-3 ماهی میشه تو فروم نیومدم) برای همین یه یوزر جدید ساختم تا پستم رو بنویسم پروفایل منو ببینید : http://forum.persiantools.com/u20773.html

من PHP رو فولم و تمام نیازهاتون رو میتونم برطرف کنم. سابقه کاری خوبی دارم و نمونه کار هم زیاد دارم
البته من اصفهان هستم و الآن تو دانشگاه صنعتی اصفهان دارم کار میکنم
اگه واقعا شرایط و امکانات همین طوری باشه که میگید احتمالاً میتونم بیام اونجا و باهاتون همکاری کنم
ضمناً من به جز برنامه نویسی، MCSE و CCNA رو هم رفتم و بلدم و از لحاظ کار شبکه ای هم میتونم کمک کنم

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
قبل از اینکه چیزی بنویسم بگم که من همون کاربر Parsa_361 هستم ولی پسورد یوزرم رو یادم رفته و remember هم نمیشه (آخه 2-3 ماهی میشه تو فروم نیومدم) برای همین یه یوزر جدید ساختم تا پستم رو بنویسم پروفایل منو ببینید : http://forum.persiantools.com/u20773.html

من PHP رو فولم و تمام نیازهاتون رو میتونم برطرف کنم. سابقه کاری خوبی دارم و نمونه کار هم زیاد دارم
البته من اصفهان هستم و الآن تو دانشگاه صنعتی اصفهان دارم کار میکنم
اگه واقعا شرایط و امکانات همین طوری باشه که میگید احتمالاً میتونم بیام اونجا و باهاتون همکاری کنم
ضمناً من به جز برنامه نویسی، MCSE و CCNA رو هم رفتم و بلدم و از لحاظ کار شبکه ای هم میتونم کمک کنم
بسیار عالی
خوشحال میشیم با شما بیشتر آشنا بشیم
position مربوط به پروژه ماهانه یک میلیون تومانی هنوز open هست و شاید شما بتونید اون رو بگیرید
موارد ذکر شده هم همه صحت داره، شما دارای مسکن و غذا ( فقط ناهار ) به طور رایگان خواهید بود!
لطفاً CV خود و کلیه سوابق را به آدرس servers24 {at} gmail [dot] com ایمیل کنید

jhoseinii

Registered User
لایک‌ها
1
اگر بچه های که این حرف رو می زدند می شناختیه نه رهگذر بودند نه ناشی !

رهگذر رو فکر کنم شما باشید که از تعداد پست هاتون معلومه (در مورد ناشی بودن هم من جسارتی به شما نمی کنم چون نمی شناسمتون )

دوست عزیز، هدفم اهانت نبود:eek:
دلیلی نداره اگه شرایط پروژه رو ندارید پست اضافه کنید
این همه پروژه:blink:

بالا