برگزیده های پرشین تولز

استفاده عكس با فورمت tif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آپلود كردن يه فايل با هر فورمتي زياد سخت نيست... مهم اينه كه تا اونجا كه من ميدونم اينترنت اكسپلورر فورمت tif رو نشون نميده.... فقط jpg , bmp , png , gif !

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا احسان سلام
از راهنماييتون متشكرم.مشكل من در آپلود كردن تصاوير tifنيست بلكه تصاوير بدون بك گرانده. يعني وقتي كه آپلود مي كنم به صورت خود كار بك گراند تصوير رو سياه ميكنه ضمنا تصاوير ي كه با فرمتهاي ديگه ضبط ميشن مثلjpg , pmp رو نميشه بدون بك گراند save كرد ومن تا حالا نتونستم تصاويري با اين فورمتها رو بدون بك گراند آپلود كنم.
ممنون

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اگه به gif تبديل كني (ترجيحا به يه نرم افزار مثل فوتو شاپ) ميتوني بدون background هم save كني...

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
همونطور كه گفتم مشكل من آپلود كردنه . براي مثال شما لوگويه blog*spot رو نگاه كن . دقيقا فورمت اون تيفه ولي بدون بك گراند آپلود شده .

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا يه نفر كمك كنه من نميتــــونم يه عكس بدون بك گراند رو آپلــــــــــــــــــــــــــــــــــود كنم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا كي گفته لوگوي بلاگ اسپات tif است... در ضمن براي اينكه بدون بك گراند save كني اون بالا هم گفتم به صورت gif ولي transparent بايد save كني... فوتوشاپ بلدي؟ يا توضيح بدم؟

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اومدي نسازي
ببين اولا مشكل من آپلود كردنه نه سيو كردن تصاوير. ضمنا وقتي شمابراي سيو كردن تصاوير در فتوشاپ ctrl+alt+shift+s رو فشاربدي يا save for web رو انتخاب كني فتوشاپ اتوماتيك وار به صورت تيف سيو ميكنه البته حجم اون كم و بتبع دانلود شدنش هم سريعتر ميشه
در ثاني براي اينكه مطمئن بشي كه لوگويه blog*spot تيفه ميتوني سيوش كني و ... اگه تيف نبود يه شام تو يه رستوران توپ مهمون من اگه بود يه چايي تو يه قهوه خونه مهمون شما !!!!!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا فوتو شاپ توي save for web فقط gif , jpg , png به اين صورتها save ميكنه! اصلا tiff توي اينترنت اكسپلورر ديده نميشه جانم! توي همون save for web كافيه بذاري روي gif - transparent همين! شام ما يادت نره!

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
<span style='color:red'>بابا فتو شاپ من كه هم تيف داره هم گيف داره و ... اكسپلوررم هم تيف و نشون ميده و هم ... رو . gif - transparent هم فعال نيست جانم. بافرمتهاي ديگه هم save كردم ولي بازم بعد از آپلود كردن بك گراندو سياه ميكنه </span>

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يه نسخه از اون اينترنت اکسپلورري که tiff ميشه به من بدي! آخه بابا چنين چيزي امكان نداره!
فوتوشاپ اگه نتونه gif اونم به صورت transparent درست كنه كه بايد بره بوق بزنه!
جون من يه كم دقت كن!

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا به من بگو چه طوري يه عكس با هرفورمتي كه تو دوست داري رو ميشه بدون بك گراند آپلود كرد (‌ تو رو خدا حرف فورمت رو نزن ) بدون اينكه بك گراند سياه بشه مشكل من آپلود كردنه ، نه سيوكردن ..... شامت هم ميدم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فواد جان الان بايد برم. بعدا ميام مراحلش رو مفصل برات مينويسم. ;)

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
AlternaTIFF
[code:1]

AlternaTIFF is a web browser add-on &#40;ActiveX control or plug-in&#41; that displays most of the common types of TIFF files. It works in most web browsers for Windows 95 or higher &#40;98, ME, NT4, 2000, XP&#41;.

[/code:1]
<a href='http://www.alternatiff.com' target='_blank'>http://www.alternatiff.com</a>

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
خدا پدر اين هومن رو بيامرزه كه اينجا رو ختم به خير كرد داشت خطري مي شد

zoheir1982

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:D آقا من يه ساعت داشتم اينجا مي خنديدن... :D :!:
اصلا اصل مسئله غلطه... اپلود كردن چه ربطي به بك گراند و ترنسپرنت داره آخه؟؟؟
IEتصاوير تيف رو هم نشون ميده براي اينكه تيپ بود بك گراند بسازي يا به عبارتي بك گرندش ترنس پرنت باشه از طريق Save for WEB نميتوني اينكار رو بكني چون همونطور كه احسان گفت اون تو فقط امكان ساخت فورمتنهاي png gif jpg هست. براي اسخت تيف بايد save as كني و فورمت رو تيف انتخاب كني بعدش يه گزينه به نام transparent داره تو فتوشاپ كه بايد اون رو تيك بزني... ;)

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه اين قسمت و جوابهاش مشكل مارو حل نكرد خداروشكر لااقل آقا زهير رو شارژ كرد
زهير جان
من از سايت www.worldisround.com براي آپلود كردن تصاويرم استفاده ميكنم . سايت بدي نيست فقط تنهامشكلم اينه كه نميذاره تصاوير بدون بك گراند رو آپلود كنم اصلا بحث من فورمت تصوير نيست با هر فرمتي كه باشه برام مهم نيست فقط بدون بك گراند باشه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
زهير جان شما كه استادي يه جوري بگو اين آقا فواد منظور رو بگيره. من كه نتونستم خوب توضيح بدم.

zoheir1982

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تا حالا نديدم كه سايتي بدون بگ گراند بودن يا با بگ گراند بودن يه تصوير رو تشخيص بده و نذاره اگه بگ گراند نداشت آپ لود كنه... سايت عجيبيه.... اگه مثلا تيف رو اجازه اپلود بده چه بگ گراند داشته باشه چه نداشته باشه ميشه اپ لود كرد.. شايد اشتباه كرده باشي يعني مثلا تيف همراه با بگراند رو اجازه نميده اپ لود كني؟ اين ديگه نميتونه سايت بدي نباشه... :oops: ميتوني سايتت رو عوض كني :idea:

بالا