برگزیده های پرشین تولز

اسكريپ MLM

J_Arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PersianPC :
به صحبتهای zfarhad2003 توجه کردید جناب J_Arash ؟

احتملا شما ، اسکریپت اماده ی برای اینکار سراغ داشتید که حاضرید به این قیمت بدید ...

دوست من منم نگفتم اين برنامه رو نوشتم .. گفتم يكي دارم ولي نميدونم هنوز دارمش يا نه ... ولي همون انگليسي رو هم خيلي رتحت ميشه با يه قالب حسابي وكمي طراحي حفه اي درستش كرد مگه اين انجمن از تو شكم مادرش فارسي بوده ولي ببينيد چه كار درست از آب در آمده .. حالا اون دوستمونم اسكريپت آمادش رو داره ولي ميخواد 2000000 بفروشه .. شما از ما نگير برو از اون بگير ولي اگر من اون برنامه رو روي كامپيوترم پيدا كنم به اين دوست عزيز كه درخواست كرده مجاني ميدم تا بعضيها نخوان اسكريپت آماده 2000000 بفروشن ... حالا اگر شما زدي زير قولت و نميخواي مجاني كار كني اون يه چيزه دشگست ولي خود شما هم اسكريپت آماده رو فارسي ميكنيميدي دست مشتري :lol: :happy:

J_Arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
خوب شاید لازم باشه من یه نکته رو بگم من در هیچ حالتی برای مبلغ 2000000 اسکریپت آماده به کسی تحویل نمی دم این مبلغی که من همینجوری و سریعا در اینجا گفتم برای نوشتن یک اسکریپت کامل و بنا به نیازهای سفارش دهنده است و گرنه اگه بخوم که اسکریپت اماده بدم به کسی مسلما قیمت بیشتر از 200000 تومان نخواهد بود.

در ضمن این قیمتی که من دادم خیلی ساده و فقط از روی اسم اسکریپت بود وگرنه اگه کسی واقعا بخواد سفارش بده باید تمام مشخصات سیستم و جزئیات رو به من بگه تا من برای هرکدوم قیمت دربیارم و در کل جز جز قیمتها و قیمت کل رو بهشون بدم.

و این رو بگم که کلا با فروش اسکریپتهایی که فارسی شدن مخالفم چون با این کار علاوه براینکه سعی می کنیم یه اسکریپت رو به مشتری قالب کنیم هزارویک دردسر هم داره که من اصلا خوشم نمی یاد.

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول سلام و درود به یوزرهای این فروم. من امشب اینجا عضو شدم و این هم اولین پست من در این فروم هستش.
امیدوارم بتونم در قسمت PHP و ویژوال نت این فرومه مفید باشم. خوب داشتم فروم رو بررسی میکردم و مطالب قبلی رو میخوندم که دیدم در مورد اسکریپت MLM و این شبکه های عنکبوتی نوشتید.

خوب کاشکی افرادی که میخواستن به این دوستمون کمک کنن یه نمونه از کارهاشون رو هم معرفی میکردن که ما هم بیشتر با اون افردا و اینکه در چه حدی هستند آشنا بشیم. به هر حال فقط خواستم بگم که من هم شبکه خیلی ساختم چه فارسی و چه انگلیسی.

من آخرین شبکه ای که درست کردم این جاست : www.Roboroad.com که این یه شبکه 15 مرحله ای هست که 5 پلان هم داره البته براش یه ادمین قدرتمند هم تعریف کردم که میشه همه قسمت های سایت رو تغییر داد.
سیستم اتوماتیک بیلد یا همون چیدن اتوماتیک که برای اولین بار در استودیوتراپ دیدم رو براش طراحی کردم
سیستم پرداخت اتوماتیک پرفیت به اعضای بوسیله حساب ایگولد و چاپ کارت عضویت و درج کردن مشخصات کاربر و چیزای دیگه روی کارت و قسمت های دیگه این سایت میتونم اینجا نام ببرم.

البته من این سایت رو مثال نزدم که برای کسی نمونه این طراحی کنم فقط خواستم به این شکل خودم رو در این قسمت معرفی کنم. ولی هر کسی در مورد ساخت این شبکه سوال ایراد ابهام و یا اشکالی اهیانا داره میتونه مطرح کنه من در هر فرصتی که بیکار باشم کمک میکنم
موفق باشید

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم دوست عزیزم آقا رضا امشب درست کرده بودن برای پابلیش آیدیش که فکر کردم شاید بخواید داخل سایت رو هم ببینید. البته فقط چند تا عکس از داخل سایت گذاشته : http://axel.blogfa.com/

خدانگهدار

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
از همتون ممينون مخصوصا j_arash و iranjava چاکرييييييييييييييييييم. اونم يه نيگا ميندازم ببينم چطوره.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اون آدرس رو باز نميکنه. مشکل از منه يا سايت؟

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
از همتون ممينون مخصوصا j_arash و iranjava چاکرييييييييييييييييييم. اونم يه نيگا ميندازم ببينم چطوره.

بابا شرمنده ميكني فقط وظيفه هست :D

من دارم رو يه اسكريپت توپ كار ميكنم بزودي براتون ميزارم البته بزودي يه اسكريپت hyip و surf هم ميزارم

mirbagheri66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا آدرس ایمیل و چت خودتون را بدید AliMOSTAFA

پس چی شد این اسکریپ من هم می خوام

AccessDenied

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mirbagheri66 :
کسی نمیدونه قیمت اسکریپت این سایت چند است
www.Roboroad.com

دست کم 300/400 دلار پوله یه همچین چیزیه شایدم بیشتر. در ضمن این اسکریپت نیستا! اینو بچه های رولکج درستش کردن واسه یه نفر!!! این سایتشونه : www.alimostafa.com از نظر برنامه نویسی و... حرف ندارن

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میبینم که دارید غیبت منو میکنید :thumbsup:

بالا