برگزیده های پرشین تولز

اسمایل سازی اوس داریوش

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلاً اینو بخونید تا یاد بگیرید چطور اسمایل بسازید:
به نقل از Shazdeh :
سلام.
chef.gif

ميريم كه داشته باشيم اولين جلسه ساخت و خلق اسمايل را!!
DrHessam.gif

خب در ابتدا خواهش ميكنم نظم جلسه رو حفظ كنيد. در بين صحبتهاي بنده يه آنتراك داده ميشه تا در بيرون سالن پذيرايي بشين!
1191.gif

نام محصول : اسماههيل!!
shar.gif

مواد لازم (با عشوه بخونيد!
girl_crazy.gif
) : البته براي 4 نفر !

1. خلاقيت.....هر چه بيشتر بهتر
crazy.gif

2. يك عدد كامپلوتر! به همراه ماوس و كيبرد و مانيتور. اسپيكر هم اگه بود چه بهتر ، موزيك هم گوش ميدين هنگام طبخ!

3. Adobe Photoshop 7.0 .... يك عدد رجيستر شده!

4. Adobe ImageReady 7.0..... يك عدد رسيده. (دقت كنيد كه منوهاش زرد و پلاسيده نباشه!!)

5. Ulead GIF Animator 5 ..... 1 قاشق سوپ خوري (براي هر نفر اضافه يك قاشق غذا خوري بيافزاييد!!)

خب حالا شروع ميكنيم:
اول دستهاتون رو كامل بشوئيد! سعي كنيد از صابونهاي خوشبو كننده استفاده كنيد چون باعث ميشه موقع كار فكر هاي خوب به مختون مراجعه كنن!
4fvfcja.gif

پس از خشك كردن دستها، بنا به شرايط سيستم ! و نياز شخصي تون هر 3 يا يكي از برنامه هاي ذكر شده در موارد 3 تا 5 رو باز كنيد!

اگر قصد ساخت اسماهيل جديد رو دارين، خب من بهتون تبريك ميگم چون فكر بزرگي دارين!!
preved.gif
اما مراقب باشين ! چون در اين زمينه فكر خوب 70 درصد و اجراي خوب 170 درصد!!! ارزش داره!
4fvfcja.gif
پس سعي نكنيد هر ايده اي كه به دوگوله تون رسيد رو فرتي اجرا كنيد!!
هر ايده رو بارها مز مزه كنيد! از شوري و ترشي اش مطمئن بشين و بعد اقدام به پوست كردن اون بكنيد!!

اما اگه قصد دارين تا يه اسمايل قديمي رو پرسناليزه كنيد كار آسونتره..البته كمي آسونتر!
اسمايل مورد نظر رو باز كنيد.
به كمك پاككن قسمتهاي اضافه رو پاك كنيد.
از لايه ها به خوبي و به مقدار لازم استفاده كنيد.
فراموش نكنيد كه در هر مرحله يه پريويو از كارتون رو ببينيد.

نكته مهم!!
8442.gif

قلمها رو ميز!!

چون كار ساخت بعضا وقت گير و با همراه با صرف حوصله و دقت بالاست ، حتما در ميان كارتون نسخه پشتيبان بگيريد و از گزينه save بسيار استفاده كنيد!!
در ضمن به ذخيره ي فايل به صورت gif قناعت نكرده و از مراحل اجراي كار هم نسخه پشتيبان تهيه كنيد تا براي اصلاح در دفعات بعد به كارتون بياد!!
298.gif

اگه قصد دارين از چند اسماهيل مختلف در كارتون استفاده كنيد اين رو به خاطر داشته باشين كه ابتدا هر كدوم رو براي كار آماده كنيد (از نظر اندازه و پاك كردن اضافات) و بعد همه شون رو در يه شيت قرار بدين.

نكته مهم !!
8442.gif

همه قلم ها رو ميز!!

در ساخت اسماهيل هيچ وقت عجله نكنيد!!
www_MyEmoticons_com__fishing.gif

عجله باعث ميشه شما اشكالات كارتون رو نبينيد و تنها كار رو ماست مالي كنيد!!
براي نمونه به اين اسمايل نگاه كنيد ==>
2l895p4.gif

عجله ي سازنده باعث شده كه گردن فرشته! رگلاژ نباشه..و خب اين حركت غلط در طول پرواز ممكن بروز صدمات جبران ناپذيري بشه!!
imslow.gif

خب حالا به دقت و فريم فريم اجزاي اسمايل رو بچينيد و در موقعيت مكاني اونها در صفحه كمال ظرافت رو به خرج بدين!

پريويو فراموش نشه!
298.gif

- همكاران از اتاق فرمان اشاره ميكنن كه زمان پذيرايي رسيده. پس از همه خواهش ميكنم با متانت و رعايت شخصيت!! به خارج سالن حركت كنند. ضمنا اسباب ِ اجابت مزاج نيز در خارج سالن تعبيه شده. لطفا تابلوهاي راهنما رو دنبال كنيد!!
crazy.gif

دوباره سلام!!
499kfok.gif

خب نكته ديگه اي كه خيلي اهميت داره ، همانا ، مدت زمان نمايش فريمهاست.
سعي كنيد با كم و زياد كردن زمان هر فريم ، طبيعي ترين حالت رو براي اجرا بدست بياريد.
بعد از اينكه چندين بار كار رو تماشا كردين و از سالم بودن تمام اجزا و اجراي بدون نقص اون اطمينان حاصل كردين ، كار رو براي نمايش در يكي از هاستهاي آپلود تصاوير، آپلود نموده و آدرس آن را در پك اسماههيل خود قرار دهيد.

تبريك ميگم..شما به يك اسماهيل حيات دوباره و جديدي بخشيده ايد.
yecheshm.gif
yecheshm.gif
yecheshm.gif

هم اكنون ميتوانيد اسماهيل ِ خود را با دوستان به اشتراك گذاشته و از اوقات خوشي بهرمند شويد.
grinning-smiley-047.gif
4fvfcja.gif

تا برنامه بعد خدانگهدار!!
doofywave%5B1%5D.gif

از شازده ی عزیز برای این پست خوب ممنونم.

درباره ی تاپیک:

تو این تاپیک اسمایل میسازیم و همینجا نمایش میدیم.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه ایده ی باحال که با کپی رایت اسم من بثبت رسیده و معروفن به اسمایلای داریوشی

titours-132.gif
+ هر اسمایلی =
2gubcdk.gif
47twty1.gif
4dck1sm.gif
4bfvtkw.gif
2elb760.gif
4bg6tz4.gif
29zopz7.gif
4igg1aa.gif
2cprcdl.gif
2zxsidw.gif
29o4g0i.gif

مدلای جدیدشو اگه تونستین بسازین.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ايول
كارت درسته
49lpmxx.gif

ادامه بده
ما اسمايلي مي خوايم
29dz8zk.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط مثل عکس میشه پستشون کرد؟؟؟؟
4dck1sm.gif
نه. برنامه های مدیریت اسمایل زیادی هست که شما میتونی نصب کنی و استفاده کنی. مثل Quick Smile (برنامه وطنی ساخت آصف عزیز که از بچه های PT هست) و GetSmile که یه برنامه ساخت بلاد کفر میباشد.
با این برنامه ها شما میتونید هر اسمایل رو هرجای جهان وب دیدین، درگ کنید تو برنامه ی مدیریت اسمایلتون و همیشه داشته باشیدش و هر وقت خواستین با یک کلیک تو هر جایی (فروم ها - ایمیل - ...) بگنجونیدش.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Quick Smile رو ازین سایت میتونید بگیرید : www.qsmile.com

و Getsmile رو هم ازینجا:
http://www.dl4all.com/2006/12/getsmile_v193.php

پیشنهاد من get smile هستش. چون خیلی امکانات بیشتری داره. من خودم هم از اون استفاده میکنم. ولی یکم برنامه ی پیچیده ایه برای کسانی که اولین باره با این برنامه ها سرو کله میزنن. بهتره اول از Quick Smile شروع کنید.

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

و Getsmile رو هم ازینجا:

پیشنهاد من get smile هستش. چون خیلی امکانات بیشتری داره. من خودم هم از اون استفاده میکنم. ولی یکم برنامه ی پیچیده ایه برای کسانی که اولین باره با این برنامه ها سرو کله میزنن. بهتره اول از Quick Smile شروع کنید.

ممنون از توضیحت .

roozen

Registered User
لایک‌ها
1

و Getsmile رو هم ازینجا:

سلام

من هر دو تا برنامه رو دارم ولی تو qsmile نمی تونم اسمایل جدید بهش اضافه کنم.
get smile هم که نسخه دمو هست هیچکاریش نمیشه کرد.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من هر دو تا برنامه رو دارم ولی تو qsmile نمی تونم اسمایل جدید بهش اضافه کنم.
get smile هم که نسخه دمو هست هیچکاریش نمیشه کرد.
من نسخه کاملشو دارم. شب آپلود میکنم میام میذارم تو همین تاپیک.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درسته Get smile نسخه کرک شده هم داره. منم دارمش و خیلی راحت دارم باهاش کار میکنم. تازه یه پک هم دارم که توش کلی اسمایل هست و کافیه تو این برنامه بازش کنی. اکثر اسمایلهای جالب توش هست. فکر کنم تو اون موش دونی پیداش کرده بودم. حالا اگر Dariux برنامه رو گذاشتم اون لینک رو میدم تو شما هم استفاده کنید.

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
من نسخه کاملشو دارم. شب آپلود میکنم میام میذارم تو همین تاپیک.

درسته Get smile نسخه کرک شده هم داره. منم دارمش و خیلی راحت دارم باهاش کار میکنم. تازه یه پک هم دارم که توش کلی اسمایل هست و کافیه تو این برنامه بازش کنی. اکثر اسمایلهای جالب توش هست. فکر کنم تو اون موش دونی پیداش کرده بودم. حالا اگر Dariux برنامه رو گذاشتم اون لینک رو میدم تو شما هم استفاده کنید.

مرسی

ولی فکر نکنم بشه تو qsmile چیزی اضافه کرد.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی

ولی فکر نکنم بشه تو qsmile چیزی اضافه کرد.
ظاهراً قابليت سيو كردن اسمايلي رو داره، اما من تا حالا نتونستم يه اسمايل هم با qsmile سيو كنم. انگار اين قسمت از برنامش مشكلي داره...

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این فایلها چی هستند؟؟؟ چون منم همون مشکلی که بچه ها داشتند با q smile داشتم . اسمایل توش save نمی شه!!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فایلها چی هستند؟؟؟ چون منم همون مشکلی که بچه ها داشتند با q smile داشتم . اسمایل توش save نمی شه!!
این فایها نسخه ی کامل و همراه با کرکه getsmile هستش که میشه توش هم اسمایل سیو کرد. هم برای اسمایلها category درست کرد.

فقط چون سرعت اینترنت من تعریفی نداره و هی قطع میشه و فایل هم 3 مگ بود و برام سنگین بود آپلود کردنش. تبدیلش کردم به 13 تکه ی 300 کیلو بایتی.

دانلود کنید حالشو ببرید!

بالا