برگزیده های پرشین تولز

اسپانیا یا هلند؟

قهرمان جام جهانی 2010 کیست؟

• Total voters
    87
وضعیت
موضوع بسته شده است.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
از نظر کارشناسی من :lol::wacko: هلند باید دفاعی بازی کنه . چون اگه دفاعی بازی نکنه میبازه . باید به امید ضربات پنالتی تا 90 دقیقه اسپانیا رو نگه داره.
من واقعا امیدوارم هلند ببره . البته اگه تقلب نکنن هلند میبره :cool:
با وجود جناب کاسیاس تو پنالتی ها هم شانسی ندارید!

a162

Registered User
لایک‌ها
291
این فینال کیه؟
ساعت چند Tv نشون میده؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
از نظر کارشناسی من :lol::wacko: هلند باید دفاعی بازی کنه . چون اگه دفاعی بازی نکنه میبازه . باید به امید ضربات پنالتی تا 90 دقیقه اسپانیا رو نگه داره.
من واقعا امیدوارم هلند ببره . البته اگه تقلب نکنن هلند میبره :cool:

تو هم با من پس موافقی منم میگم اگه به پنالتی برسه هلند میبره
به امید ضایع شدن هشت پا:D:D

AminoDanger

Registered User
لایک‌ها
7
من طرفدار سرسخت هلندم و با تك تك بازيكناش خاطره دارم :d
ولي خو نميشه قدرت اسپانيا رو درنظر نگرفت و به نظرم امسال اسپانيا قهرمانه

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
در این شکی نیست که اسپانیا قهرمان جامه حالا میخواد این هشت پا بگه میخواد نگه:D

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
شك نداشتم كه همه راي به پيروزي مقتدرانه اسپانيا در 90 دقيقه ميدهند. امشب شاهد يك بازي فوق العاده زيبا از اسپانيا خواهيم بود.:happy:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اسپانیا قهرمان میشه 100%
مطمئن باشید

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
اسپانیا خیلی بازی زیبا و چشم نوازی را به نمایش میذاره، آدم لذت میبره از فوتبالشون:) به گزینه اول رای دادم و امیدوارم اسپانیا قهرمان بشه.

ای قربون آدم چیز فهم

آفریــــن

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
عزیزان اسپانیائی , شب نخوابیده درازه !! در صورت عادی بودن شرایط بازی کوچکترین شانسی ندارید . مگر اینکه داور پنالتی بگیره یا دقیقه یک شوت بزنید بخوره توکلیه بازیکنتونبخوره تو تیر بره تو گل و الخ .

tina_1987

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان اماده ی برگذاری جشب برای امشب باشید هلند در مقابل اسپانیا هیچ شانسی نداره

ناهید خانم شما همچنان طرفدار هلند باش دستت خیره می بازه

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
ویا: توپ را به هلندی ها نمی دهیم
سایت گل - داوید ویا، مهاجم تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش در در صورتی که می خواهد جام قهرمانی را بالای سر ببرد، می بایست به مهار ستاره های هلندی بپردازد

ویا با 5 گلی که در جریان این رقابتها به ثمر رسانده، همراه با چند گلزن دیگر نام خود را در صدرلیست گلزنان جام جهانی می بیند و شانس زیادی دارد تا با گلزنی در دیدار امشب ساکر سیتی، کفش طلایی آدیداس را از آن خود کند.

ستاره جدید باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش می بایست پیش از هر کار دیگری، دست هلندی ها را از توپ کوتاه کنند.ویا معتقد است که کلید موفقیت اسپانیا مقابل آلمان هم این بود که شاگردان دل بوسکه مانع از رسیدن توپ به آلمانی ها شدند.
ال گواخه اعتماد دارد که اسپانیا می بایست از نظر تکنیکی مقابل شاگردان برت فان مارویک خود ظاهر شوند. ویا در مورد دیدار تیمش مقابل آلمان گفت:« در دیدار نیه نهایی آلمانی ها می خواستند کنترل توپ و میدان را به دست بگیرند و با ابزارها و سلاح های خود بازی را تحت کنترل درآورند ولی ما مالکیت توپ و میدان را در دست گرفته و آنها را به ارائه یک بازی تدافعی وادار کردیم.ما آلمانی ها را به عقب راندیم.»

آقای گل رقابتهای یورو ادامه داد:« به نظر من هلندی ها هم خواهان تحت کنترل در آوردن توپ هستند.آنها می خواهند بازی کنند و به حمله بپردازند ولی ما دست یافتن به توپ را برای آنها سخت خواهیم کرد.اگر ما بتوانیم مثل بازی مقابل آلمان مدیریت بازی را در دست بگیریم، گام بزرگی در مسیر قهرمانی برداشته ایم.»

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
دل بوسکه: هلند سبک بازی اش را تغییر نمی دهد
سایت گل- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش برنامه خاصی برای مهار وزلی اسنایدر ندارد.

اسنایدر در کنار داوید ویای اسپانیایی و توماس مولر آلمانی با 5 گل نام خود رادر صدر گلزنان رقابتهای جام جهانی می بیند و بدین ترتیب علاوه بر تلاش برای پیروزی هلند، دوئل حساسی را با ویابرای کسب عنوان آقای گلی این رقابتها خواهد داشت.

دل بوسکه در صحبتهایی در کنفرانس خبری گفت:« ما خط میانی بسیار خوبی داریم و هلندی ها هم عادت دارند تا با بازیکنانی بدین سبک دست و پنجه نرم کنند، به همین دلیل هم برنامه خاصی برای مهار اسنایدر نداریم.»
بیسنته دل بوسکه بعید می داند که نارنجی پوشان در دیدار امشب به سیستم تدافعی روی بیاورند. او در این رابطه گفت:« فکر نمی کنم که هلندی ها سبک بازی شان را به خاطررویارویی با اسپانیا تغییری بدهند. آنها سبک بازی تعریف شده و کاملا مشخصی دارند، دقیقا مثل ما. فکر نمی کنم که آنها تغییری در روند بازی شان اعمال کنند.»

مربی باتجربه اسپانیا گفت:« ما گزینه های مختلفی را پیش رو داریم و راهکارهای متعددی برای هر مشکل احتمالی را در نظر گرفته ایم.»

این مربی 51 ساله صحبتهایی در مورد ترکیب اصلی تیمش به زبان نیاورد و اعلام کرد ممکن است فرناندو تورس را در ترکیب اصلی تیمش قرار داده و یا پدرو را به عنوان بازیکن فیکس روانه میدان کند. تورس اخیرا زانویش را به تیغ جراحی سپرده و هنوز به اوج آمادگی بازنگشته است.

دل بوسکه در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« می توانم بگویم که 23 بازیکن فوق العاده را در اختیار دارم و هر کدام از آنها می توانند برای اسپانیا روانه میدان شوند.از این بابت نگرانی یا دلواپسی ای ندارم.»

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
ژاوی:کم گل بودیم؛ در فینال جبران می کنیم
سایت گل- چابی ارناندس ستاره تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که در حالی که تمامی هواداران دنیای فوتبال مایلند تا ببینند که آیا آرین روبن و وزلی اسنایدر قادرهستند تا از سد بازیکنان اسپانیا رها شوند، ماتادورها به فکر حمله هستند.

بازی ساز باشگاه کاتالان گفت:« فکر نمی کنم شاهد جنگی در میانه میدان باشیم. تیمی که مالکیت توپ و میدان رادر اختیارداشته باشد به احتمال قریب به یقین به پیروزی می رسد . ما می بایست مطمئن شویم که در حداکثر زمان ممکن از جریان بازی ، مالکیت توپ را در اختیار داریم.»

تیم ملی اسپانیا موفق نشد تا در هیچ از دیدارهایش در رقابتهای جام جهانی، با اختلاف بیش از یک گل به برتری دست بیابد ولی چابی معتقد است که دیدار فینال بهترین فرصت برای ماتادورهاست که به رکورد گلزنی خود بیفزایند.
این ستاره 30 ساله گفت:« واضح است که در این تورنمنت به گلهای زیادی نرسیده ایم.معمولا زمانی که در چنین شرایطی هستی، گلهای زیادی را می زنی ولی مشکل اینجاست که ما نتوانستیم از موقعیتهای متعددی که برایمان به وجود می آمد، بهترین بهره را ببریم. پس باید بنشینیم و ببینیم که آیا می توانیم تعداد گلهایمان را افزایش بدهیم یا نه؛ چون دیدار مقابل هلند، دیدار ویژه و مهمی هم برای ما خواهد بود.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
بازم از این تاپیکا!!!
آلمان که لوله شد دیگه هلند کیه؟!

از یه ماه پیش گفته بودم اسپانیا قهرمان میشه...

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
از لحاظ سابقه بخوایم حساب کنیم حق هلند بیشتره برای قهرمانی
چو اونا با نسل طلاییشون دو بار بار پیاپی به فینال جام جهانی رسیدن ولی باختن و میشه گفت حداقل یک قهرمانی جام جهانی طلبکارن و حالا که هم که بعد از 32 سال به فینال رسیدن اگر قهرمان نشن آه و حسرت و افسوس فراوانی براشون به جا میمونه
ولی اسپانیا به عنوان تیمی که برای اولین بارش هست که به نیمه نهایی و فینال جام جهانی میرسه اگر قهرمان هم نشه شاید زیاد بد نباشه منتها اسپانیا هم این نسل نسل طلایی تاریخ فوتبالش هست و اگر الان قهرمان نشن معلوم نیست باز هم بتونن این فرصت رو پیدا کنن

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
آلمان که لوله شد دیگه هلند کیه؟!
بازم از اون حرفا ! :دی
لطفآ یه واژه ای به کار ببرین که 4 تایی شدن انگلیس و آرژانتین رو هم بشه تعریف کرد. اگه آلمان با یه گل لوله شده , اونها سوپــرلوله شدن لابد !

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
حق به حقدار رسيد و تيم شايسته اسپانيا بالاخره قهرمان شد. اين حداقل چيزي بود كه اسپانيا بدست آورد.

:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا