• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
خیلی ممنون از توضیحاتتون
پس با این تفاسیر اگه بخوام زیاد خرج کنم fx6021 رو می گیرم ، وگرنه cs21 رو می گیرم .
در ضمن لازمه من یه کارت صدای خوب هم بگیرم ؟
خوب کاملا بستگی به مادربرد شما هم داره . چنانچه از چیپ انبرد با کیفیتی استفاده شده باشه میتونید فعلا با کیفیتش کنار بیاین . اما در نهایت همونطور که دوستمون گفتن xfi music یک ترکیب عالی و فوق العاده ایده ال به شما میده .

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به هر حال برای یه همچین اسپیکر با کیفیتی داشتن یه کارت صدای خوب هم خالی از لطف نیست و باعث میشه که به بالاترین کیفیت اسپیکرتون دست پیدا کنین.
پیشنهاد من اینه که هر وقت از لحاظ مالی مشکلی نداشتین یه X-Fi Xtreme Music هم تهیه کنید تا سیستم صوتی کامپیوترتون عالی بشه.​

xtreme music مثل اینکه خیلی وقته وارد نمی شه.

alidadash

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا يه هدفون استاندارد و با كيفيت متوسط در حدود 20 .25 هزار تومان معرفي كنين
همينطور كه اسپيكر با قيمت 30.40 هزار تومان
البته نظر خودم روي Logitech x230 هست ولي من 49000 قيمت دارم
به نظر خودم انتخاب مناسب Creative Inspire 2500 هست كه تاجايي كه من ميدونم به راهتي پيدا نميشه
اگه كسي آدرسي چيزي داره لطفاً بگه
با تشكر از شما

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
لطفا يه هدفون استاندارد و با كيفيت متوسط در حدود 20 .25 هزار تومان معرفي كنين
همينطور كه اسپيكر با قيمت 30.40 هزار تومان
البته نظر خودم روي Logitech x230 هست ولي من 49000 قيمت دارم
به نظر خودم انتخاب مناسب Creative Inspire 2500 هست كه تاجايي كه من ميدونم به راهتي پيدا نميشه
اگه كسي آدرسي چيزي داره لطفاً بگه
با تشكر از شما

من یه هدفون Altec Lansing AHP512 حدود 3 ساله که دارم قیمتشم اگه هنوز گیر بیاد همین حدوداست.بعد از 3 سال هنوز کیفیت صداش عالیه.صدای شفاف با باس قوی و خیلی خوبی داره.به نظر من اگه این مدل یا مدل مشابه دیگه ای از Altec بگیرید پشیمون نمی شید.​

alidadash

Registered User
لایک‌ها
0
آقا مطمئني كه قيمتش همين حدودا هست؟
در مورد اپيكر هم اگه ميشه كمك كنين

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
آقا مطمئني كه قيمتش همين حدودا هست؟
در مورد اپيكر هم اگه ميشه كمك كنين

اون موقع که من خریدم حدود 27-28 تومن بود که من از یه جا 22 تومن گرفتمش که مدل AHS-502 رو که هدست هست با این قیمت می داد.
الانم نباید گرونترشده باشه.اگه هدست به کارتون میاد یه مدل مثل AHS-502 رو بگیرین که کیفیت میکروفونشم باید عالی باشه.
در مورد اسپیکر متاسفانه با این قیمت چیز مطمئنی به ذهنم نمی رسه ولی اگه تا حدود 55 می تونستی پول بدی Altec Lansing ATP3 انتخاب خیلی خوبی بود.
(البته من هیچ ربطی به Altec ندارما !!! فقط برندیه که تو این زمینه ها خیلی قبولش دارم.به همین دلیل معمولا اولین اولویت من از این برندهست.البته این مساله عمدتا در مورد هدفون و اسپیکرهای 2.1 صادقه.چون متاسفانه در زمینه 5.1 تنوع خیلی زیادی نداره)
ببخشید که خیلی پرحرفی کردم.
موفق باشید​

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارت صدا مدل Xonar ، اولین محصول از خط تولید جدید ایسوس به زودی وارد بازار خواهد شد

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینو من از یه جا خوندم
« تکنولوژی ای که تازگی طراحی شده به طور مجازی بلند گوه های پشت را شبیه سازی می کند.
صداها توسط محاسبات دقیق دیجیتالی DSP و بدونه استفاده از انعکاس صدا از روی دیوار صدایی فوق العاده تحویل می دهد »
این اسپیکر ها برای سینما خانگی هستن
کسی مدلی که چنین ویژگی داشته باشه سراغ داره

کسی در این باره چیزی نمیدونه

a3moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من اين اسپيكرمو عوض كردم اينو خريدم.اين باز از اون يكي يه كم بهتره اما يكي به من ميگه اين چه سابيه؟
وقتي ولوم ساب رو تا ته كم ميكنم يا زياد ميكنم تو صدا فرقي نداره
همه صداي بيس از اين اسپيكر هاي كوچكش در مياد
بعدشم توي اين نرم افزار كارت صداي audigy توي قسمت اسپيكر سيتينگ قسمت bass bost رو چجوري فعال ميكنن؟ تورو خدا يكي بگه شايد از اونه كه بود و نبود باس سابش يكيه؟!!!!!!!!!
642bd07.jpg

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
حاجی جون سلام میبینم یه حالی به این تاپیک دادی!!

xfi داشتی دیگه درسته؟؟

من دارم اسپیکرهامو خودم میسازم !! فقط مشگلم کارت صداست!!

چون تو مضیغه ام موندم ولیو بگیرم یا xfi

تجربه شما که این دو رو شنیدی چیه!! ارزش 40 تومن اختلاف قیمت رو تو صدای خروجی دارند!!

و چه فرقی بین اسپیکر دیجیتال و آنالوگه(( چه فرقی داره دیکودر آنالوگ بده یا خود کارت صدا))

ایشااله عروسیت جبران کنیم!!!!

a3moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه با من بوديد نه من 5.1m داشتم...
الانم واقعا دارم خودمو لعنت ميكنم چون جاي يه فيش رو اشتباه زدم بودم.الان همه چي واقعا محشره
فقط يكي بهم بگه اون bass bost رو كه توي كارت صدا هست رو چجوري يابد فعال كرد

sattarxp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
من يك اسپيكر پر قدرت براي موزيك مي خوام اولcreative s750 را مي خواستم بگيرم ولي خوب هم تو سايت نزد بود موزيك و هم اينكه قيمت 425 يك مقداري بالاست براي همين رفت سراغ T7900 قيمتش خيلي پايين هستش
و البته توانش هم همين طور اگر كسي داره به من بگه وقتي طدا رو مي بري بالا صداي sub & Satellite خراب ميشه؟ در كل ميخواهم بدونم اگه مشكل داره همون s750 را بگيرم كه يك اسپيكر حرفه اي هستش هر چند مطمئنم هيچ وقت نمي توانم از قدرتش استفاده كنم. و يك سوال ديگه من كه براي موزيك مي خواهم اسپيكر بگيرم بهتر نيست به جاي 7.1 يك 2.1 خيلي قوي بگيرم
از راهنماي دوستان ممنون هستم

Nokia_My_Life

Registered User
لایک‌ها
1
یکی یه اسپیکر خوب در حد 80 تومن معرفی میکنه ؟
برای موزیک میخوام .

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام دوستان عزيز
من يك اسپيكر پر قدرت براي موزيك مي خوام اولcreative s750 را مي خواستم بگيرم ولي خوب هم تو سايت نزد بود موزيك و هم اينكه قيمت 425 يك مقداري بالاست براي همين رفت سراغ T7900 قيمتش خيلي پايين هستش
و البته توانش هم همين طور اگر كسي داره به من بگه وقتي طدا رو مي بري بالا صداي sub & Satellite خراب ميشه؟ در كل ميخواهم بدونم اگه مشكل داره همون s750 را بگيرم كه يك اسپيكر حرفه اي هستش هر چند مطمئنم هيچ وقت نمي توانم از قدرتش استفاده كنم. و يك سوال ديگه من كه براي موزيك مي خواهم اسپيكر بگيرم بهتر نيست به جاي 7.1 يك 2.1 خيلي قوي بگيرم
از راهنماي دوستان ممنون هستم

شما این اسپیکر رو بگیر

logitech 5450 5,1 370T یک اسپیکر همه کاره فول ساپورت

یا

Altec Lansing FX6021 2,1 185T

Altec Lansing fx5021 THX 2,1 180T فوق العاده

mohammad2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من برا اسپیکر کریتیو 5200 5.1 دو تا کارت صدا انتخاب کردم
یکی :sound blaster 5.1
یکی: Audigy Value
من فقط برا موزیک میخوام
میخوام ببینم ارزش داره پول بیشتری روش بزارم Audigy Value بگیرم یا همون خوبه تفاوتی با هم تو اهنگ گوش دادن دارن؟

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
my speaker :logitech x530
my mainboard :asus p5ld2-se
آیا میصرفه 20 30 چوق یه کارت صدا براش بگیرم ،صداش خیلی فرق میکنه یا بیخیال خرید کارت صدا بشم

thanq

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام
من برا اسپیکر کریتیو 5200 5.1 دو تا کارت صدا انتخاب کردم
یکی :sound blaster 5.1
یکی: Audigy Value
من فقط برا موزیک میخوام
میخوام ببینم ارزش داره پول بیشتری روش بزارم Audigy Value بگیرم یا همون خوبه تفاوتی با هم تو اهنگ گوش دادن دارن؟

سلام دوستان
my speaker :logitech x530
my mainboard :asus p5ld2-se
آیا میصرفه 20 30 چوق یه کارت صدا براش بگیرم ،صداش خیلی فرق میکنه یا بیخیال خرید کارت صدا بشم

thanq

البته این نظر من هست تا اساتید دیگه هم نظر خودشون رو بدن - الان شما برای احساس کردن تفاوت صدا باید از سری XFI شرکت کریتیو استفاده کنید . ارزونترین کارتش الان Extreme Audio هست با قیمت 70 تومن .

ارزش زیادی نداره از audigy value

mohammad2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس همون sound blaster 5.1 رو بگیرم؟
به نظرتون تفاوتی با هم تو موزیک ندارن چون فکر کنم یکی 24 بیت باشه یکیsound blaster 5.1 )
16 بیت باشه

بالا