• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
کسی میدونه ادیفایر s750 ایران هست یا نه،اگه هست قیمتش چنده؟شماره نمایندگیشم اگه کسی بده ممنون میشم.

من فکر میکنم یه بار قیمت گرفتم ( اگه اشتباه نکنم ) حدود 97.000 تومن
بازم میگم اگه اشتباه نکرده باشم . در ضمن این یکی رو اگه بری پاساژ ایران انواع و اقسام مدلهاش رو میتونی ببینی . تقریبا همه مغازه هائی که اسپیکر دارن ادیفایر هم دارن

amir_s_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر میکنم یه بار قیمت گرفتم ( اگه اشتباه نکنم ) حدود 97.000 تومن
بازم میگم اگه اشتباه نکرده باشم . در ضمن این یکی رو اگه بری پاساژ ایران انواع و اقسام مدلهاش رو میتونی ببینی . تقریبا همه مغازه هائی که اسپیکر دارن ادیفایر هم دارن

منم فکر میکنم اشتباه میکنید،چون باید بالای 200 باشه،بازم ممنون.این مغازه ای که تست میگیره از ادیفایر کسی داره شمارشو؟​

Edifire S750

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
یه کمک هم به من بی سواد بدید
ممنون می شم
برای آهنگ گوش کردن روی نت بوک با بودجه کم در حد 200 تومان کلا ، نظرتون راجع به ترکیب زیر چیه ؟

کارت صدا :
Sound Blaster X-Fi Go
http://us.creative.com/products/product.asp?category=209&subcategory=669&product=17872&nav=4

اسپیکر
Edifier R1200T
http://www.modsynergy.com/review170.html

هدفون
Sony MDR-EX85
http://audiovisual.kelkoo.co.uk/prl_17687740/120901.html

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان
یه کمک هم به من بی سواد بدید
ممنون می شم
برای آهنگ گوش کردن روی نت بوک با بودجه کم در حد 200 تومان کلا ، نظرتون راجع به ترکیب زیر چیه ؟

دوست عزیز شما اگه اسپیکرت رو هم نمیخواهی مثل نوت بوک با خودت حمل کنی بنظر من با این بودجه یه اسپیکر 2.1 بگیر و از موسیقی لذت ببر
برای 2.1 هم به اندازه کافی بحث شده از این گزینه ها میتونی انتخاب داشته باشی
لاجیتک Z2300
التک 5021
اینها همگی زیر 200 تومن هستند باقی پول رو هم اگه اصرار بر داشتن کارت داری سر فرصت شارژ کن و کارت بگیر اگه هم نخواستی لااقل اسپیکرت رو خیالت راحت باشه که بهترین رو خریدی
موفق باشید

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
7900 رو از کجا بگیرم؟
شماره ای دارین تا قیمت بگیرم؟

چند پست بالاتر

تورو خدا فقط پست آخر رو نگاه نکنید

edit:حالا از شانس ما صفحه عوض شد

برید صفحه قبل

Altec_lancing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه مدلهاشو تست نمیگیره ...
مخصوصا اونهائی که پشت ویترین باشه :D
در ضمن 7900 رو بدون چک و چونه 140 قیمت گرفتم 2-3 روز پیش
و اینکه بعد از کلی کلنجار رفتن 5021 گرفتم .... فکر نمیکنم هیچ شک و شبهه ای رو بشه بهش وارد کرد .
از کیفیت و حجم صدا ، تفکیک صدا و باس بسیار دلنشینی که داره تا چهره شکیل و زیباش .. تبلیغ نباشه اما به همه توصیه میشه .
...
کسی قیمت اینو داره
Creative X-Fi Titanium Fatal1ty

17813_1.png

من الان یک ساله که این اسپیکرو دارم 5021 (همونی که تو آواتورمه) ،
سال پیش گرفتم 185 ت ، الان نمیدونم چنده
یه دونه کارت Creative xfi xtreme هم بغلش گرفتم 80 ت و صدای مطلوبی رو از کار دوتاشون میگیرم ،
چون بیشتر موزیک گوش میدم به نظرم اینا میتونن انتخاب مناسبی باشن .

در کنار اینا یه هدفون خوب هم لازمه .
برای فیلم و بازی (و صدالبته موسیقی :D ) هدفونی که مدنظرمه sennhiezer hd 485 هستش که خیلی وقته دنبالشم اما نتونستم گیرش بیارم ( تو این لینک میتونید مشخصات و review هایی رو که تو سایت cnet هست ببینید ) .​

31341506-2-440-overview-1.gif

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام دوستان

من یک مشورت در مورد خریدن کارت Creative X-fi Extreme Gamer میخاستم .....

اسپیکرهای من 5.1 هست مدل logitech x-530 ... حالا میخام با گرفتن این کارت برای دیدن فیلم صدای کاملا /THX /DTS/Dolby به صورت 5.1 داشته باشم ..... برای گیم هم صدایی شفاف در کل میخام با صدا حال کنم ;)
کارت صدای مادربرد که realterk alc888 هست فکر نمیکنم صدای واقعی و DTS/dolby اینارو دکود کنه ؟

آیا این کارت کاملا صدا رو دالبی میکنه و واقعا فرقی میشه حس کرد توی تفاوتش بین یک کارت آنبرد ؟ البته میدونم فرق داره اما بازهم خاستم ببینم ارزش خریدن داره یا خیر ......

یک مدل دیگه هم هست xfi Extreme audio که قیمتش 30 تومن کمتره ... حالا نمیدنم ارزش داره برم با 100 اون رو بگیرم یا با 70 این رو؟!!!!

ممنون

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان

من یک مشورت در مورد خریدن کارت Creative X-fi Extreme Gamer میخاستم .....

اسپیکرهای من 5.1 هست مدل logitech x-530 ... حالا میخام با گرفتن این کارت برای دیدن فیلم صدای کاملا /THX /DTS/Dolby به صورت 5.1 داشته باشم ..... برای گیم هم صدایی شفاف در کل میخام با صدا حال کنم ;)
کارت صدای مادربرد که realterk alc888 هست فکر نمیکنم صدای واقعی و DTS/dolby اینارو دکود کنه ؟

آیا این کارت کاملا صدا رو دالبی میکنه و واقعا فرقی میشه حس کرد توی تفاوتش بین یک کارت آنبرد ؟ البته میدونم فرق داره اما بازهم خاستم ببینم ارزش خریدن داره یا خیر ......

یک مدل دیگه هم هست xfi Extreme audio که قیمتش 30 تومن کمتره ... حالا نمیدنم ارزش داره برم با 100 اون رو بگیرم یا با 70 این رو؟!!!!

ممنون

دوست عزیز اسپیکر شما THX ساپورت نیست پس از کارت در این مورد نباید انتظاری داشته باشی

اما در کل دوستی میگفت داشتن کارت حتی سری Valueبهتر از آنبورده لااقل توی بازی رم رو اشغال نمیکنه

اگه برات 30 تومن مهم نیست بنظر من ارزشش رو داره
نمیدونم این کارت صدا کی میخواد ارزون بشه:(

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
دوست عزیز اسپیکر شما THX ساپورت نیست پس از کارت در این مورد نباید انتظاری داشته باشی

اما در کل دوستی میگفت داشتن کارت حتی سری Valueبهتر از آنبورده لااقل توی بازی رم رو اشغال نمیکنه

اگه برات 30 تومن مهم نیست بنظر من ارزشش رو داره
نمیدونم این کارت صدا کی میخواد ارزون بشه:(

ممنون جناب

قیمت Xfi Titanuim Fatal1ty pro PCIExpress هم که جدید اومده 170 هست .... گفتم اطلاع بدم .

یکی هم یک کارت دست دوم xfi Extreme gamer داره دست دوم میده 60 تومن ارزش داره بگیرم ؟

من تا اونجایی که یادم هست کارت صدا اصلا ارزون نمیشه ! مخصوصا این سری Xfi !

ممنون

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون جناب

قیمت Xfi Titanuim Fatal1ty pro PCIExpress هم که جدید اومده 170 هست .... گفتم اطلاع بدم .

یکی هم یک کارت دست دوم xfi Extreme gamer داره دست دوم میده 60 تومن ارزش داره بگیرم ؟

من تا اونجایی که یادم هست کارت صدا اصلا ارزون نمیشه ! مخصوصا این سری Xfi !

ممنون

البته خوشبختانه ASUS تا حدی با اومدن در عرصه کارت صدا میتونه بعنوان رقیب این کریتیو مطرح بشه
شاید باعث کاهش قیمت بشه تا ما هم بتونیم از یه صدای زیباتر لذت ببریم;)
کارتهای ایسوز واقعا عالیند
40 تومن کمتر هم خوبه
ببینید چقدر کار کرده فکر نکنم با یکی دوسال مشکلی براشون پیش بیاد چون نه بحث اور دارند و فشار کاری خاصی به کارت وارد نمیشه
تو بازارچه هم مطرح کنید شاید مورد بهتر پیدا بشه

Last edited:

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
البته خوشبختانه ASUS تا حدی با اومدن در عرصه کارت صدا میتونه بعنوان رقیب این کریتیو مطرح بشه
شاید باعث کاهش قیمت بشه تا ما هم بتونیم از یه صدای زیباتر لذت ببریم;)
کارتهای ایسوز واقعا عالیند
40 تومن کمتر هم خوبه
ببینید چقدر کار کرده فکر نکنم با یکی دوسال مشکلی براشون پیش بیاد چون نه بحث اور دارند و فشار کاری خاصی به کارت وارد نمیشه
تو بازارچه هم مطرح کنید شاید مورد بهتر پیدا بشه

بله درسته ... اما من ندیدم سری کارتهای ASUS رو تو ایران ! شما دیدی خبر داری از قیمتش ؟

این کارت هم میگه 3 ماه کارکرده با گارانتی ....

حالا من طبق فرمایش شما تو بازارچه هم تاپیک خرید زدم تا ببینم اینجا کسی داره یا نه ....

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بله درسته ... اما من ندیدم سری کارتهای ASUS رو تو ایران ! شما دیدی خبر داری از قیمتش ؟

این کارت هم میگه 3 ماه کارکرده با گارانتی ....

حالا من طبق فرمایش شما تو بازارچه هم تاپیک خرید زدم تا ببینم اینجا کسی داره یا نه ....

3 ماه که خیلی خوبه و واقعا میارزه اونهم با گارانتی
در مورد ایسوز من ندیدم فکر نکنم وارد شده باشه

اما مشخصاتش رو اگه در سایتش ببینید واقعا عالیه
و از همه بهتر دیزانش که واقعا کریتیو حرفی برای گفتن نداره
1769_l.jpg

Last edited:

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستان
من راهنمایی میخوام برای یک هدفون مناسب برای گیم و فیلم ، چون برای موزیک که یک لاجیتک 530 دارم و چون تایم بالا موسیقی گوش میکنم ، گوشم هدفون رو تحمل نمیکنه .
یک هدفون با کیفیت معقول که استانداردهای جاری رو هم داشته باشه و بعد یک ساعت گوش رو داغون نکنه، با قیمت مناسب میخوام.

متشکر.

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام دوستان
من راهنمایی میخوام برای یک هدفون مناسب برای گیم و فیلم ، چون برای موزیک که یک لاجیتک 530 دارم و چون تایم بالا موسیقی گوش میکنم ، گوشم هدفون رو تحمل نمیکنه .
یک هدفون با کیفیت معقول که استانداردهای جاری رو هم داشته باشه و بعد یک ساعت گوش رو داغون نکنه، با قیمت مناسب میخوام.

متشکر.

با اجازه جناب skyeagle عزیز ....

اگر جنس خوب و با کیفیت میخای که کارش فقط تو ساخت هدفون و لوازم صدا باشه از این دست من بهت برند sennheiser آلمانی رو معرفی میکنم ... نمایندگشی هم تو تهران پاساژ پایتخت طبقه زیر همکف هست ....

مارک عالی با ساخت فوق العاده با دوام در انواع و اقسام مدلها .....

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
با اجازه جناب skyeagle عزیز ....

اگر جنس خوب و با کیفیت میخای که کارش فقط تو ساخت هدفون و لوازم صدا باشه از این دست من بهت برند sennheiser آلمانی رو معرفی میکنم ... نمایندگشی هم تو تهران پاساژ پایتخت طبقه زیر همکف هست ....

مارک عالی با ساخت فوق العاده با دوام در انواع و اقسام مدلها .....

دوست عزیز سایتی چیزی داره که قیمت اینا رو تو کشور ما داشته باشه ؟
به نظر و از روی اطلاعات سایتش که خیلی خفنه ولی بی شک گرون هم هست

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
ضمن تایید پیشنهاد دوست عزیزمshahramcat

اینها رو هم میتونی در نظر بگیری
اگه خیلی حرفه ای میخواهی AKG رو بهت معرفی میکنم
و البته من تو فروشگاههای کامپیوتری ندیدم
زیر پل حافظ جمهوری سیستمهای صوتی حرفه ای دارند اوجا میتونی دنبالش باشی
و اگه در حد سیستمی میخواهی CREATIVE
و البته در زمینه صدا هر چقدر پول بدی آش میخوری اما انتخاب خوب و بر اساس نیاز همیشه باید مد نظر باشه

Last edited:

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
دوست عزیز سایتی چیزی داره که قیمت اینا رو تو کشور ما داشته باشه ؟
به نظر و از روی اطلاعات سایتش که خیلی خفنه ولی بی شک گرون هم هست

من خودم به همین فروشگاهی که گفتم تو پاساژ پایتخت سر زدم .... هدفونهاش از 30 تومن شروع میشه تا 100 120 تومن ... هدست هم تا 250 داره ... اما جنسش واقعا عالی بود .. برات تست هم میگیره ....

حتما موقع خرید یک سری بزن اونجا ضرر نداره .

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم به همین فروشگاهی که گفتم تو پاساژ پایتخت سر زدم .... هدفونهاش از 30 تومن شروع میشه تا 100 120 تومن ... هدست هم تا 250 داره ... اما جنسش واقعا عالی بود .. برات تست هم میگیره ....

حتما موقع خرید یک سری بزن اونجا ضرر نداره .

ممنون
این سری بعد امتحانات که اومدم تهران حتما یه سر به اونجا میزنم

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

آقا من میخام این کارت asus Xonar DX2 رو سفارش بدم از سایت خرید آنلاین امریکا مثل buy.com برام بگیرن ... قیمت 178 هست تا 200 دلار ... تا بیاد ایران حدودا باید 260 270 در بیاد ! ارزش داره یا نه ؟

آخه گویا کارتهای Xfi به طور نرم افزاری صداهای DTS/Dolby و غیره .... رو دکود میکنه نه سخت افزاری ! حالا موندم آیا صرفه داره برای این کارت 260 هزینه کنم یا برم همین Xfi رو بگیرم ؟ نمایندگی اصلی ایسوز تو ایران کدوم شرکت هست زنگ بزنم بپرسم دارن یا نه ؟ آخه چرا نیست !

منتظر نظرات هستم .

Last edited:
بالا