• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیزم سلام من کارت صدای M-Audio مدل {Fast Track Pro} خریدم اما نصب نمیشه یعنی وقتی نصبش میکنم بعداز نصب وقتی بازش میکنم یه پیام خطا میده و وقتی کارت صدای مادر بوردمو خاموش میکنم دیگه خطا نمیده ولی اصلا کارت رو توی Device Manager نمیشناسه چه برسه به USB حالا از شما ممنون میشم من رو راهنمایی کنید و اگه امکان داره به شکل تصویری راهنماییم کنید...یه هفته است که خریدم نصب نشده بد جور توی کفم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید... مرسی ممنون و سپاسگذارم اینجا من منتظر پاسخ شما هستم ... بازم از شما ممنونم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد....دوست شما حمید...قبلا از شما تشکر فراوان رو دارم... مرسی ممنون و سپاسگذارم.....راستی لطف کنید یه جوری توضیح بدید که انگار به یه تازه وارد توی این زمینه میخواهید یاد بدید ممنون.....:(

شما ویندوزتون چیه ویستا یا XP

فط روی XP دو ورژن * Home and Professional Edition only. Windows Media Center Edition is not supported.

و همانطور که میبینید حتی ورژن مدیا سنتر هم ساپورت نمیشه

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این رنج قیمت یه سر هم به Edifier بزن

انتخابهای بهتری میتونی داشته باشی
از کریتیو هم میتونی سری 3000 انتخاب کنی
اما تو این رنج اصلا سراغ لاجیتک نرو
دوستان عزیزم سلام من چند روزی هست کارت صدای m-audio fast track pro خریدم اما نصب نمیشه یعنی وقتی نصبش میکنم بعداز نصب وقتی بازش میکنم یه پیام خطا میده و وقتی کارت صدای مادر بوردمو خاموش میکنم دیگه خطا نمیده ولی اصلا کارت رو توی Device Manager نمیشناسه چه برسه به USB حالا از شما ممنون میشم بگید چطوری باید نصبش کنم ...یه هفته است که خریدم نصب نشده بد جور توی کفم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید... مرسی ممنون و سپاسگذارم اینم ایمیل منه [email protected] اینجا هم منتظرم ... بازم از شما ممنونم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد....دوست شما حمید....در ضمن لطف کنید جوری راهنماییم کنید که انگار به یه تازه وارد توی این زمینه میخواین راهنمایی کنید...منتظر پاسخ شما دوستان عزیز هستم...قبلا از شما تشکر و ساسگذاری میکنم...راستی CPU من مارکش intel هست... بازم ممنونم

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز ویندوز من XP هست ممنون میشم راهنماییم کنید و مرسی هم از پاسختون منتظر جواب بعدی شما هستم ... بازم ممنون و سپاسگذارم ...دوست شما حمید مرسی مرسی مرسی

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
Home and Professional Edition only.

یعنی فقط روی ویندوز اکسپی ورژن خانگی و پروفشنال اجرا میشه.

شما ویندوزتون اکسپی پروفشنال سیرویس پک 2 هست ؟

پیغام خطایی که میده چیه ؟

مطمئئن هستید درایور های اکسپی رو دارید ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب حالا به تجربه من در مورد اسپیکر التک 5021 توجه کنید که جالبه !

یعنی ایشون
128fs318181.gif

MX5021_01_500.jpg

دیروز رفته بودم قم که یکی از دوستام رو ببینم

همینطوری که قدم میزدیم تویه خیابون به یک مجتمع تجاری رسیدیم که نیمه پوشاک - نیمه کامپیوتر بود !

آقا رفتیم قسمت کامپیوتر به اولین مغازه ای که رسیدم با چهره زیبای این اسپیکر در پشت ویترین روبرو شدم !!!

در نگاه اول بنظرم درشت تر و زیبا تر از عکساش بود !

هم رنگ مشکیش موجود بود هم سفید.

خلاصه رفتیم داخل و یکم با فروشنده گرم گرفتیم و ازش خواستیم تا از ایشون برای ما تست بگیرند !

همونطور که فروشنده مشغول پیدا کردن موسیقی بود من به دوستم توضیح دادم که این اسپیکر استادارد THX داره و

خودت رو آماده کن که الآن با کیفیت بالایی در حد خدا روبرو میشی !

فروشنده هم گفت : لطفا درب مغازه رو ببندید تا صداش رو زیاد کنم !! (پیش خدم گفتم یا امام زمان !! الآن میترکیم !
flat.gif
)

بگذریم ! جناب فروشنده استارت رو زند و چند مدل موسیقی پخش کردند ! (با صدای کم !)

در حین پخش موسیقی بلند گوی ساب همچین تکون تکون میخورد که هکی صدارو نمیشنید فکر میکرد ماکسیموم صدای این اسپیکر همینه !

کلا صدا بم بود و شفافیتش خیلی کم بود !

به فروشنده گفتم که اگه ممکنه صداش رو یکم زیاد کنید !

ایشون جواب دادند : این الآن ته صداشه !
hexer.gif
[/IMG]

باورم نشد !

گفتم شاید کارت صداش مشکل داره !

ازش اجازه گفتم و با تنظیمات اسپیکر و رفتم دیدم ا ! :blink: بهتر از این نمیشه !

سیم اسپیکر رو از پشت کامپیوتر در آوردم و وصلش کردم به گوشیم. (5800) اونجا انواع و اقسام اکولیزرو ها رو امتحان کردم دیدم کلا بهتر از این نمیشه ! (یه صدای خیلی معمولی و بم با میدتون و تیوتر ضعیف ! حتی از عهده باس درست و حسابی هم بر نمیومد !)
129fs238648.gif

خلاصه !

اگه بخوام مقایسه کنم باید بگم که از نظر کیفیت به اسپیکر های قدیمیه میکرولب (ازینا که همه جا ریخته)

aV5i6fqr.jpg

نمیرسید !

ولی یکم بلند تر بود صداش از این میکرولب ها !

فروشنده که دید من اینجوری شدم
flat.gif
[/IMG] گفت که این اسپیکر مال 3 - 4 سال پیشه و از نفس افتاده ! :blink:

حالا نمیدونم واقعا ایشون از نفس افتادند یا کلا همشون اینجورین ؟! :blink:

راستی قیمت ایشون 240 هزارتومان بود ! :eek:

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
این Audigy Value چی هست ؟

کارت صدای کریتیو هست از نوع ارزونش حدود 25-30

من خیلی دو دل هستم ! نمیدونم اسپیکرم رو عوض کنم یا کارت صدا عوض کنم یا اصلا با همین وضعیت بمونم !

اگه کارت صدای شما از نوع جدید هست که با کارت صدای ولیو تو اسپیکر فرقی نداره

ولی تو هدفون یک کارت صدا مثله x-fi خیلی تفاوت هست وقتی صدا رو زیاد میکنی تو هدفون کارت صدای آنبرد خرخر میکنه ولی x-fi نه

مخصوصا یک گزینه hiss remove داره که خیلی بدرد بخور هست تو آهنگهای با کیفیت پایین مثله آهنگهای ایرانی (مخصوصا قدیمیش)

که بدونه این گزینه اصلا من نمیتونم آهنگهای قدیمی رو گوش کنم

کارتهای m-audio هم حرفه ای هستند ولی اصلا به درده کاره خونه و گوش کردنه موسیقی نمیخورند ولی تو استودیو ها از این مدل استفاده می کنند

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
مرسی داداش

پس ایشالا X-Fi رو میذرم تو لیست سبد خریدم. منتها دست دومش.

نوش فکر کنم بالای صد تومنه، درسته ؟

از نظر سلامت میشه به کار کرده هاشون اعتماد کرد ؟ (خراب هم میشن این کارت صداها ؟)

hadihama1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تبریک سال نو به دوستان عزیز مدل صدای آنبورد مادر برد من اینه:Audio Integrated, 7.1 channel High Definition (Realtek) و من برای گیم و فیلم و موزیک میخواستم ببینم تا 150 تومن چه اسپیکری میتونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه؟ آیا این مادربورد من میتونه به خوبی با این اسپیکرها جواب بده یا باید کارت صدای جداگانه بگیرم؟ من خودم 7900 کریتیو مد نظرمه آیا تو این رنج قیمت مدل بهتری هم هست البته تا 150 تومن؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
اگه خروجی اپتیکال داره مادربوردتون بنظرم یه چیزی بگیرید که ورودی اپتیکال داشته باشه (SPDIF)

تا این رنج یادمه یکی دو سال پیش توی برند ادیفایر یدونه دیده بودم که 5.1 بود و ورودی اپتیک هم داشت

مدلش یادم نیست...

اگه پیدا نکردید هم برای خرید آنالوگ ها دستتون خیلی باز هست،

اگه اشتباه نکنم جناب skyeagle خودشون 7900 داشتند و راضی هم بودند.

سراغ 7.1 بنظر من نرید کلا.

5.1 اگه میخواید واسه فیلم و بازی باید بگم که منم واسه همین 5.1 خریدم ولی چند تا بازی امتحان کردم دیدم تو عمل کار نمیکنند با سیستم 5.1 (شاید مشکل از کارت صدای من باشه ولی بعید میدونم...)

فیلم هم که هیچی دیگه مشکلی نیست.

من خودم Microlab x15 دارم اگه بتونید پیدا کنید بسیار چیز خوبیه قیمتش هم باید حدودای 150 باشه...

کلا راضیم مخصوصا باسش که بنظرم واقعا رویاییه !

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز سلام مرسی از اینکه من رو هم یاری و راهنمایی میکنید ...آره ویندوز من xp pack 2 هستش و هیچ مشکلی و پیام خطایی نمیده فقط نصب نمیشه و خودم هم از طریق Add Hardware M-Audio رو بهش میشناسونم و توی Device Manager هم میاد ولی با علامت سوال کنارش هست و بازمUp date میکنمش سعی میکنه پیداش کنه ولی نمیشه ویندوز هم عوض کردم بازم به همین شکل... ممنون میشم راهنماییم کنید ...بازم واقعا از پاسخ شما ممنون و سپاسگذارم دوست عزیز...مرسی مرسی مرسی منتظر پاسختون هستم ...فعلا خدا نگهدار ... یا علی مدد... دوست شما حمید.....

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی ایشون
128fs318181.gif

MX5021_01_500.jpg

همینطوری که قدم میزدیم تویه خیابون به یک مجتمع تجاری رسیدیم که نیمه پوشاک - نیمه کامپیوتر بود !

آقا رفتیم قسمت کامپیوتر به اولین مغازه ای که رسیدم با چهره زیبای این اسپیکر در پشت ویترین روبرو شدم !!!

خلاصه رفتیم داخل و یکم با فروشنده گرم گرفتیم و ازش خواستیم تا از ایشون برای ما تست بگیرند !

همونطور که فروشنده مشغول پیدا کردن موسیقی بود من به دوستم توضیح دادم که این اسپیکر استادارد THX داره و

فروشنده هم گفت : لطفا درب مغازه رو ببندید تا صداش رو زیاد کنم !! (پیش خدم گفتم یا امام زمان !! الآن میترکیم !
flat.gif
)

در حین پخش موسیقی بلند گوی ساب همچین تکون تکون میخورد که هکی صدارو نمیشنید فکر میکرد ماکسیموم صدای این اسپیکر همینه !

hexer.gif
[/IMG]

باورم نشد !

سیم اسپیکر رو از پشت کامپیوتر در آوردم و وصلش کردم به گوشیم. (5800) اونجا انواع و اقسام اکولیزرو ها رو امتحان کردم دیدم کلا بهتر از این نمیشه ! (یه صدای خیلی معمولی و بم با میدتون و تیوتر ضعیف ! حتی از عهده باس درست و حسابی هم بر نمیومد !)
129fs238648.gif

خلاصه !

اگه بخوام مقایسه کنم باید بگم که از نظر کیفیت به اسپیکر های قدیمیه میکرولب (ازینا که همه جا ریخته)

aV5i6fqr.jpg

نمیرسید !

flat.gif

دوست عزیز سلام مرسی از اینکه من رو هم یاری و راهنمایی میکنید ...آره ویندوز من xp pack 2 هستش و هیچ مشکلی و پیام خطایی نمیده فقط نصب نمیشه و خودم هم از طریق Add Hardware M-Audio رو بهش میشناسونم و توی Device Manager هم میاد ولی با علامت سوال کنارش هست و بازمUp date میکنمش سعی میکنه پیداش کنه ولی نمیشه ویندوز هم عوض کردم بازم به همین شکل... ممنون میشم راهنماییم کنید ...بازم واقعا از پاسخ شما ممنون و سپاسگذارم دوست عزیز...مرسی مرسی مرسی منتظر پاسختون هستم ...فعلا خدا نگهدار ... یا علی مدد... دوست شما حمید

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

یعنی ایشون
128fs318181.gif

MX5021_01_500.jpg

flat.gif
)

hexer.gif
[/IMG]

باورم نشد !

129fs238648.gif

خلاصه !

aV5i6fqr.jpg

نمیرسید !

flat.gif

من امروز رفتم یه creative inspire t-3100 خریدم. عجب صدای شفاف و خوبی داره.

دوست عزیزم سلام من کارت صدای M-Audio مدل {Fast Track Pro} خریدم اما نصب نمیشه یعنی وقتی نصبش میکنم بعداز نصب وقتی بازش میکنم یه پیام خطا میده و وقتی کارت صدای مادر بوردمو خاموش میکنم دیگه خطا نمیده ولی اصلا کارت رو توی Device Manager نمیشناسه چه برسه به USB حالا از شما ممنون میشم من رو راهنمایی کنید و اگه امکان داره به شکل تصویری راهنماییم کنید...یه هفته است که خریدم نصب نشده بد جور توی کفم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید... مرسی ممنون و سپاسگذارم اینجا من منتظر پاسخ شما هستم ... بازم از شما ممنونم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد....دوست شما حمید...قبلا از شما تشکر فراوان رو دارم... مرسی ممنون و سپاسگذارم.....راستی لطف کنید یه جوری توضیح بدید که انگار به یه تازه وارد توی این زمینه میخواهید یاد بدید ممنون............راستی ویندوز من xp pack 2 هستش و هیچ مشکلی و پیام خطایی نمیده فقط نصب نمیشه و خودم هم از طریق Add Hardware M-Audio رو بهش میشناسونم و توی Device Manager هم میاد ولی با علامت سوال کنارش هست و بازمUp date میکنمش سعی میکنه پیداش کنه ولی نمیشه ویندوز هم عوض کردم بازم به همین شکل... ممنون میشم راهنماییم کنید ...بازم واقعا از پاسخ شما ممنون و سپاسگذارم دوست عزیز...مرسی مرسی مرسی منتظر پاسختون هستم ...فعلا خدا نگهدار ... یا علی مدد... دوست شما حمید...:)

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزم سلام من کارت صدای M-Audio مدل {Fast Track Pro} خریدم اما نصب نمیشه یعنی وقتی نصبش میکنم بعداز نصب وقتی بازش میکنم یه پیام خطا میده و وقتی کارت صدای مادر بوردمو خاموش میکنم دیگه خطا نمیده ولی اصلا کارت رو توی Device Manager نمیشناسه چه برسه به USB حالا از شما ممنون میشم من رو راهنمایی کنید و اگه امکان داره به شکل تصویری راهنماییم کنید...یه هفته است که خریدم نصب نشده بد جور توی کفم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید... مرسی ممنون و سپاسگذارم اینجا من منتظر پاسخ شما هستم ... بازم از شما ممنونم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد....دوست شما حمید...قبلا از شما تشکر فراوان رو دارم... مرسی ممنون و سپاسگذارم.....راستی لطف کنید یه جوری توضیح بدید که انگار به یه تازه وارد توی این زمینه میخواهید یاد بدید ممنون............راستی ویندوز من xp pack 2 هستش و هیچ مشکلی و پیام خطایی نمیده فقط نصب نمیشه و خودم هم از طریق Add Hardware M-Audio رو بهش میشناسونم و توی Device Manager هم میاد ولی با علامت سوال کنارش هست و بازمUp date میکنمش سعی میکنه پیداش کنه ولی نمیشه ویندوز هم عوض کردم بازم به همین شکل... ممنون میشم راهنماییم کنید ...بازم واقعا از پاسخ شما ممنون و سپاسگذارم دوست عزیز...مرسی مرسی مرسی منتظر پاسختون هستم ...فعلا خدا نگهدار ... یا علی مدد... دوست شما حمید...

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
دوست عزیز لطف کنید مشکلتون رو انیقدر پشت سر هم ننویسید، با اینکار بیشتر تعجب میکنم تا بخوام کمکتون کنم...

شما توی دیوایس منیجر روی کارت صداتون که نصفه نیمه شناخته شده و علامت سوال روش هست کیلیک راست کنید و همون Update Driver رو بزنید

در قسمت Hardwere Update Wizard گزینه پایینی (Advance) رو انتخواب کنید و بعد Next رو بزنید...

در صفحه بعدی باید بارها تلاش بکنید تا موفق بشید...

ابتدا تیک مربوط به پیدا کردن درایور از طریق سیدی رام و ... رو فعال کنید و Next رو بزنید...

اگه درایوری پیدا نکرد Back رو بزنید و اینبار از طریق تیک دار کردنه گزینه پایینی Include This Location In The search رو انتخواب کنید.

دکمه Brows رو بزنید و آدرس دقیق درایور ها به برنامه بدید...

اگر چیزی پیدا نشد یعنی مشکل یا از کارتتون هست یا از درایور ها.

ممکنه درایور ها درون فایلی باشند که با نصب اون فایل درایور ها به قسمتی از پوشه ویندوز یا Program files انتقال پیدا کنند. پس خوب دقت کنید که اگر چیزی

نصب میکنید در چه مسیر نصب میشود و یک بار هم اون مسیر رو برای برنامه شناسیی درایور ها مشخص کنید...

در حین نصب درایور اگر گزینه ای مشاهده کردید که دو دکمه Cancel و Continue any way داشت شما بزن کانتینیو بشه ...

در صورت موفق نشدن به جای اینکه همون حرف های قبلی رو 3 بار تکرار کنید بگید که دقیقا تو کدام مرحله مشکل دارید.

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز آلفردو جان واقعا از پاسخ شما ممنونم ... اینکه سوال خودم رو دو بار فرستادم شرمنده اشتباه من بود... و در ضمن این چیزایی که گفتید رو میرم انجام بدم و نتیجه

اون رو حتما میگم ... یه سوال دیگه هم هست که... اگه نصب نشد به نظر شما باید کارت صدای خود مادر بورد رو کامل حذف کنم؟ و اگر این کار رو باید بکنم برای حذف کامل

کارت صدای مادر بورد که دوباره اتوماتیک نصب نشه چه کارایی رو باید انجام بدم ... مرسی آلفردو جان واقعا و جداً از شما دوست عزیز ممنون ممنون و سپاسگذاری میکنم ...

خیلی خیلی متشکرم... دوست شما حمید...فعلا خدا نگهدار ... یا علی مدد.....راستی در این مورد اگه امکان داشت ساده تر بگید که متوجه بشم بازم ااز شما ممنون

میشم ... مرسی

Last edited:

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آلفردو جان سلام عزیز این کارهایی که گفته بودی رو انجام دادم اما اتفاقی نیفتاد لطف میکنی به این سایت بری من چیزی از این گفته ها و تصویر ها سر در نیاوردم چرا که

زبانم زیاد خوب نیست و در مورد تصویرها هم که توی یکی از تصویرها نوشته M-Audio fast track pro که بایه جای گزین USB Audio Device بشه من این گزینه USB Audio

Device رو ندارم منظورم {عکس شماره 6 در سایت}و برای من {عکس شماره 3 در سایت نمیاد} مستقیم میره {عکس شماره 4} زحمت بکش بگو چه باید بکنم و در مورد

حذف صدای مادر بورد هم توضیح بدی ممنونت میشم... بازم واقعا ازت ممنونم سپاسگذاری و تشکر

میکنم.... خدا نگهدار ... یا علی مدد... دوست شما حمید...مرسی... راستی این آدرس سایت ببخشید داشت یادم میرفت.....

http://www.m-audio.com/index.php?do=support.faq&ID=087793d740a67975b62e67bc19b46034

Last edited:

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
این کارهایی که گفته بودی رو انجام دادم اما اتفاقی نیفتاد

یعنی چی اتفاقی نیوفتاد ؟! درایورش پیدا نشد ؟ خوب حتما درایورش رو نداری !

برای غیر فعال کردن کارت صدات باید از توی دیوایس منیجر روش کیلیک راست کنی و گزینه Disable رو بزنی.

از این صفحه http://www.m-audio.com/index.php?do=support&tab=driver برو آخرین درایور رو دانلود کن.

اون آموزش تصویری هم دقیقا همون کارایی بود که قبلا بهت گفته بودم.

شما فیش صدا رو به پشت کارت صدای جدیدت وصل کن و اون کارت صدای آنبورد رو دیسیبل کن.

البته من قبلا دوتا کارت صدا رو سیستمم بود و هردوتاش فعال بود و مشکلی نداشت، مال شما شاید بد قلق باشه...

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
...آلفردو جان سلام اولا مرسی از پاسخ و راهنماییت... دوما: قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد رفتم قسمت setup و از اونجا کارت

صدای مادر بورد رو Disable کردم چون اگه این کار رو نمیکردم وقتی از توی دیوایس منیجر کارت صدام رو پاک میکردم وقتی ویندوز بالا

میامد دوباره فعال میشد خلاصه از setup Disable کردم ... به هر حال الان کارت صدای M-Audio {Fast track pro} نصب شده ولی دو

تا مشکل هست... 1- USB رو نشناخته 2- صدا هم ندارم...لطف کن بگو حالا باید چیکار کنم... کدام درایور رو از سایت دانلود کنم

اسمش رو بگو تو رو خدا ببخشید هی مزاحمت میشم... مطلب آخر اینکه: اسم کارت صدام هست M-Audio مدلش: Fast track pro

حالا سوال من اینه که من توی سی دی کارت صدام پنج تا گزینه دارم اسمهای اون اینه : Audio phile USB..... Black Box.....

Fast Track Pro..... MobilePre USB..... Ozone..... و Transit..... حالا من چون مدل کارت صدام Fast Track Pro هست همین

گزینه رو نصب کردم میخواستم ببینم با توجه به این چیزایی که در قسمت بالای نوشته هام گفتم گزینه دیگه ای از این پنج گزینه رو

باید نصب بکنم یا نه...مرسی ممنون و واقعا ازت سپاسگذاری میکنم بابت پاسخهات و راهنماییهات منتظرتم مثل همیشه ببخشید

هی مزاحمت میشم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد... مرسی مرسی مرسی

Last edited:

hamid_music

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آلفردو جان سلام ببخشید مزاحمت شدم ... زیاد وقتتو نمیگیرم ... فقط میخواستم بگم که همه این مشکلاتم که کارت صدای من

وصل نمیشد بخاطر این بود که: کارت صدای مادر بوردم وصل بود و اونو به کل از توی Disable setup کردم و خدا رو شکر کارت صدای

M-Audio Fast Track Pro من وصل شد ... خواستم اولاً: بهت اطلاع بدم و دوماً : ازت بابت جوابهات و راهنمائیهات تشکر و قدر دانی

کنم ... همین... واقعا ازت ممنون ممنون و ممنونم ..... قربان تو.موفق باشی. دوست شما حمید.

خدا نگهدارت. یا علی مدد... بازم سپاسگذار و ممنونم

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
خدارو شکر.

راستی برای انتخاب بین کارت صدا ها بدون اینکه غیر فعالشون کنی باید بری تو کنترل پنل قسمت ساند اند آدیو

اونجا برو توی سرفصل آدیو.

اونجا میتونی انتخاب کنی که از کدوم کارت، صدا پخش بشه و از کدوم ضبط بشه ! پس میتونی همزمان استفاده کنی...

موفق باشی.

prong

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.من ميخوام logitech x230 بخرم.ولي شنيدم كمياب شده.ميشه بگيد نمايندگيش كجاست؟من تو كرجم.اگر تهرانم شد مشكلي نداره.قيمتش رو هم اگر داريد بديد.مر30:blush:

بالا