• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپیکر و کارت صدا

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پیشنهاد میکنم شما اول اسپیکر رو تهیه کن تا ببینیم چی میگیری 5.1 یا 7.1
بعد ببین با آنبورد راضی میشی یا نه
و بگو برای چه کاری میخواهی ؟ بیشتر منظورت رو بازی هست یا موزیک یا فیلم؟؟؟

اوكي امروز كه رفتم ال سي دي سفارش دادم چون شك داشتم اسپيكر رو نگرفتم تا يكم بيشتر تحقيق كنم ...به احتمال زياد همون 5 به 1 بگيرم حالا حداكثر تا 1 ماه ديگه ...والا منظور خاصي نداشتم :D همون بيشتر براي فيلم و موزيك، بازيخور نيستم حداكثر روزي 1 ساعت ولي موزيك و فيلم رو خيلي ...

saeedmogadamy

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من می خوام اسپیکر بخرم با 100 تومن حداکثر و کیفیت و bass زیاد داشته باشه به نظر تون با این بودجه چیز خوبی گیر می اد که نیاز من رو برای پخش موزیک فراهم کنه؟ فرقی هم نداره چند تیکه باشه فقط مهم بلندی bass و صدا وکیفیت در پخش موزیک
ممنون

shayan_86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من اصلا از سیمهای دست و پا گیر هدفون خوشم نمیاد
من به هدفون استریو یا مونو بلوتوث نیاز دارم
کسی قیمتی مارکی چیزی داره بگه خیلی سرچ کردم ولی فقط هدست موبایل پیدا کردم
در ضمن من عاشق چیزهای جمع و جور باریک هستم

saeedmogadamy

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من می خوام اسپیکر بخرم با 100 تومن حداکثر و کیفیت و bass زیاد داشته باشه به نظر تون با این بودجه چیز خوبی گیر می اد که نیاز من رو برای پخش موزیک فراهم کنه؟ فرقی هم نداره چند تیکه باشه فقط مهم بلندی bass و صدا وکیفیت در پخش موزیک
ممنون

و اینم بگم که روی میز و پایین میز می تونمبزارم یا هر دو (اگر 1 به 5 باشه روی میز بگزارم مشکلی نباشه؟)

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان

ممنون

دوست عزیز تا این مبلغ برای موسیقی ادیفایر رو پیشنهاد میکنم و برای موسیقی فقط 2.1
برو پاساژ ایران نمایندگی اش سمت شمالی پاساژ زیرزمین هست
هر مدلی که با بودجه ات تناسب داشت بگیر
هر چقدر پول بدی آش میخوری به چیز دیگه ای فکر نکن

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقايون خانوما من تو فضام
logitech z2300
وووووووووووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:stun::stun::evil::evil::evil::shades2::shades2:

Last edited:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اقايون خانوما من تو فضام
logitech z2300
وووووووووووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:stun::stun::evil::evil::evil::shades2::shades2:

مبارك باشه ...:)
ميتونم بپرسم چند گرفتي؟

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله
راستش قيمتش 280هست البته يكماه قبل خودم از همين فروشگاه 240قيمت گرفتم:hmm: ولي من با كمي خوش شانسي تونستم260بخرم:rolleyes:
از پايتخت-ديجيتال
2سال هم گارانتي آواژنگه

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بله
راستش قيمتش 280هست البته يكماه قبل خودم از همين فروشگاه 240قيمت گرفتم:hmm: ولي من با كمي خوش شانسي تونستم260بخرم:rolleyes:
از پايتخت-ديجيتال
2سال هم گارانتي آواژنگه

قیمت رو درست نوشتید؟؟؟280؟؟؟؟:wacko::wacko::f34r::eek:
این اسپیکر قبل از عید یا بهتر بگم حدود 6 ماه پیش 180 بود
با این قیمت اصلا بنظر من نمیارزه
دارند سو استفاده میکنند من همون6 ماه پیش از چین قیمت داشتم 140 تومن بنظر من نباید در این شرایط خرید کرد

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت رو درست نوشتید؟؟؟280؟؟؟؟:wacko::wacko::f34r::eek:
این اسپیکر قبل از عید یا بهتر بگم حدود 6 ماه پیش 180 بود
با این قیمت اصلا بنظر من نمیارزه
دارند سو استفاده میکنند من همون6 ماه پیش از چین قیمت داشتم 140 تومن بنظر من نباید در این شرایط خرید کرد

اولا من تو ايران هستم نه چين:hmm:
ثانيا اين اسپيكر الان تو هيچ جاي ايران نيست مگر تهران اونم پايتخت
ثالثا خودم ميدونم تا آذر175قيمت داشت وكمي بعد شد195حالا با يه حساب سرانگشتي با چيزايي كه گفتم خودتون بگيد چقد ميبود بهتر بود اين رو هم اضافه كنم نمايندگيش الان مدتيه كه براي فروش چيزي نداره واونايي هم كه دارند از قبل تو انباره نشون به اون نشون كه تك سيستم بهم گفت اين اسپيكر اصلا گارانتي نداره:blink:واضافه كرد نمايندگيش ديگه وارد نميكنه

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
دوست من الان خرید لاجیتک با توجه به تحریم ها یعنی همین که تقریبا 100% گرونتر بخرید جنس رو .
به هر حال altec/edifier / creative را خداوند آفرید و فرمود ای انسان چنانچه کسی قصد داشت در پاچه ی شما بکند زیر بار نرو . اگر رفتی ولی لذت ببر!
در نتیجه مبارکت باشه .

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من الان خرید لاجیتک با توجه به تحریم ها یعنی همین که تقریبا 100% گرونتر بخرید جنس رو .
به هر حال altec/edifier / creative را خداوند آفرید و فرمود ای انسان چنانچه کسی قصد داشت در پاچه ی شما بکند زیر بار نرو . اگر رفتی ولی لذت ببر!
در نتیجه مبارکت باشه .

نمي دونم تحصيلات واطلاعات شما درچه حديست:f34r: ولي در اقتصاد چيزي بنام تحريم وجود خارجي ندارد مگر در موارد نظامي
امريكا كه بطور مستقيم وپيشگام ايران رادر30سال واندي پيش تحريم كرد ايران بزرگترين وارد كننده گندم از امريكا تا همين چند ماه اخير بود حتي ايران در وارد كردن قطعات هواپيما مستقيما با امريكا مراوده مي كند .درايران بنز وbmwهم وجود دارد وخيلي از سرمايه دارها آنرا مي خرند وديگران با آه وحسرت دروني ميگويند گوشت بو مي دهد
ضمنا اين لاجيتك وحتي فرش زيرپا(شايد) ومهر زير پيشوني شما چيني ست وهيچ كشوري حتي در مريخ مورد تحريم چيني ها نيست
ضمنا التك وكريتيو نتيجه تحقيق وپژوهش وزحمت اروپايي ها وامريكايي هاست ونه مخلوق خداوند(اگر خدا را بشناسي) وبا دلا راست شدن اين چيزها توليد نميشود

Last edited:

saman 99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. با خوندن چند صفحه آخر این تاپیک تصمیم گرفته بودم logitech z 2300بخرم ولی واقعا بی انصافیه که از 170 تومن رسیده به 260 تومن! فکر کنم altec 5021 هم گزینه مناسبی باشه و دوستان اگه آخرین قیمت altec رو دارن بگن. سایت rayaneh.com قیمت z2300 رو زده 209000 تومن و اگه تموم نکرده باشه هم اطمینان کردن به خرید اینترنتی سخته.لطفا راهنمایی بکنید.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اي بابا اينقدر قيمت كشيده بالا !!ما رو باش ميخواستم برم دنبال 5500 ...با اين حساب بايد بيخيال بشم !!

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
bloody جان دیر جنبیدی :happy:;)

علت افزایش قیمت اسپیکر اینطوری که منن از شرکتهای کامپیوتری شنیدم اینطور عنوان شده که
شرکتهای وارد کننده دیگه میلی به سمت اسپیکر نشون نمیدند و بازار خالی شد الان هم نگاه به این چند صفحه تاپیک نکنید در کل کشش به سمت اسپیکر خوب و میزان اطلاعات و علاقه مردم به اسپیکر و کلا مقوله صدا در ایران خیلی ضعیفه معمولا هم خرید اسپیکر رو میگذارند در آخرین مرحله و میگند ببینیم چقدر پول برامون میمونه:wacko:
با مجموع این عوامل شرکتها از سرمایه گذاری در این قسمت شونه خالی کردند و الان بازار با خلا مواجه شده
الان هر کی اسپیکر وارد کنه در کوتاه مدت برنده است

اما واقعا هم جایگزین برای این لاجیتک هست
همونطور که همیشه گفته شده التک و کریتیو و ادیفایر میتونند به نسبت بودجه جایگزینهای مناسبی باشند

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
نمي دونم تحصيلات واطلاعات شما درچه حديست:f34r: ولي در اقتصاد چيزي بنام تحريم وجود خارجي ندارد مگر در موارد نظامي
امريكا كه بطور مستقيم وپيشگام ايران رادر30سال واندي پيش تحريم كرد ايران بزرگترين وارد كننده گندم از امريكا تا همين چند ماه اخير بود حتي ايران در وارد كردن قطعات هواپيما مستقيما با امريكا مراوده مي كند .درايران بنز وbmwهم وجود دارد وخيلي از سرمايه دارها آنرا مي خرند وديگران با آه وحسرت دروني ميگويند گوشت بو مي دهد
ضمنا اين لاجيتك وحتي فرش زيرپا(شايد) ومهر زير پيشوني شما چيني ست وهيچ كشوري حتي در مريخ مورد تحريم چيني ها نيست
ضمنا التك وكريتيو نتيجه تحقيق وپژوهش وزحمت اروپايي ها وامريكايي هاست ونه مخلوق خداوند(اگر خدا را بشناسي) وبا دلا راست شدن اين چيزها توليد نميشود

دوست عزیز بحث تحریم کاملا اثر داره و نمیشه منکرش شد
بله همه چیز بالاخره وارد میشه اما با چه قیمتی؟؟؟
در مورد گندم بحث کاملا متفاوته و در حیطه روابط 2 کشور نیست
اما در مورد قطعات هواپیما و خیلی چیزهای دیگه با چندین واسطه بین المللی و دادن امتیازات گوناگون تامین میشه و در نتیجه افزایش قیمت
هر چند به بحث اینجا ربطی نداره اما برای مثال میگم شیشه های برج میلاد بخاطر تحریم با واسطه گری زیاد وارد شد اما دقیقا با 5 برابر قیمت واقعی

goshne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بحث تحریم کاملا اثر داره و نمیشه منکرش شد
بله همه چیز بالاخره وارد میشه اما با چه قیمتی؟؟؟
در مورد گندم بحث کاملا متفاوته و در حیطه روابط 2 کشور نیست
اما در مورد قطعات هواپیما و خیلی چیزهای دیگه با چندین واسطه بین المللی و دادن امتیازات گوناگون تامین میشه و در نتیجه افزایش قیمت
هر چند به بحث اینجا ربطی نداره اما برای مثال میگم شیشه های برج میلاد بخاطر تحریم با واسطه گری زیاد وارد شد اما دقیقا با 5 برابر قیمت واقعی

دوست عزيز قصد بي احترامي ندارم ولي من بطور واضح گفتم كه تقريبا99درصد كالاها از چين بدون واسطه واردميشه واينكه بازم از افزايش قيمت صحبت كنيم ديگه زيادي احمقانس كلا تو بازار ايران قيمت بالا نشان از مرغوبيت كالاست

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
كلا تو بازار ايران قيمت بالا نشان از مرغوبيت كالاست

با این قسمت حرفتون کاملا موافقم
و بر همین اساس هم شرکتی مثل ادیفایر که رنج قیمت معقولی داشت و شاید سهم بازار رو در رده تقریبا اسپیکر های گرون در دست نداشت اومد رنج قیمتهاش رو بالا برد و تقریبا خودش رو به رقبایی مثل کریتیو نزدیک کرد تا ذهن عوام رو هم پوشش بده
البته من منکر توانایی های کیفی ادیفایر نمیشم اما در بعضی موارد قیمتهاش نامعقوله و کاملا کاذب

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
bloody جان دیر جنبیدی :happy:;)

علت افزایش قیمت اسپیکر اینطوری که منن از شرکتهای کامپیوتری شنیدم اینطور عنوان شده که
شرکتهای وارد کننده دیگه میلی به سمت اسپیکر نشون نمیدند و بازار خالی شد الان هم نگاه به این چند صفحه تاپیک نکنید در کل کشش به سمت اسپیکر خوب و میزان اطلاعات و علاقه مردم به اسپیکر و کلا مقوله صدا در ایران خیلی ضعیفه معمولا هم خرید اسپیکر رو میگذارند در آخرین مرحله و میگند ببینیم چقدر پول برامون میمونه:wacko:
با مجموع این عوامل شرکتها از سرمایه گذاری در این قسمت شونه خالی کردند و الان بازار با خلا مواجه شده
الان هر کی اسپیکر وارد کنه در کوتاه مدت برنده است

اما واقعا هم جایگزین برای این لاجیتک هست
همونطور که همیشه گفته شده التک و کریتیو و ادیفایر میتونند به نسبت بودجه جایگزینهای مناسبی باشند

جالبه،توضيح كاملا قانع كننده اي بود ...حالا يه مدت دنبال اينم از خارج از كشور تهيه كنم يه سري خواستم از آمازون بگيرم ولي قيمت تمام شده ش واسم تو ايران حدود 4 برابر ميشد !!!فعلا به چند نفر سپردم اگه بشه از دبي برام قيمت بگيرن ...قيمت سوريه و لبنان هم مثل ايران بود ...اين لاجيتك رو كدوم كشور توليد ميكنه ؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
جالبه،توضيح كاملا قانع كننده اي بود ...حالا يه مدت دنبال اينم از خارج از كشور تهيه كنم يه سري خواستم از آمازون بگيرم ولي قيمت تمام شده ش واسم تو ايران حدود 4 برابر ميشد !!!فعلا به چند نفر سپردم اگه بشه از دبي برام قيمت بگيرن ...قيمت سوريه و لبنان هم مثل ايران بود ...اين لاجيتك رو كدوم كشور توليد ميكنه ؟

کشور دوست و برادر چین

بالا