• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسکریپت خبرخوان، مطلب خوان و سایت ساز اتوماتیک و هوشمند ربات پرس

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
من چند تا سوال دارم .
1 - میشه یه سری کلمه تعیین کرد واسه اسکریپت که خودکار روی هر پست اضافه کنه ؟؟ (‌واسه عمل لینک بیلدینگ )
2 - میشه کاری کرد عکس توی مطالبی که قراره انتقال بده رو توی هاست خود سایت بزاره و آدرس اون عکس رو بزاره ؟‌
3 - میشه آخر هر مطلب بزنه ( منبع :‌ فلان سایت ) بعد سایت رو هم لینک کنه به صورت نوفالو ؟
4 - اگر بخوایم رنگبندی قالب رو عوض کنیم بابتش مبلغی دریافت میشه ؟

1- اگر دقیقاً بگین این کلمات به کجا و چطوری اضافه بشن میشه پاسخ قطعی داد.
مثلاً اگر منظورتون اضافه کردن متن یا کلمات و لینک هایی به اول و آخر متن ، یا در بخش توضیحات هر پست و از این دست ویژگی ها باشه بله مشکلی بابت این موارد وجود نداره و سامانه توی این بخش ها کاملاً اوپن سورس هست.
2- سامانه جهت سرعت بیشتر دریافت اخبار و عدم فشار به سرور ، عکس ها رو آنالیز و انتقال نمیده و خودتون بصورت دستی باید عکس برای مطالب برگزیده قرار بدید.
3- بله تمام این ویژگی ها رو می تونید اضافه کنید یا از ما بخواین اضافه کنیم .
4- بله مبلغ مختصری دریافت میشه. (در حد 10-20 تومان)

Last edited:

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
یعنی 400-500 بدیم برای یه پلاگین بعد کپی رایت شما با سایز h1 زیر سایت باشه ؟
جالبه !

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
یعنی 400-500 بدیم برای یه پلاگین بعد کپی رایت شما با سایز h1 زیر سایت باشه ؟
جالبه !
جناب فتاحی فکر کنم تازه از خواب پا شدید همه چیز رو دارید اشتباه می بینید :D
- پلاگین نیست، اسکریپت کامل و اختصاصی هست.
- قیمت 500 نیست، 390 هست.
- کپی رایت ما قابل حذف است! همونطور که خیلی از مشتری ها حذف کردن! و ما هنوز با اونها رفیقیم!
- قالب اوپن سورس هست نیاز و الزامی به وجود کپی رایت نیست، فقط پشتیبانی ما رو از دست میدید در این صورت
- کپی رایت با تگ H1 نیست!! تگ H6 هست! تنها H1 تایتل سایت است.
- اگر دقت می کردید از تگ h1 ما چیدیم اومدیم پایین تا به h6 رسیدیم. این کار برای برای نظم و سئوی قالب انجام شده.

حداقل از شما بعید بود چنین نظر غیر اصولی بدید ! اگر حالا یه یوزر رجیستر نشده میداد ناراحت نمی شدم!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
جناب فتاحی فکر کنم تازه از خواب پا شدید همه چیز رو دارید اشتباه می بینید :D
- پلاگین نیست، اسکریپت کامل و اختصاصی هست.
- قیمت 500 نیست، 390 هست.
- کپی رایت ما قابل حذف است! همونطور که خیلی از مشتری ها حذف کردن! و ما هنوز با اونها رفیقیم!
- قالب اوپن سورس هست نیاز و الزامی به وجود کپی رایت نیست، فقط پشتیبانی ما رو از دست میدید در این صورت
- کپی رایت با تگ H1 نیست!! تگ H6 هست! تنها H1 تایتل سایت است.
- اگر دقت می کردید از تگ h1 ما چیدیم اومدیم پایین تا به h6 رسیدیم. این کار برای برای نظم و سئوی قالب انجام شده.

حداقل از شما بعید بود چنین نظر غیر اصولی بدید ! اگر حالا یه یوزر رجیستر نشده میداد ناراحت نمی شدم!
من کد اسکریپت رو ندیدم که بگم ولی احساس کردم پلاگین وردپرسه
در مورد تگ هم فکر نمیکنی من سورس رو واکردم نگاه کردم که ؟حتما متوجه شدی تیکه بوده ؟
در مورد کپی رایت وقتی حذف شه پشتیبانی نمیدید کامل گویا هست همه چی
موفق باشی

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
من کد اسکریپت رو ندیدم که بگم ولی احساس کردم پلاگین وردپرسه
در مورد تگ هم فکر نمیکنی من سورس رو واکردم نگاه کردم که ؟حتما متوجه شدی تیکه بوده ؟
در مورد کپی رایت وقتی حذف شه پشتیبانی نمیدید کامل گویا هست همه چی
موفق باشی
خب طبق احساس که نباید صحبت کرد ، توی سایت بزرگ عین تابلو نوشتیم اسکریپت اختصاصی :D
نه متوجه نشدم تیکه است، شما می تونید هر بلایی به سر کپی رایت بیارید ، فقط باید یک لینک از سایت به سایت ما داده بشه حالا به جوری که میخواین . (پشتیبانی هم از دست نمیدید!)
[اسکریپت همونطور که گفتم سورس بازه، یعنی قالب اختصاصی می تونه داشته باشه یا ما بزنیم برای اسکریپت و لزومی نیست به این شکل استفاده کنید]
ضمنا با پرداخت درصدی بیشتر امکان حذف کپی رایت با داشتن پشتیبانی رو هم دارید.
اگر بازم تیکه ای ابهامی چیزی هست بگین خوشحال میشم بدونم :general601:
سلامت باشین!

Last edited:

up-down

Registered User
لایک‌ها
76
این اسکریپت به چه صورت باید خریداری بشه ؟

ghr_a

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
چطوری میشه مستقیم با شما صحبت کرد
قبل خرید چند سوال داشتم
ممنون

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام
چطوری میشه مستقیم با شما صحبت کرد
قبل خرید چند سوال داشتم
ممنون
با سلام و احترام،
بنظرم بهتره جهت ارائه توضیح کامل و فنی از بخش تماس استفاده کنید : http://robotpress.ir/Ask
اگر لازم می دونید تلفنی تماس داشته باشید مشکلی نیست، شماره تون رو پ.خ کنید تا با شما تماس بگیریم.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مگه گوگل سایت هایی که آیفریم بودنو از صفحه نتایجش حذف نکرد؟
اینطوری فایده نداره این همه پول بدیم بعد یه مدت هم کل ایندکس سایت از گوگل پاک بشه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
مگه گوگل سایت هایی که آیفریم بودنو از صفحه نتایجش حذف نکرد؟
اینطوری فایده نداره این همه پول بدیم بعد یه مدت هم کل ایندکس سایت از گوگل پاک بشه
بله بعضی سایت های اسپم رو حذف کرد.
ولی لزوماً به Iframe گیر نداد، اگر Iframe مشکلی داشت، خبرفارسی باید اول همه اسپم میشد.
البته اونایی که اسپم هم شدن دارن متاسفانه با دامنه جدید بالا میان!

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
الان CMS شما قابلبت اینو داره که هم کل متن منتقل کنه و یا هم به صورت Iframe؟ یعنی ما بتونیم به انتخاب کنیم مثلن مطالب این دسته متن کامل خبر منتقل و یا دسته دیکه فقط Iframe؟
و شما برای گوگل کدومو پیشنهاد می کنید با توجه به اینکه امکان داره گوگل به Iframe گیر بده .البته انتقال کامل متن بعد یک مدت حجم دیتابیس رو خیلی سنگین می کنه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
الان CMS شما قابلبت اینو داره که هم کل متن منتقل کنه و یا هم به صورت Iframe؟ یعنی ما بتونیم به انتخاب کنیم مثلن مطالب این دسته متن کامل خبر منتقل و یا دسته دیکه فقط Iframe؟
و شما برای گوگل کدومو پیشنهاد می کنید با توجه به اینکه امکان داره گوگل به Iframe گیر بده .البته انتقال کامل متن بعد یک مدت حجم دیتابیس رو خیلی سنگین می کنه
خیر اینطوری نیست،
سامانه برای مطالبی که خودتون متن کامل داشته باشید براش، اونها رو داخل سایت خودتون نمایش میده
مثل :
http://demo.robotpress.ir/fa/news/49147/-شهروند-افتخاری-ایران؛-از-تعارف-تا-واقعیت/
ولی برای مطالب اتوماتیک، صفحه رو آنالیز میکنه، اگر RSS توضیحاتی نتونه ارائه بده،
با توحه به متن صفحه توضیحات (خلاصه) مطلب رو تشخیص میده و اون رو بعنوان تگ توضیحات نمایش میده و بعنوان خلاصه خبر اون رو میشناسه.
همونطور که گفتین اگر متن کامل رو میخواست بگیره اولاً سرعت دریافت فوق العاده کم بود و ثانیاً همیشه موفق نبود و ثالثاً حجم دیتابیس نجومی بالا میرفت.
ولی الان سامانه در بهینه ترین شرایط ممکن با سرعت بالا خبر ها رو می گیره تا جایی که شما اگر مشکل سرور نداشته باشید می تونید هر 1 ثانیه آپدیت داشته باشید.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
شما نسخه انگلیسی هم دارید؟
و ایا CMC اپدیت میشه واگه میشه تا چند وقت اپدیت رایگانه؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
شما نسخه انگلیسی هم دارید؟
و ایا CMC اپدیت میشه واگه میشه تا چند وقت اپدیت رایگانه؟
بله می تونید روی قالب انگلیسی هم ربات رو نصب کنید .
آپدیت هم به مرور زمان براش ارائه می دیم.
6 ماه پشتیبانی رایگان هست،
آپدیت ها احتمال 95% رایگان هستند
(بستگی به آپدیت داره، آپدیت کلی سیستم شامل برطرف کردن مشکلات و آپدیت های رایج کاملاً رایگانه)

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
56
اسکریپت بسیار عالی هست ! مخصوصا اینکه اختصاصیه خوبه

aminkord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام امکان نصب روی چند سیستم هست؟

بالا