برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت زیرنویس Subscene با ادیت و امکانات جدید + نسخه سالم و بدون لایسنس !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

azerilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !
دوست عزیز این مشکل نیست ، چون ما حالت کش رو غیرفعال کردیم این اتفاق میفته ! ( ناگفته نمونه این مشکل رو خود سابسن هم هستش ! )
اسکریپت هیچ مشکلی نداره و رو خیلی از سایتا در حاله اجرا هستش !
اگه امکانش هست یه دمو که کش فعال هستش رو بفرستید واسم

ariapic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اگه امکانش هست یه دمو که کش فعال هستش رو بفرستید واسم
دوست عزیز این مورد رو هم در نظر بگیرید ک وقتی کش فعال باشه و... اون همه زیرنویس رو سرور شما بالا میاد و... نیاز به کلی فضا هستش !
و حداقل چندوقت باید کش فعال باشه که بانک اطلاعاتی شما کامل تر و... بشه ! با فعال کردن یه لحظه یا یه روزه اتفاقی نمیفته !

hamid7107

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
وقتتون بخیر
من تا حالا از افراد زیادی این اسکریپت رو گرفتم ولی هر کدوم مشکلاتی داشتند
ولی فکر میکنم شما بیشتر این مشکلات رو رفع کردید
که این خلی خوبه
حالا یه سوال دارم چرا وقتی دنبال یه زیرنوی در سایت دمو میگردی بیشتر مواقع خطا میده
Untitled.png
و یه سوال دیگه آیا امکان تغییر متن کپی رایت وجود داره

ariapic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
وقتتون بخیر
من تا حالا از افراد زیادی این اسکریپت رو گرفتم ولی هر کدوم مشکلاتی داشتند
ولی فکر میکنم شما بیشتر این مشکلات رو رفع کردید
که این خلی خوبه
حالا یه سوال دارم چرا وقتی دنبال یه زیرنوی در سایت دمو میگردی بیشتر مواقع خطا میده

و یه سوال دیگه آیا امکان تغییر متن کپی رایت وجود داره
سلام ، ممنون !
بله ما سعی کردیم تا جایه ممکن همه مشکلات رو برطرف کنیم و رو ظاهر و... کلی تغییرات اعمال کردیم !
اون خطا کلا رو خود وبسایت سابسن هم هستش اگ دقت کنید ! ( دنبال راهی براش میگشتم که درستش کنم اما فعلا به جایی نرسیدم ، شاید تو آپدیت بعدی حلش کردم ! )
بله متن کپ رایت هم با هزینه بسیار ناچیز قابل تغییر هستش !

azerilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این اسکریپت در اصل مال سایت لینداوب هستش ایشون اومدن دوتا تغییر روش دادن به اسم خودشون دارن میفروشن کار هم نمیکنه کلی باگ داره اسیر همچین شیاد هایی نشید

ariapic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان این اسکریپت در اصل مال سایت لینداوب هستش ایشون اومدن دوتا تغییر روش دادن به اسم خودشون دارن میفروشن کار هم نمیکنه کلی باگ داره اسیر همچین شیاد هایی نشید

اسکریپت این سایت و بقیه سایت هایه موجود از وقتی سابسن سایتشو بردش رو کلود فلر همشون از دسترس خارج شدن و کار نمیکنن !
دوما این اون اسکریپت نیست ! ( قشنگ معلومه کاربر مبتدی هستید !! وگرنه کدهارو چک میکردید ، ظاهر اسکریپت رو میدید و... خودتون متوجه میشدید که با اسکریپت این سایت و بقیه سایتا کاملا متفاوته ! )
سوما اسکریپت ما کاملا سالم و در حال اجرا رو دوتا از سایتایه خودم و خیلی از سایتایه دیگه هستش ! دمو هم تو پست اول موجوده میتونید چک کنید ! ( آدرس سایتایه دیگ رو هم خواستید موجوده تا دلتون بخاد ! )
حالا دیگ شما رو چه حسابی اومدید میگید، اسکریپت ما کار نمیکنه و این همون اسکریپت سایت فلانی هستش و کلی باگ داره و ما شیاد هستیم و... واقعا نمیدونم !!!! ( اگه هم همچین فکری میکنین میتونید برید ازشون خریداری کنین بعدش میبینید اسکریپت اصلا کار نمیکنه که هیچ، پشتیبانیش هم اصلا جوابی بهتون نمیده !! سر این موضوع هم چندین مشتری این حرفو زدن بهمون ! )
تا جایی هم که بنده اطلاع دارم، میتونم با جرات بگم تنها اسکریپتی که فعلا سالمه و در حاله اجراست فقط اسکریپت ماست !

یاد بگیریم الکی نیایم کسیو قضاوت نکنیم و تهمت نزنیم بهش و... کار قشنگی نیست !
موفق باشید !

azerilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به من میگه کاربر مبتدی:LOL:
شما حتی نیومدی برای اینکه تابلو نشه این یه تیکه کد رو از فایل CONF برداری :)
2022-02-15_202706.png
کد ها رو هم بررسی کردم یدونه فقط پروکسی دادی.
زحمت ویرایش هم نکشی حتی جناب حرفه ای

ariapic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به من میگه کاربر مبتدی:LOL:
شما حتی نیومدی برای اینکه تابلو نشه این یه تیکه کد رو از فایل CONF برداری :)
مشاهده پیوست 1282765
کد ها رو هم بررسی کردم یدونه فقط پروکسی دادی.
زحمت ویرایش هم نکشی حتی جناب حرفه ای

این شات اصلا برا بنده نیست !

فقط یه چیزیو میخام بدونم شما وقتی از لیندا وب خرید کردید و به قول خودتون اسکریپت کار میکرد و بدون مشکل بود و... چرا اومدی دوباره اسکریپت مارو خریدی !؟ :ROFLMAO:
پس خرید کردید دیدید مشکل داره و... که اومدید سمت اسکریپت ما !

ببین اینم آخرین جواب من به شماست ! شما فکر کن ما کپی کردیم و همه کد بقیس و هیچکار نکردیم و... بقیه هم دوست دارن خرید میکنن دوست ندارن نمیکنن !
مهم اینه تنها اسکریپت سالم اسکریپت ماست !
ورژن جدید اسکریپت با کلی تغییر و تحول تو راهه ، اون موقع شما و امثال شما فک نکنم دیگ حرفی برا گفتن داشته باشید !

تمام شد و رفت !

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این شات اصلا برا بنده نیست !

فقط یه چیزیو میخام بدونم شما وقتی از لیندا وب خرید کردید و به قول خودتون اسکریپت کار میکرد و بدون مشکل بود و... چرا اومدی دوباره اسکریپت مارو خریدی !؟ :ROFLMAO:
پس خرید کردید دیدید مشکل داره و... که اومدید سمت اسکریپت ما !

ببین اینم آخرین جواب من به شماست ! شما فکر کن ما کپی کردیم و همه کد بقیس و هیچکار نکردیم و... بقیه هم دوست دارن خرید میکنن دوست ندارن نمیکنن !
مهم اینه تنها اسکریپت سالم اسکریپت ماست !
ورژن جدید اسکریپت با کلی تغییر و تحول تو راهه ، اون موقع شما و امثال شما فک نکنم دیگ حرفی برا گفتن داشته باشید !

تمام شد و رفت !
دوست عزیز اسکریپت توسط شرکت دیگه ای طراحی شده و توسط شرکت مذکور در حال فروشه . اینکه ور دارید ادیت کنید یا بقول خودتون باگش رو بگیرید و با نام خودتون بفروشید کار درستی نیست و فروم هم نمیتونه مسئولیتی در قبال این مورد گردن بگیره پس فروش رو متوقف کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا