برگزیده های پرشین تولز

اسکنر، رايتر و ..

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

ببینم کسی خبر داره قیمت این مونیتور های تی اف تی توی ایران چقدره؟

<a href='http://www.pcworld.co.uk/store/martprd.dll/store/pcw_page.jsp?BV_SessionID=@@@@0379197256.1055487211@@@@&BV_EngineID=cccdadciihfdkmkcefecfgmdffgdflf.0&page=Product&sku=689601&category_oid=-9834' target='_blank'>یه نمونش اینجا هست.</a>

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
لينكي كه دادي كار نكرد.
اما من قيمت چند مدل از مانيتورهاي تي اف تي تو ايران رو ميدونم.

مثلا LG مدل 15 اينچ ارزونترين مدلش هست حدود 270 تومن.
و سامسونگ مدل 15 اينچ ارزونترين مدل حدود 330 تومن.
و سوني مدل 15 اينچ ارزونترين مدل حدود 350 تومن.

و توي اينها سامسونگ واقعا معركس..ال جي خيلي خيلي معمولي هست..و سوني هم كه ديگه نياز به توضيح نداره..البته سامسونگ هم واقعا چيزي از سوني كم نداره و شنيدم تو همه دنيا مانيتورهاي ال سي ديش كلي اعتبار داره.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
در مورد Scanner، من هم با HP موافقم و هم با Canon. هر دوشون خوب و با كيفيتن. بسته به كاربردت، سرعت مورد انتظارت و امكانات اضافي مثل Scan كردن نگاتيو و اينا بايد مدلش رو انتخاب كني.
اما در مورد CD و Writer، من تعجب مي‌كنم كه كسي اسمي از TEAC نياورده. من حدود 15 ساله كه دارم با كامپيوتر كار مي‌كنم و هنوز كه هنوزه بهتر از TEAC، نه CD-Drive ديدم و نه Writer. با همه چي هم تقريباً كار كردم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اما در مورد CD و Writer، من تعجب مي‌كنم كه كسي اسمي از TEAC نياورده. من حدود 15 ساله كه دارم با كامپيوتر كار مي‌كنم و هنوز كه هنوزه بهتر از TEAC، نه CD-Drive ديدم و نه Writer. با همه چي هم تقريباً كار كردم.

من هم سالها با رايتر هاي TEAC كار كردم و از طرفداراش هستم.و بنظر من ياماها و TEAC واقعا بهترينهاي رايتر ها هستن.
اما مشكلي كه هست اينه كه الان چند ماهي ميشه كه توي بازار ايران پر شده از رايتر هاي TEAC تقلبي! يعني اصلا TEAC نيستند و روشون فقط چاپ كردن TEAC كه براي همين فعلا بايد اين مارك رو فراموش كرد.

براي مثال آخرين مدل TEAC مدل 40 در 16 در 40 بود كه واقعا بينظير هست.يعني سگ جونتر و مطمئنتر از اين رايتر من تاحالا نديدم.خصوصا از نظر خوندن هم عالي و بينظير هست.و من حداقل 1- نفر رو ميشناسم كه الان يك ساله از اين هم جاي رايتر و هم جاي سي دي رام معمولي دارن استفاده ميكنن و آخ هم نگفته. و جالب اينكه قيمتش پارسال 55 هزار تومن بود فقط!

اما خب الان غير ممكنه بتونيد تيك واقعي تو بازار پيدا كنيد :(

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
ايني كه مينويسم تجربه رايت حداقل 2000 تا سي ديه

من تا حالا با YAMAHA&SUMSUNG&TDK&ASUS&CTX&RICOH كار كردم در اين بين RICOH&YAMAHA بهترين بودن و بعدش SUMSUNG
در مرحله بعد ASUS و در آخر CTX

و در اين بين فقط TDK بخرين كه حرف نداره و كاملا به شما احساس قدرت ميده و TDK در سال 2002 بهترين رايتر شناخته شد .
در ضمن بايد بگم كمپاني YAMAHA ديكه رايتر توليد نميكنه . آره بابا شك نكنين

راستي رايتر CTX يكسال گارنتي تعويض داره ولي مشكلش اينه كه واقعا مال CTX نيست و فقط برند اونو داره . ولي گارانتيش مطمعنه

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
راستي در مورد اسكنر هم اطلاعاتي دارم اگه لازمه بگم.

تجربه اسكن 10هزار صفحه رو دارم بابا!!!! :shock:

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
TDK قيمتش چنده؟...و امكاناتش...؟

راستي در مورد اسكنر هم اطلاعاتي دارم اگه لازمه بگم.

بگو ديگه!! :evil: ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من تا حالا با YAMAHA&SUMSUNG&TDK&ASUS&CTX&RICOH كار كردم در اين بين RICOH&YAMAHA بهترين بودن و بعدش SUMSUNG
در مرحله بعد ASUS &nbsp;

موافقم.RICOH و YAMAHA واقعا عالي هستند و البته TDK و TEAC (تيك واقعي نه اين تقلبيهاي اخير) هم عالي هستند.

و در اين بين فقط TDK بخرين كه حرف نداره و كاملا به شما احساس قدرت ميده و TDK &nbsp;در سال 2002 بهترين رايتر شناخته شد .
درسته.. TDK واقعا حرف نداره..فقط يه مشكل كوچولو داره كه اونم طراحي ظاهريشه..نميدونم اين شركت چه اصراري داره كه درهاي درايواش حتما حالت شيشه اي ابي رنگ باشه! حتي درايوهاييش كه نوك مدادي رنگ هستند هم درهاشون شيشه اي ابي رنگ هست! و اصلا همه مدلهاييش كه من ديدم همين شكل هست!
در ضمن بايد بگم كمپاني YAMAHA ديكه رايتر توليد نميكنه . آره بابا شك نكنين &nbsp;
دزسته اينو من هم خوندم جايي..البته بعد از اينكه چند تا سايت معتبر هارد ور رفتم اكثرا نوشته بودن كه هنوز در حد يك شايعه (البته قوي) هست و هنوز رسما سخنگوي ياماها اينو اعلام نكرده اما بهرحال ظاهرا حقيقت داره و ياماها از اين پس ديگه سي دي رايتر و حتي دي وي دي رايتر يا دي وي دي پلير توليد نخواهد كرد. :(
و دليل اونهم اينه كه تكنولوژي ياماها گرون تموم ميشه و در مقابل شركتهايي مثل ال جي و سامسونگ و غيره كه محصولاتشون رو نصف قيمت ياماها دارن ميدن..ياماها به اين نتيجه رسيده كه اين همه صرف وقت و تحقيقات براي تكنولوژي رايترهاش مقرون به صرفه نيست. :(

راستي رايتر CTX &nbsp;يكسال گارنتي تعويض داره ولي مشكلش اينه كه واقعا مال CTX نيست و فقط برند اونو داره . ولي گارانتيش مطمعنه &nbsp;

CTX رو فراموش كنيد..كلا چيز بيخوديه رايتر هاش.
توي همون رنج قيمتي سامسونگ و ايسوس هست كه خيلي بهتره از CTX .

mhaeri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضی از کاربران ترجیح می دهند که از برنامه رایت سی دی غیر از Roxio flavor که در ویندوز قرار دارد استفاده کنند .در چنین مواقعی برنامه های دیگری که کاربران برای رایت کردن از آنها استفاده می کنند دچار مشکلاتی می شوند.

برای حل این مشکل به راه حل زیر توجه کنید که از مداخله برنامه Roxio flavor به وجود می آید.

به قسمت Control Panel رفته،سپس به Adminstrative Tools رفته و پس از آن Services را اجرا کنید.

بر روی IMPAI CD burning COM Service راست کلیک کنید و در سربرگ General به دنبال Starup type بگردید و Disabled را انتخاب کنید.

سپس به My Compter بر روی درایو سی دی رایتر خود راست کلیک کنید، سپسProperties را انتخاب کرده و بس از آن در سر برگ Recording قسمت Enable recording on this drive را غیر فعال کنید.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از rammstein_persia :
موافقم.RICOH و YAMAHA واقعا عالي هستند و البته TDK و TEAC (تيك واقعي نه اين تقلبيهاي اخير) هم عالي هستند. .

plextor هم همينطور

mori

Registered User
لایک‌ها
14
بچه ها من CD-Writer Teac 40-12-48 داشتم
نزديك 3 سال واقعا ازش كار كشيدم و حدود 3000 تا cd باهاش زدم
همين الان مشكل پيدا كرد. فكر كنم از لنزش باشه
بدم تعمير يا بخرم يكي ديگه؟تعميركار خوب كي ميشناسه؟
و اينكه اگه بخرم چه ماركي باشه؟الان ياماها F1 هستش؟در ضمن من شنيدم ياماها توليد نميشه اما تو بازار ميفروشن اونا تقلبيه؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فكر كنم اگه تعميرش بتوني بكني بهتر باشه !
اگه حالا بخوايي ياماها بگيري حداقل 100 تومن تموم مي شه با همين پول مي توني DVD writer بگيري.
الان 8X حدود 110-120 تومن هستش.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
خوب آخه مهم كيفيت CD-Writer هست برام و عمرش
چون من خيلي زياد رايت ميكنم باهاش
اگه مثلا 20x گير بياد با قيمت خوب حاضرم بگيرم
در مورد اين ياماها هايي كه الان هست تو بازار اصل هستن؟
بعد اين 8x كه ميگي 100 هزار تومان دقيقا چه مدليه؟
يه سوال ديگه اينكه كجا خوب تعمير ميكنن؟ آواژنگ خوبه؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ياماها به نظر من اصل هم باشه حالا ديگه ارزش نداره
dvd رايتر هم من نمي دونم تو بازار چه ماركي خوب جواب مي ده ولي همشون 52x cd هم رايت مي كنن!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
تو اون قيمت ها ricoh & lite on هستن
خوبه؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
راستش همه dvd Writer ها قيمتشون تو همين حدود هستش (بجز Plextor) منم چون dvd writer تا حالا نداشتم مطمئن نيستم چي بايد گرفت! :eek:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
منم موندم!
ميگن تو رايتر هاي ارزون Asus بهتره و TDK ها اصل نيست
من چي كار كنم :(

بالا