• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اس ام اس سرکاری دی ۹۲

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18
[h=3]اس ام اس سرکاری دی ۹۲[/h]

اس ام اس سرکاری دی ۹۲ : اگر هوس کرده اید کمی دوستانتون رو سرکار بزارید و اذیتشون کنید ما برای شما اس ام اس های جالبی به همین منظور فراهم کرده ایم برای خواندن اس ام اس سرکاری دی ۹۲ به ادامه مطلب بروید.

اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

مـــــژده مـــــژده مژژژژژژژژژده مژژژژژژژژده ! چیه خوو دنبال چی میگردی ؟؟؟ دارم کسیو صدا میکنم ..اِاِاِاِاِاِبابا ســرت تو کار خودت باشه .. مـــــــــــــــــــــــــــــــژده کوووجایی !!!!؟؟؟ خخخخخخ روانی هم خودتی !​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

فانتزی من اینه… باهاش دعوام شه ول کنه بره خونه باباش اینا … منم نمیرم دنبالش تا چشتون در بیاد اصلا برای چی تو مسائل خانوادگی من دخالت میکنید؟ کجاست اون کمربند سیاهه من…​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

چه لحظه سختی است دل کندن از تو . . . . . . . . ای آب داغ حمام :دی​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

سبدی پر از موز//دسته گل رز//پیرهنی پر از پرز//همسری مثله بز//آرزوی من برای توست!!خخخخ ^ــــ^​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

من از آدمای عوضی متنفرم! . . میدونین چرا؟؟ . . . . . . . خو معلومه چون عوضی ان دیگه:) هرچی کَرَمِته بلایک​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

ﺩﺳﺘﻤﺎﻝ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﺑﻪ ﺍﺷﮏ ﮔﻔﺖ: . . . . . . . ﻧﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﻻﻥ ﺍﻭﻣﺪﯼ ﺑﺒﯿﻨﯽ ﺩﺳﺘﻤﺎﻝ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﺑﻪ ﺍﺷﮏ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻪ؟؟؟؟ ﻧﻪ ﯾﻨﯽ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﺳﺘﻤﺎﻝ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ ؟ ﻫﻢ ﺳﻨﺎﯼ ﺗﻮ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻥ ﺍﻭﺭﺍﻧﯿﻮﻡ ﻏﻨﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺗﻮ ﺍﻭﻣﺪﯼ ﺑﺒﯿﻨﯽ ﺩﺳﺘﻤﺎﻝ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻪ …؟؟؟؟ لابد دانشجو هم هستی …؟؟
icon_neutral.gif
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

سال تحویل ۱۳۹۳ خیلی جالبه ساعت. ۲۰ :۲۰ :۲۰ بیست و بیست دقیقه بیست ثانیه
icon_smile.gif
:):):) . . . . . باورکردین؟؟!!​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

میدونی تو نفس منی . . . . ولی مشکل اینجاست که بوی پیاز میدی کصافط!!!!!!​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

دل من پیش یک بی معرفت گیر بود . . . . . نگران نباشین باو سند گذاشتم آزادش کردم! ^_^​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

من که یادم نیست شاید شما یادتون باشه اون روزا…. . . . . . . . . . . . . . من که گفتم یادم نیست اگه شما یادتون بگید…… روانی هم خودتونین.. ملت چه توقعاتی دارن والا………..​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

سلام برو پایین دعوا شده ناجووووووووووووووووور . . . . . . . . . . . . . . . . دیر رسیدی ۱۱۰ بردشون…… خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

مورد داشتیم توی خانواده ی یکی از دوستان . . . . . . . . . . . . قصدت از پایین اومدن چی بود؟ اصلا مورد داشتیم که داشتیم به شوما چه؟؟؟ پاشو برو درس بخون شنبه امتحان داری
icon_neutral.gif
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

ای کسانی که ایمان آوردید برای ما هم بیاورید …​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

برو پایین خیلی باحاله . . . . . . . .​
باحال باحال باحال باحال باحال باحال باحال باحال​
باحال باحال باحال باحال باحال باحال باحال باحال​
باحال باحال باحال باحالباحال باحال باحال باحال​
.​
.​
.​
اس ام اس سرکاری دی ۹۲

sms sarekari

اه چه قدر دستانم سرد است اه چه قدر سوز میاید اه چه سرمایی . . . . . . . کره خر در رو ببند سوز میاد یخ کردیم​
.​
.​
.

بالا