برگزیده های پرشین تولز

اشتراک گذاری نرم افزار

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
اینو تو سرچ گوگل پیداکردم، اگه جواب نداد بگو خودم آپلود کنم:
rapidshare.com/files/51400442/ntp325.rar

دوست عزیز در مرحله اول مرژن تریالشو دانلود کردم اما موقع اجرا شدن فبل از اینکه اصلا اجرا بشه هنگ میکنه . دوم اینکه به دنبال سریال و کرکش هم هستم

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

.........من هم سعی میکنم به اندازه خودم همکاری کنم.
قبلا GFI WebMonitor 4 را با سریال نامبرش تو http://forum.persiantools.com/t99889.html گزاشتم.
الآن هم دارم سعی میکنم محصولات McAfee را آپلود کنم.
اگر هم تونستم یک اکانت رپیدشیر می گیرم که راحت تر و سریع تر برنامه هایی که دارم رو برای دوستان بگزارم.

امیدوارم که تاپیک ادامه پیدا کنه و قبل از اینکه تو اینترنت دنبال برنامه بگردیم اول بیایم سراغ این تاپیک :)

سلام دوست عزیز و همه ی دوستان
اگه کسی بتونه ورژن 2 یا 2.2 این رو کرک شده به ما برسونه ممنون می شم. با تشکر ار ورژن 4

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
سلام دوست عزیز و همه ی دوستان
اگه کسی بتونه ورژن 2 یا 2.2 این رو کرک شده به ما برسونه ممنون می شم. با تشکر ار ورژن 4
شرمنده دیر شد من تازه دیدم . الان ورژن 2-2 رو لازم داری ؟ اینکه خیلی قدیمی هست ....

میگم یک هاست بگیریم :D بریزیم اینها رو توش ...

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه Usb Wirelles Adaptor خریدم و به پی سی خودم زدم حالا میخوام ما بین گوشی خودم و لپ تاپ ارتباط برقرار کنم و فایل جا به جا کنم چیکار باید بکنم؟؟؟؟ برنامه خاصی هستش مثل مدیریت بلوتوس BlueSoleil که کانکت که میشیم به هر وسیله ای امکانات زیادی داشته باشه از جمله file taransfer که وارد درایورهای اون سیستم بشیم فایل بزاریم و بر داریم.
برنامه مدیریت خوب برای دستگاه های وایرلس و تبادل اطلاعات بین دستگاههای وایرلس دار هستش؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

fantome10

Registered User
لایک‌ها
5
یه سایتی میشناختم که مطالب شبکه و همینطور جدیدترین نرمافزار ها رو واسه دانلود قرار میداد که خیلی سایت توپی بود . راستش هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اسمش چی بود. کسی میدونه اسم این سایت چیه ؟ البته سایتهایی که اینجوری فعالیت میکنن زیادن ولی این سایت واقعا تخصصی بود.
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
یه سایتی میشناختم که مطالب شبکه و همینطور جدیدترین نرمافزار ها رو واسه دانلود قرار میداد که خیلی سایت توپی بود . راستش هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اسمش چی بود. کسی میدونه اسم این سایت چیه ؟ البته سایتهایی که اینجوری فعالیت میکنن زیادن ولی این سایت واقعا تخصصی بود.
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

منظور شما سایتسافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - دانلود رایگان نرم افزار نیست؟؟؟؟؟

گروه آدان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پکیج کامل و جامع آموزش MCITP
در قالب 35 DVD
و پرداخت تنها 450000 تومان کلاس MCITP را به خانه ببرید
ویژگی‌های این پکیج:
- 240 ساعت آموزش صوتی و تصویری فارسی از کلاس MCITP توسط چند استاد(240 ساعت صوتی و تصویری و بیش از 100 ساعت آموزش صوتی)
- فایل PDF کلاس ها و مباحث
- نرم‌افزار های لازم برای مدیریت شبکه
- ویدئوهای آموزشی انگلیسی

شما با داشتن این پکیج نیازی به رفتن به کلاس و پرداخت هزینه های سرسام‌آور کلاس‌ها و همچنین از دست دادن زمان خود ندارید
این پکیج شامل 80 جلسه کلاسی آموزش MCITP (شامل صوت و ویدئوی فارسی کلاس)+ فایل‌های PDF آموزش MCITP + ویدئوهای آموزشی انگلیسی + نرم‌افزار های لازم برای مدیریت شبکه
با خریداری این پکیج 80 جلسه 3 ساعته آموزش MCITP را دارید
این پکیج فایل‌های ویدئویی و صوتی کلاس MCITP را دارد.
این پکیج به صورت پست ارسال خواهد شد.

محتویات این پکیج:
آموزش دوره 680-70: Windows 7
شامل:
معرفی سیستم عامل ویندوز 7, انواع نگارش های ویندوز, پشتیبانی سخت افزاری , چگونگی ارتقا به ویندوز 7, نصب ویندوز 7 با استفاده از DVD, آشنایی با دستور DISKPART جهت آماده‌سازی USB FLASH برای نصب ویندوز 7, معرفی ابزار Windows Easy Transfer, معرفی و ساخت کنسول مدیریتی MMC & RSAT, آشنایی با مدیریت کاربران و گروه ها در ویندوز 7, آشنایی با User Account, آشنایی با Profile در ویندوز 7, انواع روش های تخصیص IP Address, آشنایی با ایجاد Home Group, معرفی شبکه های Wireless, انواع دسترسی به منابع Share شده, آشنایی با NTFS Permission, بررسی و پیاده سازی Permissions, بررسی Effective Permission, آشنایی با Share Permission, EFS, معرفی ویژگی Disk Quota, آشنایی با مفاهیم پایه در مبحث مدیریت پرینتر و نصب Local Printer, آشنایی با ابزارهای مدیریت از راه دور (Remote Desktop), آشنایی با ابزارهای (Backup & Restore, Image & Recovery) در جهت بازیابی اطلاعات و تهیه Image در ویندوز 7, آشنایی با ابزارهای ثبت رخ دادهای سیستمی (Event Viewer) در ویندوز 7, معرفی ابزار Performance Monitor, معرفی کنسول (Group Policy), معرفی ابزار قفل گذاری برروی پارتیشن (BitLocker), معرفی سیاست های (AppLocker), معرفی دیوار آتش (Firewall) و تنظیمات آن, و ....

آموزش دوره 646-70: Windows server R2 2008
شامل:
آشنایی با نگارش های و توانمندی های سخت افزاری Windows Server 2008 R2, بررسی چگونگی نصب Windows Server 2008R2, آشنایی با دامین, مفاهیم Active Directory, نصب Domain Controller & Additional Domain Controller تحت Server 2008R2, نصب Additional DC تحت Server 2008, مدیریت Profile های کاربران تحت دامین(Roaming Profileو ...), آشنایی Group Policy در Server 2008R2, معرفی کنسول Group Policy Management Console) GPMC) , آشنایی با Dynamic Disk Storage ها در Windows Server 2008R2, معرفی RAIDهای نرم افزاری , بررسی شرایط Sharing و استفاده از Permission هاتحت دامین Active Directory 2008R2, استفاده از Remote Desktop تحت دامین Active Directory 2008R2, آشنایی با Backup & restore تحت Server 2008 & Server 2008R2, آشنایی با Server Core تحت Server 2008 & Server 2008R2, ارتقای Active Directory تحت Server 2003 به Server 2008 و Server 2008R2,و ...

آموزش دوره 642-70: Windows Server 2008R2 Infra
شامل:
آشنایی با IP Address ورژن 4, معرفی Network ID&Host ID, معرفی کلاس های مختلف IPv4 , Broadcast &LoopBack Address, Public & Private address, معرفی Subnet Mask, Default Gateway, معرفی IP Address ورژن 6, آشنایی با DHCP, بررسی عملکرد سرویس DHCP, نصب و پیکربندی DHCP, ایجاد Scope , ایجاد Reservation, DHCP option, معرفی DHCP Relay Agent , آشنایی با DNS, تبدیل نام به Name Resolution, معرفی WINS , معرفی NetBIOS Name, command های DNS, بررسی کنسول DNS, معرفی DNS Zone, Zone Replication, Zone Transfer, DNS Resource Record , DNS Round Robin, معرفیRouter, معرفیStatic Route, اضافه کردن Route به Routing table, بررسی انواع پروتکل های مسیریابی(Routing protocol), معرفیRIP(Routing interface protocol) , RIP Protocol, معرفی NAT (Network Address Translation), انواع NAT, پیکربندی NAT, معرفی *** (Virtual Private Networks), مزایای استفاده از ***, Types of VPNs, Authentication protocol (PAP,EAP,CHAP,CHAPv2,…), *** Tunneling protocols(PPTP,L2TP,…), *** Server, RAS (Remote Access Service), معرفی RADIUS, پیاده سازی RADIUS, آشنایی با NAP (Network Access Protection), NAP Client, NAP Server, معرفی WSUS Server, و ....

آموزش دوره 643-70: Windows Server 2008R2 Application
شامل:
معرفی سرویس WDS, نصب سرویس WDS, نصب ویندوز بر روی کلاینت ها از طریق WDS, Terminal Service, معرفی توانمندی های Remote App & Web Access تحت Remote Desktop Service, معرفی قابلیت RemoteApp, آشنایی با NLB & Clustering, معرفی Round Robin, معرفی Cluster, ایجاد Cluster, معرفی Failover Cluster, معرفی و نصب File Server, آشنایی با کنسول Share and storage Managment, معرفی Quota Management, معرفی DFS , معرفی SharePoint, آشنایی با IIS و پیکربندی تنظیمات وب سایت , میزبانی یک وب سایت از طریق FTP, بررسی تنظیمات FTP Site Properties, معرفی نرم افزار FileZilla, معرفی تنظیمات SSL برای وب سایت, و ...

آموزش دوره 640-70: Windows Server 2008R2 Active Directory
شامل:
بررسی تنظیمات Advanced Installation, آشنایی با FSMO Role های Active Directory, بررسی چگونگی Seize کردن FSMO Rolesها, Global Catalog, بررسی چگونگی پاک کردن Active Directory, مدیریت OU های تحت دامین, Delegation, معرفی کنسول AD Adminstrative Center, بررسی GPO, Kerberos, RODC, Trust, بررسی مفاهیم Site تحت Active Directory, DSRM, آشنایی با Certificate Services, Certificate Revocation, Enrollment Web Service,و ....

آموزش دوره 647-70: Enterprise Administrator
شامل:
DNS Scavenging, DNS Properties, DNS Conditional Forwarder, DNS Stub zone, پیکربندی تخصصی Access Point و Wireless Network, مدیریت تنظیمات Access Point, پیکربندی قابلیت IPSec , مجازی سازی (Virtualization), بررسی انواع متفاوت نصب Hyper-V, ایجاد ماشین مجازی و مدیریت Virtual Network, بررسی تنظیمات ماشین مجازی, پیکربندی ADRMS مختص به Active Directory Rights Management Services, پیکربندی ADFS مختص به Active Directory Federation Services, پیکربندی IIS جهت تنظیمات SSL Certificate, و ...

توجه : تا پایان تابستان هزینه پست به عهده ماست و شما فقط هزینه پکیج را می‌پردازید

برای تهیه این پکیج مبلغ 450000 تومان به شماره کارت:
6219-8610-0093-9248
بانک سامان
به نام فاطمه زارع زاده
واریز نمایید.
لطفا اسکن رسید واریزی به همراه مشخصات کامل خود (نام, نام خانوادگی, آدرس, کدپستی, موبایل) را به ایمیل:
[email protected]
ارسال نموده تا در اسرع وقت برایتان ارسال شود
تخفیف: تا پایان شهریور می توانید پکیج را بدون هزینه پست دریافت کنید.

برای دیدن جزئیات لیست DVD ها به سایت زیر مراجعه فرمایید:
آموزش MCITP
ام سی آی تی پی دش ای دی یو دات بلاگفا دات کام

azzaa

Registered User
لایک‌ها
1,330
خيليجالب

lozaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استخدام نویسنده همراه با حقوق

با سلام خدمت تمامی خوانندگان و بازدید کنندگان محترم وب سایت خبری تک فارس ( اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات ) ، به منظور بهبود یافتن مطالب و انتشار محتوا ، طبق خواسته شما تصمیم گرفتیم از تمامی دوستان و اشخاصی که مایل به انتشار مطالب مرتبط با حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات در وب سایت خبری تک فارس هستند دعوت کنیم تا در صورت تمایل به عنوان نویسنده ثابت یا مهمان و همکار به جمع ما اضافه شوند .

شرایط نویسندگی :

1. ترجمه روان متون انگلیسی
  2. گذاشتن حداقل ۲ پست در روز
  3. آشنا به اطلاعات فنی در مورد تلویزیون، موبایل، سخت افزار و دنیای آی تی
  4. دارای روحیه کار تیمی، خلاق و با پشتکار
  5. دسترسی به اینترنت پر سرعت و آنلاین بودن در ساعات مشخصی از روز
  6. آشنا به بازار آی تی و علاقه مند به گجت های جدید
  7. داشتن آی دی یاهو
برای پیوستن به جمع نویسندگان وبسایت تکفارس با آیدی یاهو زیر ( [email protected] ) در تماس باشید و pm بدهید و یا با ایمیل [email protected] در تماس باشید.

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
ای کاش می شد کسانی که نرم افزارها یا کلا برنامه های جالبی دارند اون ها رو مثل بخش <<< اشتراک گذاری محصولات فرهنگی >>>> در این فروم به اشتراک بگذارند تا بقیه هم استفاده کنن

من خودم دنبال نرم افزار ها و انتی ویروسها و کلا برنامه های شبکه می گردم که بعضی وقتها گیر نمیاد یا توی اینترنت که گیرمیاد نمیشه دانلود کرد و خلاصه هزار جور دردسر دیگه

توی بخش اشتراک گذاری محصولات فرهنگی بچه ها دست به دست هم دادن و این محصولا ت را با قیمت بسیار پایین و فقط جهت اشتراک به همدیگر می دهند

امید وارم اینجا هم کسانی باشند که این کار رو شروع کنن

ممنونم/

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
من یک ا سایت توپ میگذارم برای اونهایی که اینترنت پرسرعت دارن دانلود کنن

ولی خداییش نامردی نکنید اگر کسی دانلود کرد بزاره تا بقیه هم استفاده کنن

چند تا از شرکت های ایرانی میرن اینها رو دانلود می کنن و به قیمت زیاد می فروشن

توی قسمت Video Training از این شرکتها Video Training داره

http://www.bluelibrary.org/

AppDev (2)
CBT (43)
CG Academy (1)
LearnKey (11)
Lynda (16)
NETg (13)
Others (52)
ScriptingAnswer (1)
Test Out (3)
Total Training (50)
Train Signal (60)
VTC (12)

===================================================
ممنونم.

www.sitedesigngroup.ir

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

نرم افزارهایی مثل کینگ و لورد که راحت گیر میاد منظورم نرم افزارهای دیگه که برای شبکه هست و بعضی ها دارن و بیشت مظورم آموزشی هست . همونطور که توی پست قبل گفتم آموزشهای Lynda.com بسیار تا بسیار خوب توضیح داده حتی اگر زبان انگلیسی کمی بلد باشی

من خودم اینترنت پرسرعت ندارم وگر نه همش رو دانلود می کردم ودر اختیار همه می گذاشتم
تمام اینها رو می تونید به راحتی توی Rapidshare.com و دیگر سایت ها گیر بیارید .

همونطور که گفتم فعلا چیزی که به ذهن من میرسه اینها است ممکنه دیگران هم برنامه ها و یا آموزشهایی از دیگر موسسات داشته باشن که به درد دیگران بخوره
ممنونم.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
منم ممنونم

arshiaemami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک شرکت معتبر بین المللی برای تکمیل پرسنل فروشگاه خود در شهر آلمهولت سوئد استخدام می نماید.
شغل های مورد نیاز:
- مدیر پروژه
- طراح وب سایت و برنامه نویس وب
- متخصص شبکه (لینوکس و ویندوز)

رشته های مرتبط: صنایع - مدیریت - مدیریت اجرایی - مدیریت (مدیریت پروژه) - مهندسی نرم افزار - مهندس کامپیوتر - مهندسی فناوری اطلاعات IT

"لازم به ذکر است محل کار کشور سوئد می باشد و متقاضیان پس از پذیرفته شدن برای همکاری به کشور سوئد خواهند رفت "
برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره موبایل
(امامی)09378301574
[email protected]
تماس بگیرید
زمان ثبت نام محدود است

saieed1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
3667267483.png

بالا