برگزیده های پرشین تولز

اصلی نبودن سریال K750 دقیقا چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟!

River Dragon

Registered User
لایک‌ها
11
یکی از کاربران همینجا هم این موضوع رو مطرح کرد ....کسی از صحت این جریان اطلاعی نداره...یعنی سریالها با هم بخونه باز هم نرم افزاری رجیستر شده باشه؟

آره آقا، چند تا فروشنده اینو به من گفتن( البته به حرف کاسب جماعت که نمی شه اعتماد کرد). می گن سریالو Change می کنن، بعدشم می دن برچسبهای سریال روی جعبه و پشت گوشی را طبق سریال Change شده براشون چاپ می کنن، می چسبونن روش!
خلاصه اینکه تنها راه فهمیدنش اینه که همون موقع گوشی را Flash کنی ببینی سریالش می پره یا نه:eek:

من اصلا به راست و دروغش کاری ندارم ولی بنظرم امکان داره که چنین کلکی بزنن چون اختلاف قیمتش قابل توجهه. در هر صورت من توی بهمن که خریدم، سریال اصلی توی بازار 225 بود گارانتی اصلی پارس نیکاتل 245 (با کارت اعتباری گارانتی)، گارانتی اصلی سیتادل 260. من کل بازار جمهوری را زیر و رو کردم یه جا گیر آوردم که پارس نیکاتل را می داد 235 ازش خریدم. شما هم اگه قصد خرید سریال اصلی دارین بهتره همین کارو بکنین.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره آقا، چند تا فروشنده اینو به من گفتن( البته به حرف کاسب جماعت که نمی شه اعتماد کرد). می گن سریالو Change می کنن، بعدشم می دن برچسبهای سریال روی جعبه و پشت گوشی را طبق سریال Change شده براشون چاپ می کنن، می چسبونن روش!
خلاصه اینکه تنها راه فهمیدنش اینه که همون موقع گوشی را Flash کنی ببینی سریالش می پره یا نه:eek:

من اصلا به راست و دروغش کاری ندارم ولی بنظرم امکان داره که چنین کلکی بزنن چون اختلاف قیمتش قابل توجهه. در هر صورت من توی بهمن که خریدم، سریال اصلی توی بازار 225 بود گارانتی اصلی پارس نیکاتل 245 (با کارت اعتباری گارانتی)، گارانتی اصلی سیتادل 260. من کل بازار جمهوری را زیر و رو کردم یه جا گیر آوردم که پارس نیکاتل را می داد 235 ازش خریدم. شما هم اگه قصد خرید سریال اصلی دارین بهتره همین کارو بکنین.

شدیداً تأیید میشه، این کار به اصطلاح Lable کردن هست.
تا وقتی گوشی رو به روز رسانی نکنید، متوجّه اصلی بودن سریال نخواهید شد.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شما هم اگه قصد خرید سریال اصلی دارین بهتره همین کارو بکنین.
من بودم این اختلاف قیمت رو یه خورده روش می زاشتم می رفتم یه دونی ازین مینی فلش باکس(!؟) ها که با usb وصل می شن به pc می گرفتم!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من بودم این اختلاف قیمت رو یه خورده روش می زاشتم می رفتم یه دونی ازین مینی فلش باکس(!؟) ها که با usb وصل می شن به pc می گرفتم!!!

این هم چیز جالبی هست...قیمتش چنده؟..کجا گیر میاد؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این هم چیز جالبی هست...قیمتش چنده؟..کجا گیر میاد؟
نمی دونم!!! کسایی که توی کار موبایلن این موضوع رو همچین سکرت نگه می دارن...ولی شنیدم مدل های ارزونش از 20-30 تومن شروع می شه
169.gif
البته شاید بشه با یه برنامه روی pc و یه کابل دیتای معمولی ترتیب کار SE هارو داد...در مرحله ی تحقیق و بررسیه هنوز البته
272.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
البته شاید بشه با یه برنامه روی pc و یه کابل دیتای معمولی ترتیب کار SE هارو داد...در مرحله ی تحقیق و بررسیه هنوز البته
272.gif

ایده ی جالبی هست....حیف که من کار دارم همین 1 2 ساعته هم که میام اینجا کلی از برنامه هام رو کنسل میکنم...وگرنه من هم در این امر خطیر به یاری شما میشتافتم:blink: ...چی گفتم:lol: :lol: ....و اما شما!!!! اگر به نتیجه ای رسیدی حتما ما رو هم در جریان بذار;)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اين lable كردن يا flash كردن دقيقاً چي هست؟ بگين تا ما انجام نديم چوم مال من سريال چنج هست

ایندو هیچ ربطی به هم ندارن....لیبل کردن به عوض کردن شماره سریالی که پشت باتری نوشته شده میگن....فلش کردن به ریختن فریمور بر روی گوشی میگن....خیالتون راحت باشه هیچ کدومشو نمیتونین شما انجام بدین...اگر هم چیزی باشه قبلا انجام شده!!!:happy:

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلی نبودن سریال K750 دقیقا هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه

بالا