برگزیده های پرشین تولز

اعتبار سیستم های پاپ آپ به ترتیب اعتبار(نظر شخصی)

reza5556

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
راستش من قرار دادم امروز بعد از ظهر اما تلگرام رو باز کرد .
سلام .
عرض کردم تلگرام در پاپ آپ باز میشه ، بصورت پاپ آپ فقط .
در کد و بصورت آیفرام ( بدون کلیک ) تبلیغ تلگرام نداریم .

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
در مورد پاپ مستر عرض کنم که این ها پاپ آپ موبایلی رو بدون اجازه نمایش میدن و سر همین موضوع سایت من پنالتی و برای همیشه نابود شد
سلام
لطف کنید آدرس سایت رو از طریق پشتیبانی تیکت کنید که بررسی بشه
ضمنا تبلیغات تلگرامی بدون اجاره لود نمی شه و امکان غیر فعال کردن وجود داره!
از بابا پرداختی هم به جرات می تونیم بگیم سریعترین هستیم در حال حاضر...

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,249
سلام
سلام
آدرسی دیگه وجود نداره رفت قاطی باقالیا
تبلیغاتی که باعث پنالتی سایت من شد بدون اجازه لود شده بود و بنده فعالش نکردم و خودتون هم میدونید
در مورد پرداختی هم من انتقادی نکردم

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
نخیر متاسفانه چندروز پیش باز گذاشتم که کانال تلگرام باز کرد در موبایل. جالبه مثلا برای کاربران اندرویدی غیرفعال کرده بودماما برای اندروید باز هم باز شد

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
آدرسی دیگه وجود نداره رفت قاطی باقالیا
تبلیغاتی که باعث پنالتی سایت من شد بدون اجازه لود شده بود و بنده فعالش نکردم و خودتون هم میدونید
در مورد پرداختی هم من انتقادی نکردم
سلام
این مشکل که شما می فرمایید ظاهرا برای چند نفر از دوستان به وجود امده بود که دلیل قطعی این مشکل رو نمی شه گردن فقط یک سایت انداخت!حتی بعضی وقت ها یه کد ساده آمار گیر هم میتونه مشکل ساز باشه
بر فرض اینکه این مشکل هم پیش بیاد برای یک سایت با درخواست مجدد به صفحات گوگل برمیگرده!
اگر احساس می کنید این مشکل از طرف ما بوده لطف کنید تیکت ارسال کنید تا ضرر و زیان شما پرداخت بشه!
در مورد لود هم باید خدمتتون عرض کنم امکان غیر فعال کردن بود اما شما پیگیری لازم رو نداشتین ظاهرا
به هرحال از طریق تیکت منتظریم!

نخیر متاسفانه چندروز پیش باز گذاشتم که کانال تلگرام باز کرد در موبایل. جالبه مثلا برای کاربران اندرویدی غیرفعال کرده بودماما برای اندروید باز هم باز شد
تبلیغی که شما می فرمایید ممکنه مربوط به پاپ آپ سایت باشه.موقعی که همچین مواردی پیش میاد لطف کنید از طریق تیکت با نام بردن اسم کانال لود شده یا اسکرین از صفحه لود شده اطلاع رسانی کنید تا پیگیری بشه

موفق باشید

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
من که بیکار نیستم هر لحظه سایتمو با موبایل بازکنم ببینم چی باز میشه تیکت دادم. اون اوایل یه بار تیکت دادم گفتید مال ما نیست. الانم وقتی یه بار شانس چک کردم دیدم با اینکه برای اندروید غیرفعال کردم اما بازم باز شد کلا کد رو برداشتم خودمو راحت کردم

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
27 دی :
lordpopup.com هم کلاهبردار از آب درآمد بعد از 4 5 بار واریزی شماره تراکنش پایا اشتباهی وارد سیستم میکرد که منتظر میشدم ببینیم کی واریز میشه .یکبار بهشون گفتم گفتن 48 ساعت باید منتظر پایا باشی. بعد 48 ساعت واریز شد . برای بار بعدی هم تراکنش اشتباهی دادن . الان 5 6 روز هست که به پشتیبانی جواب نمیدن .جالب این هست که در هر واریزی اسم من هم در لیست اثبات پرداختی قرار میگیرد .

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
در مورد پاپ مستر عرض کنم که این ها پاپ آپ موبایلی رو بدون اجازه نمایش میدن و سر همین موضوع سایت من پنالتی و برای همیشه نابود شد
مشکل منم با پاپ مستر همین بود وگرنه قبلش راضی بودم.با اینکه کدها رو جدا کرده ولی بازم نمایش میده.در کل پاپ ادز و پاپکده هم شمارش خوب و واریز به موقع دارن و الان فقط مشکل تبلیغات تلگرام و موبایل هست که گوگل بدون هیچ اخطاری سایت رو پنالتی می کنه و به همه توصیه می کنم از تبلیغات موبایلی استفاده نکنن که سایتشون نابود میشه.البته خدا رو شکر سایت من بعد از دو ماه بازدیدش برگشت
الان دوستان سایت پاپ اپی می شناسن که تبلیغ موبایلی نداشته باشه.لطفا معرفی کنید

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
سایت پاپ آپ ایرانیان تبلیغات تلگرامی نداره و شمارشش واقعا عالیه... درآمدت با این سایت دوبرابر بقیه سایتاس

پاپ آپ ایرانیان
http://popupiranian.com
اینطوری تو تاپیکا تبلیغ کردن تاثیر منفی داره.
جای اینکه مثل ربات تو هر تاپیکی سیستمتون رو تبلیغ کنید یه تاپیک مستقل بزنین که هر کاربری سوال داشت بتونه مستقیم از خودتون بپرسه

بالا