• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اعتراض و انتقاد به جشنواره وب ایران

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
البته باید اطلاع رسانی کرد تا سایتهای دیگه بدون آگاهی فریب نخورند.
برای مصال "جشنواره وب ایران" رو در گوگل سرج کنید نوشته ای که درباره جشنواره وب ایران نوشتم فعلا صفحه سوم نتایج گوگل هست.
چون جشنواره ای که طاقت شنیدن یک ایراد اونم به این بزرگی رو نداره و اصلاح هم نمی کنه اعتبارش مشخصه.
به بیان بهتر یک وبسایت با قالب آماده انگلیسی و محتوای نصفه کاره رو کاندید جشنواره کردن. در حالی که وب سایتهای انگلیسی زبان اجازه تائید شدن اولیه رو ندارند!
اما تنها به این دلیل که برای یک شرکت بزرگ بود به عنوان کاندید انتخاب شده!

barcanews

Registered User
لایک‌ها
128
بنده هم شرکت کردم . حتی تعداد رای هایی که وبم آورد رو هم در اختیارم قرار ندادن . اون وقت وبی که رتبه چند میلیون الکسا داره انقدر رای آورده که سایت من با چند ده هزار بازدید در روز نتونسته ؟ در کل اعتبار این جشنواره خیلی وقته زیر سوال رفته . پارسال تعداد آرا مشخص بود اما امسال ......

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
چیز مهمی که فراموش کردم عرض کنم :
پس از اینکه فستیوال وب ایران به پرسش ها و مشکلات موجود پاسخ نداد اعلام می کنم که این شرکت
در حالی وبسایت یک شرکت بسیار معتبر حمل و نقل رو تائید کرد که این شرکت از قالب آماده برای وبسایت خودش استفاده کرده که کامل مشخص بود بسیاری از لینکهای وبسایت به صفحه خودش ارسال می شه
همچنین بر اساس قوانین جشنواره این جشنواره برای وبسایتهای پارسی زبان است که کل اون سایت نیمه آماده به زبان انگلیسی بود
پیشنهاد می کنم در این مسابقه که شما قفط نقش هیزم آتش برای گرم شدن جشنواره رو دارید تا اسپانسرها که پولهای کلان داده اند تا برنده شن شرکت نکنید

بالا