برگزیده های پرشین تولز

اعلام پروژه هاي تكفا در سايت جديد

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در ادامه طرح تكفا ليست آخرين پروژه هاي تصويب شده در يك سايت جديد در اختيار همه قرار گرفت. البته من كه اين خبر را مي نويسم فقط براي اين است كه اگر كسي در زمينه هاي عنوان شده مي تواند كاري انجام دهد مشاركت كند.
آدرس :
<a href='http://www.mporesearch.com' target='_blank'>http://www.mporesearch.com</a>
راستي كسي اطلاعي ديگر از طرح تكفا دارد؟
رضا

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
جون من بي‌خيال بابا! حالا شما هر چي‌مي‌خواين بگين وطن‌فروش و ضد ناسيونال و از اين حرفا، ولي اگه اون چيزايي رو كه من ديدم از اين تكفا و امثالهم، شما هم مي‌ديدين، ايمان مي‌اوردين كه تكفا هم واسه فاطي تمبون نمي‌شه!
البته بگذريم كه واسه بعضي‌ها شده، چه جورم شده! كافيه به اعداد و ارقامي كه وام مي‌دن بابت تكفا و بعدم نحوة تقسيم اون وام يه نگاهي بندازين، يه آشنا تو انجمن ... كافيه تا بفهمين چه خبره!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
جون من بي‌خيال بابا! حالا شما هر چي‌مي‌خواين بگين وطن‌فروش و ضد ناسيونال و از اين حرفا، ولي اگه اون چيزايي رو كه من ديدم از اين تكفا و امثالهم، شما هم مي‌ديدين، ايمان مي‌اوردين كه تكفا هم واسه فاطي تمبون نمي‌شه!
البته بگذريم كه واسه بعضي‌ها شده، چه جورم شده! كافيه به اعداد و ارقامي كه وام مي‌دن بابت تكفا و بعدم نحوة تقسيم اون وام يه نگاهي بندازين، يه آشنا تو انجمن ... كافيه تا بفهمين چه خبره!

آره متاسفانه پولهاي زيادي توي اين طرح تكفا داره حيف و ميل ميشه. آه ه ه ه ه ه بيشتر ار اين توضيح نخواهيد. :( :( :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من شديدا با اين طرح تكفا مخالفم. چون هيچ سودي به حال اينترنت و كامپيوتر ايران نداره. از بس كه كيسه پولشون سوراخ داره!

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببينيد من هم با نظر شما موافقم كه اين كيسه سوراخ زياد داره و بعضيهاش هم خيلي بزرگن اما به نظر من بايد راجع به اين مسئله گير داد و اطلاع رساني كرد كه مثلا كدام شركت و بر اساس چه معياري از اين پروژه پول گرفته؟ آخه ناسلامتي اين پول ماها و پول نفت ماست و بايد راجع به اون حساس باشيم. البته من خودم چند تا طرح داده ام و تا بحال نميدونم وضعيت اون طرحها به كجا رسيده .
در شمن من فكر كنم با سكوت و بيخيال شدن وضعيت اين مملكت درست بشو نيست بايد اطلاع رساني كرد و نگذاشت افراد سودجو آرام و قرار داشته باشند.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من هم يه زماني مث تو فكر مي‌كردم. يه جورايي ايده‌آل نگر بودم و فكر مي‌كردم كه ميشه اين چيزا رو عوض كرد. ولي قضيه خيلي بي‌ريخت تر از اونيه كه فكرش رو بكني. لابد مي‌گي اين برخورد منفعلانه‌اس و اين بابا بي‌خيال همه چي شده و اين برخورد درست نيس. ولي اين نتيجة 8 سال كار كردن من تو اين جامعه است. اين اون چيزيه كه دارم مي‌بينم و نمي‌تونم انكارش كنم يا خودم رو گول بزنم. شرمنده! :oops:

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
البته به نظر من وضعيت به اين بديها هم نيست. شما فكر اينو بكنيد كه اگه اين بودجه اينطوري حيف و ميل نميشد n جاي ديگه ميتونست بخور بخور بشه. بهر حال توي شرايط كشور اين طرح خيلي راحت ميتونست وجود هم نداشته باشه! بدون اينكه كسي از مسوولان احساس نياز كنه!!

alirezasaberi

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به همه دوستان
من تو زاهدان يك شركت نرم افزاري دارم . شبكه وبرنامه نويسي و اينا
قبل از طرح تكفا داشتيم مثل بچه آدم كار وزندگي ميكرديم ، وقتي طرح تكفا تشريف آوردن كلي حال كرديم كه نونمون تو روغنه
ولي همه ادارات به اميد تامين اعتبار از محل طرح تكفا دست رو دست گذاشتن و بازار كلا خوابيد.
وقتي هم اعتبار مياد ، برو مجوز شوراي عالي بيار ، براي مجوز شوراي عالي برو يك شركت گردن كلفت بشو بعد ، براي گردن كلفت شدن بايد پول واعتبار جذب كني ، براي جذب اعتبار برو مجوز شوراي عالي بيار ، ... و ... و ........

بنابراين بر همگان واضح و مبرهن است كه اصولا پول دولت ( همان پول نفت خودمان) نبايد زياد هم از دولت دور شود وبايد به شركت هاي تماما خصوصي و خودماني نظير داده پردازي ،همكاران سيستم‌ ،ايزايران، ستكام،شركت تامين، خدمات انفورماتيك و اينجور شركت هاي خصوصي خصوصي تعلق گيرد :ph34r:

بالا