برگزیده های پرشین تولز

افتاد تو آب... چه کنم؟؟؟ qtek- s200

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
فکر میکنم اگر یه اس 200 دیگه گیرت بیاد که بتونی باطری تو شارژ کنی خیلی مفید باشه

ولی خود من تا بحال 2-3 تا گوشی اینجوری زنده کردم ، باورت نمیشه 1 هفته هیچ کاری بهش نداشتم بعد یه هفته خودش درست شد .

شما یه 3-4 روزی کار نداشته باش بهش ببینیم چی میشه

نهایتش یه تعمیر گاه خوب بهت آدرس میدم بری اونجا:)

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
فکر میکنم اگر یه اس 200 دیگه گیرت بیاد که بتونی باطری تو شارژ کنی خیلی مفید باشه

ولی خود من تا بحال 2-3 تا گوشی اینجوری زنده کردم ، باورت نمیشه 1 هفته هیچ کاری بهش نداشتم بعد یه هفته خودش درست شد .

شما یه 3-4 روزی کار نداشته باش بهش ببینیم چی میشه

نهایتش یه تعمیر گاه خوب بهت آدرس میدم بری اونجا:)

دم شما گرم... تا سه چهار روز دیگه....:hmm:

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
درست نشد کــــــــــــــــــــــــه... :(:(:(:(

بعید میدونم دیگه کاری از من ساخته باشه...
زحمت اون تعمیرگاه کار درسته رو مکشین؟؟؟

NEWVGAc12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست نشد کــــــــــــــــــــــــه... :(:(:(:(

بعید میدونم دیگه کاری از من ساخته باشه...
زحمت اون تعمیرگاه کار درسته رو مکشین؟؟؟

توی مدتی که تقریباً توی این کار بودم یه سری تجربه کسب کردم که با اجازه اساتید میگم
1-اولین کار این که سری باطری گوشی رو ازش خارج میکنی ... خیلی از موارد دیدم که بعد از افتادن گوشی توی آب مردم سعی می کنن که روشنش کنن که این کار صدمه بسیار زیادی به چندین بخش از گوشی وارد می کنه....

2-زود گوشی رو به باز می کنی و برد و یا برد های اصلی گوشی رو توی التراسونیک میندازی بعد از حدود 15 دقیقه از التراسونیک در میاری یه حیت می دی البته با دمای نصبتا کم و مدت زیاد بعد دوباره گوشی رو می بندی احتمال 80% مشکل حل میشه .....

البته میشه به جای راه دوم یه کار دیگه کرد .... گوشی رو برد تعمیر گاه که البته اگه گوشی ویندوز موبایل باشه احتمال تعمیر شدندش بدون اینکه جای دیگه ای از اون مشکل پیدا کنه بسیار کمه در ضمن دستمزد تعمییر گوشی های ویندوز موبایل توی ایران بسیار بالاست چون تعمیر اونها توی ایران واقعا یه ریسکه:blink:

:p:happy:

بالا