برگزیده های پرشین تولز

افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور به صورت Online

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
پيشنهاد ما پك كامل كارت + حساب توام است

با استفاده از اين سرويس شما صاحب يک کارت STAR/PLUS/Pulse/InterLink خواهيد شد که متصل به يک حساب مجزا از نوع Checking (جارى) آمريکايى مى‌باشد. اين کارت در کليه دستگاههاى خودپرداز (ATM) و کارتخوان (POS) تمامى کشورهاى جهان قابل استفاده مى‌باشد.
اين سرويس جهت انجام موارد زير توصيه مى‌شود:
1. USA PayPal Account Verify: افرادى که مى‌خواهند PayPal Account آمريکا Verify نمايند.
2. PayPal Account Withdraw: افرادى که مى‌خواهند از PayPal Account خود در هر کشورى Withdraw (برداشت) نمايند.
3. eBay Account Verify: افرادى که مى‌خواهند eBay Account خود را از طريق حساب بانکى Verify نمايند.
4. MoneyBookers Account Withdraw: افرادى که مى‌خواهند از MoneyBookers Account خود در هر کشورى Withdraw (برداشت) نمايند.
5. Google AdSense: افرادى که مى‌خواهند Google AdSense Account داشته باشند.
6. Google Checkout: افرادى که مى‌خواهند از طريق Payment Gateway (دروازه پرداخت) Google Checkout اجناس خود را بفروشند.
7. 2Checkout يا 2CO: افرادى که مى‌خواهند از طريق Payment Gateway (دروازه پرداخت) 2Checkout يا 2CO اجناس خود را بفروشند.
8. StormPay: افرادى که مى‌خواهند از طريق Payment Gateway (دروازه پرداخت) StormPay اجناس خود را بفروشند.
9. ClickBank: افرادى که مى‌خواهند از طريق Payment Gateway (دروازه پرداخت) ClickBank اجناس خود را بفروشند.
10. PayPay Account Verify: افرادى که مى‌خواهند PayPay Account خود را Verify نمايند.
11. USA Checking Bank Account: افرادى که بنا به هر دليلى نياز به يک حساب بانکى آمريکايى دارند.
محتويات سرويس عبارتند از:
1. کارت STAR/PLUS/Pulse/InterLink به همراه رمز اينترنت بانک و رمز خودپرداز (ATM)
2. Account Number مجزا به همراه Routing Number بانک صادرکننده جهت واريز و برداشت
نحوه واريز به حساب:
کليه بانکها ، صرافيها و اشخاص يا وب سايتهايى که امکان واريز وجه به حسابهاى آمريکايى را دارند مى‌توانند به حساب شما پول واريز نمايند. اين امکان از طريق ارائه Account Number و Routing Number خود به آنها انجام مى‌پذيرد.
نحوه برداشت / خريد:
1. چک الکترونيک (eCheck يا ACH Debit): با استفاده از حساب خود مى‌توانيد از وب سايتها و فروشگاههاى اينترنتى که خريد در آنها از طريق USA Checking Bank Account امکان پذير است با کارمزد 0.45 دلار (45 سنت) آمريکا در هر تراکنش خريد اينترنتى نماييد.
2. خودپرداز (ATM): با استفاده از کارت متصل به حساب مى‌توانيد از کليه خودپردازهاى کشورهاى جهان با کارمزد 3.00 دلار آمزيکا در هر برداشت پول رايج محلى آن کشور را دريافت نماييد.
3. دستگاه کارتخوان (POS): با استفاده از کارت متصل به حساب مى‌توانيد از تمامى فروشگاهها و مراکز خريد کشورهاى جهان با کارمزد 0.70 دلار (70 سنت) آمريکا در هر بار تراکنش ، خريد نماييد.

www.PersianVisaCard.com
و بانک صادر کننده ؟

hamoon99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
کسی از دوستان این مورد رو تاوید میکنه؟ کسی این حسابو باز کرده؟

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی از دوستان این مورد رو تاوید میکنه؟ کسی این حسابو باز کرده؟

شما میتونی برای دریافت این حساب به سایت www.anres.ir مراجعه کنی. این حساب کاملا امنه ولی هرگونه مشکلی که پیش بیاد ما نمی تونیم چیزی رو تضمین کنیم

Golden_Nokia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببینید دوستان بانک‌ها در هر جای دنیا قانون دارند.
من خودم زنگ زدم به همین بانک‌هایی که بعضی از شرکت‌ها میگن مثلا در اروپا باز میکنم اصلا بانک نفی کرد و گفت همچین کسی اینجا نیست و نمیشه غیرحضوری باز کرد بعد یکی رفت از همون شرکت گرفت و پولشو هم خوردن و هیچ مرجعی هم که متاسفانه برای پیگیری نیست.
کارت ویزا و حساب الکی که نیست همه چبز رو باید مد نظر بگیرید باز مثل دوست ما نشید که باز اطمینان کرد به یه شرکتی و کارت ویزا و حساب باز کردند و بهش دادند اما اینو در نظر داشته باشید ویزا ایران رو تحریم کرده و مشکلات خودش بعد این آقا رو گرفتن توی فرودگاه امارات. حدس میزنید برای چی ؟!!
اطلاعات کار اینشون فروخته بودن به گروه‌های مافیایی و تروریستی و باید بگم یکی از مشتری‌های پر و پا قرص این کارت‌ها همین هه هستند یعنی اطلاعات کارت دیگران رو میخرن خوب بعد کلی دردسر تونست رفع اتهام کنه و مطمئن باشین اگر اسمتون وارد لیست کلاه‌بردار ها بشه دیگه تو هیچ جای دنیا نمیتونین به سادگی حساب بین‌المللی باز کنین.
پس این مسئله رو ساده نگیرین.
میتونین از بانک‌هایی که شما رو به اسم ایرانی قبول دارند استفاده کنین مثل قبرس

مد نظرتون باشه حسابی که از طریق شرکتی باز میشه میتونه اطلاعاتش فاش بشه.

گفتم تجربیاتمو بگم تا دوستان دچار اشتباه نشن اگر هم غلط میگم باز هم ببخشید میتونید تست کنید خودتون

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
منطقی هم نیست که بشه غیر حضوری واسه کسی حساب باز کرد...
مگه تو همین ایران میشه این کار رو کرد که بقیه جاها هم بشه ؟!
من یه آشنا دارم تو آمریکا رفته بود بانک واسم حساب باز کنه ، گفته بودند حتما باید خودش باشه ، شما حتی اگه فامیل درجه یکش هم باشید نمی تونید واسش حساب باز کنید
پس مواظب باشید

Golden_Nokia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منطقی هم نیست که بشه غیر حضوری واسه کسی حساب باز کرد...
مگه تو همین ایران میشه این کار رو کرد که بقیه جاها هم بشه ؟!
من یه آشنا دارم تو آمریکا رفته بود بانک واسم حساب باز کنه ، گفته بودند حتما باید خودش باشه ، شما حتی اگه فامیل درجه یکش هم باشید نمی تونید واسش حساب باز کنید
پس مواظب باشید
احسن :d
منم دارم همینو میگم
وقتی تو کشور خودمون که قوانین نسبتا متوسطی داره نمیشه غیر حضوری حساب باز کرد اون وقت چطور میخواین یه بانک معتبر بین‌المللی بیاد براتون حساب باز کنه.
نمیخوام بگم همه کارشون خرابه اما این حسابی که به شما میدن اون حسابی نیست که خودتون برید باز کنید. مسلما حداقل یه بانک پاسپورت میخواد برای حساب.
البته یه سری بانک‌ها هستند که غیر حضوری باز میکنند که کیفیت خوبی ندارند و هزینه نگهداری بالایی میگیرند.

بالاخره همه‌ی حرف من اینه که مواظب باشین و حواستون جمع باشه که بعضی وقت‌ها واقعا نمیشه ضرری که بهت میخوره جبران کرد و یا به سختی

• Like
Reactions: a13

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسن :d
منم دارم همینو میگم
وقتی تو کشور خودمون که قوانین نسبتا متوسطی داره نمیشه غیر حضوری حساب باز کرد اون وقت چطور میخواین یه بانک معتبر بین‌المللی بیاد براتون حساب باز کنه.
نمیخوام بگم همه کارشون خرابه اما این حسابی که به شما میدن اون حسابی نیست که خودتون برید باز کنید. مسلما حداقل یه بانک پاسپورت میخواد برای حساب.
البته یه سری بانک‌ها هستند که غیر حضوری باز میکنند که کیفیت خوبی ندارند و هزینه نگهداری بالایی میگیرند.

بالاخره همه‌ی حرف من اینه که مواظب باشین و حواستون جمع باشه که بعضی وقت‌ها واقعا نمیشه ضرری که بهت میخوره جبران کرد و یا به سختی

من دیگه نمیدونم چطور بگم این حساب PrePaid هست . وقتی دوستان نمی فهمن PrePaid ینی چی و ادعا دارند همه چون رو می دونن چی کار می شه کرد.
خوب معلومه نمیشه مثلا تو Bank of America حساب باز کرد. (که البته اون هم امکان داره ولی نه با 1-2 میلیون) ولی این کارت ها و حساب ها PrePaid هستن و هر کسی از هر جای دنیا می تونه داشته باشه و امکانات کامل یک حساب بانکی مثل حواله و ... رو نداره ولی باز هم پی پال رو وریفای می کنه و اگر پولی از جاهای مختلف در میاری و نیاز به یک حساب جاری امریکا داری خوب جواب میده.
برای من جالبه دوستان که حتی یک بار هم این حساب ها رو ندیدن فقط نظراتشون رو اعلام میکنن و حتی جرات نمی کنن یدونشو برای یک بار تست کنن.
شما یه سر به : http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 بزن.

Last edited:

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امکان صدور ویزا کارت به همراه حساب جاری در امریکا برای ایرانیها فراهم شد. برای اطلاعات بیشتر به http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 برید و همه مشخصات قرار داده شده.

برای اینکه 100 تا پست دوستان بعد از من نزنن که نمیشه ، دروغه ، کلاهبرداریه ، تو امریکا نمیشه برای شخص ثالث حساب باز کرد و ... توضیحاتی می دم که امید وارم همه استفاده کنن.
1- این حساب هیچ ربطی به VMI نداره و جزو هیچ یک از بانک های الکترونیکی حساب نمیشه.
2- این حساب از بانک Palm Desert National Bank هست که در پشت ATM و Visa Card به عنوان بانک صادر کننده ذکر شده ولی توسط یک موسسه مالی در اختیار شرکت ها قرار میگیره و استفاده اصلی اون به هیچ وجه برای این منظور نیست ولی خب حالا که داره استفاده میشه .
3- با کپی پاسپورت ایرانی ما این کارت رو رجیستر میکنیم ولی معنیش این نیست که هر کسی سر خود بره کپی پاسپورتش رو مستقیم به اون ها بده .
4- کلیه پشتیبانی ها رو میتونیم انجام بدیم .ولی بهتره (گفتم بهتره نه اینکه حتما) کسی که استفاده میکنه بتونه انگلیسی صحبت کنه چون به 1000 دلیل ممکنه لازم بشه با بانک و ... تماس بگیرید و همیشه این کار رو ما انجام نمیدیم.
5- این حساب قابل ADD شدن در پیپال رو داره و پیپال هر کشوری رو Full Verify میکنه ولی معنیش این نیست که پیپال Limith نمیشه. به 1000 دلیل پیپال ممکنه لیمیت شه که ربطی به حساب نداره.
6- به هر حساب پیپال و برای هر کشوری ADD میشه و قابلیت واریز و برداشت توسط اون پیپال رو داره.
7- واریز به حساب از طریق پیپال به صورت مستقیم امکان داره ولی صرافی ها باید با استفاده از حساب واسطه پول وارد این حساب کنن.
8- کلیه صرافی های ایران می تونن پول وارد حساب کنن . چه صرافی هایی که پول حواله میکنن و چه صرافی هایی که پول رو به حساب می خوابونن.( چند حساب واسطه هست که بهترینش Bank of America هست که هیچ صرافی نمیگه نه. مبلغ کمی اگر میخواهید بریزید و صرافی میگه انجام نمیده ربطی به خوب بودن یا بد بودن حساب نداره)
9- ویزا کارتش رو هم همه دنیا قبول میکنن ( سایتها ، هتل ها ، فروشگاهها ، و کلیه دستگاههای ATM ) و ...
10- محدودیت بالانس هم 10000 دلار هست ولی تعداد دفعات استفاده و پول ریختن به حساب اصلا مطرح نیست.

اگر سوال دیگه بود برید تو http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 مطرح کنید جواب میدم.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
آقایون بهرته از فکر آمریکا و اروپا بیاید بیرون.

من با مالزی کار می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم و تغریبا مطمئنم در آینده هم هیچ مشکلی پیش نمیاد

توی اروپا و آمریکا حتی اگر آشنا هم داشته باشید باز هم ریسکه

tabnak065

Registered User
لایک‌ها
8
آقایون بهرته از فکر آمریکا و اروپا بیاید بیرون.

من با مالزی کار می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم و تغریبا مطمئنم در آینده هم هیچ مشکلی پیش نمیاد

توی اروپا و آمریکا حتی اگر آشنا هم داشته باشید باز هم ریسکه
سلام میشه بیشتر توضیح بدید چیجوری با بانک مالزی کار می کنید؟ شما ساکن ایران هستید؟ برای افتتاح حساب به مالزی رفتید؟

antegRal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان روشی رو پیدا کردم که به صورت آنلاین میتونید حساب بانکی در خارج کشور باز کنید که بانک های زیادی هستن که این کار رو برای ما میکنن و به ایران هم خدمات میدن در زیر چند بانک ره به صورا نمونه قرار میدم که مراحل افتتاح حساب در اکثر اونها به این ترتیبه که :

1- ابتدا ثبت نام می کنید https://www.wirecardbank.com/account...ivate-wcb.html
2- پس از ثبت نام ایمیل میاد براتون که شماره حسابتون رو و شماره مشتری رو واستون میده و میگه 39 یورو به حسابتون واریز کنید.
3- بعد از این کار فرم های نمونه امضا و تائید هویت به آدرستون پست میشه
4- پس از تکمیل فرم ها اونا رو به بانک پست می کنید
5- بانک اطلاعات دسترسی به حابتون رو که شامل پین کد و یک کارت ویزا یا مستر هست واستون پست می کنه.

خوب مراحل کار در سایت های دیگه هم به همین ترتیبه , لیست بانک ها :

https://www.wirecardbank.com

اسپانیا :

Bank Name: Banco Santander Central Hispano (BSCH)

http://www.santander.com

Bank Name: Bankinter S.A

https://www.bankinter.com

آمریکا :

Bank Name: ING - First Federal Bank

http://www.ing.com/group/index.jsp

استرالیا :

Bank Name: Westpac Bank Corporation
www.westpac.com.au

دوست عزیز با این روش میشه حساب بانکی ایجاد کرد و برای ادسنس ازش استفاده کرد؟
یعنی اعتبار این حساب به اندازه ی حسابیه که به صورت حضوری میری باز می کنی؟

لایک‌ها
5
جهت استفاده دوستانی که خرید زیر بیست دلار دارن با ویزاکارت نحوه بدست آوردن این مقدار بصورت رایگان در سایت گذاشته شده است در پایین سایت قسمت لینکها لطفا کلیک کنید

بالا