برگزیده های پرشین تولز

افتتاح فروشگاه FaraCD پس از سالها انتظار !

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
سلام و تبريك ميگويم . ان شاءالله موفق باشيد
اين با چه سيستمي هست؟ و اين اسكريپت چقدر هزينه داره؟ فروشي هم هست؟
خیلی ممنون.
چند پست بالاتر هم گفتم این سیستم رو یکی از رفقای خوبم زحمتش رو کشید...اینجور که میگفت هزینش بین 300-600 تومنه با توجه به امکانات...فروشش رو نمیدونم:D

ممنون دوست عزیز.

سلام و تبريك ميگويم
علیک سلام...از شما هم ممنونم.

فقط یه نکته ای که باید بگم:
برای استفاده از تخفیف فقط تا پایان مهر ماه فرصت دارید...بعد از اون قیمت ها همونایی خواهد بود که الان رو سایت هست....البته سیستم تخفیف جوری هست که رو فاکتوری که برای اعصا صادر میشه...دقیقاً ذکر شده که چقدر از مبلغ سفارش کم شده.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
سلام

صمیمانه تبریک میگم .. امیدوارم همیشه موفق باشی حمیدرضا جان .

ممنون محمد جان...شما هم موفق باشید و کسب و کارت پررونق.:D

بنده هم تبريك ميگم...!
226.gif
83.gif

ايشالله هميشه چرخش برات بچرخه...!!! :D

خیلی ممنون پارسا جان.
خدا چرخ زندگی همه رو بچرخونه...ما هم جزو اونا.

سلام

تبریک میگم :)
اسکریپت فروشگاه خوبه ولی فکر کنم زمان پرداخت دوتا گزینه هست که میگه ثبت نام کردید ؟ یا میخواید بدون ثبت نام پرداخت کنید و وقتی روی گزینه بدون ثبت نام کلیک میکنم میره یه فرم دو متری ثبت نام میاره :) گولمون میزنه فکر کنم :دی

حالا یه اسکریپت فروشگاه دارم مینویسم تا یک مهر قراره آماده بشه :) اگر خوشتان بیاد از اسکریپت ما استفاده کنید تا چند روز دیگه خبرش را توی بازارچه میزارم :)

خیلی ممنون.
در مورد ثبت نام...تنها تفاوتی که با خرید بدون ثبت نام داره...عدم انتخاب نام کاربری و رمز عبور هستش...والا باید همون فرم رو پر کرد...ثبت نام بهتر بود...فعلاً خرید بدون ثبت نام رو غیرفعال کردم.

انشالله اسکریپتی که مینویسید خوب فروش داشته باشه.

:D

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
خبر جدید اینکه :

تا پایان مهر ماه....کلیه کاربرانی که عضو فروشگاه میشوند ، بصورت اتوماتیک به عضویت گروه ویژه درخواهند آمد....بلافاصله پس از آغاز آبان ماه...گروه کاربری این اعضا با توجه به میزان خرید و افرادی که معرفی کرده اند و ... تغییر خواهد کرد و هر چقدر که خرید بیشتری داشته باشند و کاربران جدید زیادی را معرفی کرده باشند(کاربران جدید بایستی هنگام ثبت نام در فروشگاه ، نام کاربری شما را به عنوان معرف وارد کنند.)...میتوانند از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
خب...مهلت استفاده از تخفیف هم تموم شد....دوستانی که سفارش ثبت کرده بودن...تا 15 آبان مهلت دارن تا وجه سفارش رو پرداخت بکنن...بعد از این تاریخ مبلغ فاکتور بدون در نظر گرفتن تخفیف لحاظ خواهد شد.

یه سری نرم افزار آموزشی و بازی جدید هم به سایت اضافه شد.

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
آقا گوگل ظاهرا به همه حال داده
منم افزایش رنک فروشگاهتون رو تبریک میگم حمید خان
مبارک باشه

MXcenter.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گرم ترین سلام ها بر شما؛ و چه نیک است که رویاها به واقعیت می پیوندند. آری؛ رویای بزرگترین مرکز دانلود فیلم-نرم افزار- موسیقی-فلش-کتاب-عکس و هر آنچه که باید باشد؛ به واقعیت پیوست. گروه تجاری اسمیت به نمایندگی از MXcenter.org مفتخر است این خبر فرخنده را به اطلاع عموم کاربران اینترنت برساند. ما امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم به سرگردانی بسیاری از هم نوعانمان در اقیانوس پرتلاطم اینترنت خاتمه دهیم. ما را تنها نگذارید. گروه تجاری اسمیت (Smith Economical Group) وابسته به (MX Organization) در نظر دارد طرح ایجاد بزرگترین مرکز دانلود جهان (The Best Download Center) را به اجرا درآورد.
گوش دادن به ترانه دلخواه بی نیاز از دانلود
همگام با امکان دانلود همزمان آن
دسترسی راحت و آسان به خواننده مورد نظر
:lol::lol::lol: :lol::lol::lol:
فيلم و ترانه دلخواه خود را آنلاین ببینید
اگر پسندیدید همزمان دانلود کنید
:D:D:Dاینجا را کلیک کنید:D:D:D

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
لطفاً از محصولات ما در سایت www.irgame.ir دیدن فرمایید؛ در صورت تمایل می توانید محصولات ما را با شرایط مناسب برای فروش در سایت خود قرار دهید.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
اتفاقاً این محصولی که شما در حال فروش هستید...به همراه محصولات دیگری که تعدادشون خیلی بیشتر از این چیزهایی هست که فعلاً رو سایت قرار گرفته...موجود هستش...متاسفانه به دلیل کمبود وقت...فرصت نشده که رو سایت قرارشون بدم.

--------------
یه مورد دیگه :

من تصمیم دارم بصورت آزمایشی با دو تا از سایتهای پربیننده همکاری بکنم...دو تا پنل فروش اینترنتی پستی میدم بهشون...سفارش میگیرن برا فروشگاه...درصد خوبی هم میدم به ازای هر سفارش .
دوستانی که مایل به همکاری هستن...مشخصات بازدید سایتهاشون و پیشنهادهاشون رو یا از طریق فروشگاه...یا PM برام بفرستن.

بالا