برگزیده های پرشین تولز

افت شدید ورودی گوگل

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام
از یک تاریخی به بعد به شدت ورودی گوگل افت پیدا کرده. سایت رو چک کردم اخرین ایندکسش مربوط به ۱ روز پیشه و فکر کنم داخل لیست سیاه نرفته یعنی.
به نظرتون مشکل از کجاست؟
عکس گوگل وبسمتر رو پیوست کردم

فایل های ضمیمه

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    19.8 KB · نمایش ها: 23
Last edited:

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
البته گوگل حدود همون روزا این پیغام رو داده که کتاب انگلیسی کپی رایتش نقض شده به گفته خودش (ولی این کتاب همه جا هست!)
ممکنه علت این باشه؟
Notice of DMCA removal from Google Search
Feb 28, 2017

To: Webmaster of http://sharifcivil.ir/,

Google has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that some of the material found on your site allegedly infringes upon the copyrights of others. We’re in the process of removing the allegedly unlawful materials from Google Search results.

The notice that we received, with any personally identifying information removed, may be found on the website of Lumen, a third-party aggregator of legal complaint notices, at http://lumendatabase.org/notices/13920572.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of a DMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

Here are the affected URL(s):
http://sharifcivil.ir/??????-principles-foundation-engineering-8th-edition-das

Need more help?
• The DMCA is a United States copyright law that provides guidelines for online service provider liability in case of copyright infringement. We’re in the process of removing from Google Search results the materials that allegedly infringe upon the copyrights of others. If we didn’t do so, we could be subject to a claim of copyright infringement, regardless of its merits. See this DMCA FAQ for more details.
• Read about the Google legal removal process in Legal Removal Requests in our Help Centre.

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و درود بنده چند تا سوال دارم لطف کنید جواب بدید به مشکل خواهیم رسید .... !!

1 - از بک لینک استفاده میکردید ؟
2 - جایی شرو به ریپورتاژ سایت کرده بودید انجمن و یا سایت ها
3 - سرور خریداری کردید به تازگی مشکل نداشته ؟
4 - مطالب کپی هستن ؟
5 - در وبمستر گوگل هیچ پیامی از طرف گوگل قبل از این که افت کنین اومده ؟
6 - به تازگی از سیستم Clude استفاده کردید ؟
7 - دلیل برای این که از دو تگ robot در سایت استفاده میکنید چیه ؟
<meta name="robots" content="index, follow">
<meta name="robots" content="noodp"/>

8 - به نظر خود شما title استاندارد استفاده میکنید ؟ 78 کاراکتر ؟
9 - description سایت 39 کاراکتر بوده و به نظر شما استاندارد میباشد ؟

:general405: در مورد پیغامی که گوگل داده بیان کنم که این پیغام موقعی داده میشه شما مطالب کپی قرار داده اید و سایت مورد نظر Report ارسال کرده و تمام مطالب که شما در گ.وگل داشته اید پاک شده .

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
:) با سلام و درود بنده چند تا سوال دارم لطف کنید جواب بدید به مشکل خواهیم رسید .... !!

1 - از بک لینک استفاده میکردید ؟
2 - جایی شرو به ریپورتاژ سایت کرده بودید انجمن و یا سایت ها
3 - سرور خریداری کردید به تازگی مشکل نداشته ؟
4 - مطالب کپی هستن ؟
5 - در وبمستر گوگل هیچ پیامی از طرف گوگل قبل از این که افت کنین اومده ؟
6 - به تازگی از سیستم Clude استفاده کردید ؟
7 - دلیل برای این که از دو تگ robot در سایت استفاده میکنید چیه ؟
<meta name="robots" content="index, follow">
<meta name="robots" content="noodp"/>

8 - به نظر خود شما title استاندارد استفاده میکنید ؟ 78 کاراکتر ؟
9 - description سایت 39 کاراکتر بوده و به نظر شما استاندارد میباشد ؟

:general405: در مورد پیغامی که گوگل داده بیان کنم که این پیغام موقعی داده میشه شما مطالب کپی قرار داده اید و سایت مورد نظر Report ارسال کرده و تمام مطالب که شما در گ.وگل داشته اید پاک شده .

۱ بله
۲ بله
۳ نه
۴ فایل کتاب رو مثلا از جایی دانلود میکنم ولی متنش رو خودم مینویسم. همه کتاب هاییه که در سایت های معتبر ایرانی هم وجود داره.
۵ خیر
۶ همیشه رو cloudflare بوده
۷ نمیدونم بوده از اول
۸ و ۹ بله این دو مورد رو باید عوض کنم وقت نمیشه
الان ایندکس گوگلم ۳۵۰۰۰ تا هست. چک کردم اخرین بازدید روباتش ۱ روز پیش بوده ولی این افت بازدید یک ماه میشه اتفاق افتاده

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
هنوزم بازدید از گوگل دارم ولی شاید ۱دهم شده باشه.

trapay.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام . بک لینک ها رو بررسی کنید . ممکنه شما رو به سایت های اسپم لینک کرده باشن . منظور سایت های رقیبتون هست ممکنه کار اونا باشه .

سیدرضا بازیار

Registered User
لایک‌ها
28
دلیلش اینه که شما بک لینک و ریپورتاژ رو از جای نا مناسب خریداری کردید...
در این مواقع شما دیگه نباید به تبلیغات متکی بشید! الان گوگل میخواد شما رو محک بزنه! اگه موفق بشید، ورودی شما به حالت اول برمیگرده و حتی بیشتر هم میشه

تعدادی کار رو باید انجام بدید. من چند دو مورد رو میگم:
۱- سایتتون رو در کلودفلیر به ssl رایگان وصل کنید
۲- سایت رو کامل بهینه کنید تا حجم سایت کمتر بشه و سرعت بیشتر بشه (اگه بتونید قالب استاندارد تر نصب کنید خیلی وضعیت بهتر میشه)
۳- در زمینه سایت خودتون تعدادی مطلب کاملا اختصاصی (بین ۱۰ تا ۵۰ مطلب) ارسال کنید

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:confused: خوب به نتیجه ها رسیدیم

:general105: خوب بک لینک یک کار اشتباهی هست که من کاملا موافق نیستم باش دلیل این که احتمال میدم لینک هایی که برای شما قرار دادن کاملا موضوع دیگری داشته باشه و این که تخلف حساب میشه .

:: ریپورتاژ اکی هست چون معرفی سایت میشه ولی اینم بگم که تا موقعی که سایت شما ریپورتاژ میشه شما نتیجه خوبی میگیرید ولی اگر دیگر انجام نشه تا یک مدتی افت خواهد کرد .
:: خوب اگر متن کاملا تغییر کند مشکلی نخواهد بود چون وقتی ریپورت ارسال میشه روبات و یا خزنده به متن نگاه میکنه البته من در قوانین جدید پاندا خوندم که فایل هم مشاهده میکنن .
:: شماه 5 یکم نا مفهوم هست چون وبمستر قبل از این که اتفاقی بیوفته 100% یک پیغام خواهد داد .
:: خوب کلود میدونید که یک سپر بلا بوده برای سایت من همیشه به کاربرانی که میخوان سایت سئو کنند میگم چون خیلی از خزنده ها رو به اسپم میشناسه تا موقعی که شما تو کلود معرفی کننید و بگید این ها اسپم نیستند داشتم این مورد رو که کلود ورداشتیم و سایت به روز اول برگشته .
:: شماره 7 باید برسی کنید چون خزنده یکی از این 2 مورد برسی میکنند
:: شماره 8 و 9 خیلی مهم بوده بعد از برسی تغییر دهید ( مهم )

:general505: خوب شما باید ببینید با چه تغییراتی این مشکا به وجود اومده شک ندارم که کار کوچیک میتونه کل سایت از این رو به اون رو کنه و خود مدیر سایت باید ببینه که شاید با اضافه شدن حتی یک افزونه میشه این مشکل به وجود بیاد

:general405: هنوز از بک لینک استفاده میکنید یا خیر ؟

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
:confused: خوب به نتیجه ها رسیدیم

:general105: خوب بک لینک یک کار اشتباهی هست که من کاملا موافق نیستم باش دلیل این که احتمال میدم لینک هایی که برای شما قرار دادن کاملا موضوع دیگری داشته باشه و این که تخلف حساب میشه .

:: ریپورتاژ اکی هست چون معرفی سایت میشه ولی اینم بگم که تا موقعی که سایت شما ریپورتاژ میشه شما نتیجه خوبی میگیرید ولی اگر دیگر انجام نشه تا یک مدتی افت خواهد کرد .
:: خوب اگر متن کاملا تغییر کند مشکلی نخواهد بود چون وقتی ریپورت ارسال میشه روبات و یا خزنده به متن نگاه میکنه البته من در قوانین جدید پاندا خوندم که فایل هم مشاهده میکنن .
:: شماه 5 یکم نا مفهوم هست چون وبمستر قبل از این که اتفاقی بیوفته 100% یک پیغام خواهد داد .
:: خوب کلود میدونید که یک سپر بلا بوده برای سایت من همیشه به کاربرانی که میخوان سایت سئو کنند میگم چون خیلی از خزنده ها رو به اسپم میشناسه تا موقعی که شما تو کلود معرفی کننید و بگید این ها اسپم نیستند داشتم این مورد رو که کلود ورداشتیم و سایت به روز اول برگشته .
:: شماره 7 باید برسی کنید چون خزنده یکی از این 2 مورد برسی میکنند
:: شماره 8 و 9 خیلی مهم بوده بعد از برسی تغییر دهید ( مهم )

:general505: خوب شما باید ببینید با چه تغییراتی این مشکا به وجود اومده شک ندارم که کار کوچیک میتونه کل سایت از این رو به اون رو کنه و خود مدیر سایت باید ببینه که شاید با اضافه شدن حتی یک افزونه میشه این مشکل به وجود بیاد

:general405: هنوز از بک لینک استفاده میکنید یا خیر ؟
بک لینک هر چند ماه میخرم. اخرین موردش مربوط به ابان ۹۵ بوده. از همین فروشنده های معتبر پرشین تولز که امتیاز های بالای ۱۰۰ دارن.
الان میخوام از کلودفلیر خارج کنم و چندتا پست کاملا اختصاصی بزنم. descriptionها رو هم عوض میکنم.
کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟ قالب هم نمیتونم دست بزنم فعلا. عکس ها هم با افزونه تا جای ممکن بهینه میکنم همیشه.

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
دلیلش اینه که شما بک لینک و ریپورتاژ رو از جای نا مناسب خریداری کردید...
در این مواقع شما دیگه نباید به تبلیغات متکی بشید! الان گوگل میخواد شما رو محک بزنه! اگه موفق بشید، ورودی شما به حالت اول برمیگرده و حتی بیشتر هم میشه

تعدادی کار رو باید انجام بدید. من چند دو مورد رو میگم:
۱- سایتتون رو در کلودفلیر به ssl رایگان وصل کنید
۲- سایت رو کامل بهینه کنید تا حجم سایت کمتر بشه و سرعت بیشتر بشه (اگه بتونید قالب استاندارد تر نصب کنید خیلی وضعیت بهتر میشه)
۳- در زمینه سایت خودتون تعدادی مطلب کاملا اختصاصی (بین ۱۰ تا ۵۰ مطلب) ارسال کنید

:) با این موارد موافق هستم ولی SSL رایگان نه

سیدرضا بازیار

Registered User
لایک‌ها
28
توصیه میکنم از کلودفلیر خارج نکنید. کلودفلیر نتنها واسه سئو ضرر نداره، بلکه مفید هم هست!

سیدرضا بازیار

Registered User
لایک‌ها
28
:) با این موارد موافق هستم ولی SSL رایگان نه
ssl رایگان از نبود آن بهتره!
اگه پول داشته باشن که غیر رایگان رو بگیرن که بدون شک بهتره

هدف من اینه که با کمترین هزینه بتونه بهترین نتیجه رو بگیره

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
بک لینک هر چند ماه میخرم. اخرین موردش مربوط به ابان ۹۵ بوده. از همین فروشنده های معتبر پرشین تولز که امتیاز های بالای ۱۰۰ دارن.
الان میخوام از کلودفلیر خارج کنم و چندتا پست کاملا اختصاصی بزنم. descriptionها رو هم عوض میکنم.
کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟ قالب هم نمیتونم دست بزنم فعلا. عکس ها هم با افزونه تا جای ممکن بهینه میکنم همیشه.

:) من در مورد بک لینک نظر خواصی ندارم جون بهترین روش سئو سازی داخلی وب سایت بوده که تاثیر کاملا خوبی داره و ماندگار ، و الباقی کلودفلیر خیلی خوبه جدا سازی سایت از این مورد .

world15

Registered User
لایک‌ها
837
برای رتبه الکسا و .. ساعت اپدیت هم موثره و اگه منظم باشه بعنوان مثال هر روز بین یک ساعت یا ساعت های مشخص اپدیت بشه در بهبود رتبه موثره

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
Here are the affected URL(s):
http://sharifcivil.ir/??????-principles-foundation-engineering-8th-edition-das

تو ریپورت این لینک فقط گفته مشکل داره. حالا مشکل اینجاست که چرا انقدر افت کرده ورودی؟ یعنی هنوزم دارم ولی خیلی کم شده

:general408: تو این لینک مطلب مهمی ندیدم !!! که بخواد رو ورودی های شما تاثیر خاصی داشته باشه ، بازم میگم دوستان هم به نکته های شرح دادند بک لینک میتونه تاثیر خوبی بزاره و میتونه نابود کنه سایت رو . حالا بازم من برسی میکنم به نکته خاصی رسیدم گذارش میکنم .

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
خیلی جاها گفته شده که با این پیغام گوگل فقط همون لینک حذف میشه. به نظرتون چرا اینقدر کاهش ورودی داشتیم؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و درود

:general105: خوب شما جواب سوالتونو خودتون دارید میدین ، گاهی اوقات می‌بینید که یه لینک دارید که به صفحات جلوی اومده و با دیده شدن لینک خیلی‌ از رقبای که حالا قبلا اونجا بودن و می‌بینن داره شروع به رقابت می‌شه و شروع به گزارش دادن لینک شما کنند ، بدون این که شما متوجه بشید حذف و یا رتبه بدی به لینک شما بدن .

خوب راه چاره تنها اختصاصی نوشتن مطلب شما می‌باشد که می‌تونه در همان حیطه شروع به فعالیت کند .

خیلی‌ موقعها واسه مشتری‌های من پیش اومده که تو مطالبی صفحات اول گوگل بودن ولی‌ چون عنوانه مطلب با یکی‌ که اون بالا بوده رقابت تنگا تنگ داشته بعداز گزارش به صفحات پایین تر انتقال پیدا کرده .

;) خوب راه چاره یک بهینه سازی خوب و سئو سازی سایت می‌باشد .

:general505: از نظر من سئو سازی سایت و محتوا که اگر این روش باشد باید از تگ‌های سایت کمک گرفت چون گوگل جدیداً داره به تگ‌های یک مطلب خیلی‌ توجه خواهد کرد البته بازم میگم سئو کار باید این روند پیش بگیره و تگ های سایت رو مهم بکنه .

بالا