برگزیده های پرشین تولز

الان دارید چه کتابی میخونید

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
دو تا از این کتابهای تخفیف 50 درصدی گرفتم. اون قدر غلط املایی و نگارشی داره که فقط 20 صفحشو خوندم بعد پرتش کردم تو چاه مستراح! واقعا درسته ک میگن هیچ ارزونی بی حکت نیست. دقیقا انگار با گوگل ترنسلیت ترجمه کردن. بعد دادن به یه بچه 9 ساله ویراستاریش کرده
منم چند وقت پیش دوتا گرفتم همینجور بود تو هاپپرمارکت یه میز گذاشته بودن میفروختن پشت جلد کتاب زده بود 50 به من دادن 25 اومدم تو دیجیکالا نگاه کردم دیدم زده 12 تومن
crazy_grin.gif

باور کن اینا کتابایی هستن که تو کتابفروشیا فروش نرفته باید کاغذشون رو بازیافت کنن اینا میرن به قیمت کاغذ بازیافتی میخرن میندازن به ملت!

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
خلقیات ایرانیان-جمال زاده

پ.ن: زودتر ازینا باید میخوندم

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
متاسفانه خیلی وقت است که کتابی نخوانده ام. یعنی تا چند ماه پیش مقالات، اخبار، و از این جور قسم مطالب زیاد می خواندم اما دیگر فرصت خواندن ندارم. جستار را که دیدم یاد آن ایام افتادم. یادش بخیر

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
بالاخره کتاب اثر مرکب را خوندم و همونجوری که حدس میزدم در حد تعریف هایی که ازش میشد نبود :)

کلاً کتابها و سخنرانی ها و فیلمهای انگیزشی رو من یکی جواب نمیده :)

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
دختر پرتقالی رو میخونم

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
ناطوردشت

جى دى سالينجر

پ ن: جديدا به كتاباى نوجوانان علاقه مند شدم احتمالا تاثير جو اينجاست:/

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سبكى تحمل ناپذير هستى

ميلان كوندرا
درود

یادش به خیر..این کتاب را با نام "بار هستی" سالها پیش خواندم و همان سالها آن قدر خوشم آمده بود که بنشینم "آهستگی" را هم بخوانم..البته برای نسخه س ا ن س و ر نشده اش جستجو کردم و همانگونه که انتظار می رفت نسخه کاغذی در کار نبود و از روی همان نسخه الکترونیکیش خواندم...:oops:

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
روانشناسی خودکامگی
کتاب خیلی خوبیه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ثروتمندترین مرد بابل
البته نمیخونم گوش میدم

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
اونقدر فکر و خیال و اورتینکینگ دارم که انگیزه‌ای برای مطالعه نمونده. احساس میکنم دارم به ته زندگی میرسم و بزودی ته میکشم. آخرین کتابی که دست گرفته بودم "سایبان مقدس - عناصر نظریه جامعه شناختی دین" از پیتر برگر بود که نصفه نیمه انداختم کنار. به نظرم خوندن و تلاش برای بیشتر دونستن میتونه زندگی ادم را به گُه بکشه. وقتی میخونم و حس میکنم که میدونم، ناخودآگاه میرم سراغ نیکوتین و کافئین و مورفین و THC و سایلوسایبین و ...
sharmandegi.gif
خودم را نابود میکنم فرجام کار. ندونستن و عوامانه زندگی کردن، شانس میخواد که من نداشتم.
برگر در در این کتاب عمدتاً به این مساله می پردازه که دین بعنوان یک پدیده اجتماعی طبقه بندی میشه که لزوما دارای یک ماهیت متافیزیکی نیست و صرفا جنبه شبه اخلاقی داره و نوعی سازوکار ایجاد نظم در جوامع به شمار میره و ذاتا یک جنبه عرفانی و ماورایی نداره برای همین اکثر آثارش ملحدانه قلمداد میشه.

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
روانشناسی رنج -آرتور جانوف

Last edited:

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
خواب و خیال

نویسنده : روح اله کشمیری