برگزیده های پرشین تولز

الان درگير چه بازيهايی هستين؟

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,254
assasins creed unity این نسخه تازه نیست ولی هنوز اصالت توش حفظ شده نسخه های جدید که کلا رفتن تو فاز فقط قایم شو

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,254
پچ چیــه ؟ بازی آنلاین رایگانه ولی 250گیگ
سرعت دانلود باید چقدر باشه بدون لگ راحت بشه بازی کرد؟به عقیده من هیچی جای بازی آفلاین رو نمیگیره و کل آف با ساختن بازی آنلاین گند زده به این بازی

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,330
سرعت دانلود باید چقدر باشه بدون لگ راحت بشه بازی کرد؟به عقیده من هیچی جای بازی آفلاین رو نمیگیره و کل آف با ساختن بازی آنلاین گند زده به این بازی
چیزی نمیشه گفت،الان سرعت دانلود دیگه حداقل چهار پنج مگابیت باید باشه آپلود حداقل یه مگ ،من با مودم فورجی همراه اول میرم 100مگ دانلود 30مگ آپلود پینگ 90تا120
مشکل این بازی اینه وقتی با ایرانی و هندی میوفتی خفن لگ داره رو کنسول نمیدونم چطوریه،ولی رو PCمن VPSمیزنم دیگه مشکلی نداره
-----
آخرشم نفهمیدیم بازی آفلاین دوست داری یا انلاین پست خودتو اون بالا ببین :rolleyes:

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,254
چیزی نمیشه گفت،الان سرعت دانلود دیگه حداقل چهار پنج مگابیت باید باشه آپلود حداقل یه مگ ،من با مودم فورجی همراه اول میرم 100مگ دانلود 30مگ آپلود پینگ 90تا120
مشکل این بازی اینه وقتی با ایرانی و هندی میوفتی خفن لگ داره رو کنسول نمیدونم چطوریه،ولی رو PCمن VPSمیزنم دیگه مشکلی نداره
-----
آخرشم نفهمیدیم بازی آفلاین دوست داری یا انلاین پست خودتو اون بالا ببین :rolleyes:
نوشتم که هیچی جای آفلاین رو نمیگیره,وقتی بازی آفلاین انجام میدی انگار وارد دنیای دیگه ای میشی مثل دیدن فیلم اهنگ گوش دادن کتاب خوندن ولی در آنلاین همش باید دقت کنی از اون طرف سرعت نت و پینگ مختلف تعیین کننده برنده بازیه نه مهارت و همچنین توی یه محیط ثابت باید دور خودت بچرخی و از همه بدتر هک شدن بعضی بازیهاست مثل زولا یا کانتر,یه جوری از پشت دیوار میزننت نفهمیدی از کجا خوردی :confused:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,330
نوشتم که هیچی جای آفلاین رو نمیگیره,وقتی بازی آفلاین انجام میدی انگار وارد دنیای دیگه ای میشی مثل دیدن فیلم اهنگ گوش دادن کتاب خوندن ولی در آنلاین همش باید دقت کنی از اون طرف سرعت نت و پینگ مختلف تعیین کننده برنده بازیه نه مهارت و همچنین توی یه محیط ثابت باید دور خودت بچرخی و از همه بدتر هک شدن بعضی بازیهاست مثل زولا یا کانتر,یه جوری از پشت دیوار میزننت نفهمیدی از کجا خوردی :confused:
همه ی اینچیزایی که گفتی درسته،بازی آفلاین یا به قولی استوی حداقل یه چیزی برای نمایش داره بازی های آنلاین الان دیگه محتوای داستانی ندارن اکثرا سبک battle royal شدن بازی آنلاین با محتوای داستانی مثل Resident Evil 5-6 یا Dead Space 3 کمتر عرضه میشه
قضیه اینکه استوری بلاخره تموم میشه چندبار می خوای تا آخرش بری ؟بازی آنلاین تمومی نداره دائم تلاش میکنم آیتم های مختلف میگیری لباس و گان و اسکین و اینچیزا

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,330
تاپیک سال 2003 هست
اون زمان مگه بازی هم بود :دی
بله اهل دلا با این دو بازی بزرگ زمان خودش آشنایی کامل دارن
Stronghold Crusader
elder scrolls morrowind
Stronghold Crusader.jpg
سر اون بازی اولی مدرسه رو میپیچوندم تا فقط Strongholdبازی کنم :D همون موقع هم سیستم واسه این بازی دو بعدی لگ میزد !!!!بدبختی نه یوتیوبی بود نه اینترنت درست درمونی،نه راهنمایی چیزی که زود یاد بگیریم انگلیسی هم که خوب بلد نبودم...بعدا چندتا کتاب راهنمای بازی واسه PS2 اومده بود

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
372
تاپیک سال 2003 هست
اون زمان مگه بازی هم بود :دی

درود

داداش ما اون موقع ها یا fritz 8 و هیتمن 1 و 2 بازی می کردیم
این قدر این هیتمن 1 حال می داد! تو مرحله دوم اون طرف از بالای هلیکوپتر میومد با اسنایپر می خواست بزندت!
FIFA 2004 هم لذتی داشت!
واسه من که فقط پلی استیش 1 می رفتم بیرون بازی می کردم، بازی های کامپیوتر خیلی باحال تر و واقعی تر بود

omidsolo

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
641
بهترین و تکرار نشدنی ترین سری های Resident Evil و Tomb Raider مال اون سالها بودن! :D

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,254
سال 2004 من درگیر pes 2004 بودم و return to wolfenestein چه روزگاری بود :oops:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
772
مافیا یک. مکس پین. نیدفور اسپیدد

enshan

فروشنده معتبر