برگزیده های پرشین تولز

الان درگير چه بازيهايی هستين؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
در این تاپیک بازیی های که در حال حاضر دارید انجامشون میدید یا تمومشون کردید رو با چند خط توضیح مختصر و مفید معرفی میکنید و میتونید از 1 تا 10 بهش یه امتیاز بدید.
اگر تصویری از بازی هم بزارید جالب تر خواهد شد.

ذکر کردن تنها نام بازی مجاز نیست!

Last edited by a moderator:

constellationex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه تاپیک خوبی

SOF2 :عالی

GROM :یه اکشن رول پلیینگ با نمک

BLITZKREIG :استرازی مینیاتوری .روسها هم بازیهای خوبی می سازنا

GLADIATORS :یه RTS که چاشنی action بیشتری داره .خیلی fast pace و بنا بر این سر گرم کننده اس

Pirates of the Carrebian :شرکت Bethedsa حتی نسبت به Elder scrolls پیشرفت داشته
گرافیکهای Solid و خوبی داره من که واقعا احساس کردم توی ساحل دارم راه می رم البته هر قدر VGA قویتری داشته باشین بازی زیبا تر می شه.موزیک و voice جالبی هم داره

Elder scrolls 3 با تمام اکسپنشنهاش .البته خیلی حوصله می خواد

Devastation

Enclave

Hulk

Half Life 1 !!!!!: هنوزم خوب وقتی رو Hard بازی میکنین واقعا معنی AI رو میفهمین من همیشه از اینکه کا راکتر های کا مپیو تر زیاد قوی نیستن نارا ضی بودم (البته در FPS ها)
ولی اینا واقعا سمج هستن و بد جوری می ریزن سر ادم جالبم اینه که بعد از هر بار لود کردن
نقششون رو هم عوض می کنن.

DooM iii Alpha

Half life Counter Strike On line

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من الان از همه بيشتر دارم Pirate of caribian رو بازي ميكنم ديروز از ساعت 5 بعد از ظهر شروع كردم وقتي بلند شدم بخوابم ديدم ساعت 5 صبحه!!!!آآآآى چشمم....
اما بازيهايي كه مشغولم:
MidNight Club 2
Diablo 2 بعد از 3 سال ايندفعه با Necromancer دارم ميرم.خدايي حالش از بقيه بيشتره.
همين Postal 2
RunAway البته 1 جاش ناجور گير كردم اصلا پيش نميره.همه فسفر هاي مغزم حروم شد آخرم نفهميدم هنوز!
خيلي بازي نصفه نيمه ديگه هم هست.
مثلا Praetorian يا همين Tropico 2 و... كه هر از چند گاهي بازي ميكنم.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
يا همين Tropico 2 و... كه هر از چند گاهي بازي ميكنم.

اين Tropico 2 منو بيچاره كرده فكر ميكنم چند ماه درگيرم كنه :x
ديگه اينقد هم سخت نيست من تو 3-4 هفته اما هر دفعه كه ميشستم 7-8 ساعت بازي رو تموم كردم.به قول معروف هر مرحله يه Build order خاص خودشو داره كه اگه بفمي كجا و كي بايد چه كار كني بازي سختي نيست البته شانس هم دخيل هست.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
راستش من يه چند وقتي اينترنت گيرم نيومد واسه همين نشستم هي بازي كردم ;)
اوائل يه كم با بازيهاي قديمي SEGA و الان Runaway و Counter Strike (البته رو شبکه tooponline) خودمو سرگرم کردم! اما امروز از شانس بالا برقمون هم رفت :D
واسه همین نشستم مجله مربوط به بازی خوندم! ;)

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Half Life 1 !!!!!: هنوزم خوب وقتی رو Hard بازی میکنین واقعا معنی AI رو میفهمین من همیشه از اینکه کا راکتر های کا مپیو تر زیاد قوی نیستن نارا ضی بودم (البته در FPS ها)

این دقیقا" چیزیه که Gamer هارو به سمت Pro-Gamer شدن میبره : حماقت بیش از اندازه Bot ها تو کامپیوتر. حتی Bot های خیلی جدیدی که برای Quake 3 نوشته شده و از منطق فازی و Neural Networks برای یادگیری نوع بازی حریف استفاده میکنن ، از یک بچه 5 ساله هم احمق ترند و به راحتی میشه بردشون.
برای Counter Strike هم یک سری Bot نوشته شده که میشه بصورت Offline باهاشون بازی کرد ، اونا هم به همین صورت از AI خیلی جدی استفاده میکنن بعلاوه Map Path که از روی بازی بازیکنای حرفه ای ساخته شده ، ولی در نهایت فقط دست اول که باهاشون بازی میکنی سورپرایز میشی ، بعدش باز تبدیل میشن به همون Bot های احمق کامپیوتری که تنها مزیتشون Aim هاشونه که دقیق تر از آدمه.
راهی وجود نداره جز اینکه بشینی Multiplayer با آدم بازی کنی و حرفه ای بشی . من حتی برای تمرین هم از Bot استفاده نمیکنم ، حریفم باید آدم باشه .
راستی :
Welcome to the Club!

constellationex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این دقیقا" چیزیه که Gamer هارو به سمت Pro-Gamer شدن میبره : حماقت بیش از اندازه Bot ها تو کامپیوتر. حتی Bot های خیلی جدیدی که برای Quake 3 نوشته شده و از منطق فازی و Neural Networks برای یادگیری نوع بازی حریف استفاده میکنن ، از یک بچه 5 ساله هم احمق ترند و به راحتی میشه بردشون.
برای Counter Strike هم یک سری Bot نوشته شده که میشه بصورت Offline باهاشون بازی کرد ، اونا هم به همین صورت از AI خیلی جدی استفاده میکنن بعلاوه Map Path که از روی بازی بازیکنای حرفه ای ساخته شده ، ولی در نهایت فقط دست اول که باهاشون بازی میکنی سورپرایز میشی ، بعدش باز تبدیل میشن به همون Bot های احمق کامپیوتری که تنها مزیتشون Aim هاشونه که دقیق تر از آدمه.
راهی وجود نداره جز اینکه بشینی Multiplayer با آدم بازی کنی و حرفه ای بشی . من حتی برای تمرین هم از Bot استفاده نمیکنم ، حریفم باید آدم باشه .
راستی :
Welcome to the Club!

?Wich club

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هه هه... این یه اصطلاحه ، کلوپی وجود نداره .مثلا وقتی میخوای دوستت رو که کنکور رو گند زده دلداری بدی میتونی ورودش رو به کلوپ 1 میلیون پشت کنکوری تبریک بگی .
منظورم اینه که به دارو دسته بازی کنای Online یا Multiplayer خوش اومدی . این اصطلاح رو باز هم میشنوی ، چون این کلوپ فرضی بخشهای مختلف داره و به مرور باهاشون مواجه میشی .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بابا مشقله!!!
بازی يک چيزی تو مايه های هوا و آبه واسه من،اگر هم يکی دوماه تحمل کنم بيشتر نميشه

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
Soul Reaver 2 (اينو پارسال خريدم اما هيچوقت حوصلم نيومد بازيش كنم اما الان گفتم بازيش كنم بعد از اينهمه مدت)
اضافه كنم بيخود نبود حوصلم نميومد هيچوقت اينو بازي كنم..واقعا بازي خسته كننده بيخوديه.
و نميدونم چرا اينجور بازيها معروف ميشن و پرفروش.
اصلا اين Eidos تا حالا يك دونه از بازياشم خوشم نيومده همشون مثل هم هستن خسته كننده.
نمونه ديگش Tomb Raider.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Soul Reaver 2 (اينو پارسال خريدم اما هيچوقت حوصلم نيومد بازيش كنم اما الان گفتم بازيش كنم بعد از اينهمه مدت)
اضافه كنم بيخود نبود حوصلم نميومد هيچوقت اينو بازي كنم..واقعا بازي خسته كننده بيخوديه.
اصلا اين Eidos تا حالا يك دونه از بازياشم خوشم نيومده همشون مثل هم هستن خسته كننده.
نمونه ديگش Tomb Raider.

جالبه ، اتفاقا" تنها بازی Eidos که من خوشم اومد Soul Reaver بود .بیشتر هم بخاطر داستانش. خیلی هم دلم میخواد 2 رو بازی کنم و داستانش رو دنبال کنم ولی نه بازی رو دارم نه وقتش رو.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نمونه ديگش Tomb Raider.
Commandos چي؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
جالبه ، اتفاقا" تنها بازی Eidos که من خوشم اومد Soul Reaver  بود .بیشتر هم بخاطر داستانش.  خیلی هم دلم میخواد 2 رو بازی کنم و داستانش رو دنبال کنم ولی نه بازی رو دارم نه وقتش رو.
خب هركي سليقه اي داره..منكه اصلا با اين كين حال نكردم.
من بيشتر از سبكي كه بازيو ساختن بدم مياد..يعني مثلا مجبوري بشيني 1 رب اون دمو هاي اول هر مرحله رو ببيني..و اينكه روال بازي خيلي تكراريه,كنترل دوربين هم اعصاب خوردكنه..
خب آره..اون فرق داره..اما خب Eidos بيشتر با بازيهاي اكشن-ادونچرش شناخته شدس..مثل همين Soul Reaver ها , Tomb Raider ها ,Blood Omen و Hitman ها كه من با از هيچكدوم اينا خوشم نيومده و همشون از نظر ژنتيكي! يه جورين.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب آره..اون فرق داره..اما خب Eidos بيشتر با بازيهاي اكشن-ادونچرش شناخته شدس..مثل همين Soul Reaver ها ,  Tomb Raider ها ,Blood Omen و Hitman ها كه من با از هيچكدوم اينا خوشم نيومده و همشون از نظر ژنتيكي! يه جورين.
آره بعد از Tomb Raider ديگه منم هر وقت آرم Eidos رو ميبينم اعصابم خورد ميشه :?

masood007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بازي هايي كه الان مي‌كنم ايناست :
مافيا رو براي صدمين بار بدون رمز تموم مي‌كنم
قلعه هم همين طور
تنها بازيي كه يه سال دارمش هنوز تمومش نكردم سربازان نامرئيه

بالا