• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

...الان من سابقه دار شدم یعنی ...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها این سوالی که میخوام بپرسم شاید از نظر خیلی ها مسخره باشه ولی من چون جوابشو نمیدونم و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم تایپیکشو زدم .تا دوستان راهنمایی کنن.
قضیه از این قراره که چند وقت پیش ما یه تایپیک زدیم به اسم و آدرس :
http://forum.persiantools.com/threads/گیر-میدن-آیا؟.568316/

خلاصه دوستان راهنمایی کردن و چون اکثرا گفتن گیر نمیدن ما وبلاگه را تو بلاگفا زدیم با متنی واسه عضوگیری و با متن ارسال عکسهای ... و فیلمها و داستانهای ... و ... شکن و ... ماهواره و از این حرفا با چهار تا دونه عکس و آدرس گروپ.و بعدم اومدم پست ثابت با تصاویر سک... گذاشتم تو سایتهای بزرگ دانلود فیلم و لینک دادم به این وبلاگه واسه عضوگیری.و هروقت هم فیلتر میشد یه وبلاگ دیگه میزدم با شماره 1.2.3.4 الی آخر ولی فقط همین وبلاگ بود در یک پست و آپدیت نمیشد و فقط معرفی گروپ بود و اینکه تو گروپ هم حتی یه مطلب س... و غیر مجاز ارسال نمیشد و تمامی مطالب از سایت مجازم بود که تو ساماندهی ثبت شده بود .خلاصه بعد چند ماه فعالیت 2 ماه پیش تقریبا ساعت 8 صبح دیدیم زنگ خونمون را زدن و وقتی در را باز کردیم دیدیم 3 نفر از پلیس امنیت هستند کارتشون را نشون دادن و اسکن های وبلاگا هم نشون دادن و گفتن حکم از دادستانی داریم که اقدام کنیم واسه این ماجرا و اومدن تو خونه و اطاقمو گشتن و بعدشم کیس و موبایل و سیدی هامو و فلش مموریم و رسیور ماه.. هم برداشتن و یه نامه دادن گفتن خودش فلان روز ساعت 10 بیاد پلیس امنیت واسه توضیحات خلاصه رفتم پلیس امنیت و یکم پرس و جو کردن و گفتن سابقه داری گفتم نه من بار اولمه حتی اینطور جاها میام و گفتن چرا این وبلاگ را زدی و آیا تو گروپی که گذاشتی ارسال داشتی و گفتم نه من تو گروپم حتی یه ارسال غیر مجاز نداشتم تمامی مطالبی که ارسال میکنم واسه سایت مجازمه که تو ساماندهی ثبت شده گفتن میتونی ثابت کنی که ارسال نداشتی و اشاعه فحشا نداشتی گفتم بله هرزمان که بخواید خلاصه یه برگه هم دادن به اسم اظهار نامه که این حرفا را توش نوشتم و بعدشم انگشت زدم و امضا کردم بعدم گفتن وسایلت اینجا میمونه تا بررسی بشه و خودمون خبرت میکنیم بعد چند روز زنگ زدن خونه و گفتن برو پلیس فتا پیش آقای فلانی پروندت اونجاست رفتم پلیس فتا و ازم پرس و جو کردن و بعدم ایمیلمو اینجا هم چک کردن و بعد نشونشون دادم که تو گروپم هیچ ارسال غیر مجازی انجام نشده و سابقه منفی توی اینترنت ندارم اون آقا یه چیزایی یادداشت کرد و بعدشم یه برگه دیگه داد بهم مثل همون برگه پلیس امنیت که نوشته بود اظهارنامه و گفت همه ی اینایی که گفتی را شفاهی بنویس و انگشت و امضا کن و دیگه از این کارا نکن و شانس آووردی ارسال نداشتی مگرنه واست مشکل ساز میشد گفتم خب حالا با توجه به توضیحاتم چجوری میشه وضعیتم گفت چون نامه از دادستانی بوده پرونده را با توضیحاتی که خودمون نوشتیم و شما گفتی میفرستیم دادگاه انقلاب پیش همون دادستانی که حکم ورود به منزل داده و چند روز دیگه باهات تماس میگیرن .بعد چند روز تماس گرفتن که فلان روز بیاید دادگاه انقلاب پیش فلان دادستان رفتم اونجا و خودمو معرفی کردم و از این حرفا اونجا هم پیش دادستان توضیحاتی که به پلیس فتا و پلیس امنیت داده بودم دادم و یاداشت کرد بعدشم گفت یه درخواست بنویس واسه آزاد سازی وسایلت و بیار من امضا کنم برو وسایلتو از پلیس امنیت بگیر و یه وثیقه هم بزار ( سند گذاشتیم) و شما دیگه اینجا کاری نداری و مرخصی تا چند ماه بعد که خبرت میدیم بیا واسه دادگاه و گرفتن حکمت حلاصه درخواست دادم و وسایلمو رفتم تمام و کمال به جز رسیور گرفتم و وثیقه هم گذاشتم تمام یکی از آشناهامون که وکیله بعد از اینکه من اومدم بیرون از دادگاه رفته از این دادستانه پرسیده که فلانی از اقوام هستش و حالا بابت این کار چه رای میدن دربارش اونم گفته چون دفعه اولش بوده و سابقه نداشته و ارسال نداشته 300 تومن بابت ماهواره 200 تومن بابت وبلاگ فقط جریمش میکنن تا الان که هنوز خبری نشده بابت زمان دادگاه ولی چند روز پیش یه اس ام اس اومد که پرونده شما با شماره فلان به دادستانی شماره ی فلان ارجاع داده شد منم رفتم دادگاه انقلاب و پرس و جو کردم گفتم چنین اس ام اسی اومده و یعنی چی مسئولش گفت که تمام پرونده های دادگاه اینجا ثبت میشه و یه شماره بهش تعلق میگیره و این شماره که اس ام اس اومده شماره پرونده و سابقه شما هست .حالا میخوام برم جواز کسب بگیرم واسه زدن مغازه یا شرکت به نظرتون با این ماجراهایی که پیش اومده و اس ام اسی که اومده من سابقه دار حساب میشم و سو سابقه دارم و بهم جواز نمیدن؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
همش رو خوندم.
شما اگر ذر دادگاهی حاضر بشی و رای برائت شما باشه.
که هیچ.
ولی اگر یک ریال جریمه بشی یا 1 شلاق و ...
سابقه داری.
حالا میمونه یک مسئله اینکه ببینم وقتی میگن برو سو سابقه بیاری.
منظور سابقه کیفری هست یا حقوقی.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
همش رو خوندم.
شما اگر ذر دادگاهی حاضر بشی و رای برائت شما باشه.
که هیچ.
ولی اگر یک ریال جریمه بشی یا 1 شلاق و ...
سابقه داری.
حالا میمونه یک مسئله اینکه ببینم وقتی میگن برو سو سابقه بیاری.
منظور سابقه کیفری هست یا حقوقی.

اینطوری نوشته :
عدم اشتهار به فساد اخلاقي و سابقه محکوميت کيفري بر اساس موازين اسلامي که موجب
محروميت از حقوق اجتماعي باشد.

فقط مثل اینکه 500 تومن جریمه میشم شلاق و زندون و اینا نداره

یعنی اینکه گفتی الان سابقه داری یعنی من و یکی که دزدی میکنه و یکی که قاچاق میکنه همه در یه سطح قرار داریم و مثلا از این بعد هرجا برم استخدام بشم وقتی چک کنن میزنه این آقا سابقه داره؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
اینطوری نوشته :
عدم اشتهار به فساد اخلاقي و سابقه محکوميت کيفري بر اساس موازين اسلامي که موجب

فقط مثل اینکه 500 تومن جریمه میشم شلاق و زندون و اینا نداره
مجکومیت به خاطر یک مسئله هست ولی چون اشاعه فحشا براتون نخورده لذا محکومیت کیفری نداشتید.
میتونید برید سو سابقه بگیرید.
البته بعد از ابلاغ رای.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یعنی اینکه گفتی الان سابقه داری یعنی من و یکی که دزدی میکنه و یکی که قاچاق میکنه همه در یه سطح قرار داریم و مثلا از این بعد هرجا برم استخدام بشم وقتی چک کنن میزنه این آقا سابقه داره؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
مجکومیت به خاطر یک مسئله هست ولی چون اشاعه فحشا براتون نخورده لذا محکومیت کیفری نداشتید.
میتونید برید سو سابقه بگیرید.
البته بعد از ابلاغ رای.

الان با توجه به این : عدم اشتهار به فساد اخلاقي و سابقه محکوميت کيفري بر اساس موازين اسلامي که موجب
من شرایط گرفتن جواز کسب را دارم؟ با توجه به مسئله ای که پیش اومده و این ماجراها

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,205
خیر فرق داره.
محکومیت شما حقوقی هست.
مجکومیت کیفری که ندارید.
کیفری شامل زندان،شلاق،تبعید و ...
الان با توجه به این : عدم اشتهار به فساد اخلاقي و سابقه محکوميت کيفري بر اساس موازين اسلامي که موجب
من شرایط گرفتن جواز کسب را دارم؟ با توجه به مسئله ای که پیش اومده و این ماجراها
شما شرایط گرفتن مجوز رو داری چون محکومیت کیفری نداری.
ولی چون اون محکومیتی که داری مجومیت مرتب با کامپیوتر هست و جریمه شدی شاید بخوان گیری تو کارت بندازن.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خیر فرق داره.
محکومیت شما حقوقی هست.
مجکومیت کیفری که ندارید.
کیفری شامل زندان،شلاق،تبعید و ...

شما شرایط گرفتن مجوز رو داری چون محکومیت کیفری نداری.
ولی چون اون محکومیتی که داری مجومیت مرتب با کامپیوتر هست و جریمه شدی شاید بخوان گیری تو کارت بندازن.

ممنون باقی دوستانم نظرشون را بگن تشکر.میخوام نمایندگی یکی از شرکتای اینترنت را بگیرم یا شاتل یا صبا نت

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز یه سوالی دارم مدت زمان فعالیتتون تا زمان دستگیری چقدر بود ؟؟ امار بازدید وبلاگ چقدر بود ؟؟ چندبار فیلتر شدین و وبلاگ جدید راه انداختین ؟؟
4.5 بار فیلتر شدم . بازدید چون تو سایتهای بزرگ دانلود فیلم تبلیغ پست ثابت گذاشته بودم لینک به وبلاگ داده بودم کم و بیش بالا بود.مدت زمان فعالیتمم 6.7 ماه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
عزیز وقتی جریمه بشی یعنی چی ! گناه کاری ! وقتی گناه کاری یعنی چی سابقه داری ! وقتی دلیل سابقه دار بودن رو برسی کنند ! نمیگن این طرف یه وبلاگ داشته فقط عضو میگرفته از راه سک! بلکه میگن ایشون سایت سک ... داشته ! بله این هست طرز فکر کردم مردم .. !!
ممنونم.باقی دوستانم نظرشون همینه.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
متاسفانه بازم ارائه اطلاعات سلیقه ای. نه داداش من نگران نشو به هیچ عنوان.
شما میخوای جواز کسب بگیری , شرکت ثبت کنی و ... که نیاز به گواهی عدم سو سابقه کیفری داره هیچ چیزی تو گوهی برات نوشته نمیشه.

توی گواهی سو سابقه شما هیچ چیزی در این مورد نوشته نمیشه و تنها اگر بخوای کارمند ادارت امنیتی بشی اون موضوعش فرق میکنه و اونا استعلام کاملی میگیرن که آیا پرونده داشتی یا نه ( پرونده داشتن با سو سابقه تفاوت داره ) بعد اون داستان داره.

من تو مهمونی دستگیر شدم. بردن منو جریمه هم دادم دادگاهم رفتم حتی دوست من که تست الکل مثبت داشت شلاق هم خورده اما همین دو ماه پیش سو سابقه گرفتم سفید بود.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
متاسفانه بازم ارائه اطلاعات سلیقه ای. نه داداش من نگران نشو به هیچ عنوان.
شما میخوای جواز کسب بگیری , شرکت ثبت کنی و ... که نیاز به گواهی عدم سو سابقه کیفری داره هیچ چیزی تو گوهی برات نوشته نمیشه.

توی گواهی سو سابقه شما هیچ چیزی در این مورد نوشته نمیشه و تنها اگر بخوای کارمند ادارت امنیتی بشی اون موضوعش فرق میکنه و اونا استعلام کاملی میگیرن که آیا پرونده داشتی یا نه ( پرونده داشتن با سو سابقه تفاوت داره ) بعد اون داستان داره.

من تو مهمونی دستگیر شدم. بردن منو جریمه هم دادم دادگاهم رفتم حتی دوست من که تست الکل مثبت داشت شلاق هم خورده اما همین دو ماه پیش سو سابقه گرفتم سفید بود.
من تاحالا حتی یه بارم بعد 22 سال کلانتری هم نرفتم چه برسه به پلیس امنیت و دادگاه کل ماجرای ما این بوده.عکسی هم که میگم از این عکسای فیلما بوده تو وبلاگم .و چند تا عکس از خانمای خارجی تمام س... نبوده .موبایل و کیس و فلش مموری و سیدی هامم همه را گشتن ولی چیزی پیدا نکردن حدود 20 روز دستشون بود

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
عزیز وقتی جریمه بشی یعنی چی ! گناه کاری ! وقتی گناه کاری یعنی چی سابقه داری ! وقتی دلیل سابقه دار بودن رو برسی کنند ! نمیگن این طرف یه وبلاگ داشته فقط عضو میگرفته از راه سک! بلکه میگن ایشون سایت سک ... داشته ! بله این هست طرز فکر کردم مردم .. !!
اینطوری که شما میگید پس یعنی منی که یه وبلاگ داشتم که اونم تمام سک.... نبوده عکساش با مدیر سایت آوی...ن که گرفتنش چند وقت پیش یکی میدونن ؟ یا مثلا یکی که یه گربه را زیر ماشین میکنه با قاتل سریالی یکیش میدونن

Last edited:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
باقی دوستانم نظرشون را بگن

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
خیالت راحت
مشکلی نیست
البته اگر ان شاا... رای شما همونی باشه که وکیل گفته .

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اگه خیلی مهم بود به نظرت همون روز وسایلمو بهم میدادن ؟ و حتی چرا اینطوری گفته به وکیلم

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
تا دادگاه حکم نده و تایید نهایی (تجدید نظر و اینا) نشه سابقه محسوب نمیشه براتون و چیزی هم مشخص نیست. شما صبر کن ببین چی میشه.

پ.ن: این گواهی سوء پیشینه که دوستان میگن رو چطوری و از کجا باید گرفت؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
تا دادگاه حکم نده و تایید نهایی (تجدید نظر و اینا) نشه سابقه محسوب نمیشه براتون و چیزی هم مشخص نیست. شما صبر کن ببین چی میشه.

پ.ن: این گواهی سوء پیشینه که دوستان میگن رو چطوری و از کجا باید گرفت؟
تقریبا 3 ماه گذشته خبری نشده

بالا