• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

...الان من سابقه دار شدم یعنی ...

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
نخوندم اما فقط وقتی سابقه دار میشی که بری زندان و حکمت زندان باشه . حتی یک ماه ه مبازداشت موقت تو زندان باشی بازم سابقه دار نیست . بعدشم پرونده دادگاه رو میشه نابود کرد اما پرونده ای که تیو اگاهی هست رو نه . . . زیاد نگران نباش الان دست دولت انقدر از تک تکمون اطلاعات هست تو بایگانی که همینجوری حکم اعداممون صادره فقط اجرا نمیکنن . هر قدمی که برداشتی همه رو مو به مو میدونن حتی چیزایی رو میدونن که خودت خبر نداری ...

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
آقا یه سوال میکنم نخندیدین،جریمه های تعزیرات حکومتی هم جزو سابقه حساب میشن؟من پیارسال طی درگیری که با کارشناس اداره پیدا کردم سر هیچ و پوچ تو 3 سری حدود 4 میلیون تومن جریمه شدم.

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
آقا یه سوال میکنم نخندیدین،جریمه های تعزیرات حکومتی هم جزو سابقه حساب میشن؟من پیارسال طی درگیری که با کارشناس اداره پیدا کردم سر هیچ و پوچ تو 3 سری حدود 4 میلیون تومن جریمه شدم.
نه
چون جزو محکومیت موثر کیفری طبق بندی نمیشه
جریمه تعزیرات !
مثل جریمه راهنمایی و رانندگیه

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
ببنید سو پیشینه برای مردای جوون کارت پایان خدمت یا معافیت یا برگه از دانشگاه میخواد که سرباز نیستی. + دو دونه عکس + 25 تومن پول و مدارک مثل شناسانامه و کارت ملی . یک معرفی نامه هم میخواد که اگر بخوای جایی استخدام شی خود همون اداره نامه میده بهت بدی برای سو پیشینه / اگر میخوای شرکت ثبت کنی یا کار دیگه برو سو پیشینه بگو معرفی نامه نداری میدن خودشون یک معرفی نامه
ممنون دوست عزیز.
من معافیت دارم، بقیه مدارک هم که میشه جور کرد. فقط معرفی نامه رو حتما می خوان؟ من جایی نمی خوام استخدام بشم یا شرکت ثبت کنم. فقط می خوام به عنوان یه فرد عادی سوء پیشینه بگیرم. اینطوری امکانش نیست؟

motarjem09

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با توجه به عدم اشتهار سابقه ای ثبت نمیشه

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
رفیق تا زمانی که پلاک گردنت نندازن و عکس نگیرن ازت تو زندان سابقه ای بوجود نمیاد باقی حرفها مثلا شلاق و جریمه و ... افسانست

Sent from my GT-I9082L using Tapatalk

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
از این کارمندا هستن که تو کامپیوتر میزنن بهش گفتم حالا من یعنی سابقه دار شدم گفت پس میخواستی تشویقت کنن بله سابقه ثبت شد برات البته بنده خدا یه جوری بود .ترس منم واسه همینه که نکنه دستی دستی سابقه ثبت شد

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ممنون دوست عزیز.
من معافیت دارم، بقیه مدارک هم که میشه جور کرد. فقط معرفی نامه رو حتما می خوان؟ من جایی نمی خوام استخدام بشم یا شرکت ثبت کنم. فقط می خوام به عنوان یه فرد عادی سوء پیشینه بگیرم. اینطوری امکانش نیست؟

خوب برو بگو برای ثبت شرکت میخوام خودشون یک معرفی نامه میدن بهت که بدی به خودشون . گواهی رو هم بعد اینکه دیدی بنداز دور .

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
منو پارسال عمین پلیس فتا گرفت خیلی هم خوب
تازه 500 هزار تومان هم جریمه شدم (( یکی اونجا بود تو پلیس محترم فتا هی میگفت آدم معرفی کن من پروندتو پاره میکنم میریزم بیرون ، من مونده بودم به حرف های این طرف ))
بگذریم به هر حال .... تازه امسال هم اومدن باز بازدید شرکت و سوال و جواب
در کل با جذای نقدی، و اینکه بار اولت بوده به همین جذای نقدی کفایت میکنن .... شما هیچ سو سابقه ای نداری
با خیال راحت برو جواز کسبتو بگیر هیچ کسی هم بهت گیر نمیده خیالت راحت باشه
سابقه = زندان رفتن
وسلام

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,551
فقط میتونم بگم خیلی بد شانسی
طرف سایت فیلم داره هی فیلتر کردن الان تا شماره 170 پیش رفته، نرفتن بگیرنش اونوقت شما تا 5 پیش رفتی گرفتنت

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
اگر سند نمیزاشتی باید میرفتی زندان تا جوابش بیاد؟؟؟؟o_O
منظورش از سند = معمولا برای چنین جرم هایی منظور اینکه ی کارمندی یا کسی که جواز کسب داره بیاد تعهد بده که در نری :D

واسه خودم بازپرس گفت برو یکیو بیار ضماننتو بکنه ، رفتم به سربازه گفتم بریم مغازه پدرم جواز کسبشو بیاریم، سربازه منو ول کرد گرفت من رفتم خودت زحمت بکش برو پدرت و جواز کسبو وردار بیار :D:D:D
در صورتی که نباید چنین کاری می کرد :eek:
کلا اتفاقی که برام افتاد جالب بود ....

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
ممنون دوست عزیز.
دوست عزیز
این مدارکی که دوستمون شمردن تقریبا هیچ کدوم رو نمی خواد، نه سربازی نه دانشگاه نه معرفی نامه... همون یه عکس و شناسنامه و کد ملی + ۲۵ تومن پول کافیه، من یه ماه پیش گرفتم

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
ممنون ببخشید من درست متوجه نشدم. به پلیس +10 برم بگم برای ثبت شرکت می خوام؟ نمیگن اسم شرکت چیه و درمورد چیه و مشخصاتش و اینا چطوریه؟
چرا بندازم دور؟ :D
برو پلیس +۱۰ بگو معرفی نامه ندارم، هیچی نمی پرسه اگه پرسید بگو واسه ثبت شرکت می خوام، خیلی کار ساده‌ایه به خدا
سخت نگیر دوست عزیز ؛)

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ممنون ببخشید من درست متوجه نشدم. به پلیس +10 برم بگم برای ثبت شرکت می خوام؟ نمیگن اسم شرکت چیه و درمورد چیه و مشخصاتش و اینا چطوریه؟
چرا بندازم دور؟ :D
پلیس +10 فکر نکنم بخواد بری داداش. باید زنگ بزنی 118 شهرت دفاتر ارائه گواهی سو پیشینه رو بپرسی کجاست اونجا خودشون میدن

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
منو پارسال عمین پلیس فتا گرفت خیلی هم خوب
تازه 500 هزار تومان هم جریمه شدم (( یکی اونجا بود تو پلیس محترم فتا هی میگفت آدم معرفی کن من پروندتو پاره میکنم میریزم بیرون ، من مونده بودم به حرف های این طرف ))
بگذریم به هر حال .... تازه امسال هم اومدن باز بازدید شرکت و سوال و جواب
در کل با جذای نقدی، و اینکه بار اولت بوده به همین جذای نقدی کفایت میکنن .... شما هیچ سو سابقه ای نداری
با خیال راحت برو جواز کسبتو بگیر هیچ کسی هم بهت گیر نمیده خیالت راحت باشه
سابقه = زندان رفتن
وسلام

میشه دلیلش رو بگید؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,049
اینقدر نترسونی ؛یکم روحیه بدین
نهایتش برای حکومت بعدی برات سابقه انقلابی محسوب میشه( بازداشت و بازجویی و ضبط اموال و ...)؛اگه عمرت کفاف نداد خودت استفاده کنی ،فرزندان و نوه هات بعنوان آقا زاده از این رانت و سوابق استفاده میکنند :general304:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
منظورش از سند = معمولا برای چنین جرم هایی منظور اینکه ی کارمندی یا کسی که جواز کسب داره بیاد تعهد بده که در نری :D

واسه خودم بازپرس گفت برو یکیو بیار ضماننتو بکنه ، رفتم به سربازه گفتم بریم مغازه پدرم جواز کسبشو بیاریم، سربازه منو ول کرد گرفت من رفتم خودت زحمت بکش برو پدرت و جواز کسبو وردار بیار :D:D:D
در صورتی که نباید چنین کاری می کرد :eek:
کلا اتفاقی که برام افتاد جالب بود ....
نمیدونم چجور سند گذاشتن بود اصلشو بهمون دادن فقط کپیش را برداشتن

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها حالا اگه نمایندگی شاتل بهمون ندادن صبانت بگیریم چطوره ؟

بالا