برگزیده های پرشین تولز

القاعده تيری آنری را تهديد به مرگ كرد!

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که چیزی نگفتم..:D

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه خودشونم که چیزی نگفتن . تو زوری می خوای بندازیشون به جونه من :D

آقا من همینجا میگم با منچستر هیچ مشکلی ندارم ( عمرا" )

دوستان بدل نگیرند اگه علیرضا چیزی گفتش :D

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آخه خودشونم که چیزی نگفتن . تو زوری می خوای بندازیشون به جونه من

آقا من همینجا میگم با منچستر هیچ مشکلی ندارم ( عمرا" )

دوستان بدل نگیرند اگه علیرضا چیزی گفتش

منچستري ها كوشن خوب ؟ حوصله ام سر رفت ! :D

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
هر ببویی تو ایران میدونه القاعده فقط ادعای اسلام داره...اون هم برای خراب کردن اسم اسلام بوده...شما دیگه چرا؟؟!!

برا من که بود و نبودش فرق نمی کنه ....ولی همین ادعای مسلمونی هم کافیه که بهشون بگیم مسلمان ...ما هم نگیم همه دنیا میگن..:D

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
برا من که بود و نبودش فرق نمی کنه ....ولی همین ادعای مسلمونی هم کافیه که بهشون بگیم مسلمان ...ما هم نگیم همه دنیا میگن..

متاسفانه این مطلب صحیحه... :(

منچستري ها كوشن خوب ؟ حوصله ام سر رفت !

اینجام من الان....چه خبره؟؟
232.gif
167.gif

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
حالا کی تیری هانری شهید میشه....؟

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منچستری ها..

بله ، در نبود شما این علیرضا ( ماتریکس) یکسری چیز هایی که خوب نبود به منچستر گفت که خواستم شما هم در جریان باشید

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام منچستری ها..

بله ، در نبود شما این علیرضا ( ماتریکس) یکسری چیز هایی که خوب نبود به منچستر گفت که خواستم شما هم در جریان باشید

راست میگه علیرضا ؟؟؟ تو که پسر خوبی بودی !! به این آقایی و تو روز به این خوبی !!!
167.gif
wind49.gif
laugh.gif

میگم فعلا که ونگر و فرگوسن نسبتا صلح کردن ...فعلا دشمن مشترک اون چلسی فلان فلان شدس!
ranting2.gif

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره. آرسن و آلکس تو صلح هستن باید ببینیم 2هفته مونده به بازی با هم باز هم آرومن . البته من هنوز با الکس مشکل دارم . باید بیاد جلو همه به من بگه ببخشید :D

این مورینیو هم پرو شده . کلا" چلسی رو باید بترکونم . با تمام نفراتش . از این دوتا باز میشه گذشت این تاتنهامی های... اونا از همه بدتر. حتی از رونالدو و رونی معروف به ش هم بدترن.

این همه آدم برای کشتن . چرا دیوید آخه . تی تی حقش. رونی نیز همچنین . میشه رونالدو مورینیو لمپارد اسین اشلی کل لیونبرگ رابی کین لدلی کینگ و هزاران تاتنهامی دیگر (یکم چلسی و یکم هم م.. ی.. ) رو به لیستشون اضافه کنن

(تو یه کلوب یکی از دوستان گفته بود این کل کل هارو دوست نداره ، به نظر من هم جنبه ی شوخی و دور هم بودن رو داره ، چون دعوا که نیست ، صحبت و شوخی هست و ارزش نداره برای یه تیم تو اونور دنیا بیایم با هموطنان و هم زبونا بحث و دعوا کرد ، ولی اگه کی ناراحت میشه حق با اونه ، بگه من دیگه چیزی نگم )

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
سلام منچستری ها..

آخر كرديش تو پاچه خودم ! :eek: ولي ماه پشت ابر نميمونه ! :D:D

است میگه علیرضا ؟؟؟ تو که پسر خوبی بودی !! به این آقایی و تو روز به این خوبی !!!
167.gif
wind49.gif
laugh.gif

جدا" ؟؟؟؟! :blush::rolleyes::D:D

میگم فعلا که ونگر و فرگوسن نسبتا صلح کردن ...فعلا دشمن مشترک اون چلسی فلان فلان شدس!
ranting2.gif

چلسي كه عددي نيست ! :D امسال فكر ميكنم اگه منچستر خودشو جمع نكنه ، قهرماني مال ليورپول يا آرسناله !

اگر بازي چلسي - ليورپول رو ديده باشيد ، مي فهميد كه خيلي قشنگ و روون بازي ميكرد . ستاره هم كم نداره .

آره. آرسن و آلکس تو صلح هستن باید ببینیم 2هفته مونده به بازی با هم باز هم آرومن . البته من هنوز با الکس مشکل دارم . باید بیاد جلو همه به من بگه ببخشید :D

این مورینیو هم پرو شده . کلا" چلسی رو باید بترکونم . با تمام نفراتش . از این دوتا باز میشه گذشت این تاتنهامی های... اونا از همه بدتر. حتی از رونالدو و رونی معروف به ش هم بدترن.

این همه آدم برای کشتن . چرا دیوید آخه . تی تی حقش. رونی نیز همچنین . میشه رونالدو مورینیو لمپارد اسین اشلی کل لیونبرگ رابی کین لدلی کینگ و هزاران تاتنهامی دیگر (یکم چلسی و یکم هم م.. ی.. ) رو به لیستشون اضافه کنن

(تو یه کلوب یکی از دوستان گفته بود این کل کل هارو دوست نداره ، به نظر من هم جنبه ی شوخی و دور هم بودن رو داره ، چون دعوا که نیست ، صحبت و شوخی هست و ارزش نداره برای یه تیم تو اونور دنیا بیایم با هموطنان و هم زبونا بحث و دعوا کرد ، ولی اگه کی ناراحت میشه حق با اونه ، بگه من دیگه چیزی نگم )

منظورت از آلكس ... آلكس دل پيرو هست ؟ :blink: نه اونكه اَلكس بود .. !

همه اونايي كه گفتي بكشن ...

ولي كم كم داره بهم بر ميخوره ها ! :D يه آرسنالي چطور دلش مياد بگه تي تي و لينوبرگ رو بكشن ؟ هان ؟!:eek::(

تي تي رو حق داري ! منم اگه جات بودم چون تي تي امسال ميخواد رئال رو له كنه ، از تي تي متنفر مي شدم ! :D:D(تنها دليل موجه همينه ! )

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علیرضا چرا خوب به حرفای من گوش نمیدی؟ :D

1.گفتم تی تی افت میکنه. یعنی بارسارو هم تعطیل میکنه . اتفاقا" رئال خوشحاله :D
2. گفته بودم اگه کسی هم از آرسنال میره دوست دارم بگه هنوز عاشقشه و فقط برای یک تنوع بوده . نه بره چرندیات بگه . باز هانری گفت مدیریتش خرابه او ... . لیونبرگ که گفت آرسنال بیخیاله و دنبال قهرمانی و جام نیست و ... :blink:

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
شما آرسنالی ها احیانا توقع زیاد ندارید ؟؟؟ همچین یه کم ؟؟؟ هانری رو که فروختید ... الان رو کاغذ رتبه چهارم خیلی مناسبتونه ...

لیورپول هم مالی نیست....میگی نگه ؟؟ صبر کنید تا وسط های فصل...

به این میگن دو کلمه حرف حساب. :) :دی
post_thanks.gif

آره. آرسن و آلکس تو صلح هستن باید ببینیم 2هفته مونده به بازی با هم باز هم آرومن . البته من هنوز با الکس مشکل دارم . باید بیاد جلو همه به من بگه ببخشید

دو هفته دیگه که بازی نیست؟؟!!
169.gif
39.gif

آها گرفتم قضیه رو....

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
شما آرسنالی ها احیانا توقع زیاد ندارید ؟؟؟ همچین یه کم ؟؟؟ هانری رو که فروختید ... الان رو کاغذ رتبه چهارم خیلی مناسبتونه ...

لیورپول هم مالی نیست....میگی نگه ؟؟ صبر کنید تا وسط های فصل...

به این میگن دو کلمه حرف حساب. :) :دی
post_thanks.gif

دو هفته دیگه که بازی نیست؟؟!!
169.gif
39.gif

آها گرفتم قضیه رو....

شبیه کلوپ طرفداران آرسنال شده ها......:D

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدول تو تاپیک لیگ های اروپا گذاشتم. برو ببین . چندومین؟ 16 یا 17 ؟ ردینگ امسال شانس اول قهرمانیه :D

منچستر تا بیاد بفهمه لیگ شروع شد آرسنال اول شده و بعد منچستر برای حضور در جام اینترتوتو میجنگه

شبیه کلوپ طرفداران آرسنال شده ها......:D[/

همه جای پی تی ، همه تاپیک ها باید اینطوری بشه . آرسنال کم کم پی تی رو میگیره

بالا