برگزیده های پرشین تولز

المپیک 2020 ژاپن

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
امریکا دو تا طلا از چین عقبه. فردا امریکا شانس 3 تا طلا داره، در صورتیکه چین فقط شانس یک طلا داره:D . ایشالا به آبروی پنج تن، این چینی های ویروس پخش کن کثیف ببازن، دلمون شاد بشه:D
المپیک مگه رده بندی داره کی اول بشه کی دوم آخه :poop: بیچاره دلی که میخواد با توسل به مدال های چین و امریکا شاد بشه🤭

سرجمع دوتا جدول مدال انفرادی و مدال تیمی هست که اودین ساله ورزشکارهای آمریکایی اول هستند

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
الان اگه ایرانی ها بودن تو اینستاگرام کلیه مسئولین المپیک خار مادر طرف رو به چالش میکشیدن

تو رسانه های عربستان چیزی به اسم تنفر و بازی صیاسی نمیبینی برعکس رسانه ملی و ملت ایران

واقعا شعورشون تو این زمینه از ماها بیشتر بوده

همه ش هم تقصیر این صداسیما ست که اینقدر تنفر تزریق میکنه تو جامعه . بابا شما خودتون عرب ید . فاز عرق ملی خودشون رو کشتن تهش هم هیچی جز جو های کوتاه مدت نیست

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اون بیچاره ضربه به سر و گردن نزد که. این سرشو زیاد آورد پایین اتفاقی خورد به گردنش. بعدش هم خودشو زد به موش مردگی:D. دقیقا به قول @NightHawk چطوری روش شد این مدال رو گردنش بندازه.

در مورد فوتبال هم از بازی جام جهانی قبلی با ازبکستان گرفته، تا بازی با استرالیا توی ملبورن که گل اول آفساید بود و خیلی بازی های دیگه، اتفاقا اشتباهات داوری خیلی به صورت تاثیر گذار به نفع ایران بوده. من یادم نمیاد حتی یک اشتباه تاثیرگذار به ضرر ایران کرده باشن. هرچی بوده همین خطاهای وسط زمین و صحنه های مشکوک و وقت کشی و دعوا بوده که طرف ایرانی گفته داور به ضرر من سوت زده، بدون هیچ مدرکی

از شما بعیده به این حرکت بگید موش مردگی !

ضربات سر و گردن آسیب های شدیدی داره نمیدونم مبارزه داشتید یا نه اما یه ضربه آروم پا به سر ممکنه شما رو دچار تشنج کنه یا غش کنید

حالا خوبه هموطن شماست ..

مدال طلا نوش جونش ...

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,092
نکته جالب تر حرافی و چرتوپرت گفتن این گزارشگران تمومی نداره
ورزشکار ایرانی مشت می زنه برگشته میگه این مشت از طرف ملت ایران بود بر دهان امریکا
پس %#@!)* لگد عربستانی چی بود که طرف دراز شد رو زمین و مفتو مجانی مدال گرفت

حتما اومدن ایران میگن ما می دونستیم فلانی طلا میگیره با تمریناتی که انجام داده بود یکی نیست بگه 4 بر 1 عقب بود فینالو

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
بریتانیا با توجه به جمعیتی که داره چقدر فوق العاده است همیشه
از اون بهتر هلنده.
با 17 میلیون جمعیت و 42 هزار کیلومتر مربع وسعت، 10 تا طلا، 12 تا نقره، 14 تا برنز گرفت و هفتم شد.
از شما بعیده به این حرکت بگید موش مردگی !

ضربات سر و گردن آسیب های شدیدی داره نمیدونم مبارزه داشتید یا نه اما یه ضربه آروم پا به سر ممکنه شما رو دچار تشنج کنه یا غش کنید

حالا خوبه هموطن شماست ..

مدال طلا نوش جونش ...
هم مبارزه داشتم، هم اطلاعات پزشکی دارم:D. کسی که اونطوری بیهوش بشه، یه ربع بعدش خوشحال و سر حال نمیره توی مراسم اهدای مدال شرکت کنه:D

قیاس مع الفارقه، اما ما هموطن دزد و قاتل هم داریم، دلیل نمیشه که چون هموطن هستن همیشه تاییدشون کنیم. من بشخصه ناراحت شدم وقتی گریه های عربستانیه رو دیدم، چون حقش خورده شد. در عین حال که از عربستانی ها به صورت عمومی خوشم نمیاد:D

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
از اون بهتر هلنده.
با 17 میلیون جمعیت و 42 هزار کیلومتر مربع وسعت، 10 تا طلا، 12 تا نقره، 14 تا برنز گرفت و هفتم شد.

هم مبارزه داشتم، هم اطلاعات پزشکی دارم:D. کسی که اونطوری بیهوش بشه، یه ربع بعدش خوشحال و سر حال نمیره توی مراسم اهدای مدال شرکت کنه:D

قیاس مع الفارقه، اما ما هموطن دزد و قاتل هم داریم، دلیل نمیشه که چون هموطن هستن همیشه تاییدشون کنیم. من بشخصه ناراحت شدم وقتی گریه های عربستانیه رو دیدم، چون حقش خورده شد. در عین حال که از عربستانی ها به صورت عمومی خوشم نمیاد:D
درسته ، البته نیوزلند با توجه به جمعیت بهتر کار کرده ، 5 میلیون جمعیت 7 طلا و در مجموع 20 مدال

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
گنج زاده برنده مدال طلای المپیک طلاشو به مردم خوزستان تقدیم کرد تا اینو گفت صداشو قطع کردن باهاش خداحافظی کردن بیشرفا
حتما باید به رهپر یا امام تایم اهدا میکرد که خوشتون بیاد

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
از اون بهتر هلنده.

والا منم مبارزه داشتم پای طرف تو صورتمم خورده بیحال افتادم ده دقیقه بعد سرپا شدم

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
اصلا شنای موزون زنان در المپیک نیست
ما هم دوست نداریم این ورزش رو
اصلا مورد علاقه ما نیست
عکس هم هر کی دوست داره خودش بره ببیند
واللا

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
یعنی یک تیم پزشکی و کارشناسی نفهمیدن فیلم بوده افتک از پشت مانیتور فهمید . علاهواکبر:unsure:

ماشالا تجربه هرچیزی هم داشته . الان مصطفی بیاد بگه به گربه تجاوز کردم . میاد میگه هم سابقه تجاوز به گربه بنگال داشتم هم دامپزشک م

funny-silly.gif

والا منم مبارزه داشتم پای طرف تو صورتمم خورده بیحال افتادم ده دقیقه بعد سرپا شدم

تو ufc هم روزی هزار نفر از گیجگاه ضربه میخورن میخوابن زمین 30ثانیه دیگه پامشین طلا برای خودشون میشه:p

مبارزه های افتک فرق داره تو بلد نیستی . فوتبال ایران هم که دنبال میکنی پس تو استانداردهای بنچی یک ایرانیه داهاتی هستی :دی

بالا