برگزیده های پرشین تولز

اموزش کسب درامد بیت کوینی

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
60 دلار روزی =210 هزار تومن روزی
ماهش میشه 6 میلیون
استحلاک و سیستم 35 تومن
ماهی 1 تومن هم پول برق 5 میلیون
یعنی پول 8 ماه رو یه جا دادی که خورد خورد بگیری؟به نظرم نمیارزه :/

bitcoin

Registered User
لایک‌ها
79
60 دلار روزی =210 هزار تومن روزی
ماهش میشه 6 میلیون
استحلاک و سیستم 35 تومن
ماهی 1 تومن هم پول برق 5 میلیون
یعنی پول 8 ماه رو یه جا دادی که خورد خورد بگیری؟به نظرم نمیارزه :/

اولا که پول برق ندارم.
دوما اینجا که ایران نیست پول رو بزاری و بشه ۱۵۰ برابر تو یک ساعت :د
سوما که تو تجارت اگه ساله اول پولت برگرده یعنی بردی. که تو این کار ۵-۶ ماه بر میگرده.

bitcoin

Registered User
لایک‌ها
79
اینم اضافه کنم که این کار قراره که ادامه داشته باشه و وقتی که کل پولی رو که واسه این سیستم خرج کردی در بیاری
این یعنی سود چونکه کل این سیستم میمونه واست که اگه به نصف قیمتم حساب کنیم بفروشیش کلی سود کردی .
لطفا این رو در نظر داشته باشد که امسال در دنیا سال بیت کوین هستش و هر روز مقاله های زیادی در این رابطه نوشته میشه.
شما هم مجبور نیستید که با کارت گرافیک این کار رو انجام بدید روشهای بهتری ام وجود داره که میتونید تو انجمن دنبال کنید. من با سیستمهای دیگم در حدود ۲۰۰ دلار روزی در میارم.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627

کاربر Bitcoin دوست من هست و همه صحبت هاش تایید میشه .. پیشنهاد میکنم از تجربیات اش که داره به رایگان در اختیار همه میزاره حداکثر استفاده رو بکنید ..

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من از این قسمت پردازش اصلا سر در نیاوردم یعنی تمام سایت رو هم خوندم حتی تعدادی نرم افزار معرفی کرده بود ولی بازم سر در نیاوردم یکی از نرم افزارها رو دانلود کردم حتی اونم نتونستم درست اجرا کنم یعنی اجرا کردما ولی اصلا هیچ چیزی که نشون بده داره کار میکنه دستگیرم نشد

bitcoin

Registered User
لایک‌ها
79
داداش با RADEON HD6730M-2G و i72670QM روزی چه قدر می تونم استخراج کنم (بر حسب بیت کوین بگی ممنون می شم)

کلان CPU رو فراموش کنید. این کارتی ام که میگید فک کنم وسای لپتاپ که اصلان فکر خوبی نیست با لپتاپ استخراج کردن. والی اگه بگید این کارت در هد چه کارتی ا بیشتر میتونم کمکتون کنم

bitcoin

Registered User
لایک‌ها
79
من از این قسمت پردازش اصلا سر در نیاوردم یعنی تمام سایت رو هم خوندم حتی تعدادی نرم افزار معرفی کرده بود ولی بازم سر در نیاوردم یکی از نرم افزارها رو دانلود کردم حتی اونم نتونستم درست اجرا کنم یعنی اجرا کردما ولی اصلا هیچ چیزی که نشون بده داره کار میکنه دستگیرم نشد

به دوستانی که مشتاق کار کردن هستند پیشنهاد میکنم که به انجمن پولفا بیان که اونجا بیشتر باهم به مسائل تخصصی بپردازیم

garlic

Registered User
لایک‌ها
64

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
دوستان من با گرافیک 5850 :d اصلا میتونم کاری انجام بدم؟؟
ولی راسته که میگن وقتی 21 میلیون بیت کوین استخراج شد دیگه استخراجش تعطیل میشه!؟؟

اونطور که من تو انجمنا خوندم نه،پول ماینینگ بعد از یه مدت همینجور داره نصف میشه،بعد یه مدت که 21 میلیون شد دیگه بیت کوین جدید نیست و واسه ماینینگ میشه از سود تراکنش ها چیزی در آ<رد!

بخدا خودمم قاطی کردم!

bitcoin

Registered User
لایک‌ها
79
من به دوستان پیشنهاد میکنم که به استخراج لایت کوین رو بیارن که در حال حاضر خیلی خیلی آسونتر هستش از استخراج بیت کوین .

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105
من به دوستان پیشنهاد میکنم که به استخراج لایت کوین رو بیارن که در حال حاضر خیلی خیلی آسونتر هستش از استخراج بیت کوین .

لایت به اندازه اون فراگیر شده؟!

ehsanpulse

Registered User
لایک‌ها
27

سلام دوست عزیز ، من بالانس حسابم خیلی پایینه این سایت ها هم بدرد نمیخورن !
من چه کارت گرافیکی تهیه کنم که بتونم یه درآمد با پدر مادر داشته باشم ؟!

نتمم خوبه ، 24 ساعته میتونم روشن بزارم ، یه بار با همین سیستمم تلاش کردم (nVidia GeForce GT 555 M ) اصلا بدرد بخور نبود ، یعنی فاجعه بود !

حالا پیشنهاد شما چیه ؟
اگه امکانش براتون هست سیستمی که خودتون باهاش ماینینگ میکنید رو هم بگید ، مرسی !

بالا