• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

امکان تبدیل نوشته های وردپرس به محصولات بدون تغییر اساسی هستش ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
عشقا چطورید

من یه سایت فروشگاهی زده بودم ولی چون فروش اینترنتی نداشتیم و مشتری باید تماس میگرفت ، محصولات رو به صورت نوشته و برگه بالا اورده بودم
کم کم بازدیدمون به 18000 ایمرشن و 700 کلیک رسیده بود
ولی الان کم کم با ریزش های ماهانه رسیده به 60 کلیک

وقتی تو نتایج گوگل به رقبا نگاه میکنم میبینم اونا وبسایتشون ساختار های فروشگاهی داره و با فروشگاه ساز درست شده

توی وردپرس هم ما ووکامرس رو داریم

میخوام ببینم آیا میشه نوشته ها رو مستقیم بدون تغییر اساسی در آدرس ها و URL ها به ووکامرس بردش و فروشگاهیشون کرد ؟؟

ما الن از این پیوند یکتا استفاده میکنیم /%category%/%postname%.html و بخاطر وجود تگ category توی آدرس یخورده تغییرات آدرس سخت هستش و ایندکس دوباره اونا شاید برای گوگل شائبه محتوی duplicate رو بیاره
ریدایرکت کردن هم به سرور فشار میاره و ممکنه سرور 500 بشه و اینم خطاهاش باز گوگل رو عصبانی کنه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
عشقا چطورید

من یه سایت فروشگاهی زده بودم ولی چون فروش اینترنتی نداشتیم و مشتری باید تماس میگرفت ، محصولات رو به صورت نوشته و برگه بالا اورده بودم
کم کم بازدیدمون به 18000 ایمرشن و 700 کلیک رسیده بود
ولی الان کم کم با ریزش های ماهانه رسیده به 60 کلیک

وقتی تو نتایج گوگل به رقبا نگاه میکنم میبینم اونا وبسایتشون ساختار های فروشگاهی داره و با فروشگاه ساز درست شده

توی وردپرس هم ما ووکامرس رو داریم

میخوام ببینم آیا میشه نوشته ها رو مستقیم بدون تغییر اساسی در آدرس ها و URL ها به ووکامرس بردش و فروشگاهیشون کرد ؟؟

ما الن از این پیوند یکتا استفاده میکنیم /%category%/%postname%.html و بخاطر وجود تگ category توی آدرس یخورده تغییرات آدرس سخت هستش و ایندکس دوباره اونا شاید برای گوگل شائبه محتوی duplicate رو بیاره
ریدایرکت کردن هم به سرور فشار میاره و ممکنه سرور 500 بشه و اینم خطاهاش باز گوگل رو عصبانی کنه

اما اصل ماجرا تعریف محصولات توی وکامرس هست..
اونجا توی نوشته ها هنینطوری عکس و مشخصات محصول رو نوشتین، در حالی که تو وکامرس هر کدوم باید توی فیلد خودص ثبت بشه.. عکس محصول هم بجای عکس شاخص تعریف بشه..
چالشش ،‌کار دستی هست که محصولات یکی یکی باید تعریف شن..

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,989

اما اصل ماجرا تعریف محصولات توی وکامرس هست..
اونجا توی نوشته ها هنینطوری عکس و مشخصات محصول رو نوشتین، در حالی که تو وکامرس هر کدوم باید توی فیلد خودص ثبت بشه.. عکس محصول هم بجای عکس شاخص تعریف بشه..
چالشش ،‌کار دستی هست که محصولات یکی یکی باید تعریف شن..

اون زاد مهم نیست
اگر نوشته ها به محصول تبدیل بشن باید بشین تک تک قیمت و تعداد و و عکس براشون تعریف کنم
اصلش اینه که میخوام این پست ها schema محصول بگیرن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
اون زاد مهم نیست
اگر نوشته ها به محصول تبدیل بشن باید بشین تک تک قیمت و تعداد و و عکس براشون تعریف کنم
اصلش اینه که میخوام این پست ها schema محصول بگیرن
خب قاعدتا میگیرن..
دشواریش چیه؟

majids5

Registered User
لایک‌ها
518
سلام
میتونی با کدهای php داخل فونکشن این مسیر رو اصلاح کنی.

یا اگه وکامروس رو فعال کنی، داخل تنظیمات پیوند یکتا یه سری گزینه اضافه میشه، از اونجا هم میتونی مسیر رو اصلاح کنی

بزارش رو "سفارشی‌محور"

farhad021

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
با نصب افزونه post type switcher می تونید پست ها یا پیج ها رو به محصول ووکامرس (و بالعکس) تبدیل کنید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435

farhad021

Registered User
لایک‌ها
116
ساختار صفحه هم تغییر میکنه؟
عکس محصول و ...
کلا همه چیز پست عوض میشه و از لیست posts میاد داخل لیست products ووکامرس.
عکس شاخص پست تبدیل میشه به عکس شاخص محصول، نوشته های پست هم تبدیل میشن به excerpt یا short description محصول و ...

بالا