برگزیده های پرشین تولز

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
لطفا موقع ثبت نام،کد معرف رو takta ثبت کنید
handshake.gif

امکان شراکت در 70 درصد از سود خرید شارژ،اینترنت،پرداخت قبوض و...

در زمان نوشتن این مطلب،30 درصد باقیمانده سود هم به خود خریداران شارژ،اینترنت،پرداخت کنندگان قبض و...،اهدا میشه

امکان زیرمجموعه گیری تا 7 سطح و10 درصد سود از خرید هر سطح،برای معرف

شما میتونید نیاز شارژ،اینترنت،پرداخت قبض و... رو از طریق این برنامه خرید کرده و به دوستان خودتون هم؛با نام کاربری یا شماره تلفن خودتون،معرفی کنید و از اونها بخواید،اونها هم خریدهاشون رو از همین طریق انجام بدن و به دیگران معرفی کنند و همین طور ادامه پیدا کنه
به این ترتیب،شما خواهید دید که با معرفی نفرات حتی کم ولی فعال،میتونید چند ده هزار و حتی چند صد هزار زیرمجموعه داشته باشید.کافیه شما برای این برنامه،10 نفر فعال معرفی کنید(البته هر چقدر بیشتر باشه،درآمد شما بیشتر خواهد بود)و این 10 نفر هم هر کدوم 10 نفر فعال دیگه معرفی کنند و به این ترتیب ببینید تا 7 سطح،چند نفر زیرمجموعه شما خواهند بود و درآمد شما چقدر خواهد بود؟

3 نکته مهم:
-خریدهای شما در برنامه،از درگاه امن بانکی انجام میشه
عملیات خرید هم هر روز راحت تر میشه

-خرید از طریق کدهای ussd ،ممکنه در آینده حذف بشه

-دوستان،برای کسب درآمد خودمون هم که شده،خریدهامون رو از این برنامه انجام بدیم و سود خریدهامون رو به خودمون برسونیم نه به بعضی از اپها و کدهای معروف که خرید از اونها،هیچ سودی برای خودمون نخواهد داشت.پس نیاز شارژ،اینترنت،قبض و... رو از این اپ که معرفی شده، انجام بدیم و دیگران رو هم به این کار دعوت کنیم

بعد از کلیک روی یکی از لینکهای زیر،از قسمت عضویت،عضو بشید و بعد اپلیکیشن رو دانلود و با مشخصات ثبت نامی،وارد پنل کاربری خودتون بشید.
امکان ثبت نام در خود اپلیکیشن هم وجود دارد.اپلیکیشن هم از گوگل پلی،اپل استور،بازار،سیب اپ،قابل دانلود میباشد.میتونید کلمه ((هفتاد سی)) یا((7030)) رو سرچ کنید
اگه دانلود نسخه ios برای دوستانی که از اپل استفاده میکنن،مشکل داشت،میتونید تمام امکاناتی که در اپلیکیشن اندروید وios ،وجود داره رو در سایت انجام بدید.مثل :معرفی،مدیریت اکانت،خرید شارژ و اینترنت و پرداخت قبض و...،برداشت به حساب بانکی و امکانات دیگه
بعد از ثبت نام در سایت با کلیک روی عضویت،بخش ورود به سایت هم در بخش عضویت،مشخصه

لطفا،در بخش شناسه معرف، takta رو ثبت کنید
handshake.gif

[url=https://goo.gl/utdnXY]برای ثبت نام و دانلود اپلیکیشن،کلیک کنید[/URL]

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
نسخه آپدیت شده اپلیکیشن 7030(هفتاد سی)،با اضافه شدن امکاناتی مثل کارت به کارت،در کافه بازار و گوگل پلی منتشر شد

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
نسخه جدید اپلیکیشن برای اندروید وios آماده دانلود میباشد

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
درخواست برداشت 6000 تومن از این اپ ثبت شد
بعد از واریز اعلام میشه خدمت دوستان

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
اینکه میشه به جای سود رسوندن به اپ ها که با همین خریدهای شارژ،اینترنت و...از طرف مردم، الآن به اینجا رسیدن،سودها رو به خودمون و دعوت کننده ها برسونیم بده؟

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
اینکه میشه به جای سود رسوندن به اپ ها که با همین خریدهای شارژ،اینترنت و...از طرف مردم، الآن به اینجا رسیدن،سودها رو به خودمون و دعوت کننده ها برسونیم بده؟
حداقل اوان یه جایزه خوب به یک نفر میدن اینا برای یک نفر تنها سود شاخی نداره ولی ممکنه همین نفر توی ای برنده جایزه میلیونی بشه
ولی در هفتاد سی نهایتش من در سال به 10 هزار تومن برسم بازم میگم اینا به تلاش فرد بستگی نداره بلکه به تلاش زیرمجموعه بستگی داره

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
به نظر من به جای اینکه یه نفر یه جایزه با رقم بالا برنده بشه،بهتره چندین نفر به یه درآمد حتی کمک درآمد برسن.در ضمن فکر نکنم اون اپها 70 درصد سودشون رو به کاربرا هدیه بدن.
هر چند فعلا به نظر میاد 100 درصد سود به کاربرا میرسه(در 7030)
اما در مورد میزان درآمد
متاسفانه طبق گفته ادمین اپ،علی رغم گرفتن مجوزهای قانونی برای هفت سطحی بودن معرفی،اجازه این کار داده نشد که اگه به همون صورت هفت سطحی بود،خیلی درآمد بیشتر میشد
ولی در همین حالت هم اگه هر نفر بتونه اپ رو به 100 نفر معرفی کنه که خریدهای شارژ،اینترنت،پرداخت قبوض،کارت به کارت و... رو از این اپ استفاده کنن،
و اگه میانگین برای این 100 نفر،روزانه فقط یه خرید 1000 تومنی در نظر بگیریم،ماهی حدودا 60-70 تومن میشه از خرید شارژ و اینترنت و... دوستان و آشناها،درآمد داشت.مبلغ زیادی نیست ولی
از هیچی بهتره.یه مبلغی میشه درآمد داشت.پس 10 هزار تومن در سال نمیشه
حالا اگه تعداد نفرات بیشتری از طریق اینترنت و راههای دیگه معرفی بشه،درآمد هم بیشتر میشه و اگه بخشهای دیگه ای مثل خرید بلیت قطار،مترو و... هم اضافه بشه،میتونه سود بیشتری داشته باشه
البته در حال حاضر،30 درصد از سود فروش هم به خود خریدار شارژ و اینترنت میرسه

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
منم نصب کردم و یه مدت فعالیت کردم و زیر مجموعه گرفتم
اما اپ اصلا درست کار نمیکنه
من حتی خودمم نتونستم که شارژمو از این اپ بگیرم.
مرتب ارور میداد.

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
منم نصب کردم و یه مدت فعالیت کردم و زیر مجموعه گرفتم
اما اپ اصلا درست کار نمیکنه
من حتی خودمم نتونستم که شارژمو از این اپ بگیرم.
مرتب ارور میداد.
سلام
اوایل فعالیت اپ ارور موقع خرید زیاد بود
الآن تقریبا میشه گفت دیگه مشکلی برای خرید پیش نمیاد و موقعی که مشکلی باشه،کانالشون اعلام میکنن و سعی میکنن سریعتر رفع کنن
همین الآن یه شارژ گرفتم و مشکلی نبود.

برداشت من از این اپ واریز شد
2tus_7030.jpg

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
نسخه جدید اپ با امکان خرید آسانتر و برطرف کردن ایرادات جزئی منتشر شده

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
واریز 5400 تومن از این اپ انجام شد

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
اعلام واریز 5200 تومن از این اپ

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
واریز 10 هزار تومن از این اپ انجام شد

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
خواستی یه نگا به تاپیکای دیگه من بنداز
نترس نمیکشتت ولی چند تا شات از درآمدای کشندت بذار مثل این جمله کشندت تو امضات;)
توی امضام جا نمیشه به قول مهران مدیری چراغ خاموش میرم جلو

بالا