برگزیده های پرشین تولز

انتخاب اسپری بدن

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
سلام دوستان
حدود چند ماه میشه ک از اسپری های پودری برای زیر بغلم استفاده میکنم قبل از اون چندین سال از مامهای دانه دار ژیلت استفاده میکردم ک دگ با توجه ب گرمای شدید جواب نمیداد و رفتم سراغ اسپری های نیوا و بعد از گرون شدن نیوا هم از رکسونا استفاده کردم از جفتشونم راضیم و تا ۲۴ ساعت واقعا نه تنها نمیزارن ادم بوی عرق بگیره بلکه بوی خوبم میده

تنها مشکل من با این اسپری های پودری اینکه روی پیرهن لکهای سفید میندازن ک هرچی پیرهن تیره تر باشه مشخص تره و این اصلا جالب نیست و ی پیرهن سالم برام نزاشتن
حالا میخام اسپری غیر پودری بگیرم
دوستان از تجربیاتشون بگن ک از چ برندی استفاده میکنن مثلا اکو یا فراری یا امپر یا ...
رایحه ای رو هم ک استفاده میکنن و اخرین قیمت خریدتون رو هم بگید ممنون میشم

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام. این تاپیک رو منتقل می کنم سبک زندگی شاید بهتر جواب بگیرید. تجربه خود من با رکسونا بد نبوده. رایحه happy و cotton که خب البته زنونه اس و شاید به کار شما نیاد پودری نیست. حتی نوع powder هم که پودری بود، وقتی قبل از زدن تکونش می دم، پودرش محو می شه انگار. :general210: در هر حال شما هر اسپری ای که مصرف کنید، لباس های روشن هم زیر بغلش زرد رنگ می شه که فقط با ترکیب آمونیاک 5% و جوش شیرین و مایع ظرفشویی و خیس کردن توی اون قبل از شستشو پاک می شه.

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
اگه می خواید از شر عرق کردن زیر بغل خلاص بشید فقط آلمینیوم کلراید 20 درصد!
معجزه می کنه!
یه محلول ساختنی هست که داروخونه درستش می کنه! قیمتش از یه رکسونا 3-4 هزار تومن کمتر میشه که می تونید برای دو سال استفاده کنید!
بسته به میزان تعریق هفته ای یک یا دوبار شب قبل از خواب

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
20 درصد!!!!!!!!!
خیلی غلیظه!
من مشکلی با عرق کردن ندارم مشکلم بوی بد عرق ه...
عرق کردن ه ک اساسا لازمه و نمیخام جلوشو بگیرم دنبال ی اسپری م ک مثل نیوا و رکسونا از بوی بد عرق جلوگیری کنه ولی پودری نباشه ک باعث لک شدن لباسا بشه

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
20 درصد!!!!!!!!!
خیلی غلیظه!
عرق کردن ه ک اساسا لازمه و نمیخام جلوشو بگیرم دنبال ی اسپری م ک مثل نیوا و رکسونا از بوی بد عرق جلوگیری کنه ولی پودری نباشه ک باعث لک شدن لباسا بشه

داداش اسپری ها آکس خیلی خوبن
بنده همیشه اکس ابی تو کیفم دارم و استفاده میکنم
بعد از استفاده از اکس و اکو و رینوزیت و ... بهترین نتیجه رو از اکس گرفتم

پ ن: ما همه باهم رفیقیم - ما همه باهم رفیقیم

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
20 درصد!!!!!!!!!
خیلی غلیظه!

مگه شما قبلا استفاده کردی میگی خیلی غلیظه؟
البته اگر اطلاعات خاصی دارید ممنونم میشم به ما هم بگی ولی این 20 درصد رو میشه حتی هفته ای یه بار هم استفاده کرد
در ضمن بوی بد عرق در اثر عرق به وجود میاد! حالا اگه میزان تعریق معقول باشه بوی اون هم بیرون نمیاد ولی اگه تعریق زیاد باشه = بوی بیشتر
دئودورات های ژیلت فکر کنم پودری نباشن

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
اگه می خواید از شر عرق کردن زیر بغل خلاص بشید فقط آلمینیوم کلراید 20 درصد!
معجزه می کنه!
یه محلول ساختنی هست که داروخونه درستش می کنه! قیمتش از یه رکسونا 3-4 هزار تومن کمتر میشه که می تونید برای دو سال استفاده کنید!
بسته به میزان تعریق هفته ای یک یا دوبار شب قبل از خواب
سلام
آقا شما تجربشو داشتی یا فقط شنیدی ؟؟؟
چون من زیر بغلام خیلی عرق می کنه ، هیچ اسپری هم افاقه نمی کنه .

پ.ن : راستی یه توضیحی هم در مورد امضات بده ، خیلی غضب آلوده .

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام
آقا شما تجربشو داشتی یا فقط شنیدی ؟؟؟
چون من زیر بغلام خیلی عرق می کنه ، هیچ اسپری هم افاقه نمی کنه .

پ.ن : راستی یه توضیحی هم در مورد امضات بده ، خیلی غضب آلوده .
خیر دوست عزیز تجربه اش رو داشتم توی یه دوره کوتاه خیلی الکی خیلی عرق می کردم اسپری ها هم کارساز نبودن( فکر کنم مشکل عصبی بود- البته اساسا این مشکل مربوط به عصب سمپاتیک هست که اگه داستان ادامه دار باشه با جراحی یه مقدارشو قطع می کنند تا درست بشه) بعد تحقیق کردم و رسیدم به محلول به نام آکسی ترانس که البته از آلمینیوم کلراید ساخته شده ولی گیرم نیومد تااینکه فهمیدم خود داروخونه ها این رو می سازن
هفته ای دوبار استفاده کنید قبل از خواب

منظور امضای بنده چیزی خلاف اون چیزی هست که شما متوجه شدید یعنی به تبعات و عوارض آن رابطه اشاره دارد...

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بذارید من هم تجربه خودم رو بگم:
من اینقدر بدنم عرق میکرد که بعضی وقت ها میترسیدم به مردم نزدیک بشم، واقعا بوی وحشتناکی میداد، انواع اسپری ها رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم بیشتر از دو سه ساعت جواب نمیداد تازه بعضی ها هم که کلا بی تاثیر بودن تا اینکه چند وقت پیش تو اینترنت گشتم دنبال راه حلی برای مشکل عرق بدن و دیدم بعضی ها ماده ای به اسم "زاج سفید" رو پیشنهاد دادن و رو موثر بودنش خیلی تاکید داشتن. من هم که همه چی رو امتحان کرده بودم گفتم بذار این یکی رو هم تست کنم ببینم چطوریه. حدود 200 گرم ازش خریدم شد دو هزار تومن و اولین باری که ازش استفاده کردم واقعا معجزه رو به چشمم دیدم! دیگه از بوی بد عرق خبری نبود حتی بوی عرقی که روی لباس هام از قبل مونده بود هم رفع شده بود و دیگه بو نمیداد!! و من که از ترس بوی بد عرق همیشه باید فاصله یکی دو متری رو با اطرافیان حفظ می کردم حالا دیگه چیزی به اسم بوی عرق نمی شناسم!!! نه اینکه عرق نکنم، بعضی وقت ها زیر بغلم خیسه و ولی واقعا دیگه هیچ بویی نداره. هر بار که استفاده می کنم تا دو سه روز کفایت میکنه و نیاز به هیچ اسپری و دئودورانتی ندارم و همیشه اونهایی رو که این ماده جادویی رو معرفی کردند دعا می کنم.
همینطور به دوستانی که از بوی بد عرق بدنشون کلافه شدن پیشنهاد می کنم یک بار این ماده رو امتحان کنن چون هزینه آنچنانی نداره ولی اگه جواب بده شما رو تا آخر عمر از هر نوع اسپری و خوشبو کننده بدن بی نیاز می کنه!

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من اینقدر بدنم عرق میکرد که بعضی وقت ها میترسیدم به مردم نزدیک بشم، واقعا بوی وحشتناکی میداد، انواع اسپری ها رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم بیشتر از دو سه ساعت جواب نمیداد تازه بعضی ها هم که کلا بی تاثیر بودن تا اینکه چند وقت پیش تو اینترنت گشتم دنبال راه حلی برای مشکل عرق بدن و دیدم بعضی ها ماده ای به اسم "زاج سفید" رو پیشنهاد دادن و رو موثر بودنش خیلی تاکید داشتن. من هم که همه چی رو امتحان کرده بودم گفتم بذار این یکی رو هم تست کنم ببینم چطوریه. حدود 200 گرم ازش خریدم شد دو هزار تومن و اولین باری که ازش استفاده کردم واقعا معجزه رو به چشمم دیدم! دیگه از بوی بد عرق خبری نبود حتی بوی عرقی که روی لباس هام از قبل مونده بود هم رفع شده بود و دیگه بو نمیداد!! و من که از ترس بوی بد عرق همیشه باید فاصله یکی دو متری رو با اطرافیان حفظ می کردم حالا دیگه چیزی به اسم بوی عرق نمی شناسم!!! نه اینکه عرق نکنم، بعضی وقت ها زیر بغلم خیسه و ولی واقعا دیگه هیچ بویی نداره. هر بار که استفاده می کنم تا دو سه روز کفایت میکنه و نیاز به هیچ اسپری و دئودورانتی ندارم و همیشه اونهایی رو که این ماده جادویی رو معرفی کردند دعا می کنم.
همینطور به دوستانی که از بوی بد عرق بدنشون کلافه شدن پیشنهاد می کنم یک بار این ماده رو امتحان کنن چون هزینه آنچنانی نداره ولی اگه جواب بده شما رو تا آخر عمر از هر نوع اسپری و خوشبو کننده بدن بی نیاز می کنه!

جالبه، زاج سفید هم یکی از ترکیباتی هست که آلومینیوم داره. http://fa.wikipedia.org/wiki/زاج_پتاسیم

مثل این که تنها راه حلی که کمتر عرق کنی اینه که از ترکیبان نمکی آلومینیوم استفاده بشه. شما که تجربه استفاده از زاج سفید رو دارید، این هم باعث بوجود اومدن لکه های زرد رنگ روی قسمت زیر بغل لباس می شه؟ چون باقی ترکیباتی که دوستان گفتن و اسپری ها هم همین نتیجه رو داره.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
خیر دوست عزیز تجربه اش رو داشتم توی یه دوره کوتاه خیلی الکی خیلی عرق می کردم اسپری ها هم کارساز نبودن( فکر کنم مشکل عصبی بود- البته اساسا این مشکل مربوط به عصب سمپاتیک هست که اگه داستان ادامه دار باشه با جراحی یه مقدارشو قطع می کنند تا درست بشه) بعد تحقیق کردم و رسیدم به محلول به نام آکسی ترانس که البته از آلمینیوم کلراید ساخته شده ولی گیرم نیومد تااینکه فهمیدم خود داروخونه ها این رو می سازن
هفته ای دوبار استفاده کنید قبل از خواب

منظور امضای بنده چیزی خلاف اون چیزی هست که شما متوجه شدید یعنی به تبعات و عوارض آن رابطه اشاره دارد...
سلام داداش کف دستتم عرق میکنه؟
چون پرکاری عصب سمپاتیک باعث تعریف دست هم میشه
اون جراحی هم سمپاتکتومی هست که برای کف دست تاثیر داره
برای زیر بغل چندان اثری نداره

Sent from my C5303 using Tapatalk

htcone

Registered User
لایک‌ها
24
اسپری آکس خیلی خوشبو اما بعد از 2 ساعت بوش میپره اسپری با ماندگاری بو بالا چی بگیرم؟ پودری نباشه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
جالبه، زاج سفید هم یکی از ترکیباتی هست که آلومینیوم داره. http://fa.wikipedia.org/wiki/زاج_پتاسیم

مثل این که تنها راه حلی که کمتر عرق کنی اینه که از ترکیبان نمکی آلومینیوم استفاده بشه. شما که تجربه استفاده از زاج سفید رو دارید، این هم باعث بوجود اومدن لکه های زرد رنگ روی قسمت زیر بغل لباس می شه؟ چون باقی ترکیباتی که دوستان گفتن و اسپری ها هم همین نتیجه رو داره.
نه لباس رو زرد نمی کنه.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
آقا ممنون از اشتراک گذاری تجربتون. منم شدیدا عرق میکنم و این موضوع واقعا کلافم کرده. زاج رو چجوری استفاده میکنین؟ محلول در آب میکنین یا همینجوری میمالین به بدنتون؟
اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. در ضمن این مانع تعریق میشه یا فقط بو رو از بین میبره؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آقا ممنون از اشتراک گذاری تجربتون. منم شدیدا عرق میکنم و این موضوع واقعا کلافم کرده. زاج رو چجوری استفاده میکنین؟ محلول در آب میکنین یا همینجوری میمالین به بدنتون؟
اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. در ضمن این مانع تعریق میشه یا فقط بو رو از بین میبره؟
استفاده اش خیلی راحته در واقع نکته خاصی نداره. یه مقدار محل مورد نظر رو خیس میکنید و پودر زاج سفید رو با دست می مالید اونجا. پودرش رو فروشندگان گیاهی و عطاری ها میفروشن. محلولش رو هم میشه استفاده کرد ولی من خودم هنوز تست نکردم.
خوبیش اینه که جلوی عرق کردن رو نمی گیره ولی بوی بد عرق رو رفع می کنه یعنی شما عرق می کنید ولی بو نداره! ماده ای که منافذ پوست رو ببنده و جلوی عرق کردن رو بگیره خوب نیست چون باعث اختلال در مکانیسم طبیعی دفع گرمای بدن میشه و برای بدن مضره.

seminar

Registered User
لایک‌ها
44
1- مام نیوا( که تا 6ماه هم میتونی استفاده کنی)
2- اسپره رکسانا( دیگه نهایتا تا یک ماه)
این 2تا عالی هستند...

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
چند وقته که دیگه رایحه happy رکسونا رو پیدا نکردم. رفتم اسپری بورژوا خریدم که باعث شد زیر بغلم به شدت درد بگیره. البته قبلا هم درد می کرد و به خاطر همین اسپری رکسونا بود، ولی من فکر نمی کردم این درد که تا نوک انگشت کوچک دست و پشت کتفم هم حس می شه مال اسپری باشه. از اون جا که ترکیبات آلومینیوم یعنی همه این هایی که توی اسپری ها و حتی زاج سفید و کلرید آلومینیوم هست برای آدم مضر هست دنبال چیزی بودم که آلومینیوم نداشته باشه. بعد از تحقیقات اینترنتی به دو تا راه حل ساده، ارزان، مفید و مطمئن رسیدم. یکی استفاده از پماد اکسید دوزنگ هست. دیگه استفاده از شیر منیزیم.

http://curious-soapmaker.com/zinc-oxide-use-natural-deodorants.html
http://wholenaturallife.com/milk-of-magnesia-my-new-natural-deodorant/

روی و منیزیم بر خلاف آلومینیوم برای بدن مفید و لازم هست. شما می تونید برای اطمینان قبلش هم زیر بغل رو با ژل ضد باکتری و یه دستمال مرطوب کامل تمیز کنید و یکی از این دو تا رو استفاده کنید. در ضمن اکسید دوزنگ خودش یه ضد آفتاب عالی هست، فقط عیبش اینه که خیلی سفید می کنه. :general712: خداحافظ محصولات گرانقیمت مضر. :D

Funnyboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
رکسونا خوبه .
اکس هم خیلی خوش بو و خوبه AXE

aysanparvaz

Registered User
لایک‌ها
9
نحوه استفاده شو توضیح میدید؟

بالا