برگزیده های پرشین تولز

انتخاب بین پرستا و وردپرس

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام دوستان برای سایت فروشگاهی محصولات الکترونیکی نظرتون پرستا بهتره یا وردپرس(ووکامرس) بحث سئو و گسترش و بهسازی سایت خیلی مهم هست
با تشکر از راهنماییتون

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
به نظرم من بدون شک وردپرس بهتره. کلی ابزار جانبی می تونید داشته باشید که یا رایگان هستند یا با هزینه خیلی کمی می تونید تهیه کنید.

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

minanazari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وردپرس از همه نظر عالیه هم کار کردن باهاش راحته هم یه عالمه افزونه برای هر مشکلی وجود داره و از همه مهمتر خودت هم می تونی قالبو بدون هیچ هزینه و دانشی نصب کنی

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
مسلما وردپرس ... البته پرستا شاپ گفته میشه نقطه قوتش سئوی خوبشه اما از دید گوگل هر سیستمی که قابلیت دسترسی مناسبتری به بازدیدکنندها بده و همچنین خلاقیت های بصری و تنوع در اون بیشتر باشه امتیاز بالاتری داره
برای پرستا هم میشه این موارد رو پیاده کرد اما در مقایسه با وردپرس هزینه نجومی پیدا میکنه ... اینم بگم استفاده بیش از اندازه ازماژول های گوناگون فعالیت کرول ربات های گوگل رو برای درک و تجزیه تحلیل اون بیشتر میکنه که تا حدی می تونه تاثیر منفی بزاره

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
نه همه ی همه
کارهای حرفه ای ترش پولی است
مثلا سبد خرید خودش چند مرحله ای است
منتها سبد خرید 1 مرحله ای بخواهی باید 350 هزارتومان ماژولش را بخری ( شاید هم الان قیمتش بالا باشه )
توی گوگل سرچ کن ماژول پرستا شاپ یا قالب پرستاشاپ تا قیمت هاش دستت بیاد

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام دوستان برای سایت فروشگاهی محصولات الکترونیکی نظرتون پرستا بهتره یا وردپرس(ووکامرس) بحث سئو و گسترش و بهسازی سایت خیلی مهم هست
با تشکر از راهنماییتون
سلام
پیشنهاد من هم مثل اکثر دوستان وردپرس و ووکامرس هستش. البته اگه یه سایت وردپرسی خوب بخواین که به عنوان مثال تو gtmetrix رتبه خوبی بگیره، کاربرپسند باشه و در کنار کاربرپسند بودن سبک باشه، نسخه amp داشته باشه و خیلی مسائل دیگه که باعث محبوبیت سایت می شه توش رعایت شده باشه مسلما اونطور که دوستان گفتند هم کم هزینه نخواهد بود.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب ببینید شما باید بسته به حجم کارتون تصمیم بگیرید به طور حتم بیزینسی که هنوز مشخص نیست موفق بشه یا نه و امکان ایجادش با سیستم های آماده هست بهتره با اونا انجام بشه و بعد موفق شدن خود به خود مجبور خواهید شد اختصاصی بزنید
اختصاصی همه امکاناتش دست خودتون هست و همه جوره می تونید توسعش بدید امنیت هتری داره و مصرف سرور هم براش کمتره اما بازم میگم این انتخاب برای تجارت هایی هست که یا نمیشه با امثال وردپرس پیاده کرد یا اینکه کار جواب داره
در مورد وردپرس هم که نیاز به بحث نداره هم قالب های در دسترس زیادی داره و هم اینکه مشکلات کمتری داره
در مورد پرستا من فقط یه دوره قبلا باهاش کار کردم و صادقانه بگم چندان به دلم ننشست البته مال چندین و چند سال قبل هست
در آخر بازم میگم شما با توجه به نیازت انتخاب کن اینکه وردپرس همه چیزش رایگانه نمیشه دلیل قطعی انتخاب باشه همین وردپرس خیلی موارد پولی هم داره که شرکت ها دارن می فروشن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,021
با توجه به شناخت و کارایی من پرستا را پیشنهاد می کنم
فقط کمی هزینه بر هست ماژول ها
ولی از نظر کارایی برای مشتری عالی هست.
نمونه سایت ما
https://www.speed-bicycle.com/

shirazboy