برگزیده های پرشین تولز

انتخاب دوربین بین چند مدل؟

shavic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تبریک سال نو و سلام و ممنون از این که جواب من را مثل همیشه می دهید....
بعد از کمی تحقیق به چند مدل رسیدم که یک مقدار گیر کردم بنابراین به کمک شما نیازمندم :
- canon A710is
- canon A630
- canon A620
- Nikon coolpix s7c
البته نیکون از بقیه زیبا تره و A710is به نظرم لرزش گیر داره و برای مصرف خیلی پیچیده هم نمی خوام و آماتور هم نیسم.
و اگر با این وضعین دوربینی تا 350 هزار تومان سراغ دارید ممنون می شم معرفی کنید البته من مدل های بالا رو ترجیح میدم و از 350 هم یک ریال بیشتر نمی تونم پرداخت کنم.و لطفا جواب خودتان را قطعی بدهید تا بیشتر از این سردرگم نشم.......
هزاران بار از شما سپاسگزارم.

iycs_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من canon A710is

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
دوست من 350000تومان قیمت دوربین هست و شما باید برای کارت حافظه که حتما باید بگیری هم هزینه کنی
ضمن اینکه عکاسی با دوربین بدون لرزشگیر و ISO پایین واقعا کار دشواریه و زمانی که می خوای از سوژه های
متحرک عکاسی کنی عکس تار میشه :( در مورد Nikon coolpix s7c ایزو برابر 1600 و برای Canon برابر با 800
:wacko: که خوب نسبت به نیکون پایین تر
از طرف دیگه تمام دوربین های سری A کانن فاقد باطری Lithium (قابل شارژ) مي باشند و از باطری هاي
(NiMH recommended) استفاده میکنند وخوب باید هر دفعه باید برای 2 تا باطری 5000 تمان پول بدی که به صرفه نیست . ولی اگر برند نیکون واقعا مد نظرت هست در
مورد سایر مدل هاش هم تحقیق کن

Z@man

Registered User
لایک‌ها
36
باید هر دفعه باید برای 2 تا باطری 5000 تمان پول بدی که به صرفه نیست .

:blink: :blink: :blink: :eek:
جدی گفتی یا شوخی بود؟!! پس شارژر برای چیه؟
من خودم A710 IS گرفتم راضیم.اکثر کارام رو راه میندازه.سایزش جمع و جوره . کیفیتشم خوبه.شارژر سونی HRE4 هم گرفتم با هر بار شارژ با توجه به مقدار فلاش استفاده شده حدود 200 الی 300 عکس میگیره.

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
سلام
شما ابتدا باید نیازتان را از خرید دوربین مشخص کنید. مثلا در لیست دوربین های شما 3 دوربین کامپکت وجود دارد و یک دوربین آلترا کامپکت(Nikon S7c)، که اصلا نمی شود این دوربین را در کنار سه تای دیگر قرار داد.
در صورتی من خرید یک دوربین آلترا کامپکت را به شما پیشنهاد می کنم که حتما خواسته باشید یک دوربین جیبی بگیرید و همیشه با خود همراه داشته باشید.
پس نیکون در صورتی انتخاب خوبی است که شما دوربین جیبی خواسته باشید، وگرنه اصلا خرید آن توصیه نمی شود، چون همراه با کوچک شدن زیادی دوربین امکانات آن کم شده و قیمت آن نیز افزایش می یابد.

از بین بقیه دوربین ها(Canon A620,A630,710IS) مشخصات نسبتا یکسان و برابری دارند ولی Canon A710IS به دلیل داشتن زوم بیشتر و استابیلیزیشن لنز انتخاب بهتری است.
دوست عزیز، زوم اپتیک مسئله بسیار جذابی است که از کنار آن به سادگی نمی توان گذشت.
پس با در نظر گرفتن همه شرایط و از بین دوربین های معرفی شده توسط شما پیشنهاد من Canon A710Is .

شما باید علاوه بر دوربین، مبلغی برای کارت حافظه، باتری و شارژر، کیف و احیانا سه پایه در نظر بگیرید.

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
:blink: :blink: :blink: :eek:
جدی گفتی یا شوخی بود؟!! پس شارژر برای چیه؟
من خودم A710 IS گرفتم راضیم.اکثر کارام رو راه میندازه.سایزش جمع و جوره . کیفیتشم خوبه.شارژر سونی HRE4 هم گرفتم با هر بار شارژ با توجه به مقدار فلاش استفاده شده حدود 200 الی 300 عکس میگیره.

:blush: البته راست میگید من گزینه شارژر رو فراموش کردم ولی فکر نمیکنم بشه اون رو جایگزین باطری های لیتیومی کرد چون بالاخره هر باطری NIMH یه روزی باید عوض بشه

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
نیکون تو این رنج قیمتی کدومشون لرزش گیر دارند؟
Nikon P3 داره؟

Z@man

Registered User
لایک‌ها
36
:blush: البته راست میگید من گزینه شارژر رو فراموش کردم ولی فکر نمیکنم بشه اون رو جایگزین باطری های لیتیومی کرد چون بالاخره هر باطری NIMH یه روزی باید عوض بشه

افرادی را میشناسم که بیشتر از دو ساله از یک باطری NIMH دارن استفاده میکنن.بعد از اونم با حدود 3500 تومن یک جفت میخرن ولی باطری لیتیومی اگر خراب بشه هزینش چقدره؟ بالای 30 هزار تومن باید باشه.البته هر کدوم معایب و مزایایی دارن و من اینجا هدفم اثبات برتری یکی بر دیگری نبود.
داریوش جان . نیکون P3 لرزشگیر داره.
اینم مشخصاتش : http://www.dpreview.com/reviews/specs/Nikon/nikon_cpp3.asp

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
نیکون تو این رنج قیمتی کدومشون لرزش گیر دارند؟
Nikon P3 داره؟

نیکون مدل P3 و P4 هر دو دارای قابلیت لرزشگیر (Vibration Reduction) هستند ولی با این تفاوت که

مدل P3 از گزینه Hi - fi هم پشتیبانی می کنه

P4 رو من 3 ماه پیش پایتخت قیمت گرفتم 400000 تومان.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
نیکون مدل P3 و P4 هر دو دارای قابلیت لرزشگیر (Vibration Reduction) هستند ولی با این تفاوت که

مدل P3 از گزینه Hi - fi هم پشتیبانی می کنه

P4 رو من 3 ماه پیش پایتخت قیمت گرفتم 400000 تومان.

من جمهوری پرسیدم 300 تومن P4

amir_dgilmour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man ye darkhaste fori daram.....
mikham ye doorbin begiram
nazaretoon dar morede canon A95 chieh?
khili forieh ha!

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ای خدااااا !!
29.gif
4fvgdaq_th.gif

با تبریک سال نو و سلام و ممنون از این که جواب من را مثل همیشه می دهید....
بعد از کمی تحقیق به چند مدل رسیدم که یک مقدار گیر کردم بنابراین به کمک شما نیازمندم :
- canon A710is
- canon A630
- canon A620
- Nikon coolpix s7c
البته نیکون از بقیه زیبا تره و A710is به نظرم لرزش گیر داره و برای مصرف خیلی پیچیده هم نمی خوام و آماتور هم نیسم.
و اگر با این وضعین دوربینی تا 350 هزار تومان سراغ دارید ممنون می شم معرفی کنید البته من مدل های بالا رو ترجیح میدم و از 350 هم یک ریال بیشتر نمی تونم پرداخت کنم.و لطفا جواب خودتان را قطعی بدهید تا بیشتر از این سردرگم نشم.......
هزاران بار از شما سپاسگزارم.
تاپیکش اینجاست:http://forum.persiantools.com/t27112-page19.html
صفحات اخر رو بخونید همه چی دستگیرتون میشه..:)

هر چی هم میگیرین کامپکت نیکون نگیرین ایضا پاناسونیک!!!
confused0072.gif

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من یک تجربه بسیار تلخ با گارنتی پارس الرمس دارم 12 روز پیش با این گارنتی کنون A540 خریدم ولی وقتی دیدم دروبینم خرابه ،مشکل دوربین رو قبول نکردن(مشکل دوربینم پیسکل سوخته بود)

هر دوربینی میخواین و فکر میکنید خوبه بخرید اما قبلش این لینک رو هم بخونید که در مورد گارانتی پارس الرمس و تجربه تلخ من بود

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1072024

موفق باشید

بالا