• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

دوست من قیمتهام خیلی هم خوبه و نمیدونم شما کی هستی و چه قصدی داری ولی همین آلان من 50 تا میخوام حرف زدی پاش وایس تهیه کن ما میخوایم. ضمنا" حق باشماست من موجود ندارم قیمتش رو برمیدارم تا برسه.

آقا امیر قیمت هات خیلی رفته بالا.
قبلا قیمت هات خیللی خوب بود.
قصد توهین ندارم ولی چرا تو ایران هر کسی یکم کار و کاسبی ش میگیره دیگه منصف بودن رو ...
همین inew که شما زدی 680 من 530 قیمت دارم.

Last edited:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

البته من جنسم هنوز نیومده باید قیمت نهائی رو تعیین میکنم من برآورد کردم حدود 680 دربیاد ولی ممکنه کمترهم بتونم بفروشم.
منم یکی میخام :D
کف قیمت که سراغ داشتم بندر عباس 600بود که تموم کرد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
من قصد تخریب یا .... ندارم.
من همیشه مطالب فروش شما رو دنبال میکردم چون قیمت های کف داشتید و خیلی عالی بود.
ولی جدیدا احساس میکنم...
امیدوارم من اشتباه کرده باشم و شما همون منصف قدیم باشید.
اینم اون سایتی که من استناد کردم حالا بروز بودن یا نبودنش رو نمیدونم دیگه .
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&path=62_24&product_id=168

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
ولی جدیدا احساس میکنم...
پاسخ تون رو میدم تا از گمراهی در بیاین
ایشون سفارش میگیره
530تومن مبلغ ثبت سفارش هست.1ماه زمان و مبلغ گمرک که بین 80تا 150تومن هست بهش اضافه کنید
از فروشنده های همین فرومه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
ببین دوست عزیز
من 500 تا هایر اوردم گذاشتم 440 یارو یکی هم نداشت گذاشت 410 که منو خراب کنه آلان به امیر اس دادم 50 تا INEW بهم بده ببینم میده یا نه. اول تحقیق کن بعد تهمت بزن. ضمنا" این جنس رو من موجود ندارم قیمتش رو اصلا" برداشتم بقیه اجناسم قیمتش بر اساس تعرفه های وزارت بازرگانی زده شده و به هیچ وجه گرون نیست اگر گرون بود همه میگفتن یک مثال میزنم :
یک روز یک پیرمرد کنار یک گاراژ مسافربری مغازه داشت یک مسافر صبح اومد گفت این شهر مردم بدی دارد گفت بله همینطور است. چند ساعت بعد یکی دیگر آمد گفت مردم این شهرخیلی خوب هستن پیرمرد باز گفت بله همینطور است.
شما با یک موضوع نباید کلیت رو زیر سوال ببرید.
ضمنا" من یکسال است اشخاصی مثل حضرتعالی میاید فقط میگید این گوشی اون گوشی یکی هم نمیخرید من کسی رو دارم هر روز پیام میفرسته به اندازه 10 سوال میکنه ولی از اول تا امروز هنوز یک گوشی خرید نکرده.
ولی جدیدا احساس میکنم...

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
سلام خدمت شما

گوشی تکی من سفارش نمیدم و از دوستانی که از چین تکی سفارش میگیرن استعلام کن. ضمنا" یادمه تو همین پرشین تولز هر روز نبود که چندین نفر نگن چرا چهار هسته ای نمیاری من اولین بار اوردم 10 تا حتی یکی رو بچه های اینجا نخریدن همش رو به همکار فروختم.
یه مدت همه میگفتن لنوو لنوو آلان من لنوو دارم که به قول شما رام و کرنل هم داره و خیلی هم معتبره همش رو هم دارم به خارج پرشین به همکار میفروشم اینجا کسی گوشی بخر نیست فقط میان میگن اینو بیار اونو بیا.....
سلام امير خان
من كه اينجا فروشي نداشتم اما چند بار برام پيش اومده كه طرف گير يه مدلي بوده داشتم بهش پيغام دادم كه برادر دارم ميخواي بگير كه كارت راه بيفته اما صد نوع بهونه اعتماد سازي،فرستادن اول،ارزونتر بده و.....
بعدش ميگن فرضا 3روز ديگه ميتونم واريز كنم....اگه خوب بود تعدا برميدارم فكر ميكنن ادم منتظر ايشونه كه بياد خريد كنه
اكثره ادمايي كه اينجان گوشي بخر اصلا نيستن....
خوبه من از اين دنيايه مجازي دورم:Dحضوري فروششم راحتر و بي دردسرتره
--------------
من با امير فاضل خيلي وقت پيش در مورد اين گوشي صحبت كردم ودوستيم و قراره يه تعدادي براي من بياره اما اصلا خبري از قيمت زير600نبوده.....

Sent from my Q74 using Tapatalk 2

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
عذر میخوام اگر اشتباهی شده
من هم پست هام رو پاک میکنم چون فک میکردم اون قیمت فروش هست.

راجع به سوال های زیادم هم واسه اینه که یک
گوشی قیمت پایین و صفحه نمایش بزرگ میخوام که متاسفانه هنوز نیاوردید اونی که من میخوام.

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
امیر آقا سلام
منم از همونایی ام که تا حالا نخریدما:D

این مدل جدیدی که آوردی V3 قیمتش چجوریه ؟؟
عکسش خیلی خوشگل و گول زنندس
کیفیتش چجوریه؟
اگه پولم جور بشه یا این مدل یا نوت 3 هر کدوم شما پیشنهاد بدی رو .....:rolleyes:

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
نه خواهش میکنم این سیاست بعضی سایتهاست من 48 سالمه خیلی با تجربه ام شما نمیدونی بعضی ها یک قیمت آس میزارن شما رو جلب کنن وقتی زنگ زدی میگن آلان این رو ندارم ولی از این بهتر رو دارم بیا اون گوشی رو ببر فلانش از این بهتره با این کار هم آمار سایتش رو بالا میبره هم به شما یکی دیگه میفروشه توجه کن به این سایت:

عذر میخوام اگر اشتباهی شده
من هم پست هام رو پاک میکنم چون فک میکردم اون قیمت فروش هست.

راجع به سوال های زیادم هم واسه اینه که یک
گوشی قیمت پایین و صفحه نمایش بزرگ میخوام که متاسفانه هنوز نیاوردید اونی که من میخوام.

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
پست رو هم پاک کردم تا کسی فکر بد نکنه و من هم از همه عذر میخوام اگر اطلاع اشتباهی دادم.
جناب امیر خان از من راضی باشی. من قصد تهمت نداشتم. فک میکردم اون قیمت پایین تر میده.:(
و بعد اینکه من از این کاربرا نیستم که فقط قیمت بگیرم و نخرم من خودم 2 تا گوشی (x8 , wildfire) از همین فروم خریدم.:)
شما یک گوشی خوب بیار صفحه 5 به بالا قیمت هم 500 رم هم 1 من نخریدم بعد شاکی باش.;)

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
دوست گلم شما هم ببخشید اگر من تند نوشتم میدونم که شما قصدت بد نبوده و ممنون میشم عیب هام رو بهم گوشزد کنید. صبر کنthl فردا دستم میرسه 5 اینچه بررسی کنم خوش قیمت هم هست یعنی از لنوو بالاتر ولی 100 هزار ارزونتر به نظرم طلاست این برند. اگر خوب بود بهت اطلاع میدم اصلا" میتونی بیای ببینی انتخاب کنی.
این INEW مطمئن باش چین مالی نیست دستم رسید کامل تحلیلش میکنم.

جناب امیر خان از من راضی باشی. من قصد تهمت نداشتم. فک میکردم اون قیمت پایین تر میده.:(
و بعد اینکه من از این کاربرا نیستم که فقط قیمت بگیرم و نخرم من خودم 2 تا گوشی (x8 , wildfire) از همین فروم خریدم.:)
شما یک گوشی خوب بیار صفحه 5 به بالا قیمت هم 500 رم هم 1 من نخریدم بعد شاکی باش.;)

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
ما ارادت داریم. ما هم از اون فروشنده ها نیستیم که معتقد باشیم همه باید بخرن و وظیفه ماهست اطلاعات درست و کافی در اختیار شما عزیزان بگذاریم. این گوشی به نظرم تبلیغ زیاد روش شده چونکه هیچ امتیاز جهانی نه به این برند داده شده نه به این مدل و برای خریدش احتیاط کنید.من میگم فقط لنوو و thl پای حرفم هم هستم. شما نظر احسانبزرگی روجدی بگیرید واقعا" کارشناس خوبیه.

امیر آقا سلام
منم از همونایی ام که تا حالا نخریدما:D

این مدل جدیدی که آوردی V3 قیمتش چجوریه ؟؟
عکسش خیلی خوشگل و گول زنندس
کیفیتش چجوریه؟
اگه پولم جور بشه یا این مدل یا نوت 3 هر کدوم شما پیشنهاد بدی رو .....:rolleyes:

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
ما ارادت داریم. ما هم از اون فروشنده ها نیستیم که معتقد باشیم همه باید بخرن و وظیفه ماهست اطلاعات درست و کافی در اختیار شما عزیزان بگذاریم. این گوشی به نظرم تبلیغ زیاد روش شده چونکه هیچ امتیاز جهانی نه به این برند داده شده نه به این مدل و برای خریدش احتیاط کنید.من میگم فقط لنوو و thl پای حرفم هم هستم. شما نظر احسانبزرگی روجدی بگیرید واقعا" کارشناس خوبیه.
زمین خوردتیم ......
باشه امیر اقا
کدوم مدلاش؟؟تو صفحه 1 هست یا صبر کنم بیارید؟

hoomanx0x0x

Registered User
لایک‌ها
56
سلام امیر خان نوت 3 چهار هسته ای میاد فردا

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
بله هست آمارش رو میگیرم میزارم فکر کنم ایفون 5 و اس4 هست و چند تا دیگه دقیق میزارم.
آقا اون گوشی های قدیمی تون تموم شد ؟
اگه هنوزم هست لطفا بگید کدوماش و چند - پخ کنید بهتره

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
امیر خان قیمت همکاری برای تبلت هات رو برام بفرست.
و هایر 910 thl w200
thlw100
vsun v3
vsun i5

بالا