• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

انتخاب شاپ عرضه کننده تلفن همراه با کیفیت

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
خب اينيو كي ميرسه؟ اگه تو همين هفته ميرسه خوبه با يكم تخفيف

همراش كابل OTg محافظ صفحه گارد بدنه شارژز فندكي و اينا كه هست؟چون شنيدم شركت اينيو اينارو هم ميزاره رو جعبش

در ضمن گوشي THL W100 رو موجود داريد؟اگه نه كي ميرسه؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
خب اينيو كي ميرسه؟ اگه تو همين هفته ميرسه خوبه با يكم تخفيف

همراش كابل OTg محافظ صفحه گارد بدنه شارژز فندكي و اينا كه هست؟چون شنيدم شركت اينيو اينارو هم ميزاره رو جعبش

در ضمن گوشي THL W100 رو موجود داريد؟اگه نه كي ميرسه؟
thl w100 فعلا" نداریم w8 هست ولی چند مدل در راه هست به احتمال زیاد w100 هم هست.

گوشی از چین سفارش داده شده و حدودا" اواخر هفته آینده میرسه و ما هیچ چیزی از تو جعبه کم نمی کنیم. یعنی چنین عادتی نداریم

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3

poriya211

Registered User
لایک‌ها
67
اقایاحسانی هزینه ی تعویض تاچ اس 4 سری اول 3جی دار چقدره?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

mashomid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
inew v3 کی میرسه ؟
htc vigro دارید یا Rezound ؟ Beats Audio هست ؟ هدفون بیتس داره روش یا نه ؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام
inew v3 کی میرسه ؟
htc vigro دارید یا Rezound ؟ Beats Audio هست ؟ هدفون بیتس داره روش یا نه ؟
سلام

inew یک هفته بعد و htc rezound یکشنبه میرسه هندس فری بیس هست دستگاه پکه.

negaar66

Registered User
لایک‌ها
22

hn1993

Registered User
لایک‌ها
41
سلام بردار خسته نباشی.دوتا سوال دارم ازتون:
آقای احسانی عزیز آیا برای گوشی هایر w910 کیف یا قاب ژله ای و یا کاوری چیزی هم دارید تا زمان خرید سفارش بدیم.؟
و دومی اینکه آیا از بین گوشی هاتون وبین گوشی های خوب چینی موجود در بازار تا قیمت 520 هزارتومن از هایر w910 خیلی بهترش هست؟اگه هست لطف اسم و مدلشو بگید.
فدات.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام بردار خسته نباشی.دوتا سوال دارم ازتون:
آقای احسانی عزیز آیا برای گوشی هایر w910 کیف یا قاب ژله ای و یا کاوری چیزی هم دارید تا زمان خرید سفارش بدیم.؟
و دومی اینکه آیا از بین گوشی هاتون وبین گوشی های خوب چینی موجود در بازار تا قیمت 520 هزارتومن از هایر w910 خیلی بهترش هست؟اگه هست لطف اسم و مدلشو بگید.
فدات.
سلام دوست عزیز
بله قاب ژله ای موجوده بهتراز هایر تواین رنج قیمت گوشی نیست البته ازلحاظ دوربین ولی سی پی یو لنوو 706 و هواوی جی 525 هستن و البته htc reazund هم خیلی خوبه

bob1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام کجا میتونم حضوری ببینمتون؟همون ادرس چهارراه ولیعصر؟بین دو سه مدل موندم.میخوام از نزدیک ببینم انتخاب کنم.

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
امیر آقا این اچ تی سی vigor هست بالاخره یا vigro ؟ چون اصلش که مال خود اچ تی سی هست و حتی تو همون لینکی که از gsmarena گذاشتید vigor هست. اما اینهایی که میاد ایران رو جعبه اش نوشته vigro، شما هم تو پست اول نوشتید vigro. می خواستم بدونم اینا اصل خود htc تایوان هستن یا های کپی چینی؟ بعد یه چیزایی هم راجع به لوازم جانبی شون شنیدم که عوض شده ان و مثلا هندزفریش اصل بیتس نیست. درسته؟

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
امیر آقا این اچ تی سی vigor هست بالاخره یا vigro ؟ چون اصلش که مال خود اچ تی سی هست و حتی تو همون لینکی که از gsmarena گذاشتید vigor هست. اما اینهایی که میاد ایران رو جعبه اش نوشته vigro، شما هم تو پست اول نوشتید vigro. می خواستم بدونم اینا اصل خود htc تایوان هستن یا های کپی چینی؟ بعد یه چیزایی هم راجع به لوازم جانبی شون شنیدم که عوض شده ان و مثلا هندزفریش اصل بیتس نیست. درسته؟
سلام

گوشی کاملا" اورجیناله و کپی نیست لوازم هم به گفته دوستان میگن درجه دو هست من اظهار نظر نمی کنم ولی خود گوشی 700 هزار ارزش داره.
این اچ تی سی ها برای اپراتور شبکه وریزون زده شده بدلیل لاک بودن و آنلاک شدن ارزون درمیاد میل خودتونه بخرید یا نخرید همشون رو موبایل فروشها میبرن 750 میفروشن به راحتی چون گوشی اصلیه.

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
سلام

گوشی کاملا" اورجیناله و کپی نیست لوازم هم به گفته دوستان میگن درجه دو هست من اظهار نظر نمی کنم ولی خود گوشی 700 هزار ارزش داره.
این اچ تی سی ها برای اپراتور شبکه وریزون زده شده بدلیل لاک بودن و آنلاک شدن ارزون درمیاد میل خودتونه بخرید یا نخرید همشون رو موبایل فروشها میبرن 750 میفروشن به راحتی چون گوشی اصلیه.

امیدوارم این تصور پیش نیاد که من میخوام ارزش این گوشی ها رو پایین بیارم. راستش خودم یکیشونو گرفتم و بسیار هم راضیم و کیفیتش هم فوق العاده است . منتها همونطور که گفتم تفاوت اسم اصلی گوشی که vigor هست با اسمی که روی جعبه زده شده یعنی vigro، این تصور رو پیش میاره که یا گوشی اصل نباشه یا دست کم جعبه و لوازمش عوض شده باشند. ممنون از راهنماییتون.

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
امیدوارم این تصور پیش نیاد که من میخوام ارزش این گوشی ها رو پایین بیارم. راستش خودم یکیشونو گرفتم و بسیار هم راضیم و کیفیتش هم فوق العاده است . منتها همونطور که گفتم تفاوت اسم اصلی گوشی که vigor هست با اسمی که روی جعبه زده شده یعنی vigro، این تصور رو پیش میاره که یا گوشی اصل نباشه یا دست کم جعبه و لوازمش عوض شده باشند. ممنون از راهنماییتون.

کاملا" حق باشماست ولی چون من چینی کار میکنم میدونم جنس کپی چطوریه و این رو هم عرض کنم چین فقط سامسونگ رو خوب کپی کردن و روش کار کردن روی اچ تی سی نتونستن درست کار کنن و خیلی آپشن ها هست که میشه فهمید گوشی اصله.

بالا