برگزیده های پرشین تولز

انتخاب همکار های بازارچه که صلاحیت ندارند .و انتقاد از سیستم پرشین

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
مدیر این قسمت جواب بدن یا مدیر ارشد .

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
اول یه راه کار برا ادیت عکس . بعد انتقاد هست که چرا این قانون رعایت نمیشده از قبل . دوم اینکه یه قسمت به پرشین به نظرم اضافه بشه مثل اپراتور که پیشنهاد و انتقاد بشه کرد . این رو به نظرم این سایت کم داره.
قسمتی که کارشناس باشن .بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد.
موضوع فقط شکایت نیست . باید سوال هایی که پیش میاد رو یکی جوابگو باشه.

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
اگر منظورتون ادیت عکس کاربری شما هست
یکی از دلایل تاکید بر عکس با کیفیت و دقیق همراه با نام کامل انجمن همراه با تاریخ گرفتن عکس همین هست .
که خود شما هم شاید درست رعایتش نکنی

خیر قبول نمیکنیم .شما بعد از تایید خریدارتون عکس رو پاک کنید .ولی متن تاپیک . توضیحات رو خیر .نباید پاک کنید (چرا ؟ چون قانون هست )

اینطوری مشکل حل میشه یجورایی (حداقل فروش قطعی شما مشخص میشه که دیگه به شما تعلق نداره و مسئولیتی عهده شما نیست )
.چون کسی بخواد اینکار رو بکنه زمانی که تاپیک شما فعال هست هم میتونه عکس رو ذخیره کنه

کسی گردن کلفتی کرده برای شما یا حرفی خلاف قانون اینجا بهتون گفته ؟
شما لطف کنید 1- نوشته های من رو و مدیران دیگه رو با دقت و کامل بخونید تا دچار کج فهمی نشید
2-لطف کنید وقتی میخواید موضوعی رو مطرح کنید بدون تحریف مطرح کنید .
مشکلم ادیت عکس بود فقط . با نوشته ها مشکل ندارم.

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
این که قفل کنی اگهی رو بعد فروش عالی هست. چیزی که قبلا بقیه ناظرها توجه نمی کردن .من به اونا هم گزارش کردم بابت قفل کردن اما توجه نکردن . الان ببین ? چند تا اگهی فروش رفته و قفل نشده هست? گزارش کردم قبلا جوابی ندادن .یا اگهی ها رو ببین بوده اگهی به جز قسمت شما زده بودم مدت ها پیش اسپم دادن اما ناظر اون قسمت گزارش کردم اصلا نه پاک کرده نه جواب نه حتی هیچی . اگهی خراب کردن . پس فقط شما نبودی مشکل . برا همین سیستم احساس کردم یا نقص داره یه پیشنهاد بدم. یا شاید توجیه بشم.نظری هم کاربری داشت بزنه . یا مشکلات مشابه .

Last edited:
بالا