برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت

عملکرد بخش اشتراک در ماه اول فعالیت

• خوب

Votes: 17 70.8%
  • ضعیف

Votes: 6 25.0%
  • متوسط

Votes: 1 4.2%

• Total voters
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
آقا اصلا چرا فلش استفاده نكنيم ؟ ديگه توي هر دهات كوره اي هم باشه فلش روي سيستمشون نصبه ... به همين افكتها ميشه حجم خيلي كمتري كار كرد :happy:
فلش نمیتونی تو امضات بزاری :D

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام بر دوستان.اولا از همه به خاطر نظراتشون ممنونم
123.gif
281.gif

اما چند تا نکته.شاید حجمش کمی زیاد باشه ولی یادمون باشه که اگه همه از یه لینک استفاده کنند حتی اگه 100 نفر هم بزارن تو امضاشون این لوگو فقط یک بار لود میشه و بقیه از روی کش هستش پس خیلی زمان نمیبره.

که البته عمو مهدی به این نکته اشاره کرده بودند.متشکر میشویم!
282.gif

در ضمن سعی کردم که چیز خوب و با کیفیتی باشه.امیدوارم.:blush:اگه کیفیت بک گروندها رو خیلی میاوردم پایین تو مرور گر چیز ترو تمیزی از آب در نمیومد و از نظر من زشت میشد.لیاقت بخش اشتراک گذاری یه چیز با کیفیت وخوبه.نه؟
البته اگه بخواهید بازم کیفیت رو میارم پایین و یه ورسیون دیگه ازش میسازم.
در مورد فریم ها:اگه فریم ها را کم کنیم به تناسب کیفیت میاد پایین و در ضمن قرار شد چیزی باشه که توجه رو هم جلب کنه.پس باید....
حالا اگه بازم مشکل بود ،.....
اما در مورد هاستینگ که یکی از بهترین ها بود ولی به دلیل فیلتر بودن برای بعضی از دوستان عوضش کردم که تا حد زیادی مشکل رفع شد ولی مثل این که هنوز برای بعضی ها این مشکل هست.اگه از یه مرورگر دیگه استفاده کنند یا سرویس دهندشون را عوض کنند.اگه بازم مشکل بود یه کاریش میکنم.!:D

حالا اگه اجازه بدید یه تاپیک کوچولو براش راه بندازیم و مشخصاتش رو توش بنویسیم (لینک و...) تا هرکی خواست تو وبلاگ یا امضاش یا فرم های دیگه قرار بده به راحتی این کار رو بکنه.
از همگی ممنونم.
جون داداش علل حساب این امضا رو استفاده نکن فعلا , گناه دارن یوزرا بخدا ,
همه که adsl ندارن , 1مگ دانلود کنن , کلی طول میکشه صفحه لود بشه :D

sokot2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثال بارز.. شما بفرمایید حداقل.. با فونت 100 و رنگ جیغ..

چه سریالهایی خواسته بودین.. و ابتدای ادرس..
اقا وحيد سه تا سريال سفارش دادم يك ماه نيم پيش هنوز به دستم نرسيده ((1افسانه شجاعان دوبله شده وبدون دوبلش (زبان اصلي)2 افسانه عقابهاي مبارز 3 جواهري در قصر)) اين از سريالها وحالا آدرس خراسان رضوي- نيشابور خيابان قايم شمالي (فردوسي شمالي) جنب بانك تجارت فروشگاه تك تيم رايانه كد پستي 9314774514 خوب وحيد جان اينم ادرس ببينم باز چي ميگي :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا وحيد سه تا سريال سفارش دادم يك ماه نيم پيش هنوز به دستم نرسيده ((1افسانه شجاعان دوبله شده وبدون دوبلش (زبان اصلي)2 افسانه عقابهاي مبارز 3 جواهري در قصر)) اين از سريالها وحالا آدرس خراسان رضوي- نيشابور خيابان قايم شمالي (فردوسي شمالي) جنب بانك تجارت فروشگاه تك تيم رايانه كد پستي 9314774514 خوب وحيد جان اينم ادرس ببينم باز چي ميگي :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

سلام برادر عزیز

فکر می کنم عنوان این تاپیک انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت باشه نه پیگیری سریالهای معوقه . شما اگر انتقادی یا پیشنهادی دارین با کمال میل همه دوستان آماده خواندنش هستند ولی برای پیگیری سریالها لطفا از پیغام خصوصی استفاده کنید . احتمالا شما الان می فرمایید که ین کار را کردین که پذیرفتنی است ولی راهش این نیست .

موفق باشین

بدرود .

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
دوستان یه ورزن دیگه ازش ساختم که حجمش در حدود 60% کاهش یافته و دیگه کمتر از این نمیشه.بازم از عمو مهدی متشکرم!.دوستان با سرعت پایین هم دیگه مشکلی ندارن.با dialup تست کردم اصلا مشکلی نداشت.

در ضمن لوگو کمی بیشتر توجه رو جلب میکنه.:rolleyes:به هر حال انجام وظیفه بود.هر کی خواست میتونه بذاره تو امضاش و اگر هم نخواست بازم ما ممنونشیم.:)

ممنون.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اره فکر میکنم درست شد :D
894 کیلوبایت :blink:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
مهدي جان ... چرا يه استثنا قائل نميشين ؟! توي امضاي چند نفر از بچه ها كه خيلي فعال هستند و به بخش هاي مختلف سر ميزنند اجازه گذاشتن فلش بدين !‌ :rolleyes:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مهدي جان ... چرا يه استثنا قائل نميشين ؟! توي امضاي چند نفر از بچه ها كه خيلي فعال هستند و به بخش هاي مختلف سر ميزنند اجازه گذاشتن فلش بدين !‌ :rolleyes:
مشکل استثنا نیست , اصلا به من چه , خودتون بزارید ببینید چه اتفاقی میفته
s091.gif
.
بدون اینکه خبر بدن امضاتون رو ادیت میکنن
127fs3556139.gif
!
خوب یه لوگو 900 کیلوبایتی برا یه کاربر دایال اپی که سرعتش 2-3 کیلوبایت هست , میدونید یعنی چی ؟
2lxwef8.gif

climax

Registered User
لایک‌ها
3
سلام ... من تازه عضو این سایت شدم ویک پیشنهاد داشت ... اینکه قالبی که استفاده می کنید انگلیسی یعنی مشخصات را به سمت راست ببرید و فارسی کنید

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
براي يك مدت كوتاه اين تاپيك رو قفل ميكنم!

مدتي نبودم مواردي مطرح شده كه بايد روي اون بيشتر فكر بشه!
ديشب هم بحث خوبي با ركس عزيز داشتم!

پيشنهاداتي مطرح شده كه بايد روي آنها فكر و تبادل نظر بشه!
اگر مشكل خاصي پيش اومد لطفآ PM بزنيد!

من هم سعي ميكنم در اولين فرصت مطالبي از اين تاپيك كه از دست دادم رو بخونم و براي بخش مشاركت تصميم بگيريم!

پي نوشت: از كسانيكه كه در تهيه لوگو كمك كردند بسيار متشكرم مخصوصآ از ghayour عزيز در اين مورد هم به طور مفصل صحبت خواهيم كرد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا