برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات مربوط به بخش موبایل و اسمارت فون ها

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
از همراهی شما ممنونم

علیرضا و xPlod عزیز هم بیان نظرشون رو بدن تا در زمینه تالیف قانون و جزییات مسابقه همکاری کنیم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آقا علیرضا برای دفترتوتن کارمند نمیخواید!!
آبدارچی - معاونی - مسئول دفتری .... چیز

rose.gif

نظر کاربران و مدیران بخش موبایل چیه که یه مسابقه عکاسی با موبایل ترتیب بدیم؟

طرح خوبيه ، خود'ت شرايط لازم رو اعلام کن ، دوستان هم نظر'شون رو بگن
mornincoffee.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
72.gif

مرسی علیرضا جان
83.gif

من نا آخر امشب یا فردا صبح پیشنهاد های خودم رو برای نحوه برگزاری و اجرای این مسابقه ارایه میدم ولی مطمئنا" این کمک و پیشنهادات دوستان عزیز خواهد بود که به برگزاری با کیفیت تر و پربارتر این مسابقه کمک میکنه
20.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نظر من اینه:

تو این مسابقه 4 نفر (نفرات اول،دوم، سوم و چهارم) برگزیده میشند جایزه هم قرار نیست که یه چیز مادی باشه بلکه مهم خود مسابقه است و ایجاد شور و حال جدید تو بخش موبایل
برای افراد برنده هم میشه کنار اسم کابریشون عنوان (نفر اول،دوم و ... مسابقه عکاسی با موبایل) رو مدیران بدند که اگه این عنوان با لوگوی خاص طراحی شده ای باشه مطمئنا" ارزش بیشتری خواهد داشت:happy: و برندگان این مسابقه تا برگزاری دور بعدی مسابقه این عنوان رو خواهند داشت

البته اگه دوستانی باشند ( مخصوصا" از بخش بازارچه) , میتونن اسپانسر هم بشن و برای نفرات برتر این مسابقه جوایزی در نظر بگیرن

برای اجرای مسابقه هم تعدادی داور باید انتخاب بشن تا نفرات برتر مسابقه رو انتخاب کنند که این داوران میتونن از مدیران یا کاربران بخش موبایل و مدیران و کاربران بخش عکاسی باشند( البته داوران تو مسابقه شرکت نمیکنند:blush:)

بعد اینکه داوران و مسئولان مسابقه اتنخاب شدند و قوانین مسابقه هم تدوین شد؛ مدیریت بخش موبایل برای دعوت کاربران برای شرکت در مسابقه در مسابقه فراخوانی انتشار میکنه.
شرکت در مسابقه برای عموم آزاد خواهد بود

به نظر من مسابقه میتونه تو دوقسمت برگزار بشه:

1-قسمت اول که همه کسانی که برای شرکت در مسابقه اعلام آمادگی کردند با 5 عکس به انتخاب خود با موضوع آزاد تو مرحله اول شرکت میکنند و در این مرحله داوران تعدادی از شرکت کنندگان ( مثلا" 10 نفر) رو که دارای عکسهای برتری هستند رو انتخاب میکنند

2-در مرحله دوم شرکت کنندگانی که در مرحله اول انتخاب شدند 3 عکس از 5 عکس رو با گزینش خودشون انتخاب میکنند و داوران نفرات اول تا چهارم رو انتخاب میکنند

اینها پیشنهادات من بود در رابطه با نحوه برگزاری مسابقه از همه دوستان میخوام که پیشنهادات و انتقادات خودشون رو در رابطه با برگزاری این مسابقه ارایه بدند تا این مسابقه بطور شایسته ای برگزار بشه:rolleyes:

بعد از اینکه نحوه برگزاری مشخص شد در مورد قوانین هم تصمیم گیری میشه که البته پیشنهاداتی هم برای قوانین مسابقه دارم

از همه عزیزانی که در اجرای بهتر این مسابقه همکاری میکنند صمیمانه متشکرم
72.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
نظر من يک بخش جديد به نام " معرفی گوشيهای جديد " هست و تمامی گوشيها در'ش قرار بگيرن
به این ترتيب تاپيک هايی مثل Sony Ericsson Z550 و Nokia 7500 و .. به طور خودکار میرن پايين ( چون واقعا مشتری ندارن !! ) ولی تاپيک هايی مثل Sony Ericsson P990 و Nokia N73 و .. و اتوماتيک بالا میمونن !!

من با این موافقم!!!!...ایجاد بخشهای مختلف بر اساس نام برندها کار جالبی نمیتونه باشه ....وجود یک بخش که تمام گوشیها در اون باشه بهتره...منتها اسم بخش رو منحصر به گوشیهای جدید نکنید ...به نظر من عنوان "همه چیز درباره گوشیهای موبایل"عنوان بهتریه!!!!... گوشیهایی که رسما معرفی میشن با گوشیهایی که اخبارشون رو سایتهای مختلف از زبان شرکتها میذارن و چه بسا شایعه باشه با هم فرق میکنن!!!!...فرقشون هم اینه که مثلا تاپیک مورد اول رو باید در بخش جدید که ساخته میشه زد دومی رو باید در بخش موبایل و گوشیهای تلفن همراه!!!!

نظر کاربران و مدیران بخش موبایل چیه که یه مسابقه عکاسی با موبایل ترتیب بدیم؟

موافقم!!!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
تو این مسابقه 4 نفر (نفرات اول،دوم، سوم و چهارم) برگزیده میشند جایزه هم قرار نیست که یه چیز مادی باشه بلکه مهم خود مسابقه است و ایجاد شور و حال جدید تو بخش موبایل

در کل خوبه ، جايزه رو هم اگر همه همکاری کنن میشه يه کاری کرد ، حتی اگر 80 نفر هم شرکت کنن و نفری 500 تومان بدن میشه 40.000 میشه برای نفر اول يک ربع سکه خريد ( ربع سکه قيمت روز چقدره
4chsmu1.gif
!؟ ) البته موضوع رفتن بانک و ريختن این 500 تومان هست

پ.ن = البته این فقط يک طرح برای جايزه هست ، همه دوستان نظر بدن

برای افراد برنده هم میشه کنار اسم کابریشون عنوان (نفر اول،دوم و ... مسابقه عکاسی با موبایل) رو مدیران بدند که اگه این عنوان با لوگوی خاص طراحی شده ای باشه مطمئنا" ارزش بیشتری خواهد داشت و برندگان این مسابقه تا برگزاری دور بعدی مسابقه این عنوان رو خواهند داشت

فکر جالبيه ، فقط برای هميشه نمیتونه تداوم داشته باشه ، با توجه به اینکه عناوينی مثل ( فعال موبايل ، ورزش ،
ماهواره و .. ) هميشگی هستن ولی این موارد برای مدت محدود و چون سری دوم مسابقات معلوم نيست ( زمان'ش ) پيشنهاد من اینه که این عنوان برای مدت مشخصی ( مثلا 10 روز ) استفاده بشه

البته اگه دوستانی باشند ( مخصوصا" از بخش بازارچه) , میتونن اسپانسر هم بشن و برای نفرات برتر این مسابقه جوایزی در نظر بگیرن

بايد صحبت بشه با دوستان

بعد اینکه داوران و مسئولان مسابقه اتنخاب شدند و قوانین مسابقه هم تدوین شد؛ مدیریت بخش موبایل برای دعوت کاربران برای شرکت در مسابقه در مسابقه فراخوانی انتشار میکنه.

در این مورد بايد از دوستان بخش عکاسی و البته دوستان بخش موبايل کمک گرفت
در کل قوانينی برای موضوع عکس ، زمان عکس ، کيفيت عکس و .. تدوين بشه
بعد از تمامی مراحل تاپيک اصلی زده خواهد شد

من با این موافقم!!!!...ایجاد بخشهای مختلف بر اساس نام برندها کار جالبی نمیتونه باشه ....وجود یک بخش که تمام گوشیها در اون باشه بهتره...منتها اسم بخش رو منحصر به گوشیهای جدید نکنید ...به نظر من عنوان "همه چیز درباره گوشیهای موبایل"عنوان بهتریه!!!!... گوشیهایی که رسما معرفی میشن با گوشیهایی که اخبارشون رو سایتهای مختلف از زبان شرکتها میذارن و چه بسا شایعه باشه با هم فرق میکنن!!!!...فرقشون هم اینه که مثلا تاپیک مورد اول رو باید در بخش جدید که ساخته میشه زد دومی رو باید در بخش موبایل و گوشیهای تلفن همراه!!!!

نظر خوبيه ، در مورد شايعات هم تصميم به يک تاپيک استيکی هست که همه طرح ها ، شايعات و غيره در اون قرار بگيره

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دم همتون گرم......

یعنی هیشکی نظری، پیشنهادی نداره؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
Any suggestion, any idea???

من هم با اضافه شدن عنوان موافقم منتها به نظرم بهتره مثلا تا زمان مسابقه بعدی این عنوان وجود داشته باشه!!!!...میشه؟....و دوره مسابقه بعد این عنوان به برنده بعدی اهدا بشه!!!!...بهتر نیست؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نظرم وقتشه که مدیران بخش یه فراخوان بدن

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اول به علیرضا تبریک میگم برا دفترش:)

بعد واقعا پیشنهاد قشنگی داد پویا خیلی عالی و پر هیجان هست مسابقه عگاسی با موبایل من حتما شرکت میگنم:)

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اینم نظراتم:
1-در مورد عکسها به نظر من عکسها باید از لحاظ ابعاد فیلتر بشن.( در غیر اینصورت K800i و N73 و گوشیهایی از این قبیل گوی سبقت رو از سایرین خواهند قاپید.)
2- یک عکس از چند لحاظ مورد ارزشیابی قرار بگیره: کیفیت- موضوع - رعایت مسائل حرفه ای - خلاقیت و ...
3- به PSP ها هم اجازه شرکت در مسابقه رو بدین (دوربینش 1.3 و عددی نیست:blush: ) چون من میخام W950i بگیرم و اینجوری دستم از مسابقه کوتاه می مونه:(.
4- در مورد جوایز هم من تا اونجایی که از دستم بر میاد کمک میکنم;) ( مثلا چند تا DVD MP3 یا بازیهای جدید PSP )
5- یک زمانی رو برای ارسال عکسها مشخص کنیم.
6- میتونیم برای جلوگیری از پراکندگی موضاعات عکسها یه موضوع رو انتخاب کنیم. مثلا گرما یا صف اتوبوس:lol:
بازم اگه موردی به ذهنم رسید میگم:D

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اینم نظراتم:
1-در مورد عکسها به نظر من عکسها باید از لحاظ ابعاد فیلتر بشن.( در غیر اینصورت K800i و N73 و گوشیهایی از این قبیل گوی سبقت رو از سایرین خواهند قاپید.)
2- یک عکس از چند لحاظ مورد ارزشیابی قرار بگیره: کیفیت- موضوع - رعایت مسائل حرفه ای - خلاقیت و ...
3- به PSP ها هم اجازه شرکت در مسابقه رو بدین (دوربینش 1.3 و عددی نیست:blush: ) چون من میخام W950i بگیرم و اینجوری دستم از مسابقه کوتاه می مونه:(.
4- در مورد جوایز هم من تا اونجایی که از دستم بر میاد کمک میکنم;) ( مثلا چند تا DVD MP3 یا بازیهای جدید PSP )
6- میتونیم برای جلوگیری از پراکندگی موضاعات عکسها یه موضوع رو انتخاب کنیم. مثلا گرما یا صف اتوبوس:lol:
بازم اگه موردی به ذهنم رسید میگم:D
از پیشنهادهای شما ممنونم

لطفا" هرگونه نظر و پیشنهاد رو در رابطه با این مسابقه اینجا مطرح کنید
72.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
از پیشنهادهای شما ممنونم

لطفا" هرگونه نظر و پیشنهاد رو در رابطه با این مسابقه اینجا مطرح کنید
72.gif

من اول اونجا نوشته بودم.:wacko:
او " اینجا " که اول تاپیک نوشتی گمراهم کرد:D
اونجا هم نوشتم;)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اول به علیرضا تبریک میگم برا دفترش

rose.gif

اینم نظراتم:
3- به PSP ها هم اجازه شرکت در مسابقه رو بدین (دوربینش 1.3 و عددی نیست ) چون من میخام W950i بگیرم و اینجوری دستم از مسابقه کوتاه می مونه.
4- در مورد جوایز هم من تا اونجایی که از دستم بر میاد کمک میکنم ( مثلا چند تا DVD MP3 یا بازیهای جدید PSP )
6- میتونیم برای جلوگیری از پراکندگی موضاعات عکسها یه موضوع رو انتخاب کنیم. مثلا گرما یا صف اتوبوس
بازم اگه موردی به ذهنم رسید میگ

1: حتما همينطوره ، قانونی مشخص میشه که همه گوشيها ( چه VGA چه 5MP ) يکسان شرکت کنند
2: درسته
3: نظر من که منفی هست ، اگر کلا موبايل باشه بهتره ، اينطوری PSP و PMP و .. شرکت کنن ديگه موبايل نيست
302.gif

4: مرسی
5: 100%
6: بله ، چند موضوع مشخص میشه

بالا