برگزیده های پرشین تولز

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
من هم یه سوال دارم.
این اندروید باکس ها، موس می خورن؟ با چی باید کلیک کنیم انتخاب کنیم و ... چون تاچ نیست تلویزیون که . کیبورد چی ؟

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
من هم یه سوال دارم.
این اندروید باکس ها، موس می خورن؟ با چی باید کلیک کنیم انتخاب کنیم و ... چون تاچ نیست تلویزیون که . کیبورد چی ؟

بله موس و کیبورد بهشون وصل می شه هم با usb و هم به صورت بلوتوث

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آندرویید باکس های ارزون قیمت و میان قیمت بازار همگی آندرویید 7 دارن که به هیچ دردی نمیخوره و حتی یک سری برنامه های جدید هم ممکنه اجرا نکنه و برای بازی های جدید هم بهینه نشده قیمت بالا هاش هم که آندرویید 9 به بالا دارن از اونجایی که برند ها همه چینی هست و نه ساپورت نرم افزاریش نه کیفیت سخت افزار معلومه نیست و این که چقدر عمر میکنه و چقدر اصلا کارایی داره !!! کلا خرید آندرویید باکس پول دور ریختنه فقط آندرویید هایی که روی تلویزیون و مواردی که قبلا گفته شد از طرف شرکت های شناخته شده نصب شدن و ساپورت نرم افزاری کاملی دارن قابل استفاده هستن

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
کی گفته اندروید باکس خوب نیست اتفاقا من یکی از بهترین خریدهای عمرم همین خرید اندروید باکس بود با کمترین هزینه تونستم تلویزیونم هوشمند کنم و بعدش فهمیدم میتونم یکسری قابلیت های یک پی سی کامل رو هم داشته باشم البته اوایل اطلاعات بالایی هم نداشتم ولی خدا رو شکر مدلی رو خریدم که تونستم روش سیستم عامل COREELEC رو بریزم و برنامه KODI رو اجرا کنم و 4K سی فریم هم راحت پلی میکنه از دردسر اجرای فرمت ها و زیرنویس فارسی روی تلویزیون غیر هوشمند هم خلاص شدم بلوتوث هم داره که اینم خودش مزیت بزرگیه این سیستم عامل هم قابلیت اینو داره که مستقیم از روی اس دی کارت یا فلش بالا بیاد و هیچ کاری هم با حافظه داخلی دستگاه که اندروید هست نداره دستگاه من اندروید 7 داره که یکبار هم داخلش نرفتم چون هنگ میکرد و ... اگه مدلهای بالاتر بخرید نهایت با بودجه سه تا چهار تومن میتونید تا 8K یا 4K شصت فریم هم اجرا کنید، اگه دانش بیشتری هم کسب کنید روی بعضی مدلها امکان نصب و اجرای نسخه های مختلف لینوکس مثل Armbian هم هست که در اون صورت مثل یک کامپیوتر کامل میتونید ازش استفاده کنید هرچند مدلهایی که چیپست S905W هستن برای این منظور ممکنه یه مقدار اذیت کنه و جوابگو نباشه توصیه میکنم مدلهایی رو بخرید که جدیدترین چیپست کمپانی AMLOGiC مثل S905X4 یا S922 روشون نصب باشه همینطور چیپست های رده بالای ROCKCHIP هم برای اجرای لینوکس بهترین انتخاب هستند

sinaesfandyari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیزی که به دنبال خرید بهترین اندروید باکس موجود در بازار هستند بایستی به پردازنده دقت کافی را داشته باشند به عنوان مثال الان دستگاه هایی که با پردازنده هایی مانند املاجیک و راکچیپ هستند خیلی عملکرد خوبی رو از خودشون نشون می دن . انواع اندروید باکس ها با سخت افزار های متفاوتی دارن که در نتیجه کاربری مختلفی ارائه می دن . برای مثال کاربری که به دنبال خرید اندروید باکس 8K هستش حتما باید از مدل هایی رو انتخاب کنه که پردازنده هایی مثل RK3566 و یا AMLOGIC S905X4 دارن رو انتخاب کنید .

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,551
دوستان میخواستم برای خونه یه اندروید باکس ساده بگیرم
بین mi box s و tsco tab eco موندم. شنیدم اون شیائومی اندروید تی وی هست و با خیلی اپلیکشنهایی که برای تی وی نیستن مثل بروکسیها مشکل داره
کدوم بهتره؟

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
اقا لپتاپ وصل کنید به تی وی همه چی دارید، چکاریه یه اسباب بازی میخاید بگیرید

بالا