برگزیده های پرشین تولز

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
درود. مدل cheetah اگر اشتباه نکنم. نسبت قیمت به کارایی و مصرف انرژی خوبی داره.
بعد یه سوال. من از یکی از همکاراتون سوال میکردم گفت کل ایران فقط 10 تا وارد کننده هستن که اسیک میارن بعد بقیه از اونا میگیرن و ریسل میکنند. شما خودتون وارد میکنید؟
بنده خدا اسمش ایمانی هست مدیر آسا ماینر. یه جورایی اعتراف میکرد که قیمتا دستش نیست ...
سلام
بله ما مستقیماً از چین وارد میکنیم و اگر سابقه ی مارو چک بفرمایید به جز بحث ماینر که حدود 7 8 ماه است واردات آن را شروع کردیم ، حدود 4 الی 5 سال است که در امر واردات انواع کالاهای الکترونیکی از چین فعالیت میکنیم
در خصوص چیتا ماینر و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید، تلگرام یا تماس تلفنی در خدمتم

behnam_pr

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
آقا برای ماین زیکش چه دستگاهی مناسبه ؟

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
لیست ماینرهای موجود در انبار ایران:
DragonMint T1 (دسته دوم)
Ebang Ebit E10 ( دسته دوم)
Ebang Ebit E9i
Ebang Ebit E9.3
Antminer S9 ( دسته دوم)​

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام خدمت شما دوست عزیز
وقت بخیر خسته نباشید
دوست عزیز تمامی ماینرهای سفارش جدید اگر زحمتشو به شما بزرگوار بدیم از گمرک ترخیص خواهند شد؟! و برگ سبز به مشخصات ماینر امکانش هست؟!
لطفا قیمت این پروسه مذکور رو بفرمایید(چون در صورت ترخیص قانونی حدود ۱۲ تا ۱۸٪) قیمت ماینر افزایش خواهند یافت
منتظرم
با احترام

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام خدمت شما دوست عزیز
وقت بخیر خسته نباشید
دوست عزیز تمامی ماینرهای سفارش جدید اگر زحمتشو به شما بزرگوار بدیم از گمرک ترخیص خواهند شد؟! و برگ سبز به مشخصات ماینر امکانش هست؟!
لطفا قیمت این پروسه مذکور رو بفرمایید(چون در صورت ترخیص قانونی حدود ۱۲ تا ۱۸٪) قیمت ماینر افزایش خواهند یافت
منتظرم
با احترام

سلام
خیر این خدمات رو ارائه نمیکنیم، در این خصوص می بایست به ترخیص کارها مراجعه بفرمایید، همچنین در خصوص 12 الی 18درصد که تصور شما هست این درصد عوارض گمرک است ،تشریفات گمرک بسیار پیچیده زمان بر و شامل کلی هزینه اضافه خواهد شد که اگر به ترخیص کارها مراجعه بفرمایید شمارا در جریان این مسائل قرار میدهند.
کاملا منظور شمارا متوجه هستم خلاصه وار عرض کنم مسئله به شکل و سادگی که تصور میکنید نیست و نخواهد بود.

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام
خیر این خدمات رو ارائه نمیکنیم، در این خصوص می بایست به ترخیص کارها مراجعه بفرمایید، همچنین در خصوص 12 الی 18درصد که تصور شما هست این درصد عوارض گمرک است ،تشریفات گمرک بسیار پیچیده زمان بر و شامل کلی هزینه اضافه خواهد شد که اگر به ترخیص کارها مراجعه بفرمایید شمارا در جریان این مسائل قرار میدهند.
کاملا منظور شمارا متوجه هستم خلاصه وار عرض کنم مسئله به شکل و سادگی که تصور میکنید نیست و نخواهد بود.
ممنون از پاسخ شما بزرگوار
مسائل ان چنان که هستن ساده نیستند هیچوقت هم نبوده منتهای امر ۱۲ تا ۱۸٪ عوارض گمرک هستش که کلا تا ۳۱٪ افزایش پیدا می کنند، تا به حال هم چندین مورد ترخیص از گمرک داشتیم که نهایتا ۴۵ روز طول کشیده که تمایل داشتیم در صورت امکان این مهم رو به شما گرامی محول کنیم که پاسختون رو دریافت کردیم
لطفتون مستدام

بالا